SAAB

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 Aarnijs....

man nav iluuziju par to, ka auto razhotaajs naktiis negulj un domaa, kaadu tik kvalitatiivaaku detalju uzstaadiit savam lolojumam

iisteniibaa ir taa, ka jo leetaak, jo labaak Nu un aftermaarketa razhotaaji var izpausties-var uztaisiit labaaku vai sliktaaku kaa OE tas viss vinju rocinjaas...

Protams, senajiem luuzniem golfiem MK1 un MK2 utt ir redzeets, ka OE detalja ir no misinja, bet aftermaarkets no plasta metaala, kaa rezultaataa OE var izskruuveet, bet aftermaarketu vairs ne...

neviens jau nesaka, ka Tu tur kaut ko šmaucies utt..

vnk taa diskusija ir tiktaal augliiga bijusi.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ozz... Drosh vien, ka kapeikas taapat jau tiek skaitiitas! Ja savulaik Audi koncerns atteicaas no Bosch sveceem kaa OE, par labu NGK tad, njemot veeraa vacieshu patriotismu, tam bij jaabuut LJOOOOTI nopietnam iemeslam, lai taa izdariitos! Cena sheit arii vareetu buut tiiri svariigs faktors, jo tas tomeer in ljoti nopietns tirgus - apgaadaat brendu un veel piegaadaat OE peecpaardoshanas apkopeem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

HVZ....

diez vai OE razhotaaji pashi nosaka cenu tam savam izstraadaajumam....driizaak pats koncerns dod pasuutiijumu (lielu), bet par savu cenu...taapat kaa paartikas lielveikali pashi diktee (pie mums) par cik vinji iepirks no razhotaaja...Nu un kur paliek starpiiba

eniivej, labi gan, ka tam saabam ir taa kjeede citaadi buutu par vienu probleemu mazaak

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Jo lielāks kantoris, jo lētākas detaļas.

Piemēram, eļļas filtrs pie dīlera maksā lētāk nekā Grosauto. Un ne tikai tas vien.

Kas vēl? Pastāsti.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Jo lielāks kantoris, jo lētākas detaļas.

Piemēram, eļļas filtrs pie dīlera maksā lētāk nekā Grosauto. Un ne tikai tas vien.

Interesantikas ir "Un ne tikai tas vien."

Varbuut man pa taisno uz Muusamotors puceetJeb Marciks manaa vietaa aizbrauks

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Pirmais.... Uzrakstinjsh KYB ir vienaads gan Japanaa, gan Spaanijaa! Diemzeel amortinji gan ne!

Precīzi.

spāņu KYB uz ķengura bija mitrs jau no dzimšanas. Pa 20 kkm iztecēja pilnīgi tukššššššš.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Pirmais.... Uzrakstinjsh KYB ir vienaads gan Japanaa, gan Spaanijaa! Diemzeel amortinji gan ne! Taapat buus ar Ferodo

Ne viss Ferodo ir Ferodo. Piem. Chehijaa ir leetaa Ferodo liinija ar tirdznieciibas marku Target... Labi, ka vismaz iepakojums atskjiras!

viss renault oriģināli tiek komplektēts ar KYB.... uz amīšiem ir par KYB kods....

kā tu domā???? spāņu vai japāņu

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Spaanjiem nav citu kodu Ir tikai cita kvalitaate! Uz auto, iespeejams, ir Japaanaa razotie, tikai sheit gan paarsvaraa vareesi iegaadaaties spaanju.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Spaanjiem nav citu kodu Ir tikai cita kvalitaate! Uz auto, iespeejams, ir Japaanaa razotie, tikai sheit gan paarsvaraa vareesi iegaadaaties spaanju.

sviestcs ar putaam uz luupaam celjos krisdams dievojas ka vinjam japona.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Arnijs rakstīja: Spaanjiem nav citu kodu Ir tikai cita kvalitaate! Uz auto, iespeejams, ir Japaanaa razotie, tikai sheit gan paarsvaraa vareesi iegaadaaties spaanju.

sviestcs ar putaam uz luupaam celjos krisdams dievojas ka vinjam japona.

Arii japaanju amortinji ir ieguustami/ pasuutaami. Tikai maksaa pavisam citas naudinjas! To var izdariit Lielirbes ielaa Baltic Auto Parts kantorii. Tikai tad ir arii japasaka, ka gribi tieshi Japaanaa razotos. Jo KYB buutiibaa brends ir OK un visa japaanju autobuuve balstaas uz KYB, tikai pie mums ejoshajaam poziicijaam ir pilni kakti ar spaanju meesliem, kuriem pashi japaanji garantiju nedod! Shii garantija principaa ir tirgotaaju dotaa garantija, nevis razotaaja.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu nezinu es par KYB neko labu negribu teikt,mees ar SPS paarstaavi jau par to izvillojaamies

karocje topiku laiks seegt ! kursh to izdariis? man nelauj,kaut luugumi tika uzcepti

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: nu nezinu es par KYB neko labu negribu teikt,mees ar SPS paarstaavi jau par to izvillojaamies

karocje topiku laiks seegt ! kursh to izdariis? man nelauj,kaut luugumi tika uzcepti

Gribi par moderatoru?? Kas i,normāls topiks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Spaanjiem nav citu kodu Ir tikai cita kvalitaate! Uz auto, iespeejams, ir Japaanaa razotie, tikai sheit gan paarsvaraa vareesi iegaadaaties spaanju.

kur japāna, kur spānija.... kā tu domā uz spānijā saliktas mašīnas būs japāņu kajaba?

kurš no mums ir naivs

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Arnijs rakstīja: Spaanjiem nav citu kodu Ir tikai cita kvalitaate! Uz auto, iespeejams, ir Japaanaa razotie, tikai sheit gan paarsvaraa vareesi iegaadaaties spaanju.

kur japāna, kur spānija.... kā tu domā uz spānijā saliktas mašīnas būs japāņu kajaba?

kurš no mums ir naivs

Nuuuuuuu...... ja jau veselu ruupniicu uz Eiropu atstiepa Spaanju KYB noteikti, ka liek Dachiai Savaadaak jau tik leetu nespeetu uzbuuveet! Renim pienaakas biki labaaki... Vismaz peec cenas!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Arnijs rakstīja: Spaanjiem nav citu kodu Ir tikai cita kvalitaate! Uz auto, iespeejams, ir Japaanaa razotie, tikai sheit gan paarsvaraa vareesi iegaadaaties spaanju.

kur japāna, kur spānija.... kā tu domā uz spānijā saliktas mašīnas būs japāņu kajaba?

kurš no mums ir naivs

Nuuuuuuu...... ja jau veselu ruupniicu uz Eiropu atstiepa Spaanju KYB noteikti, ka liek Dachiai Savaadaak jau tik leetu nespeetu uzbuuveet! Renim pienaakas biki labaaki... Vismaz peec cenas!

tu spēj pēc amīša noteikt kurā valstī tas ir ražots?

p.n.

renault kakraz spānijā arī liek kopā

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

incanti ? uz visām KYB esmu redzējis tikai MADE in JAPAN,nekad SPAIN.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

atsaucoties uz SAAB topiku un kapitalku pie 100 tkm,faaters zinaaja teikt ka taalajos 60 gados 408 moskvicam ar motora kapitalka esot bijuse jaataisa pie 100 tkm

bet aatrumkaste gan nee...

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Uzuala rakstīja: incanti ? uz visām KYB esmu redzējis tikai MADE in JAPAN,nekad SPAIN.

Gribi lai es tagad rakņa'jos pa lūžņu konteineru, lai varētu tev parādīt?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uzuala rakstīja: incanti ? uz visām KYB esmu redzējis tikai MADE in JAPAN,nekad SPAIN.

nopērc renaultu un tev būs ekskluzīva iespēja redzēt KYB amīti vispār bez maģiskā "made in"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

Uzuala rakstīja: incanti ? uz visām KYB esmu redzējis tikai MADE in JAPAN,nekad SPAIN.

Gribi lai es tagad rakņa'jos pa lūžņu konteineru, lai varētu tev parādīt?

tur nebija rakstīts.... varu saderēt

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

ursis rakstīja:

Arnijs rakstīja: Spaanjiem nav citu kodu Ir tikai cita kvalitaate! Uz auto, iespeejams, ir Japaanaa razotie, tikai sheit gan paarsvaraa vareesi iegaadaaties spaanju.

sviestcs ar putaam uz luupaam celjos krisdams dievojas ka vinjam japona.

Arii japaanju amortinji ir ieguustami/ pasuutaami. Tikai maksaa pavisam citas naudinjas! To var izdariit Lielirbes ielaa Baltic Auto Parts kantorii. Tikai tad ir arii japasaka, ka gribi tieshi Japaanaa razotos. Jo KYB buutiibaa brends ir OK un visa japaanju autobuuve balstaas uz KYB, tikai pie mums ejoshajaam poziicijaam ir pilni kakti ar spaanju meesliem, kuriem pashi japaanji garantiju nedod! Shii garantija principaa ir tirgotaaju dotaa garantija, nevis razotaaja.

nu tas Baltic Auto Parts kantoris jau toč naf tā labākā vieta, kur tirgo tās labākās autodeļas un pa labāko cenu...

kantoris ta liels, bet praktiski visu velk iekšā no centrālās Koivenena noliktavas, kura tās preces komplektē Spešolī priekš baltijas valstīm her viņ zin no kādiem ražotājiem un BAP-ā brīžiem pašiem naf skaidrs, kāda ražotāja tad tā pasūtītā prece būss...

un tās cenas ir augstākas tur, ne jau dēļļ labākas kvalitātes, bet gan dēļ tā, ka tur esošās preces iziet caur vēll vienu papildus stapnieku Skandināvijā, līdz no rūpnīcas nonāk uz Latviju....

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja ir vēlme, tad varu piedāvāt SAAB 9-5 SE '98, 2.3T, gaišās ādas salons. Ir nomainītas arī motora ķēdes. Ķēdes ir speciāls maiņas komplekts, kurš, cik sapratu, nāk līdzi arī ar zobratiem. Tās gan pēc ražotāja teiktā jāmaina ik pa 150000 - 170000 km. Tādēļ arī visi pie mums dabonamie SAABi ir tik lēti un ar noskrējienu šajās robežās. Vēl, pārsvarā auto nāk no Šveices, kur šamie nav gribējuši normāli eļļas mainīt un tādēļ jāmaina šāles, vai arī ir sabeigtas kārbas. Es savam auto pilnībā visu esmu izdarījis, vienīgi diemžēl tas man par mazu palicies. Sakarā ar stāvokli, cena ~6300 EUR. Ja ir interese - 26323511 Didzis.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Uzuala rakstīja: incanti ? uz visām KYB esmu redzējis tikai MADE in JAPAN,nekad SPAIN.

Gribi lai es tagad rakņa'jos pa lūžņu konteineru, lai varētu tev parādīt?

tur nebija rakstīts.... varu saderēt

ja esi labs maksātājs, es ņemu cimdus un eju sētā rakt konteineru.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: Es savam auto pilnībā visu esmu izdarījis, vienīgi diemžēl tas man par mazu palicies.

Noēdies kārtīgi?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ne tak saabi ar laiku saraujas.Tad jau rakstitu ka esmu pa lielu palicis ja butu noedies

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti