Mazda 626, 1996.gada, 2.0, hečbeks

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007

Sveiki, esmu noskatījis tēmā pieminēto auto. Kāds paziņa piedāvā pa 1500-1700 euro. Par cik esmu diezgan liels tumsonis auto lietās, līdz ar to vēlējos noskaidrot auto + un -.

Kam vēl jāpievērš uzmanība? Saprotams, ka auto pirms pirkšanas dzīšu uz motora diagnostiku, bet varbūt vēl ir kādas nianses, lietas utt.

Paldies!

 
1 2
AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Vai ir kādam ideja, kur var dabūt/lejupielādēt Mazdas "user manual"? ;D auto ir nopirkts, bet grāmatiņas nav. Zin, droši vien nākotnē noderēs.

Vēl jautājums ir par auto audio ierīci/magnetolu. Gribu nomainīt esošo pret biku labāku. Vai var ņemt jebkuru, jeb jāskatās štekeris/kontakts/whatever, lai savienotu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev veicas

spynet.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas 1.6 DOHC nav galīgs nīkulis? Fāterim ir MX-3 1.6 DOHC, kārba īsa, pats zems, uz šosejas kādu apdzenot griezes nav, lielāka pārliecība par manevra veikšanu ar mk3 vw golf 1.6

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Tā Mazda nav 1.6l

2.0 motoriņš izrādās....iet labi

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Paldies par RAR'u

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Nu tā...šodien ar savu Mazdu pabiju servisā...apskatīja hadeni, rezultāts pašvaks Jāmaina priekšējie/pakaļējie bremžu kluči, bukses, jāmetina glušaks. Ir kādam info, cik apmēram tas viss varētu maksāt?

Kā arī pie reizes jautājums par zobsiknu - nav informācijas, iepriekšējais saimnieks to ir mainījis, līdz ar to cik varētu maksāt nomaiņa ar visām detaļām?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bija man tāda mazda. Teikšu atklāti - briesmīgs autiņš.

Visu laiku kautkas bija jātaisa. Baigās veiksmīgi nošķīlu, tagad miers mājās.

Labas detaļas labi maksā. Kreisās arī dārgas. Dārgāk nekā audi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

AlphaDog rakstīja: Nu tā...šodien ar savu Mazdu pabiju servisā...apskatīja hadeni, rezultāts pašvaks Jāmaina priekšējie/pakaļējie bremžu kluči, bukses, jāmetina glušaks. Ir kādam info, cik apmēram tas viss varētu maksāt?

Kā arī pie reizes jautājums par zobsiknu - nav informācijas, iepriekšējais saimnieks to ir mainījis, līdz ar to cik varētu maksāt nomaiņa ar visām detaļām?

rekjinies ar kadiem 300ls.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Manuālis ir te:

digital.ktu.lt/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti