SAAB

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
 
1.. 4 5 6 7 8 9
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Uzuala rakstīja: incanti ? uz visām KYB esmu redzējis tikai MADE in JAPAN,nekad SPAIN.

Gribi lai es tagad rakņa'jos pa lūžņu konteineru, lai varētu tev parādīt?

tur nebija rakstīts.... varu saderēt

ja esi labs maksātājs, es ņemu cimdus un eju sētā rakt konteineru.

atradi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: Ja ir vēlme, tad varu piedāvāt SAAB 9-5 SE '98, 2.3T, gaišās ādas salons. Ir nomainītas arī motora ķēdes. Ķēdes ir speciāls maiņas komplekts, kurš, cik sapratu, nāk līdzi arī ar zobratiem. Tās gan pēc ražotāja teiktā jāmaina ik pa 150000 - 170000 km. Tādēļ arī visi pie mums dabonamie SAABi ir tik lēti un ar noskrējienu šajās robežās. Vēl, pārsvarā auto nāk no Šveices, kur šamie nav gribējuši normāli eļļas mainīt un tādēļ jāmaina šāles, vai arī ir sabeigtas kārbas. Es savam auto pilnībā visu esmu izdarījis, vienīgi diemžēl tas man par mazu palicies. Sakarā ar stāvokli, cena ~6300 EUR. Ja ir interese - 26323511 Didzis.

sābus neviens te nepērk....

atlikt, ir viens tāds, henrijs vārdā viņam..... bet viņam jau sābs ir.... nopirka pašu labāko latvijā atrodamo 9000šo

pag' ir vispār vēl viens, agrāk jamo par Zosi un putraimu dēvēja, nu bet jamais klients tagad ir leišmales prostitūtas "dorisas" ādā....

cik nu leišmalē tie nabaga klienti var atļauties samaksāt.... un dorisai vēl ir papildus izdevumi smukiem stringiem, pufaikai un smēķiem..... bet domāju, ka kādus 100ls jamā sagrabinās, ja jau ir viss tā, kā saki - samainīts....

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Toč idiņi (:

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

cik nu leišmalē tie nabaga klienti var atļauties samaksāt.... un dorisai vēl ir papildus izdevumi smukiem stringiem, pufaikai un smēķiem..... bet domāju, ka kādus 100ls jamā sagrabinās, ja jau ir viss tā, kā saki - samainīts....

Tu stipri pārspīlē manas finansiālās iespējas.

Ja nopietni - joprojām esmu gatavs nopirkt jebkura modeļa sābu ar derīgu TA un ~ 1000 km atlikušo resursu par apmēram 60 latiem.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Uzuala rakstīja: incanti ? uz visām KYB esmu redzējis tikai MADE in JAPAN,nekad SPAIN.

Gribi lai es tagad rakņa'jos pa lūžņu konteineru, lai varētu tev parādīt?

tur nebija rakstīts.... varu saderēt

ja esi labs maksātājs, es ņemu cimdus un eju sētā rakt konteineru.

atradi?

Nosauc derību summu.

1.. 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti