SAAB 9-5 vs SUBARU LEGACY

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, gribēju lai man palīdzat salīdzināt šos auto. Vēlētos dzirdēt salīdzinājumu "iz dzīves" par šiem autiņiem.

Jautāju tapēc, ka apsveru iespēju mainīt auto no pirmā uz otro.

Iepriekš pateicos.

 
1 2 3
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: man nav subaru, līdz ar to nav nepieciešamības sūkāt

pa dzīvi tu sūkā, sranijs praidists!

dumš tu esi un dabas kļūda! noteikti bērnunamā klapēja tevi ar čuguna pannu pa galvu, kad otro porciju prasiji.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

noraujies tak tu pisuārā, dauni! (tur arī tava īstā vieta!)

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Laikam tagad pietiks, a to nafigators atkal nosiekalos visu datoru aizstāvēdams savu subaru.

pisduj pisduj savu makrei ralliju spēlēt, tirliņ! un sargā savus 1:43 modelīšus. varbūt kādreiz piepildīsies tavs mazā bērna sapnītis un varēsu golpu nopirkt!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nafigators pamazām sāk ieciklēties.

kas tev krata?!? tu savā stulbumā jau vislaik ciklē!

P.S. Joprojām gaidu pieredzes sadaļā tos entos subaru aprakstus, kādi nu vien tev viņi ir bijuši! Davai jampampiņ, DRUKĀ!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Visus viņus var salikt vienā maisā un uzrakstīt virsū GAVNO.

vispirms maz iesēdies un pabrauc kādā un tad tirs, mutak!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nafigators rakstīja:

Magistrs rakstīja: Visus viņus var salikt vienā maisā un uzrakstīt virsū GAVNO.

vispirms maz iesēdies un pabrauc kādā un tad tirs, mutak!

Mani īpaši nevilina doma braukt sūdumaisā. Bet nu par gaumi jau nestrīdas...

nu tad arī klusē, pāķi un sapņo par savu pirmo sapņu auto - golpu!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ļoti žēl, ka tu savā dzīvē redzi tikai golpus no pakaļas. Parauc ar saab un redzēsi spoguļos visādus M5 un AMG.

Sapņotājs.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

sitaadas kaisliibas par 2 lielaakajiem paarpratumiem autobuuves veesturee

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Ja starp shitiem abiem autiniem, tad vis labakais butu nemt 3.0 Outback, 2.5 nak 4 pakapju automats kas tik tiesham ir lenigs - bet ar var pierast. Piekare ir stingra, nedaudz trukst skanas izolacija, tere degvielu ap 11-15 litriem, man apgalvo ka varot palizt zem 10, man personigi nesanak, kvalitate laba - nekas nekur negrab, autinam tulit bus 3 gadi - veel nekas nav ticis remontets (89tk). Vismaz shads Subaru ir nokomplektets ne sliktak ka Saabs, ja ne veel labaak, man personiski shermulus uzdzen 9-5 Saaba instrumentu panelis un konsole, veel ieksh 9-3SS ir ciesams. Subaru ir pilnpiedzina kas darbojas manuprat nevainojami, visai drankjigs apgrieshanas radius, sanak pabakstities - bet droshi var par apmalei piekert klat zalaju. Vienigi Subaru sanaks dargaks pie iegades.

jupcis Reģ.: 10.04.2004
0 0 Atbildēt

Paša augša no modeļiem

Legacy 3.0 spec. B = 24 000 LVL

SAAB 9-5 AERO = 26 000 LVL

Grūta izvēle...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja: Ja starp shitiem abiem autiniem, tad vis labakais butu nemt 3.0 Outback, 2.5 nak 4 pakapju automats kas tik tiesham ir lenigs - bet ar var pierast. Piekare ir stingra, nedaudz trukst skanas izolacija, tere degvielu ap 11-15 litriem, man apgalvo ka varot palizt zem 10, man personigi nesanak, kvalitate laba - nekas nekur negrab, autinam tulit bus 3 gadi - veel nekas nav ticis remontets (89tk). Vismaz shads Subaru ir nokomplektets ne sliktak ka Saabs, ja ne veel labaak, man personiski shermulus uzdzen 9-5 Saaba instrumentu panelis un konsole, veel ieksh 9-3SS ir ciesams. Subaru ir pilnpiedzina kas darbojas manuprat nevainojami, visai drankjigs apgrieshanas radius, sanak pabakstities - bet droshi var par apmalei piekert klat zalaju. Vienigi Subaru sanaks dargaks pie iegades.

outback`am konkurenti principā ir tikai audi allroad un xc70. nu ok, vēl te kaukāds škoda scout sazīmējies, bet škoda ir škoda,...tāpati vien octavia ar moldingiem

pavecs, bet laps tests:

www.autoreview.ru/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

jupcis rakstīja: Paša augša no modeļiem

Legacy 3.0 spec. B = 24 000 LVL

SAAB 9-5 AERO = 26 000 LVL

Grūta izvēle...

izbrauc ar vienu, otru un uzreiz būs skaidrs...

3B spec. tiek pielidzināts tam pašam WRX ja ne pat STI tikai "uzvalkā"

turklāt tā subāra cena ir "parastā mirstīgo". ir piemēram vēl viens kantoris arena-motors, kas oficiāli nav dīlers, toties pilnīgi svežaki ir pat pārs štukām lētāki nekā partnerā.

par to vai saab`u nullīti LV ar tādu starpību var dabūt, nezinu...

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

jupcis rakstīja: Paša augša no modeļiem

Legacy 3.0 spec. B = 24 000 LVL

SAAB 9-5 AERO = 26 000 LVL

Grūta izvēle...

SAABi labi deg

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Magistrs rakstīja: Man nav ne laika, ne vajadzības kautko aprakstīt. Gadus četrus bija iespēja kā dienesta auto izmantot dažādus subārus, arī 2006. gada modeļus. Tipisks širopatrebs, nekas vairāk.

eu nu kas tad nu i? pateikt vairs konkrēti nav ko?

un kurš gan kantoris subārus kā dienesta auto izmanto, incanti!

davai konkrētus modeļus, plusus/mīnusus nevis šitās nepamatotās atraugas. par tirgu atbildi!

Parex...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Izmaksas? Ar domu, ekspluatēšanas izmaksas? Nu, tip, ieliet bendzhu, un ik pa laikam nomainīt kārtējo izdegušo lampiņu Tiesa, automāts mēdz izvest no pacietības - pie zemiem apgriezieniem, pedālis grīdā nozīmē "paga drusku, uzkrutīšu apgriezinus, tad pastīsimies". Uz trases netraucē (laicīgi iemīt piešaujas diezan ātri), pilsētas satiksmē gan reizēm tracina. Nau ne jausmas, kā ir manuāļiem.

Nobraucu kādu laiku ar Outback 2,5 aut., nepatika sekojošas lietas:

- maz vietas

-šalko nehermētiskie sānu stikli

-automāts flegma

-benzīna patēriņs

-gana mīksta piekare

Bet jāatzīmē ka auto ir gana izturīgs, ja seko līdzi vājajāmlietām.

šis sēņukungs tak neko nesaprot...viņs tikai reizi gadā sēnēs aizbrauc un viss.

history34 Reģ.: 26.09.2007
0 0 Atbildēt

Man vienam paziņam ir Legacy, laikam 2005 gada, pircis bij jaunu. Braucām no Jelgavas uz Rēzēkni un atpakaļ, pa ceļam kkas ar elektroniku notika, mašīna nomira atpakaļceļā netālu no Rīgas. Aizveda uz servisu, pēc 5 nedēļām tik atdeva atpakaļ. Tagad braukā atkal. Labi, ka par remontu nebij jāmaksā, garantija...

Bet vispār salīdzinot ar Saab bišku trokšņaināka un rijīgāka būs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kā tur ar tiem sāpiem īsti ir ?

nekad pašam nav bijis, esmu tikai aptirsis sāpistus , tagad domāju - mošk jānopērk un jāpabraukā ar tādu? vismaz zinās par ko runa.

pašreizējā miskastē ziemā auksti.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ar Saabu esmu tikai vizinajies blakus kad 1 reizi ar 900-to 88 gada pīļknābi vedu biedru, kurš pats nevarēja braukt, jo bija piedzēries. Bet ar Subaru Legacy 2.0 98 gada parasto kārbu nobraucu visu pagājušo ziemu. Pilnpiedziņa nav vienīgais pluss, ir vēl plusi. Piemēram, ļoti stabils, līkumos nemaz nesasveras, tā "plakaniski" pagriežas. Un skaņa forša, tā mīlīgi, stabili bubina uz 90-100 km/h Patēriņš arī bija pavisam normāls-stabili 10l. Pa sniegu iet ļoti labi, bet pa dziļāku gan ātri uzsēžas uz vēdera, jo pazems Laba vilkme neraksturīgi bendzīnniekam uz maziem apgriezieniem. Bet rūsē stipri, jau nopietni jāmetina, šobrīd netiek braukts.

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Saab Rulle!

Braukt ar Saab=baudīt braucienu!

...braukt ar citām mizkastēm=sevi necienīt!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kā tur ar tiem sāpiem īsti ir ?

nekad pašam nav bijis, esmu tikai aptirsis sāpistus , tagad domāju - mošk jānopērk un jāpabraukā ar tādu? vismaz zinās par ko runa.

pašreizējā miskastē ziemā auksti.

Sābā nebūs siltāk, ja vien to kaut kā izdosies iedarbināt, kas gan sanāk ļoooti reti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

SAABISTS rakstīja: Saab Rulle!

Braukt ar Saab=baudīt braucienu!

...braukt ar citām mizkastēm=sevi necienīt!

ja tu nepiipeetu tik daudz sievas kuusas, tad shitadas mulkjibas nerakstiitu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Sābā nebūs siltāk, ja vien to kaut kā izdosies iedarbināt, kas gan sanāk ļoooti reti.

A Tavs saaps ziemā nestrādāja? Ziemas gaisu riepās vajag un arktisko šņabi, ta naff problēmu ar saapiem.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Vpisdu to sābu... Mercedesa rindā tagad jāstājas!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Vpisdu to sābu... Mercedesa rindā tagad jāstājas!

Tik jauni un lēti Mercedesi nevienam nav vajadzīgi.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti