Mazda 626, 1996.gada, 2.0, hečbeks

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007

Sveiki, esmu noskatījis tēmā pieminēto auto. Kāds paziņa piedāvā pa 1500-1700 euro. Par cik esmu diezgan liels tumsonis auto lietās, līdz ar to vēlējos noskaidrot auto + un -.

Kam vēl jāpievērš uzmanība? Saprotams, ka auto pirms pirkšanas dzīšu uz motora diagnostiku, bet varbūt vēl ir kādas nianses, lietas utt.

Paldies!

 
1 2
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu ko, aiziet!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu ko lai tev pasaka. tas, ka esi izvelejies 96. 626 mazdu un taisies vinu ari reali pirkt jau vien norada ka tev ar galvu nav kaartiibaa. neka personiga, bet ta mashina ir baigais meesls. daljas neadekvati daargas, nekvalitativa, aizmugureejaa tilta piekares konstrukcija smird jau no ruupniicas, skanjas izolaacija prieksh tas klases ir nekaada. es no shitaa pirkuma atteiktos tavaa vietaa.

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Es tak skaidri un gaiši uzrakstīu, ka esmu tumsonis auto lietās

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Klausi, ko Shiiris saka

Peerc labaak subaru Ja pirksi no Shiira, labaaka izsvarojuma labad bagaazhniekaa dabuusi neejosha BMW motoru

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Mljad, jūs ar jauniņajiem visiem šitā apejaties? Ja neko saprātīgu nevar atbildēt, tad nafig vispār kaut ko spamot?

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

AlphaDog rakstīja: Mljad, jūs ar jauniņajiem visiem šitā apejaties? Ja neko saprātīgu nevar atbildēt, tad nafig vispār kaut ko spamot?

Neuztraucies, ne tikai ar jaunajiem šitā iet

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

no tiem kas eed dekstera izkaarniijumus jau neko pratigu nesadzirdeesi.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

noormāls autiņš! bbbikuc pikare klibo pa latvijas ārem dragājot, bet visā visumā i ok

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Pirmkārt, pa tādu naudu no 626 Mazdas Tu neko jēdzīgu nedabūsi, pat ja nosauktā summa būtu Ls. Otrkārt, mašīnai nav ne vainas, vienīgais mīnuss būtu - tiešām paskaļa.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Man kādu laiku bija tāda 1992. gada ražojums. Protams nav ne Audi ne MB, bet mašīnai nebija ne vainas, degvielas patēriņš reāli bija ap 9 litri (+/-) Drusku parūsēja divu gadu laikā. Es neatceros nekādas nopietnas. Manuprāt par tādu naudu normāls auto. Vienīgi dīzeli gan nevajag... Pašam nav bijis, bet vienam labam draugam gan... diez kas no tā dīzeļa nebija.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Man sanāca divus gadus pabraukāt ar 93.gada 626. Ja neskaita nojāto motoru, kas ir objektīvi, ņemot vērā REĀLO nobraukumu, tad pārējās problēmas sagādāja tieši piekare. Bišķi par švaku Latvijas ceļiem. Bet tā - lāga autiņš.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Nu tā, man apmēram trīs gadus ir tāds auto, tikai ar automātu. Pats Vācijā pirku un dzinu uz šejieni. Samaksāju toreiz 3000 EUR plus atdzīšanas izdevumi (tranzītnieki, muitas, reģistrācija, apdrošināšana), kopā ap 3800 EUR sanāca. Padārgi, bet auto bija ar oriģinālo nobraukumu 90 000 km. Zinu, jo līdzi bija profesionālis auto lietās, kas uzreiz pateica, ka šo var ņemt, kalpos labi. Toreiz apskati izgāju pa nullītēm. Līdz šim brīdim nopietni remonti nav bijuši. Mainīts akumulators, logu škidruma bačoks, kas tecēja, siksna, divas reizes eļļa un filtri, pāris sīki hadenes remonti. Detaļas var dabūt un nav nemaz tik dārgas, kā te cenšas iestāstīt. Uz Kalnciema ielas ir Mazdas šrots, tur visu ko var atrast. Auto trāpījās labi aprīkots - 2SRS, elektrības, AC, el. lūka, stūres lifts, miglinieki. Mīnusi - ar automātu sūdīgs uzrāviens, īpaši virs 100 km/h, degvielas patēriņš visai paliels, bieži izdeg visādas lampiņas, ziemā diezgan lēni silst, kā jau minēja, paskaļš. Ļoti neiztūrīga krāsa, vairākās vietās izbalējusi. Un vēl, pēdējā gada laikā divas reizes nomukusi stūres pastiprinātāja siksna. 1. reizi nomainīju ar visiem roļikiem, pēc 3 mēnešiem, atkal nokrita. Nomainīju citā servisā (varbūt iepriekšējā kaut ko ne tā izdarījuši), pagaidām ir OK. Kopumā varu teikt, normālam pilsonim normālai lietošanai auto ir OK.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

man patiik tas uzskaitiijums, ka triis gadu laikaa 2 reizes !!!!! mainiita eljlja!!!!!!! nekuja sev brauceejs!!

vai nu mazda meetaajas pie stuura kaa mans xedos, vai arii veel peec gada buus shrots.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

trijos gados 2reiz eljlju mainiit???

gospodji...

cik ta tu esi nobraucis ar to mashinju?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

vo vo es gadaa ap 50 k nobraucu, tas noziimee vismaz 5 reiz mainu.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

bizenajs ieliida pa vidu jau

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

taa iet, kad meistariibaa sasipaas

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: vo vo es gadaa ap 50 k nobraucu, tas noziimee vismaz 5 reiz mainu.

A ko tu tik bieži to eļļu tam Hedosam maini

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

bizenajs rakstīja: vo vo es gadaa ap 50 k nobraucu, tas noziimee vismaz 5 reiz mainu.

A ko tu tik bieži to eļļu tam Hedosam maini

pilniigi normaali, es ar pa 10k mainu eljlju

sirds mieriigaaka, zinies

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

bizenajs rakstīja: vo vo es gadaa ap 50 k nobraucu, tas noziimee vismaz 5 reiz mainu.

A ko tu tik bieži to eļļu tam Hedosam maini

da ne xedosam, to shodien pa ilgiem laikiem pieruucinaaju, paskaitiju, 3 saabi kopaa shogad nogaajushi 57 k km, man stuureejot.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

perkons rakstīja:

bizenajs rakstīja: vo vo es gadaa ap 50 k nobraucu, tas noziimee vismaz 5 reiz mainu.

A ko tu tik bieži to eļļu tam Hedosam maini

da ne xedosam, to shodien pa ilgiem laikiem pieruucinaaju, paskaitiju, 3 saabi kopaa shogad nogaajushi 57 k km, man stuureejot.

savādi, kā tevi satieku, tā tu sēdi Hedosam pie stūres , kaut ko tu te lej .

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

bizenajs rakstīja:

perkons rakstīja:

bizenajs rakstīja: vo vo es gadaa ap 50 k nobraucu, tas noziimee vismaz 5 reiz mainu.

A ko tu tik bieži to eļļu tam Hedosam maini

da ne xedosam, to shodien pa ilgiem laikiem pieruucinaaju, paskaitiju, 3 saabi kopaa shogad nogaajushi 57 k km, man stuureejot.

savādi, kā tevi satieku, tā tu sēdi Hedosam pie stūres , kaut ko tu te lej .

Es šamējam pat sētā neesmu xedosu redzējis... toč viņš kaut ko lej...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

perkons rakstīja:

bizenajs rakstīja:

perkons rakstīja:

bizenajs rakstīja: vo vo es gadaa ap 50 k nobraucu, tas noziimee vismaz 5 reiz mainu.

A ko tu tik bieži to eļļu tam Hedosam maini

da ne xedosam, to shodien pa ilgiem laikiem pieruucinaaju, paskaitiju, 3 saabi kopaa shogad nogaajushi 57 k km, man stuureejot.

savādi, kā tevi satieku, tā tu sēdi Hedosam pie stūres , kaut ko tu te lej .

Es šamējam pat sētā neesmu xedosu redzējis... toč viņš kaut ko lej...

pie manis seetaa Tu esi paaris reizes acis leejis, nav briinums, ka xedosu neesi redzeejis a peedeejo reizi jams ir darbinaac kaut kad augustaa, kad tika atstaac kaut kur, kur jamo labi ljaudis appizgjiija

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Vakar apskatīju to Mazdu. Kopskats ir šāds: Mazda 626, 1,6l(vai tā var būt?),DOHC 1996. gads hečbeks. Visā visumā auto izskatās labi. Mazliet ir parūsējušas pakaļējās arkas, bet tikai mazliet. Hadene esot pārbaudīta, viss esot ok. Par motoru gan nezinu - kas, kur, kā....Vabūt kāds var ieteikt kādu jēdzīgu/lētu/labu servisu, kur ar Mazdām krāmējās. Aprīlī autiņam beidzas TA, līdz ar to pēc iegādes ir doma aizdzīt uz diagnostiku utt.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

aizdzen uz artileerijas ielu. Ja tur veel kaads jeedziigs meistars ir palicis

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti