Tiek pārdods praktiski jauns Auto

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003

Chrysler Sebring Limited 2.7

divi gadi vecs Sarkanaa kraasa 2.7 V6 motors (paterins vid 9.5 L)

Visi navaroti - koža roža utt (naf tikai navigacijas un lukas)

Noskreejiens 15 000 Km !!!!!!!!!

cena 15 500 eur

PS nav pat nevienas sviikas

komplekts ar ziemas riepaam

Var paarformeet liizingu

 
1 2 3
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Es labāk piemestu 3 eiras un šitādu paņemtu:

www.uscars.lv/...

vo vellos !!!! Kaut kas tāds ( izlaiduma gada ziņā) ilgu laiku bija mans Lielais Sapnis. Un vienīgi milzīgas naudas summas trūkums ,kāda būtu nepieciešama šāda antīka superverķa savešanai ideālā kārtībā,mani atturēja no reālas iegādes.

Etak kāds 30-40 milzis Dussenbergs mmm

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Cik šis auto maksāja jauns?

28000

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

10,7 litri

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

MAD_DOG rakstīja:

nakujators rakstīja:

e

PS

Varēsi ar savu jauno govi braukāt un mētāt savus m/ m/ m/. Tikai skaties, ka to lempīgo un nevadāmo govi neiemētā grāvī braucot pa granti, slapju asfaltu vai sniegu

Un ko tad tu lien te, ja jau visi baigi stulbeņi, spameri un neviens neko nejēdz, a?

Vēlu veiksmi lohus meklējot,...

saaksim ar to, ka prieksh sliktiem celiem vai slikta laika man ir cits auto, bet nu tev kaa subaru uzerim labaak zinaat.....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tfu,pat 9,5

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

nakujators rakstīja: Es labāk piemestu 3 eiras un šitādu paņemtu:

www.uscars.lv/...

vienigais ko tu varetu panjemt tas ir mutee, dauni.

parādīsi kā tas darās nav mēģināts! tevi varu ar sū.dainu koku mutē izvalēt! negribi, mazgadīgā slampa?!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

MAD_DOG rakstīja:

nakujators rakstīja:

MAD_DOG rakstīja:

nakujators rakstīja:

e

PS

Varēsi ar savu jauno govi braukāt un mētāt savus m/ m/ m/. Tikai skaties, ka to lempīgo un nevadāmo govi neiemētā grāvī braucot pa granti, slapju asfaltu vai sniegu

Un ko tad tu lien te, ja jau visi baigi stulbeņi, spameri un neviens neko nejēdz, a?

Vēlu veiksmi lohus meklējot,...

saaksim ar to, ka prieksh sliktiem celiem vai slikta laika man ir cits auto, bet nu tev kaa subaru uzerim labaak zinaat.....

es subaru nejūzoju un nelietoju ne iekšķīgi, ne arīgi. es braucu jebkur un jebkādos apstākļos bez sekām.

bet pa 28 eirām paņemt konservbudžu - nu tur ir jābūt "iekšām"

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

es subaru nejūzoju un nelietoju ne iekšķīgi, ne arīgi. es braucu jebkur un jebkādos apstākļos bez sekām.

bet pa 28 eirām paņemt konservbudžu - nu tur ir jābūt "iekšām"

Bet vislabaak Tu brauc ar muti - tas gan fakts jebkur un jebkaados apstaaklos - dazreiz ar sekaam

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

a Teu tas teeeceee iestaadiijums 'backupu' nepiedaavaaja , ja jau tu njem 300C ?

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: a Teu tas teeeceee iestaadiijums 'backupu' nepiedaavaaja , ja jau tu njem 300C ?

piedaavaa bet baigi mazu ...

sanaak zaudeet - saliidzinot ar atlikusho maksaajumu - taapeec jau tiek piedaavaats variants - kaadam paarnemt liizingu un viss.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

MAD_DOG rakstīja:

kolumbs rakstīja: Cik šis auto maksāja jauns?

28000

aarpraac sanaak ka uz katriem nobrauktiem 1K KM ir iznaacis maksaat gandriiz 1K EUR jeb ~70LVL uz 100KM tikai par veertiibas kritumu neskaitot citas izmaksas (jaareekina ka veel pirceejs kaulesies un tad +/- taa buus)

Nu ko jauno auto piekriteeji ir izdeviigi braukt ar jaunu auto? nesaku ka nevajag pirkt jaunu tikai vajag arii padomaat cik tas beigu beigaas izmaksas

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es kā bijušais Chrysler lietotājs varu teikt, ka tas tas mēsls lūst pat stāvot Iebrauc vēl TC servisā...vispār gribas pa kalnu noripināt un aizdedzināt to miskasti, kā visu ameriku 2,7L motors - saprātīgam cilvēkam pat ļaunākajos murgos neienāks prātā viņu pirkt...jauda???? KUR??? tikai skaņa...moš tie 6L iet...kaut neticu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Es kā bijušais Chrysler lietotājs varu teikt, ka tas tas mēsls lūst pat stāvot Iebrauc vēl TC servisā...vispār gribas pa kalnu noripināt un aizdedzināt to miskasti, kā visu ameriku 2,7L motors - saprātīgam cilvēkam pat ļaunākajos murgos neienāks prātā viņu pirkt...jauda???? KUR??? tikai skaņa...moš tie 6L iet...kaut neticu

nuja kautkaa taa ..... diemzjeel

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

MAD_DOG rakstīja:

kolumbs rakstīja: Cik šis auto maksāja jauns?

28000

aarpraac sanaak ka uz katriem nobrauktiem 1K KM ir iznaacis maksaat gandriiz 1K EUR jeb ~70LVL uz 100KM tikai par veertiibas kritumu neskaitot citas izmaksas (jaareekina ka veel pirceejs kaulesies un tad +/- taa buus)

Nu ko jauno auto piekriteeji ir izdeviigi braukt ar jaunu auto? nesaku ka nevajag pirkt jaunu tikai vajag arii padomaat cik tas beigu beigaas izmaksas

taisniiga jau ir - bet nopeerkot jaunu auto - tu zini, ka 'karma' ir tiira un zini, ka tas kas luust ir tavas braukshanas rezultaataa - bet nu tas taa - katram ir savi uzskati un dziives virziens.

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Es kā bijušais Chrysler lietotājs varu teikt, ka tas tas mēsls lūst pat stāvot Iebrauc vēl TC servisā...vispār gribas pa kalnu noripināt un aizdedzināt to miskasti, kā visu ameriku 2,7L motors - saprātīgam cilvēkam pat ļaunākajos murgos neienāks prātā viņu pirkt...jauda???? KUR??? tikai skaņa...moš tie 6L iet...kaut neticu

A kaads Tev bija Chrysler - jauns?

Lietotam Tu nekad nezini, ka air braukts un taa taalaak.

2.7 - nu nepareizi saki - degvielas pateerinsh ir par 0.5 L lielaks nekaa 2.0 un jauda - nee nu jauda nav nezin cik liela - nav jau japaanis vai vaacietis - bet velk ka prieks

Mees latvieshu tauta esam priekshstatu cilveeki - esam iedomaajushies - ka amerikaanis - taatad eed daudz - neiet - luust utt.

par piemeeru man ir chevy 5.0 benziinieks - saliidzinot ar jaunu Land cruiser - iet daudz labaak, eed par 2-6 vairaak benziinu, kas ir leetaaks nekaa diizelis - apkalpes leetas (pienemsim gaisa filtrs maksaa 3 Ls)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

MAD_DOG rakstīja: ... bet nopeerkot jaunu auto - tu zini, ka 'karma' ir tiira ...

Pēc tavas teorijas sanāk, ka nākamajam tava auto īpašniekam defoltā līdzi nāks netīra "karma"

Kāpēc kādam būtu jāpārņem līzings, ja par tādu pašu ikmēneša maksājumu var nopirkt pilnīgi jaunu, maksājot vienu gadu ilgāk līzinga maksājumus???

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nevaru neko teikt par sebringu -nau taac bijis , bet chrysleri - man bij 3gab veci chrysleri , vecaakais 98aa gada , ievesc no CH , jaunaakie 03 ievilkti no DE , un tikpat vec Golps98' un tikpat vec CAMRY98'(pirkti jauni LV ) , tie , kas nau chursljerzi , vienk brauca un brauc , ja kautkas saak kaitinaat -nodiagnosticee sachinii un turpina braukt , bet churselzi turpinaaja jaat praatu un maku . Taa arii nesapratu churselz suuc waj teeceematorsz smird waj abi kopaa, bet saebaala mani konkreeti taa teema un tika sleegta .

citaadi voyageru nau ar ko saliidzinaat -minivanam ir voyagers un paareejie tik meegjina kautko uztaisiit nedeelju atpakalj sanaaca 1,5kkm atvilkt ar Trafiku 07' vadiitaajaa kjeblis veel neko bet pasazjieri - pjesec ''za chto'' taadas mokas , ar skumjaam atcereejos laikus , kad ,ar voyageru , ''s pesnjami'' tika vaaleec pa oiroopu , bez domas ''katikaatraaktasvissbeigtospljeeee'' . amiishi prot taisiit ''autoo cilveekam'' eertiibu zinjaa , bet nu kvalitaate ir pilniigs svizgjec . par taadiem aciim ''tiikamiem'' siikumiem kaa melnas skruuvju galvas uz apshifkas gana redzamaas vietaas es pat nepieminu .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

MAD_DOG rakstīja:

kolumbs rakstīja: Cik šis auto maksāja jauns?

28000

aarpraac sanaak ka uz katriem nobrauktiem 1K KM ir iznaacis maksaat gandriiz 1K EUR jeb ~70LVL uz 100KM tikai par veertiibas kritumu neskaitot citas izmaksas (jaareekina ka veel pirceejs kaulesies un tad +/- taa buus)

Nu ko jauno auto piekriteeji ir izdeviigi braukt ar jaunu auto? nesaku ka nevajag pirkt jaunu tikai vajag arii padomaat cik tas beigu beigaas izmaksas

Ja domā tikai gadu braukt, tad jau protams nav finansiāli izdevīgi - tiek paņemts vislielākais vērtības kritums uz sevi. Ja lieto vismaz kādus 3 gadus, nav tik traki.

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

MAD_DOG rakstīja: ... bet nopeerkot jaunu auto - tu zini, ka 'karma' ir tiira ...

Pēc tavas teorijas sanāk, ka nākamajam tava auto īpašniekam defoltā līdzi nāks netīra "karma"

Kāpēc kādam būtu jāpārņem līzings, ja par tādu pašu ikmēneša maksājumu var nopirkt pilnīgi jaunu, maksājot vienu gadu ilgāk līzinga maksājumus???

tu gribeeji teikt - divus gadus ilgaak

'karma' - pa 15 000 tk var teikt , ka nebuus nekaada - jo auto tika braukts, kaa abkatkas laikaa un loti maz + plus cilveeki brauca vairaak briivdienaas - kad noskanojums ir pozitiivs + nav neviena skraapeejuma utt

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

MAD_DOG rakstīja:

kolumbs rakstīja: Cik šis auto maksāja jauns?

28000

aarpraac sanaak ka uz katriem nobrauktiem 1K KM ir iznaacis maksaat gandriiz 1K EUR jeb ~70LVL uz 100KM tikai par veertiibas kritumu neskaitot citas izmaksas (jaareekina ka veel pirceejs kaulesies un tad +/- taa buus)

Nu ko jauno auto piekriteeji ir izdeviigi braukt ar jaunu auto? nesaku ka nevajag pirkt jaunu tikai vajag arii padomaat cik tas beigu beigaas izmaksas

Ja domā tikai gadu braukt, tad jau protams nav finansiāli izdevīgi - tiek paņemts vislielākais vērtības kritums uz sevi. Ja lieto vismaz kādus 3 gadus, nav tik traki.

tas tiesa - ja cilveeki nepaardomaa pa 2 gadi

un neveelaas kaut ko citu - taapeec iesaku - ja ir veelme uz kaadu auto - kaa shajaa gadiijumaa uz 300c tad ir jaanem uzreiz - nevis jaanoznaudzaas un peec tam tik un taa jaazaudee nauda

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

Aizmirsu pieminēt - ādas salons, radio ar vadību uz stūres+6disku cheindžers, kruize, sēdekļu apsilde.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

oo,jaa

kad es pirku dzipu ar 4.3 automaatu,tad paaredeveejs arii teica,ka eed 13l/100km

reaali ir 18-21

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti