Qashqai Gada auto 2007

superb Reģ.: 26.04.2003

ko teiksiet?

 
1 2 3 4
msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

P.S. Edzulis ir viltnieks, zina, ka merivai ir nevis bāka, bet bākas parodija

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

VWfan. Pavisam godīgi. Bez pigoriem un uzbraucieniem Dajoš ziņu, ja ir interese

p.s Powers drīz būs citā līmenī. + iauto apsteigs šogad reitingos Redzēsiet... Hitos jau tagad ņem priekšā pa smago

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

Qashqai ,ja par šo auto šeit ir runa nebūt nav slikts auto . Tikai neejiet to mēģināt pirkt Nordē ,kas te briesmīgi reklamējas, bet otrā dīlerī.

Norde reāli mānījās ar piegādes laikiem un kaut ko mistiski stāstīja par komplektāciju izmaiņām kur beigās gribēja no manis izmānīt papildus 550,-LVL. Blēžī ,labi ka aizgāju pie otra dīlera un nepārmaksāju.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

p.s Powers drīz būs citā līmenī. + iauto apsteigs šogad reitingos Redzēsiet... Hitos jau tagad ņem priekšā pa smago

Es par to nemaz nešaubos Visur, kur nav deksis, ir labi reitingi

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
1 0 Atbildēt

Jaukais Nissan-Qashqai šā gada pirmajā ceturksnī ir trešais pirktākais no jauniem apvidus auto Latvijā - pārdotas 138 mašīnas:

www.websoft.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
4 0 Atbildēt

Iedod varbūt normāla formāta datus, nevis kaut kādu xujemel?

P.S. Pasaki tādiem kā Kliks, ka tas ir "apvidus auto"

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Priecājos, ka tagad lielisko Nissan-Qashqai var iegādāties tūlīt - nav vairs jāgaida vairākus mēnešus.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

nekorifili

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kā šeit Nissan-Qashqai atzīst par baudāmāku nekā Dodge-Caliber:

www.zr.ru/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: Redz, kā šeit Nissan-Qashqai atzīst par baudāmāku nekā Dodge-Caliber:

www.zr.ru/...

Ja ja, šitie abi pilnīgi noteikti labāki par Q7

Vienreiz vienās viesībās mani izvizināja ar Audi-Q7. Esot pasažiera lomā, neko TĀDU es no tā Q7 nesajutu...

staar Reģ.: 19.03.2005
1 0 Atbildēt

Lai dabūtu gada auto titulu ir jāatbilst vairākiem kritērijiem tai skaitā cena. Nav tik īsti skaidrs kā var vizuālo novērtēt, bet laikam jau ir metodika.

Labs jautājums ir par to kā auto izskatās ar pieticīgāku aprīkojumu, proti, reiz mans paziņa skatījās uz RAV 4 pusi, nu tad es pievērsu uzmanību pa ielu braucošiem un likās tā nekas auto, ķipa sportisks četrkājis. Bet tad reiz ieraudzīju to pašu RAVu bet pieticīgi aprīkotu, johaidī, izskatījās pēc nekā, kaut kāds samurais

izrādās ka pilnīgi viss, kas padara to auto par auto ir papildaprīkojums par labu summu. jautājums, vai par pilnīgi nopakota kašķa cenu var dabūt pievilcīgu RAVu??

Gada auto tituls ir kompromiss starp visiem parametriem un tas, ka ir krietni labākas mašīnas par kašķi ir nenoliedzami, bet ir bet.

Neesmu BMW fans, bet traki patīk X6, bet pieļauju, ka X6 gada auto titulu neredzēt, jo praktisks tur nav nekas, pa bezceļiem neiet, cena kosmoss utt. bet neviens arī to negaida no X6, bet no gada auto gaida, tāpēc laikam arī kašķis dabuja to titulu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Neredzu iemeslu X6 kļūt par gada auto... Dārgs un tikai 4vietīgs auto. Tādi nekad nekļūst par gada auto. Gan jau atkal būs kāds mazais šrots

staar Reģ.: 19.03.2005
1 0 Atbildēt

X6 izdomās savu kategoriju, ķipa gada rotaļlieta pieaugošajiem

Palasīju savu iepriekšējo, komentāru un secināju, ka nedaudz nekorekti izteicos atiecībā pret neaprīkotu RAV 4. Pareizāk būtu bijis teikt, ka nevis neaprīkots RAV ne pēc kā vairs neizskatās, bet man galīgi viņš vairs nelikās pievilcīgs, tas ir tīri subjektīvi, jo no tā ka viņam nav visi tie pribambasi auto gaitas īpašības neizmainās un zinu pats personīgi cilvēkus kam auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis un gadījumā ar vienu pērkot jaunu auto pat krāsai nebija nozīmes. Galvanie ir praktiskie kritēriji un nav nekāda sakara ar santīm***anu.

Pazīstams onka 2000.gadā nopirka peugot partneri 1,9 d pasazieru. Kad vins pirka, man likās nu varēja jau bisku piemest un sanāktu sis un tas, bet šis pēc vairāku autosalonu apbraukāsanas nonāca pie secinājuma ka partneris viņam par 100% der. Nopirka un vēl pēc 8 gadiem secina ka labs auto un kalpo perfekti. Ja vaig sēdekļus nolaiž un var cementa maisus iegruzīt, nebaidoties par to, ka varētu sasmērēt kovrikus, ja vaig var aizbraukt pamakšķerēt un nav jāuztraucas, ka auto viens pats neapsargāts mežmalā paliek utt. Viņš zināja cik daudz viņš ar auto brauc un kādām vajadzībām, rezultātā nobraucis 8 gadus, uz spido 65k un vienīgā vaina kas par siem gadiem bijusi ir metinājuma vietā nopuva pakaļējais bundulis.

Es pats sevi pieskaitu pie pieaugušo rotaļlietu piekritējiem, jo patīk dīleru piedāvātie papildaprīkojumi, bet es arī neuzskatu, ka tie kas pērk plikus auto ir kaut kādi tirliņi kas neko no auto nesaprot. Vienīgais bišku žēl tos cilvjus, kas hren viņ zin kādu iemeslu vadīts dzenas pēc jaunas mašīnas un rezultātā uz 7 gadiem paņem GETZU un apliek pārējos, kas brauc ar viņuprāt veciem šrotiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Redz, kur trakoti labs mazlietota Nissan-Qashqai piedāvājums par 8085 latiem:

rus.auto24.ee/...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Sūti meilu un piedāvā maiņu pret mazlietotu, ļoti baudāmu merivu ar kuru ne reizi nav pārsniegts atļautais braukšanas ātrums

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Tagad Nissan-Qashqai parādījies nikns konkurents - baudāms Škoda-Yeti:

www.skoda.lv/...

www.skoda.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

jugasvilli

Žurnāls ,,AvtoRevju,, saka, ka Škoda-Yeti ir baudāms - ar vismīkstāko gaitu un klusāko motoru testā uzvarot Volkswagen-Tiguan, Nissan-Qashqai un KIA-Sportage.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Redz, kur šeit garāks raksts par Škoda-Yeti:

www.autoreview.ru/...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Redz, kur šeit garāks raksts par Škoda-Yeti:

www.autoreview.ru/...

taka wecenej apniik tava vaavuloshana vinja tevi nostum pie datora un tu te raxti visaadas tikai sev intereseejoshas muļķības

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Redz, kur šeit garāks raksts par Škoda-Yeti:

www.autoreview.ru/...

kurā ira rakstīc kāc višš i sūc

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Kā Jūs domājat - vai ir vērts iegādāties šo mazlietoto Nissan-Qashqai par Ls 10541 ?

www.ss.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Šodien izbraucu ar Nissan-Qashqai ar 2 litru benzīna motoru un variatoru, un šāds auto man likās baudāms - it īpaši uz Skanstes ielas.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Ar interesi pārlasīju šo diskusiju. Šis pirmās paaudzes Nissan Qashqai vēlak kļuva Latvijā un Eiropā par dižpārdokli. Tas Latvijā vēl vairāk pastiprināja pilsētas apvidus auto segmentu, kurš aizvēlās pēc tam arī uz Eiropu.

Kas tagad ir krossoveri??? Iesaku pārlasīt no pirmās lapas iauto.lv/forums/topic/23218-qashqai-gada-auto-2007?pnr=1

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti