gribu patenteet izgudrojumu

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

esmu nosapnojis tehnisku risinajumu, ko varetu razhot un vaariit kaudzi citronu!

izpetiju, ka patentu registraa taada verkja nav!

patentu registraa man par tehniskaa verkja patenta pieregistreshanu prasa minimums 1000Ls (pieteikums, skices, apraksts, tulkoshana utt)

patreiz isteniibaa man ir tikai ideja, konkreta realizacija veel nav. tur buutu japiesasita vel elektro inzhenieri un makslinieki

bet situaacijaa ir taada, ka ja es sho ideju pirms patenteeshanas atklaashu elektro inzhenierim, tad vinjsh mani tak uzmetiis, ibio!

a bez konkretas slektro sheemas pieregistreet patentu laikam nevar, ibio

varbut kaadam ir kaadi pieklajiigi un autoru neaizskaroshi kometari par sho teemu?

ieprieksh jau pateicos, tam kursh ieteiks vislabaako, apsolos padalities ar citroniem!

 
1 2 3
Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

tev jau nevajag patenteet veselu elektrosheemu, bet pamatideju, principu un visi, kas veeleesies tavu idejas darbiibas principu izmantot realizeejot 100 un 1 sheemas variaacijaas, dabuus maksaat

tas taapat kaa shujmashiina - 1 cilvis patenteeja, ideju, ka adatas shujamgalaa (asajaa galaa ) ir jaabuut caurumam, kur izver diegu un viss.

ir 1000 shujmasiinu modeli, bet visi izmanto adatas ar caurumu asajaa galaa

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A ja caurumu uztaisa pa vidu, tad pokuj

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

nu man gan neticas, ka var patenteet tikai ideju, jo tad jau var patentet ieriici ar kuras palidzibu bar parvietoties laika, bet nepievienot sheemu.

var patenteet ieriici, ar kuras paliidziibu var teleporteties, nu karoche dafiga darit, bet neatklaat veidu kaa

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad nav neviena patenta biroja vai kaut kas tamlidzigs kas ieteiks ko darit

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vai tad nav neviena patenta biroja vai kaut kas tamlidzigs kas ieteiks ko darit

apstaigaaju patentu birojus, visi prasa mineetos 1000Ls un pretii sola samera lielu uudeni

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ko dos tas tavs patents, ja ķīnietis nokopēs un pārdos trīsreiz lētāk.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Starpcitu, visas idejas nemaz nepatentē! Bij gadījums, kad čomu LV atšuva, LT nopatentēja. A jēgas tam nekādas nebija, jo ne pats, ne kāds cits to nevar/negrib ražot. Wot dzīvo čoms ir lepnumu, ka kaut kādu ģeniālu, nevienam nevajadzīgu herņu izgudrojis

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja:

tas taapat kaa shujmashiina - 1 cilvis patenteeja, ideju, ka adatas s*******mgalaa (asajaa galaa ) ir jaabuut caurumam, kur izver diegu un viss.

Jauna rupjība - šujamgals Banu mašīna rulzzzz

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Wot dzīvo čoms ir lepnumu, ka kaut kādu ģeniālu, nevienam nevajadzīgu herņu izgudrojis

a mana ideja nemaz nav tik geniaalaa un bez taas var iztikt pilniigaa mieraa! bet kaa pierada prakse, tad diivo tak visaadi pokemoni un popkorni, visu izsaka marketings un pareizaa pieeja lietaam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Starpcitu, visas idejas nemaz nepatentē! Bij gadījums, kad čomu LV atšuva, LT nopatentēja. A jēgas tam nekādas nebija, jo ne pats, ne kāds cits to nevar/negrib ražot. Wot dzīvo čoms ir lepnumu, ka kaut kādu ģeniālu, nevienam nevajadzīgu herņu izgudrojis

Tieši tā, ja nav reālu cerību, ka tas tiks ražots un pārdots, neredzu jēgu no patenta. Ir jau "izgudrotāji", kas patentējuši desmitiem un simtiem ideju, bet neviena tā arī dzīvē nav ieviesta. Vot i dzīvo ar "koračkām"

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tak apraksti to ideju šite,mēs padomāsim un pateiksim,vajag vai ne.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

nafigators rakstīja: Wot dzīvo čoms ir lepnumu, ka kaut kādu ģeniālu, nevienam nevajadzīgu herņu izgudrojis

a mana ideja nemaz nav tik geniaalaa un bez taas var iztikt pilniigaa mieraa! bet kaa pierada prakse, tad diivo tak visaadi pokemoni un popkorni, visu izsaka marketings un pareizaa pieeja lietaam

Ja jau nav ģeniāla, klāj vaļā savu gaismas izslēgšanas mehānismu ar plaukšķināšanas palīdzību

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

kaut spiidziniet mani, neatklāšu!!!

labaak aicinu kaadu auto elektronikas guruu pieteikties pie manis, tipa doļā!

atklaashu, ka izgudrojumaa ir iesaistits auto, elketonika, telekomunikaacijas un varbuut www )

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vēl vari griezties kaut kādā tur inovāciju centrā. Rīgā tāds i. Tur ir kaut kādi šitie citplanētieši tusē

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

būtībā ar to visu ir baigais chakars, ja tev pasham nav pikja un razhotnes tad tu arī pie pikja netiksi

Situācija iz dzīves: Viena Vācu kīmiķu gjimenīte radija tā saukto enerģijas elementu kas bija pietiekami stabils lai tajā uzglabātu lielu daudzumu ūdeņraža. Un veiksmīgi to nopatentēja, vel zinjās rādija ka parādijusies alternatīva naftai (gudrishi jau miljonus planoja kur noteeret) - tad viss apkusa, pēc desmit gadiem (uz to bridi beidzās patenta spēks) BMW nāca klajā ar baigo NOW HAU! - un pietaisija pilnu vāczemi ar ūdeņraža uzpildes stacijām! - pirms paris nedeļām BMW paziņoja ka tas viss ir fufelis un nekam nederīgs shtrunc! vel Iauto raxtinjsh bija.

un tādu staastu ir steriem!

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispār tāds dikti miglains priekšstats par šīm lietām, tomēr "mnenie imeju".

Liekas, ka eksistē kāda nebūt patentu bibliotekā kurā uzrakstot pieteikumu vari ievietot savu izgudrojumu. Protams par pārbaudi $$$, ievietošanu $$$, uzturēšanu gada $$$ + vēl kāds laika limits pēc kura Tavs patents zaudē spēku. Btw ja Tu domā pievienot shēmu tad esi drošs, ka tajā atradīsies 101 jau patentēts risinājums Tev vienkārši atteiks.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: kaut spiidziniet mani, neatklāšu!!!

labaak aicinu kaadu auto elektronikas guruu pieteikties pie manis, tipa doļā!

atklaashu, ka izgudrojumaa ir iesaistits auto, elketonika, telekomunikaacijas un varbuut www )

noslēdz līgumu ar elektronikji par neizpauzšanu!

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

un tādu staastu ir steriem!

es zinu shos stastus, bet mana ideja nav nekada pasaules glabshanas lieta, taa ir fignja, uz kuru cilveni pavilksies kadu gadu vai piecus gadus un viss.

p.s.

kaposta man nav, rozhatnes nav, inzhenieru nav, uzneemiibas man nav, zinaashanu nav, ideju nav ) utt )

ir tikai plaans ka ateereet citronus!

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: kaut spiidziniet mani, neatklāšu!!!

labaak aicinu kaadu auto elektronikas guruu pieteikties pie manis, tipa doļā!

atklaashu, ka izgudrojumaa ir iesaistits auto, elketonika, telekomunikaacijas un varbuut www )

man liekas, ka verķis par kuru nosapņoji dzīvē jau strāda..

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

man liekas, ka verķis par kuru nosapņoji dzīvē jau strāda..

skuju!

tas ir pizhonisma elements un ja taads jau buutu ieviests, tad sen butu pamaniits!

jo nosapnoju es to divi gadi atpakalj un tikai shodien iedomajos iepostett iauto forumaa

istenibaa esmu jau pat investorus meklejis utt

atduros pret uzticamu un kompetentu elektromasteru!

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

es taa arii iisti nesapratu ko tu gribi?

pats savu ideju liidz patentam izstraadaat nevari, bet maksaat nevienam par to negribi?

patentu kantorim tu arii maksaat negribi, bet pats visu skaartot nevari?

doma ir - tjipa uztaisiet man tehisko risinaajumu, patenta dokumentaaciju un tad kad nopelniishu ar to pirmo citronu es jums kautko atskaitiishu?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: kaut spiidziniet mani, neatklāšu!!!

labaak aicinu kaadu auto elektronikas guruu pieteikties pie manis, tipa doļā!

atklaashu, ka izgudrojumaa ir iesaistits auto, elketonika, telekomunikaacijas un varbuut www )

nu bet ir mums te taac guru - raimondism vinju sauc , vinjam i eljektronjiku pulcinjsh gan graamatulasiitaaju klubinjsh .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

vmaxer rakstīja: kaut spiidziniet mani, neatklāšu!!!

labaak aicinu kaadu auto elektronikas guruu pieteikties pie manis, tipa doļā!

atklaashu, ka izgudrojumaa ir iesaistits auto, elketonika, telekomunikaacijas un varbuut www )

nu bet ir mums te taac guru - raimondism vinju sauc , vinjam i eljektronjiku pulcinjsh gan graamatulasiitaaju klubinjsh .

Paspēji pirmais raimi piesaukt Izskatās, ka viņam ar mūsu patenta izgudrotāju varētu labi sapasēt

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

markelis rakstīja: es taa arii iisti nesapratu ko tu gribi?

meklēju elektromasteru!

iekš gribu.lv ari ielikšu sludinājumu, ka vīrietis meklē elektromeistaru

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Man arī ir ģeniāla ideja - gumijas kardāns. Kad bremzē, šamais satinas, kad atlaiž bremzi, uzreiz sāk ripot, i beņu nevajag. Izkabina visas aktīvās dinamikas.

Redzēšu kādu, kas nospēris šitamo fišku, būs tiesu darbi... :C

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti