kas tur ir uz salenieka?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Šorīt daļēji ierobežota automašīnu kustība uz Salu tilta virzienā uz centru, jo no tilta nevar nobraukt divas lielgabarīta kravas automašīnas.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja preses nodaļas vecākais inspektors Aigars Bērziņš aģentūru LETA informēja, ka uz tilta kustība ir ierobežota, jo divām kravas automašīnām, kuru garums ir 70 metri un smagums - 170 tonnas, ir problēmas nobraukt no tilta.

Kā sacīja policijas pārstāvis, kravas automašīnas pavada ceļu policijas darbinieki.

Pašlaik automašīnas stāv uz tilta pirms nobraukšanas uz Lāčplēša ielas. Pieņems lēmums, ka abas automašīnas paliks uz tilta līdz vakaram, kad samazināsies satiksmes intensitāte un tās varēs brauks tālāk.

Transportlīdzekļu kustība ir slēgta pagriezienā no Krasta ielas uz Lāčplēša ielas.

 
1 2 3
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: www.skaties.lv/...

Sadaļā- satiksme- salu tilta beigas

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

braucu pa krasteni uz centru, taču neko nevarēja manīt. zinātāji sacīja, ka smagie stāvot pirms sadovņikova ielas. tā arī neiebraucu, ja 70m garas, tad kādu mārrutku pēc viņas dzina lejā no tilta, tur tak vispār nav kur izgrozīties? un vai pirms šādu manevru veikšanas nevienam neienāca prātā pamodelēt situāciju (kaut uz kartes), kā būt ar tik garu kravu?

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Manis peec vinjas tur arii vareetu palikt nu vismaz taa kas staav priekshaa uzbrauktuvei no krastenes

Taa otra kas staav zemaak drusku traucee, bet principaa daudz aatraak vareeja atbraukt uz darbu

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

jā, netiku augšā uz Lācplēša ielu...CP nobloķējuši visu.....

labs tusiņš...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Paskats tiem dranduļetiem ir labais Kaut kādas afigenno lielās caurules ved. Tikai man nezkāpēc izskatījās, ka tur ir trīs autiņi nevis divi

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Paskats tiem dranduļetiem ir labais Kaut kādas afigenno lielās caurules ved. Tikai man nezkāpēc izskatījās, ka tur ir trīs autiņi nevis divi

Bija divi ar kravas auto ar Vācijas numura zīmēm. aktrs stiepa 70 m garu piekabi ar cisternu.

Tilts tik tiešām šorīt gāja vēl raitāk nekā citus rītus.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Augsts līmenis mums policijai Pirms braukšanas BIJA jāzin,ka nevarēs izbraukt. Laikam jau tā ir,ka tur sētnieki bijušie un virpotāji no Ludzas pārsvarā strādā.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Augsts līmenis mums policijai Pirms braukšanas BIJA jāzin,ka nevarēs izbraukt. Laikam jau tā ir,ka tur sētnieki bijušie un virpotāji no Ludzas pārsvarā strādā.

Pats labākais, ka viņi stāv otrajā tilta pusē paslēpušies

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

nuhajs rakstīja: Augsts līmenis mums policijai Pirms braukšanas BIJA jāzin,ka nevarēs izbraukt. Laikam jau tā ir,ka tur sētnieki bijušie un virpotāji no Ludzas pārsvarā strādā.

Pats labākais, ka viņi stāv otrajā tilta pusē paslēpušies

mani pagājšnedēļ apturēja viens....bijušais virpotājs,tagad formā.

Sāka žēloties,stāstīt basņas... saka 'redzi,es nemaz neesmu resns,es varu paiet to gabaliņu,ko tu tik tālu esi apstājies vispār??' Tas,ka pats viņš mani aptur tizlā vietā,tas nekas. Es apstājos pēc noteikumiem.

Viņš neesot resns,man tāda ņirga uznāca Prasa-kāpēc jūs autovadītāji šitā uzvedaties ,likās toč raudāt sāks Saku-tad,kad jūs uzvedīsieties uz ceļiem kā policisti,tad būs cieņa Šim až mute atvērās..padomāja, tad saka-nu tad rakstīsim protokolu Saku-rakstam.

Pēc tam atteicās rādīt protokolu,teica-paraksti te...saku,nē,es gribu izlasīt...tā ar nedeva rokās,ierakstiija,ka es esot atteicies parakstiit,kas neatbilst patiesībai. Tā ar man neiedeva,iemeta pa logu uz paneļa

Un fiksi aizskrēja uz baltu Ford Connection,iekāpa pie stūres un aizbrauca,kolēģis no aizmugures ar CP mašīnu,tam blakus pārkāpējs,visticamāk-dzēris. Tāpēc bija tāda steiga.......

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ne jau policija tur ir vainīga, bet pediņu institūcija, kura saskaņo šādu kravu pārvadāšnu un plāno maršrutus. Tajā strādā tādi kā deksters, kuriem tikai paskriet, neievērot zīmes, nerēķināties ar citiem u.t.t.

Policija pavada,es viņiem prasīju reiz,bij normāli keksi Mārupē,kaut kādas mucas veda. Viņi brauc kopā ar tām mašīnām no Liepājas līdz Grenctālei. Un paši pirms tam plāno,jefiņ Maršik.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Uz doto brīdi saliieks ir aizšķērsots un tos drotus laikam bīda prom

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

kur ta jamie- ieliida maskavas ielaa vai?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: kur ta jamie- ieliida maskavas ielaa vai?

pa kreisi nogrieza... sanāk, ka jā

Laikam uz Domeniku aizdzina piekari izkratīt

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

vai arii baidiis vieglos gar tirgu un uz ostu prom

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Un šito visu droši vien izdomāja ierēdniitis ar labu aldziņu

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ja godiigi, vareetu buut vispaar baigaa probleema ar taadaam banduraam tikt liidz ostai, ja vien tas ir galameerkjis...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pašlaik grozās tur.

Nu johaidī, šitas nebija jādara naktī????

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

tikko bija labi skati - viena bondura aizbrauca uz krasta ielu - otru laikam iegrieza uz maskavenes droshi vien ka turpinās braukt vakarā ap 17padsmitiem

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

un pa kurieni tad viņi tiks no krastenes pretējās braukšanas joslas uz pareizo? galamērķis esot ogre, nevis osta.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

tikko pa pretējo uzbrauktuvi gar domeniksu viena muca nogāja lejā. diez pa krasteni arī pa pretējo brauks?

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Izskatās ka tagad abi nolīda uz krasteni ar deguniem uz Ogres pusi

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

911 - elementāri, nāksies gazonu forsēt

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kāds gadījumā nezin, no kurienes viņi to hlamu ved?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti