A4 1.9 TDI

Sinepe Reģ.: 27.11.2007

Esmu noskatījusi 2004.gada Audi (automāts) un ir doma iegādāties, bet esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes par ritošo daļu, esot ļoti neizturīga un bieži jāinvestē lielas summas. Vai tiešām ir tik traki ? Ļoti gaidīšu atbildes

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

audī īpatnība.... atslēgās ir "čips", vienkārši pievīlēta atslēga mašīnu nevar iedarbināt...."čipa" otrs gals - uztvērējs ir iebūvēts tieši instrumentu panelī.... teorētiski katrs līdzīgas mašīnas īpašnieks ar savu spidometra paneli un atslēgām var aidzīt kaimiņa mašīnu

Nu nu... Ir viens karakters, kurš savam B2 A80q ir ielicis B5 A4 1.8 20vt motoriņu, pagaidām standarta stāvoklī. Spidometrs viņam ir no B2, bet imobilaizers viņam vienalga ir. Secinājumus izdari pats

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

audī īpatnība.... atslēgās ir "čips", vienkārši pievīlēta atslēga mašīnu nevar iedarbināt...."čipa" otrs gals - uztvērējs ir iebūvēts tieši instrumentu panelī.... teorētiski katrs līdzīgas mašīnas īpašnieks ar savu spidometra paneli un atslēgām var aidzīt kaimiņa mašīnu

Nu nu... Ir viens karakters, kurš savam B2 A80q ir ielicis B5 A4 1.8 20vt motoriņu, pagaidām standarta stāvoklī. Spidometrs viņam ir no B2, bet imobilaizers viņam vienalga ir. Secinājumus izdari pats

es runāju par topicā minēto a4 (8E)

motors jau tā īsti nav iesiets visā tajā sistēmā.... atslēgā ir rfid čips, mašīnā (pie atslēgas cauruma pie stūres) ir nolasītājs, bet reāli informācija (atmiņa) kādas atslēgas ir piesietas konkrēai mašīnai glabājas panelī (kastītē, kurā ir spidometrs un citi pulksteņi)

p.n.

deksters visās savās izpausmēs var iet atkal pasūkāt loceklīti

p.p.n.

tas ir vienīgais ko jamais tiešām zina un prot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja:

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Motorolers rakstīja:

msh rakstīja: "panelis" būtu spidometrs?

viņam tur iebūvēts imobilaizers...un tas noklājies ķipa, esot raksturīgi...tā teica...

Nu piedod man, bet liekas stulbi par to nolikt piecus sotus Gan jau kāds specs būtu tadu imobilaizeru spējis izravēt.

audī īpatnība.... atslēgās ir "čips", vienkārši pievīlēta atslēga mašīnu nevar iedarbināt...."čipa" otrs gals - uztvērējs ir iebūvēts tieši instrumentu panelī.... teorētiski katrs līdzīgas mašīnas īpašnieks ar savu spidometra paneli un atslēgām var aidzīt kaimiņa mašīnu

četrgadīga bērna līmeņa teksts... tu tak neko no tā nejēdz,ko runā par to ???

nedris āzi.... tev vispār nav nekad tāds audī bijis.... tu vienkārši gribi izlikties gudrāks kā esi...

davaj izdarīsim vienkārši - vispirms saderēsim un kādām 10 štukām... tad tu atvedīsi 2 vienādus auģikus (manuālai kārbai un šķībtronikam bišķi paneļi atšķirās), atzīmēsi kuras atslēgas ir no kuras miskastes, es uztaisīšu tā lai iedarbināt varētu otrādāk... un tad tu varēsi kārtējo reizi atsūkāt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Izrādās ka audi ir sinonīms sūkāšanai

nē, ne audī.... deksters ir

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais, turpini vien parādīt savu tupumu ,stāstot par Audi imobilaizeru

Šis tak ir viens universāls cilvēks-mitsubišī Viņš vienkārši zin VISU Viņam nekad nav bijis A4, bet viņš vienkārši ZIN visu par to Nomaini tik SPIDOMETRU Audi un imobilaizers neiet

PS. Uzliec labāk mājai jumtu un tad tēlo gudreli

PPS. Es ar šo tipu esmu braucis kopā minirallijā, kur šis baiso programmu bija uzcepis, stastīja,cik tā laba un kruta.... nekad tā arī nedarbojās, visu laiku uzkārās tas GPS

Tāpat šis 'viszinis' turpināja braukt ar pārplēstu dzeses trubu, kaut viņam tika pateikts,ka dzinējs BEZ dzeses šķidruma nedarbosies ilgi... bet VIŅŠ MAUCA....tik ilgi,kamēr dzinējs izcepās burtiskā nozīmē.

Un šāds te tips turpina sevi pasniegt kā mega speciālistu VISĀS jomās par auto,celtniecību un ko tik vēl ne

Jautrais klauniņš

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: dekstera vecis mirģis arī ir klāt...

Tavu geju draugu Pirmo aizskāru ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Nomaini tik SPIDOMETRU Audi un imobilaizers neiet

beidzot arī tu pateici kautko sakarīgu

tiešām ir tā...

ja topica a4 nomaina spidometru (visu paneli, nevis tikai vienu spidometra daļu) tad panelis ir jāpārprogrammē uz vecajām atslēgām (vai jāmaina arī atslēgas)

eu mirga tu tagad drīksti pierādīt pretējo.... citādi tu tāds prasts sūkātājs vien esi

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

eu mirga tu tagad drīksti pierādīt pretējo.... citādi tu tāds prasts sūkātājs vien esi

kāpēc tu esi iedomājies, ka man jāpierāda kaut kas pretējs taviem izmurgojumiem, kurus tu esi izdomājis kaut kur ????

PS. Spidometrs un imobilaizera vadības bloks nav viens un tas pats, pamuļķi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

"Stresled" nobanānots ka te kaut kāda mirga smird?

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Kas ir, Mazais Sūda Hujiņ ?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: \"Stresled\" nobanānots ka te kaut kāda mirga smird?

Da nē, Sretsked vienā prāta aptumsuma brīdī izmeta publikai savu paroli, vot i kādam to savajadzējās:

www.iauto.lv/...

Sretsked rakstīja: Biju sen pazudis no šejienes. Tad Kindzulis uzcepa šo niku, iedava paroles...sāku rakstīt.

Re kā, izrādās, esmu VISU nelaimju cēlonis

Bļed, jūs paši paskatieties uz sevi, atradušies visi mega pareizie, kuri VISU izdara pareizi, tik es viens visu sačakarēju, visu jūsu idilli izjaucis. Sviest, ej ka tu dirst.

Sretsked, parole baempe.

..noturējās klusu pārdesmit lappuses un uzradās atpakaļ ar vienu no saviem daudzajiem citiem nikiem..

mirga rakstīja: Tam malacim, kuram baisi savajadzējās \'\'sretsked\'\' paroli nomainīt ( tātad ir interese ) , izvāc no turienes manas bildes.

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

brumsli, kāds tam sakars ar A4 TDI ??

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: Joprojām meklēju a4 avant b5 bagažnieka durvis ar visu stiklu.

PM, savu telefona nr. nelikšu jo tad useris pirmais zvanīsies un piedāvās viskaut ko atsūkāt, nosūkāt, sasūkāt.

Paskaties www.autoplius.lt , viņiem ir krietni biezāks piedāvājums detaļu tirgū.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mirga rakstījapidometrs un imobilaizera vadības bloks nav viens un tas pats, pamuļķi.

es tak saku, ka tu esi prasts sūkātājs, kas neko nejēdz no audī uzbūves

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sievas audi vēl joprojām ripo, ar to nomainīto spidometru un nu jau laboto Multitroniku

Suņi rej, karavāna iet tālāk

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti