Iepirkt dīzeļauto

Einstein Reģ.: 25.03.2005

Tātad funktieris ir iegādāt auto no 2005. gada uz augšu ar dīzeļmotoru no 2.5 uz augšu, ar automātisko kasti (tikai un vienīgi). Pagaidām skatos uz Chrysler 300C un Dodge Nitro, bet forumos diezin cik izsmeļošas informācijas nav. Ja vēl par 300C šis tas ir, tad par Nitro baigi švaki. Noteikti tāpēc, ka auto jauns un lietotāju maz, bet, nu, ja kāds gadījumā imejet objektīvu info, lūgtum padalīties. Galvenokārt, protams, interesē tehniskais un naudiskais apkopēs utt. ....

P.S. šie divi noteikti nav vienīgie drapaki, ko varētu ņemt, tāpē, ja kādam ir kas labs sakāms par auto, kas lielāks, piemēram, par Oktāviju, būšu varen pateicīgs par sakarīgiem komentāriem.

Spams Redaktora humora izjūtas normās

 
1 2 3 4 5
Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

www.autocatch.com/...

Feins XC90; cena- nav vērts apspriest. Tikai tā Kanāda.....

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Piedodiet,....

www.autocatch.com/...

scream Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

pirms pāris mēnešiem bija līdzīga situācija. beigās izlēmu par navaru 2.5td + automāts. mazlietotu dabūt praktiski neiespējams un ja iespējams tad gandrīz par jaunas cenu. beigās dabūju piedāvājumu no vācijas salona un lv salons pārdeva par vācieša cenu.

P.S. ja ir SIA tad iesaku auto pirkt tikai vācijā. sanāk -16% VAT un ~-12% vācieši dod atlaidi pārdodot uz eksportu. ir daudzi latvju bāleliņi kas uz šito biznesu vien dzīvo. ja pareizi sashēmo tad auto sanāk krietni zem latvijas tirgus cipara.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Paga, paga, to shēmu, lūdzu, bikiņ detalizētāk....

Kā dabūji to vāciešu piedāvājumu?

Un kādā rakā lietvieši šinī sakarā pārdeva pa šamējo cenu?

SIA? Ghmm, man no uzņēmējdarbības ne silts, ne auksts, bet, ja ir tiešām izdevīgāk, noteikti kaučko var izdomāt....

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

shmurger rakstīja:

VWfans rakstīja:

TDI rakstīja: 2 arba : no savas pieredzes ar koyotu varu teikt ka 6gadus un 200kkm pa LV izkjego tikai ar apkopeem , kalotkaam un riepaam , taxshto nau veerc peec 3gadi tirgot nost

Tieši tā, es pēc 3 gadu nobraukšanas nākamā gada martā pie 60-65 tūkst.km nobraukuma Merivu vēl nepārdošu.

Šorīt veltīju divas stundas laika, lai nomainītu Merivas pēc skaita piekto izdegušo lampiņu. Tā bija pakaļējā labās puses gabarītu spuldzīte.

psc, taads knaabiens gjimenes budzetaa... vispaar , kaapeec tik ilgi, prieksh vienas suuda lampas divas stundas??? pa to laiku zobsiksnu var paspeet apmainiit...

Tik ilgi tāpēc, ka gāju pakaļ nepieciešamajai lampiņai. Lukoil benzīntankā nebija un nācās iet vēl uz Dinaz.

Kurā rajonā tu dzīvo, un kādā krāsā tev meriva?

scream Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Paga, paga, to shēmu, lūdzu, bikiņ detalizētāk....

Kā dabūji to vāciešu piedāvājumu?

Un kādā rakā lietvieši šinī sakarā pārdeva pa šamējo cenu?

SIA? Ghmm, man no uzņēmējdarbības ne silts, ne auksts, bet, ja ir tiešām izdevīgāk, noteikti kaučko var izdomāt....

lai dabūtu piedāvājumu no vācu autotirgotājiem ir vainu jāpiezvana, vai jāizbrauc vai caur auto tirgoņiem kas ņemās pa vāciju.

par salonu cenām ir tā ka cik es esmu interesējies tad nissanam latvijā un vācijā uzcenojums ir līdzīgs ko nevarētu teikt par citām auto markām, sevišķi jau vācu.

par sia pakonsultējies ar labu grāmatvedi vai finansistu

veiksmi

SaiX Reģ.: 26.06.2003
1 0 Atbildēt

Ja gribas dieselauto tad 2005+ loti labi ir X5, 530d, XC70, xc90, Tuareg, Land Cruiser, visi ~30k eur, pats esmu neorginals un mocu XC70, ka ari Renault Megane ar 1.5 diesel (par so auto labak nerunasim). Ja ir gimene un patik aizbraukt kkur pie dabas tad izvele noteikti ir uz Volvo - erts, kluss, ekanomisks, jebkursh gan 70, gan 90. Ja beibem pastilot tad jebkuru bembi. Ja patik pamociit bezcelu un aktivak atpusties daba, tad Tuaregs un Cruisers bus istie, cruiseram vienigais paterins katastrofali pieaug virs 110km/h kas nav noverojams Touregam, bet tam savukart, plastmassas nolietojas loti atri. Ar bembjiem daudz maz viss ir oki do. Volvo ka jau volvo - labs viduscelsh.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Hmm, kautkā sāk baigi patikt XC90....

Vakar uzdūros vienam Top Gear video, un, ja pat Klarksons atzīst, ka auto tiešām labs, tad jau laikam tā nudien ir.... ))

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

scream rakstīja: pirms pāris mēnešiem bija līdzīga situācija. beigās izlēmu par navaru 2.5td + automāts. mazlietotu dabūt praktiski neiespējams un ja iespējams tad gandrīz par jaunas cenu. beigās dabūju piedāvājumu no vācijas salona un lv salons pārdeva par vācieša cenu.

P.S. ja ir SIA tad iesaku auto pirkt tikai vācijā. sanāk -16% VAT un ~-12% vācieši dod atlaidi pārdodot uz eksportu. ir daudzi latvju bāleliņi kas uz šito biznesu vien dzīvo. ja pareizi sashēmo tad auto sanāk krietni zem latvijas tirgus cipara.

VAT Latvijā ir 18%, tā kā šī atlaide sanāk vēl lielāka. Un par tiem 12% atdzīšana vien sanāk - jo tie "bāleliņi" nebūt nav miljonāru sarakstā. Vienkārši normaļi pelna sev iztiku piedāvājot šādu pakalpojumu. Mana izvēle - atrast uzticamu bāleliņu un samaksāt viņam tos 12%. SIA un VAT protams ir spēkā

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti