SAAB

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

farruhs rakstīja: A,ar tiem klučiem pa 4ls,var ari nobremzēt?

Var mēģināt. Opim,kurš brauc 1x nedēļā uz pilsētu pēc maizītes un siļķēm, nebraucot ātrāk par 45km/h, tas izdosies tīri labi.

Eeeeeee..... Opim vaig pa 6Ls Ar tiem varees liidz 50!

Nee - nu varbuut arii biki dramatizeeju,bet ir bijis arii, ka nopietnie brendi, lai iebarotu tirgu, nomet cenu kaadaam no ejoshajaam poziicijaam. Un tad - ej nu saproti, Suudiigi kluchi (peec cenas), vai maarketings

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Samērā precīzi var saprast-mēsls vai kaut cik necik jēdzīgi jau apskatot vien.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu nezinu... ja es no 170 dzēšos (kluči itkā orģinālie) un ne vella nedzēšās,tad ar tādiem pa 4Ls,es jau būtu citos medibu laukos...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kādos laukos,rukšus uz galda liek.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Nu nezinu... ja es no 170 dzēšos (kluči itkā orģinālie) un ne vella nedzēšās,tad ar tādiem pa 4Ls,es jau būtu citos medibu laukos...

Patiesi... man ar tā dzēšanās jau kādu laiku ir problēma... tā strjomaini metās...

Es gan vislaik sliecos domāt,ka tormazuha uzvārās,bet nu isti pārliecibas nav...

Baisuli! Tu man tak pats to domu par čābigiem klučiem ari pameti...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kādos laukos,rukšus uz galda liek.

PN!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

farruhs rakstīja: Nu nezinu... ja es no 170 dzēšos (kluči itkā orģinālie) un ne vella nedzēšās,tad ar tādiem pa 4Ls,es jau būtu citos medibu laukos...

Patiesi... man ar tā dzēšanās jau kādu laiku ir problēma... tā strjomaini metās...

Es gan vislaik sliecos domāt,ka tormazuha uzvārās,bet nu isti pārliecibas nav...

Baisuli! Tu man tak pats to domu par čābigiem klučiem ari pameti...

Bet patreizējie kluči galigi nav pa 4Ls

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Laikam jāsaņemās un jānomaina tā tormazuha... ielies kaut kadu sportiskāku... tad maniis...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Arnij... a kas tā par super slepenu ellju SAABiem,ko lej meh kārbā,ka nevienā katalogā neesot atšifrējuma... ???

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Gribēju nomainit,bet nezi jau ko mainit

Moš tu vari razkoljities?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu nezinu, es jau Tev teicu,ka neticu par eļļu.

Drīzāk kluči. Nedzēsties var pēc kādas 2-3-4 bremzēšanas,ja tas notiek nepārtraukti...uzdzen,bremzē,uzdzen-bremzē. Nu,trasē. Sāk vārīties šķidrums. Ne jau braucot un pēkšņi bremzējot. Vēl var būt ka esi piecepis kaut kā tos klučus. Tas gan aizmugurei vairak var gadīties. Ir tā bijis,notīra klučus ar smilšpapīru un aiziet,bremzes parādās. Roķene sacepusies un visa problēma.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kas ar vadiklam staiga normali???

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Arnij... a kas tā par super slepenu ellju SAABiem,ko lej meh kārbā,ka nevienā katalogā neesot atšifrējuma... ???

varu nosaukt OE numuru! par slepeniibu tur nekas naff mineec!

Tormozuhu gan nomaini! Buutiibaa bremzene ir jaamaina ik pa 60tk, jo bremzju ellja ir hidroskopiska.... t.i. ilgterminjaa ir speejiiga piesaistiit uudens daljinjas. uudens uzvaaroties rada tvaikus un pedaalis paliek "miiksts"

Veel jau jaaskataas, kaada ir disku struktuura - vai nav paaraak gludi un rievaini! Nu bet - no 170 mesties mieraa - domaaju normaali, ja uz beigaam paliek vaajaak. Tad Tev vajadzees Aero diskus un suportus. Bet tad savukaart aizmirsti par 15` diskiem. Shameejiem min ir 16`

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu jā... vienreiz no 150-170 lidz 50 var it ka sadzēsties,bet pēctam uzreiz otreiz skuju... knapi dzēšās...

Arnij... par to kārbas ellju... vai tiešām kaut kādu normālu gear box oil nevar liet,kā tikai @ SAAB pa 12Ls litrā?

Nav jau runa gluži par $,bet kad džeki šķobās mainit,tikai tāpēc,ka tagad no Brģiem jābrauc spešalii pēc elljas uz Vikingu,kautkā neliekas normāli...

ble kaut ko saputrojos...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ir tacu tik daudz labu brendu,kas ražo kārbām ellju... vai tiešām neviena neder priekš AABa ? Unbeliveble...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Ir tacu tik daudz labu brendu,kas ražo kārbām ellju... vai tiešām neviena neder priekš AABa ? Unbeliveble...

Nezinu.... nav infas! Ir kods, ir ellja. To arii lejam! Ja lieto kko citu, nemaaceeshu teikt, kas notiek!

900 un 9000 kaarbaa naaca parastaa motorene 10W30. Par 9-5 nezinu... vaig pamekleet pie dazaadiem brendiem. Tip - Mobil, Castrol, Texaco..... Mosh kaadam kkas ir piedaavaajams! Nu tas, ka jebkursh un uz katra stuura - tas skaidrs, ka nebuus!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Skaidrz...

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: bremzju ellja ir hidroskopiska....

hiGroskopiska.

visu izlasīju un sapratu, ka ķēde ir mūžīga. Vainīgi spriegotāji. Tāpēc jau mans velosipēds ripo un ripo, jo viņam nav spriegotāji.

Pirmajam - nav tā, ka ķēde tikai dilst un nemaz nestiepjas. Dzelzis vien ir.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

kkas veel te prasiija par kjeedes izstiepumu konkreeti manam auto! Jaa - ir 17mm, bet, njemot veeraa , ka esmu iecereejis izveikt pilnu motora remontu - mani tas iipashi neuztrauc! Truukushas kjeedes veel nav naacies redzeet un motors tiks izjaukts pilniibaa - taa, ka....

Nu pilnīgai skaidrībai, ja nav slinkums uztaisi kādu fotogaleriju un iemet apskatei , lai var redzēt kā tur izskatās tie nodilušie mierinātāju, cik alumīnija skaidu u.tt pie tiem 17 mm un 290 tkm.

Tad jau sanāk ka man ar tiem 15,2 mm vēl braukt un braukt, jo pirms gada bija 15,1 mm

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: kkas veel te prasiija par kjeedes izstiepumu konkreeti manam auto! Jaa - ir 17mm, bet, njemot veeraa , ka esmu iecereejis izveikt pilnu motora remontu - mani tas iipashi neuztrauc! Truukushas kjeedes veel nav naacies redzeet un motors tiks izjaukts pilniibaa - taa, ka....

Nu pilnīgai skaidrībai, ja nav slinkums uztaisi kādu fotogaleriju un iemet apskatei , lai var redzēt kā tur izskatās tie nodilušie mierinātāju, cik alumīnija skaidu u.tt pie tiem 17 mm un 290 tkm.

Tad jau sanāk ka man ar tiem 15,2 mm vēl braukt un braukt, jo pirms gada bija 15,1 mm

Tā pirmā rindkopa no Arnija teiktā

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: SAABiem motori ir labāki nekā audi. Auģikam pie 240 000 jau nācās veikt kapitalku.

Šaubu nav, VAG motori ir galīgi mēsli.

Te nesen viens Lynx tirgoja pasātu, kuram jau pie 110 kkm bija taisīta kapitalka.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: SAABiem motori ir labāki nekā audi. Auģikam pie 240 000 jau nācās veikt kapitalku.

Tev tak līkas rokas,ko tu tur izveikt vari.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kas ražo OE ķēdes un zobratus un kas Scanteh? Nav viens ražotājs

Gan jau ka ir....

tikai kantoris uznjemas garantijas saistiibas tikai taadaa gadiijumaa, ja esi "pazeltiijis rocinju" ar "razhotaaja detaljaam"...

Taffaj, Aarnij, nekaa personiska-kas razho OE un kas paareejaas daljas vajag tak tikt skaidriibaa...

megānes oriģinālos amortizatorus ražo kajaba un oriģinālos bermžu klučus - ferodo....

jautājums - kāpēc renault cenas ir stipri lielākas par kajabas vai ferodo ANALOĢISKU izstrādājumu cenu...

ar ANALOĢISKU es domāju - tieši to pašu..... uz amortizatora ir KYB kodi un uz klučiem melniem burtiem rakstīts FERODO

domāju, ka tieši tas pats ir arī sābam ar to ķēdi

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gan jau ka ir....

tikai kantoris uznjemas garantijas saistiibas tikai taadaa gadiijumaa, ja esi "pazeltiijis rocinju" ar "razhotaaja detaljaam"...

Taffaj, Aarnij, nekaa personiska-kas razho OE un kas paareejaas daljas vajag tak tikt skaidriibaa...

Ozz.... No saakuma saliidzini cenas! Nekas "apzeltiits" pret Scantech tur nav! Un neesi naivs! OE nemaksaas leetaak par neoriginaalu. Kaut arii paretam precedenti ir.

Kas razjo OE - nu nebuus mums to zinaat vismaz saakotneeji! Uz detaljas ir logo un detaljas OE numurs un nekaa vairaak! Kjeedes ir "Aisin" gan OE, gan Scantech. Tas arii viss, ko zinu! Pie kam OE tirgus auto saakotneejaa posmaa ir aizsargaats un razotaajs nav tiesiigs izvietot uz OE savu logo, kaa arii paardot shiis poziicijas tirguu. Neesi nekad redzeejis Audi/VW bukses ar izsliipeetiem kodiem? Taapeec, ka sakotneeji taas ir gaajushas kaa OE, bet shim noteiktajam laika periodam beidzoties, razotaajs ir tiesiigs vinjas tirgot jau zem sava brenda.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais.... Uzrakstinjsh KYB ir vienaads gan Japanaa, gan Spaanijaa! Diemzeel amortinji gan ne! Taapat buus ar Ferodo

Ne viss Ferodo ir Ferodo. Piem. Chehijaa ir leetaa Ferodo liinija ar tirdznieciibas marku Target... Labi, ka vismaz iepakojums atskjiras!

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti