Ford Fiesta 2004 - bremžu kluču maiņa

Veiga Reģ.: 25.09.2004

Autorizētajā servisā man piedāvājās priekšējos bremžu klučus nomainīt par 70 LVL (50 LVL kluči, 20 LVL darbs).

Vai tā ir adekvāta cena? (Ford īpašnieks esmu tikai 2 mēnešus, tā kā man nav ne jausmas, cik tam jāmaksā)

 
1 2 3
migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Peeecis rakstīja: Klučus nomainīt var pats pa 20min

ja ja

parasti pie maiņas tomēr iztīra supporta vadīklas un apkārtni, nevis pļekc jauno bremžkluci tai putekļukaudzē iekšā.

laiku neuzņemu, bet 20 minūtēs var tikai izdomāt mainīt vai nea

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai bremžu diskus var mainīt pa vienam vai arī jāmaina abus uzreiz? Jautāju tāpēc, ka manai Merivai viens bremžu disks sajājies...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Padomā pats - kas ir pats būtiskākais? Lai bremzes darbotos vienmērīgi! Ja to vari nodrošināt, mainot tikai vienu, bojāto - tad kāpēc ne? Vienīgais pēc laika vecākais disks būs nodilis līdz minimumam pirmais un tad būs jāmaina tas. Ja vari atļauties, maini abus un atstāj vienu (veselo) rezervē (šādiem gadījumiem).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vai bremžu diskus var mainīt pa vienam vai arī jāmaina abus uzreiz? Jautāju tāpēc, ka manai Merivai viens bremžu disks sajājies...

kā tu zini, ka tieši viens disks ir sajājies? dīlerservīzē teica?

nu merivai var mainīt arī vienu, ja izdosies dabūt...

kautgan lietotu protams var dabūt arī vienu...

tev taču tāpat ir pofig, ka kādu brītiņu (kamēr piedils diskam kluči) tas ritenis bremzēs bikiņ švakāk kā otrs...

tu takš tāpat nebrauc ātrāk par 80

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Parasti,ja maina tikai vienu bremžu disku, vislabāk ir mainīt arī tikai vienu bremžu kluci, to, kuru bremžu cilindrs ir spiedis klāt stiprāk ( to var noteiktnomērot ar mikrometru ), ja bremžu disku vienu nopirkt vēl teorētiski var ( apzvanot visu reklama.lv ) tad ar viena bremžu kluča pirkšanu gan būs grūtāk...

Bet.... nevaig nolaist rokas....

Svētdienās,kad Rumbulas tikgū sabrauc visādi "targaši", tur var nopirkt žiguļa ( VAZ ) bremžu klučus arī pa vienam....ja vidēji komplekts maksā ap 3 Ls, tad pa vienam , teorētiski, varēto tos klučus dabūt arī pa 80 santīmeļiem gabalā...

un tad biķin pievīlē, pieslīpē... un Tavai Merivai būs tieši laikā....

P.S.

Tik apdrošini ne tikai auto, bet arī sevi...

moš tad arī radiem Taviem būs kāds labums ....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Skaidrs, mainīšu abus. Bet ir viens jautājums. Kādus aizmugurējos bremžu diskus izvēlēties? Pie abiem dīleriem oriģinālie diski maksā ap 120 latiem, pie viena no dīleriem analogie 40 latus. Lapā eparts.lv dažādu ražotāju detaļām cenas no 10 līdz 50 latiem. Kā lai izvēlas īstos, ja doma ir turpināt braukt ar Merivu vēl ilgus gadus?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Vislabāk tos bremžu diskus ir pirkt www.spsauto.lv. Viņi Tev piedāvās dažādu ražotāju par vislabākajām cenām,varēsi izvēlēties sev vispiemērotāko. Turklāt detaļu piegāde Rīgā ir bezmaksas.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Skaidrs, mainīšu abus. Bet ir viens jautājums. Kādus aizmugurējos bremžu diskus izvēlēties? Pie abiem dīleriem oriģinālie diski maksā ap 120 latiem, pie viena no dīleriem analogie 40 latus. Lapā eparts.lv dažādu ražotāju detaļām cenas no 10 līdz 50 latiem. Kā lai izvēlas īstos, ja doma ir turpināt braukt ar Merivu vēl ilgus gadus?

Galvenais nepirkt kaut kādus ķīniešus, kuri pēc tam sametīsies.

Jā, un skaties, lai neuzliek tādas bremžu uzlikas, kas pašas maz dilst, bet baigi grauž disku.

P.S. Savam autiņam parasti paļaujos uz meistara ieteikumu. Arī drīz būs jāmaina aizmugurējie diski - meistars minēja, ka tīri labi dabonami ap 15 Ls gabalā.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Skaidrs, mainīšu abus. Bet ir viens jautājums. Kādus aizmugurējos bremžu diskus izvēlēties? Pie abiem dīleriem oriģinālie diski maksā ap 120 latiem, pie viena no dīleriem analogie 40 latus. Lapā eparts.lv dažādu ražotāju detaļām cenas no 10 līdz 50 latiem. Kā lai izvēlas īstos, ja doma ir turpināt braukt ar Merivu vēl ilgus gadus?

fan , beidz dristies/dziit wellu

marsh pie Sviescta uz SPS un buus Teu varenbaudaami diski +saderiigi kluchi par varenbaudaamu cenu

P.S. nopirku pie Sviescta DELPHI diskus+kluchus prieksh A6 un neu sanaacis nowilties bremzees -un es nebraucu uz 88,6km/h ir sanaacis 'vaakties ' no ~180 uz 40 ...........

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Skaidrs, mainīšu abus. Bet ir viens jautājums. Kādus aizmugurējos bremžu diskus izvēlēties? Pie abiem dīleriem oriģinālie diski maksā ap 120 latiem, pie viena no dīleriem analogie 40 latus. Lapā eparts.lv dažādu ražotāju detaļām cenas no 10 līdz 50 latiem. Kā lai izvēlas īstos, ja doma ir turpināt braukt ar Merivu vēl ilgus gadus?

ņem pie Sviestca pašus lētākos un brauc bēdu nezinādams!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

VWfans rakstīja: Skaidrs, mainīšu abus. Bet ir viens jautājums. Kādus aizmugurējos bremžu diskus izvēlēties? Pie abiem dīleriem oriģinālie diski maksā ap 120 latiem, pie viena no dīleriem analogie 40 latus. Lapā eparts.lv dažādu ražotāju detaļām cenas no 10 līdz 50 latiem. Kā lai izvēlas īstos, ja doma ir turpināt braukt ar Merivu vēl ilgus gadus?

Galvenais nepirkt kaut kādus ķīniešus, kuri pēc tam sametīsies.

vēl viens salasījies reklāmbukletus

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vēl viens salasījies reklāmbukletus

Nekā!

Vienkārši parunājos ar savu meistaru un noskaidroju, ka normālu firmu diski maksā salīdzinoši lēti(padsmit lati par disku nav daudz), lai nebūtu jāeksperimentē ar Suņhu*čaj.

Nav gluži par bremzēm, bet cik nav visādi "veiksmes stāsti" ar lētajiem filtriem, kur ietaupīti 2-3 Ls noved pie bēdīgām sekām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Pirmais rakstīja: vēl viens salasījies reklāmbukletus

Nekā!

Vienkārši parunājos ar savu meistaru un noskaidroju, ka normālu firmu diski maksā salīdzinoši lēti(padsmit lati par disku nav daudz), lai nebūtu jāeksperimentē ar Suņhu*čaj.

Nav gluži par bremzēm, bet cik nav visādi "veiksmes stāsti" ar lētajiem filtriem, kur ietaupīti 2-3 Ls noved pie bēdīgām sekām.

es tak saku

parunāji ar savu meistaru un tas teica, ka ja nopirksi "suņjuivčaju" pie viņa, tad būsi malacis, bet ja to pašu bleķa gabalu nopirksi pie kaimiņvasjas, tad būsi lūzeris

tak pastāsti tautai ar ko atšķiras bleķa gabals, kurš ir smukā kastītē ar uzrakstu "brembo" no tāda paša izmēra bleķa gabala, kuram virsū rakstīts "vasja"

paprovē iekosties ar zobiem un ja neizdodas izkost gabalu, tad liec uz merivas un brauc kamēr kārtējo reizi jāmaina galvas blīve vai signāltaure

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Vislabāk tos bremžu diskus ir pirkt www.spsauto.lv. Viņi Tev piedāvās dažādu ražotāju par vislabākajām cenām,varēsi izvēlēties sev vispiemērotāko. Turklāt detaļu piegāde Rīgā ir bezmaksas.

Paldies par padomu! Diskus pirkšu oktobrī un mainīšu reizē ar ziemas riepu montāžu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Vislabāk tos bremžu diskus ir pirkt www.spsauto.lv. Viņi Tev piedāvās dažādu ražotāju par vislabākajām cenām,varēsi izvēlēties sev vispiemērotāko. Turklāt detaļu piegāde Rīgā ir bezmaksas.

Paldies par padomu! Diskus pirkšu oktobrī un mainīšu reizē ar ziemas riepu montāžu.

Uzmanies no tā www.spsauto.lv. Viņi tirgo arī brāķi. Vienreiz uz šito kantori uzrāvos, vairs neko nepirkšu un citiem neiesaku.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tak pastāsti tautai ar ko atšķiras bleķa gabals, kurš ir smukā kastītē ar uzrakstu "brembo" no tāda paša izmēra bleķa gabala, kuram virsū rakstīts "vasja"

Aha, bleķa sastāvs jau visiem vienāds, ne?

Vai riepas arī pērc Suņhu*čaj, jo gumija tak neatškirās.

P.S. Tīri intereses pēc paskatījos cenas sava auto aizm. bremžu diskiem. Oriģinālā detaļa maksā 27 Ls, Tevis minētais Brembo 15 Ls, lētākā alternatīva 11 Ls...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tak pastāsti tautai ar ko atšķiras bleķa gabals, kurš ir smukā kastītē ar uzrakstu "brembo" no tāda paša izmēra bleķa gabala, kuram virsū rakstīts "vasja"

Aha, bleķa sastāvs jau visiem vienāds, ne?

ahā tu nu noteikti uzreiz zināsi teikt kādam tam sastāvam ir jābūt

p.n.

man tak pouhj par cik $$$ uz jūsu tačkām bleķa gabali stāv es tik ierēcu...

protams ideālā variantā jāliek diski jauni un kluči arī,

BET

fana merivai vispār ir pouhj - lai paņem vienu lietotu disku šrotā, ar fleksi norauj vecajam bremžu klucim čut vecās rievas nost, stutē virsū un pēc pāris dienām viss būs pietrinies....

ja kāds grib apgalvot pretējo, tad laipni palūgšu pēc nedēļas pateikt kurā pusē šī procedūra ir izpildīta

p.p.n.

un ja te aktīvisti liek uz tačkas 10 gadīgu ziemas gudjēru ar 5mm atlikumu un pie tam vēl pirkstiem vēdeklītī stāsta, ka tas ir krutāk kā jauna maksimas lētā riepa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Vislabāk tos bremžu diskus ir pirkt www.spsauto.lv. Viņi Tev piedāvās dažādu ražotāju par vislabākajām cenām,varēsi izvēlēties sev vispiemērotāko. Turklāt detaļu piegāde Rīgā ir bezmaksas.

Paldies par padomu! Diskus pirkšu oktobrī un mainīšu reizē ar ziemas riepu montāžu.

Uzmanies no tā www.spsauto.lv. Viņi tirgo arī brāķi. Vienreiz uz šito kantori uzrāvos, vairs neko nepirkšu un citiem neiesaku.

protams, ka viņi tirgo arī brāķi, bet man nekad nav bijušas problēmas to brāķēto detaļu samainīt vai nodot atpakaļ...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

p.n.

man tak pouhj par cik $$$ uz jūsu tačkām bleķa gabali stāv es tik ierēcu...

protams ideālā variantā jāliek diski jauni un kluči arī,

BET

fana merivai vispār ir pouhj - lai paņem vienu lietotu disku šrotā, ar fleksi norauj vecajam bremžu klucim čut vecās rievas nost, stutē virsū un pēc pāris dienām viss būs pietrinies....

ja kāds grib apgalvot pretējo, tad laipni palūgšu pēc nedēļas pateikt kurā pusē šī procedūra ir izpildīta

p.p.n.

un ja te aktīvisti liek uz tačkas 10 gadīgu ziemas gudjēru ar 5mm atlikumu un pie tam vēl pirkstiem vēdeklītī stāsta, ka tas ir krutāk kā jauna maksimas lētā riepa

Uz ritošo daļu ekonomēt man nešķiet diez ko prātīgi.

Ja nevar atļauties likt normālas detaļas, tad varbūt vispār tas auto nav vajadzīgs...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

scope, poļi pa šiem gadiem ir kolosāli iemācījušies viltot kastītes un bļambas - pat no oriģinālā iepakojuma labas firmas nevar atšķirt, kur poļu kaste, kur viņu!

Ja Tu detaļas pirksi Vācijā, tad var būt, bet tikai var būt nopirksi oriģinālās, bet te Latvijā nedodu pat 1 % ka oriģinālās detaļas ir pat pie dīleriem!!

Esmu papētījis gan uzlikas, gan optiku, gan vēl daudz ko citu, un iekšējais saturs nemainās - mainās tikai krāsas spīdīgums uz detaļas un iepakojums!

MInu tikai konkrētu piemēru - man vajadzēja faras stiklu - vienā it kā labā bodē piedāvāja oriģinālu - Boš..... Bet kad atpakojām, tad es kā stikla fabīkas augsta līmeņa darbinieks momentā atpazinu stukla sastāvā Anekšķu smilts karjeras smiltis. Lietuva!!! Bet iepakojums - perfekts Boš, par Boš cenu!! UN cik bija tādu, kas pirka kā oriģinālo??

Pašas lētākās bremžu uzlikas man kalpo pa 50 t km! Citiem dārgās tik ilgi nekalpo!! Nav ne nobirušas, ne izbirušas un mašīnas purns vēl pagaidām nav atdūries pret kādu pakaļu vai stabu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tā ka visi tie dārgie iepakojumi ar spīdīgajiem uzrakstiem ir pilnīgs lohatrons. Faktiski Kentai, Tainanium, Turcium, Pohlandia!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Es daudz ko esmu pircis tai Čiekurkalna veikaliņā zem tilta - līdz šim nav pilnīgi nevienas pretenzijas. Vienmēr pērku no lētā gala, vai arī ko iesaka tās bodes pārdevējs.

P.s. šim pārdevējam var droši prasīt padomu - viņš ir ieintersēts piessaistīt daudzus klientus, nevis apčakarēt dažus.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: scope, poļi pa šiem gadiem ir kolosāli iemācījušies viltot kastītes un bļambas - pat no oriģinālā iepakojuma labas firmas nevar atšķirt, kur poļu kaste, kur viņu!

Ja Tu detaļas pirksi Vācijā, tad var būt, bet tikai var būt nopirksi oriģinālās, bet te Latvijā nedodu pat 1 % ka oriģinālās detaļas ir pat pie dīleriem!!

Esmu papētījis gan uzlikas, gan optiku, gan vēl daudz ko citu, un iekšējais saturs nemainās - mainās tikai krāsas spīdīgums uz detaļas un iepakojums!

MInu tikai konkrētu piemēru - man vajadzēja faras stiklu - vienā it kā labā bodē piedāvāja oriģinālu - Boš..... Bet kad atpakojām, tad es kā stikla fabīkas augsta līmeņa darbinieks momentā atpazinu stukla sastāvā Anekšķu smilts karjeras smiltis. Lietuva!!! Bet iepakojums - perfekts Boš, par Boš cenu!! UN cik bija tādu, kas pirka kā oriģinālo??

Pašas lētākās bremžu uzlikas man kalpo pa 50 t km! Citiem dārgās tik ilgi nekalpo!! Nav ne nobirušas, ne izbirušas un mašīnas purns vēl pagaidām nav atdūries pret kādu pakaļu vai stabu.

Tu gadījumā neesi no tās slavenās stiklinieku dzimtas, kur vectēvs, tēvs un dēls kausē stiklu martena krāsnīs?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tā ka visi tie dārgie iepakojumi ar spīdīgajiem uzrakstiem ir pilnīgs lohatrons. Faktiski Kentai, Tainanium, Turcium, Pohlandia!

Tāpēc jau arī neprasu spīdīgu iepakojumu, bet gan konkrētu ieteikumu no sava meistara pieredzes(un viņš nav ieinteresēts ieteikt sliktas detaļas): Kura ražotāja detaļa kalpos vislabāk?

Pašu detaļu tad arī no vairumnieka par pievilcīgu cenu meistars sagādā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

scope, brauc uz Čiekurkalna bodi un prasi pārdevējam. Viņš nemēdz apčakarēt klientus.

P.s. stiklu kausē ne tikai martenkrāsnīs!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti