bremzējot sit pedāli - mazda 626 2001g

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003

Lieta sekojoša bremzējot sit atpakaļ pedāli un krakšķ un tā skaņa nāk no bremžu pedāļa puses respektīvi kautkur zem tā visvairāk tas izpaužās uz apledojuša ceļa vasarā gan tādas figņas nebija.autiņam ir ABS un TCS vai tas nav kautkādi saistīts ar šīm fiškām.varbūt kādam tāda figņa ir bijusi lai padalās.mazda 626.2001g kas tur būtu sagājis sviestā

 
1 2 3
martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

bremžu diskiem kirtik!

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Vai uz sausa asvalta tas tā arī bija?

Ja nē, tad nebremzē tik stipri uz ledus lai nostrādātu ABS, kas arī sit pa pedāli, vai atslēdz ABS.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

gan jau ka ABSSSS= šitas; neņem pierē)

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: Lieta sekojoša bremzējot sit atpakaļ pedāli un krakšķ un tā skaņa nāk no bremžu pedāļa puses respektīvi kautkur zem tā visvairāk tas izpaužās uz apledojuša ceļa vasarā gan tādas figņas nebija.autiņam ir ABS un TCS vai tas nav kautkādi saistīts ar šīm fiškām.varbūt kādam tāda figņa ir bijusi lai padalās.mazda 626.2001g kas tur būtu sagājis sviestā

Tas Tev ABS stādā un tas ir pilnīgi normāli, ja nekrakšķētu un nesistu - tieši tad vajadzētu meklēt problēmu.

Atceros pagaišogad stavēju rindā pie paziņas, gribēju nomainīt riepas, piebrauca viena blondīne, kura pirms 3 dienam no viņa nopirka mersi, un teica ka viņai bremzejot sit pedāli un kaut kas riktīgi krakšķ (tieši tikko uzsnīga ta riktīgi).

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Visu jau te pateica, acīmredzot, šī Tev ir pirmā mašīna ar ABS ziemas sezonā.

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

o paldies čaļi ! a to agrāk nebija autiņš ar šitām fičām.vasarā gan bija klusums nekādu krakšķēšanu nebija sākās šodien. ja straujāk uzbremzē braucot pa asfaltu tad arī grab,bet visvairāk tas ir uz ledus.diski gan ir labi jo nesen mainīju ar visiem klučiem.ABS es atslēkt nezinu kur jo nekādu pogu nav vienīgi uz TCS,bet tas TCS vispār dara arī nav ne poņas var būt var kāds tautas valodā apskaidrot

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

veči, kas ta nu? parasti šādi topiki tiek nolīdzināti līdz ar zemi uz lapām trīs?

Veci paliekat????

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: o paldies čaļi ! a to agrāk nebija autiņš ar šitām fičām.vasarā gan bija klusums nekādu krakšķēšanu nebija sākās šodien. ja straujāk uzbremzē braucot pa asfaltu tad arī grab,bet visvairāk tas ir uz ledus.diski gan ir labi jo nesen mainīju ar visiem klučiem.ABS es atslēkt nezinu kur jo nekādu pogu nav vienīgi uz TCS,bet tas TCS vispār dara arī nav ne poņas var būt var kāds tautas valodā apskaidrot

TCS aršifrejas kā TRACTION CONTROL SYSTEM. Nu tai tjipa otrādāk jāstrādā- ta ir pretbuksēšanas sistēma. Tas ir kā papildinajums ABS Faktiski datčiki ir tie paši, bet viņi seko līdzi tam, ja priekšējas(priekšpiedziņā) riepas pēkšņi sāk griezties ātrāk nekā aizmugurejas, tād TCS ar motoru "piebremzē".

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja: veči, kas ta nu? parasti šādi topiki tiek nolīdzināti līdz ar zemi uz lapām trīs?

Veci paliekat????

Miegs jau nāk

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu topiks )

Man arī tikai otrā ziema autovadītāja stāžā, bet kas ir ABS un ko tas dara zināju jau iepriekš.

Priekškam tev vajag to ABS atslēgt, viņš tev samazina bremzēšanas ceļa garumu.

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Nu topiks )

Man arī tikai otrā ziema autovadītāja stāžā, bet kas ir ABS un ko tas dara zināju jau iepriekš.

Priekškam tev vajag to ABS atslēgt, viņš tev samazina bremzēšanas ceļa garumu.

tas ir labi ka tu zināji,bet es lūk nezināju jo nebiju ar to saskāries tāpēc jau nav jāabdirš

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja:

Geskasfans rakstīja: Nu topiks )

Man arī tikai otrā ziema autovadītāja stāžā, bet kas ir ABS un ko tas dara zināju jau iepriekš.

Priekškam tev vajag to ABS atslēgt, viņš tev samazina bremzēšanas ceļa garumu.

tas ir labi ka tu zināji,bet es lūk nezināju jo nebiju ar to saskāries tāpēc jau nav jāab*******

attaa Še labs piemers, kur ne par ko, var dabūt bannu.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

jā, to ABSU var atvienot - tikai ļoti svarīga lieta, ko nedrīkst aizmirst pēc tam - izgriez no mellās izolenes mazu - santīma diametra - ripulīti.

Un tad aizlīmē to lampiņu panelī, kas vislaik degs).

(PS - uz autorību nepretendēju)

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja:

Priekškam tev vajag to ABS atslēgt, viņš tev samazina bremzēšanas ceļa garumu.

Pilnīgas muļķības.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Geskasfans rakstīja:

Priekškam tev vajag to ABS atslēgt, viņš tev samazina bremzēšanas ceļa garumu.

Pilnīgas muļķības.

ne vienmer ar ABS bremzeshanas cels buus issaks..................

paredzamaaks gan..........

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

ja neesi speciāli gatavojies un trennējies tad labāk braukt ar ABS. bez ABS tev ir lielāka kontrole pār auto, bet līdz ar to arī lielāks risks salaist visu pakaļā. tomēr ne velti visās puslīdz jaunajās mašīnās tas ABS standartā nāk

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

O, infa tieši laikā...

Man ar bij radies jautāms tāds, bija pat doma braukt uz servisu tuvākājā laikā.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Kādos kantoros jūs pērkat tiesības

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Kādos kantoros jūs pērkat tiesības

Pričom te pērkam tieības...

Liekot tiesības ne vārda nav par teh. lietām...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taa iet, kad tiesiibas liek vasaraa un ar žiguli....

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Nu topiks )

Man arī tikai otrā ziema autovadītāja stāžā, bet kas ir ABS un ko tas dara zināju jau iepriekš.

Priekškam tev vajag to ABS atslēgt, viņš tev samazina bremzēšanas ceļa garumu.

Gribētos redzēt kā tas notiek dzīvē..

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Dorisa rakstīja: Kādos kantoros jūs pērkat tiesības

Pričom te pērkam tieības...

Liekot tiesības ne vārda nav par teh. lietām...

Nu labi - jautāšu precīzāk:

Kādos kantoros jūs pērkat apmācību eksāmena nokārtošanai ?

Es neprasu par braukšanas iemācīšanu, to nepiedāvā neviens kantoris, tikai sagatavošanu eksāmenu nolikšanai.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Topika autoram jau nu vajadzētu atņemt mašīnu,tas fakts. Tiešām klasisks mūsdienu auto apmācības eksemplārs. Šajā gadījumā kārtējo reizi pamatots varētu būt apgalvojums,ka džeks tiesības nopircis.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kādreiz, kad sencis pirmo reizi nopirka mašīnu ar ABS, vienā pagriezienā neizņēma līkumu un iebrauca akmenī. Pēc tam visu vainu nolika uz ABS, ka bez tā būtu izbraucis.

Vēlāk, kad piešāvās kā ABS strādā, vairākas reizes teica atzinīgus vārdus par to, ka palīdzējis izvairīties no sadursmes.

Kam šogad pirmā (un ne tikai) ziema ar ABS, ieteiktu aizbraukt uz kāda placīša pavizināties un paslidināties, lai piešautos pie "jaunieveduma".

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Visas tās elektroniskās kuiņas tikai traucē braukt. ABS padara mašīnu nevadāmu un palielina bremzēšanas ceļu.

Palielināt tad palielina, bet tas ir KONTROLĒJAMS bremzēšanas ceļš. Kādreiz, bez ABS, ekstrēmas bremzēšanas gadījumā varēju tikai noskatīties kā slīdu citai mašīnai pokaļā ar nobloķētiem ratiem

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti