Auto studentam :)

endurists Reģ.: 13.12.2007

Auto studentam

 
1 2 3 4 5
SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

jaa, seit ienaku no augshas paskatiities uz zemniekiem un pensijaam bet sky nekad nav rindu, es runaju par sky&more, un sotiments ir super, nu cenas augstakas, bet kam tas interesee

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: jaa, seit ienaku no augshas paskatiities uz zemniekiem un pensijaam bet sky nekad nav rindu, es runaju par sky&more, un sotiments ir super, nu cenas augstakas, bet kam tas interesee

rindas naff... + atrodams shaads un taads nashkjis kurus ne rimchikaa ne maximaas neatrast

bet nu pljeee...neinteresee taas cenas...bet kozj gan briizjiem

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nu hvz, citur ir tikai apr nu 10 santiimiem dargaak, bet ja par pilniem ratiem savacas max 5 lati vairak to es labprat samaksaju lai nestavet milziigaa slaaviskaa rindaa

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

aa, un sky negadaas ka resna baaba priekshaa iebreecas: a pochemu etot tovar stoit stoko, jeslji v maxime on desevlje, vai jeslji dolzhna bitj AKCIJ - 5 santim blec

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

vismaz + ka visos veikalos pardevejas runa latviski, isteniibaa es gaidu kaadaa, kuraa nerunaas, dabuus jamie attieciigos dienestus kaklaa, ciest nevaru ka LV neruna latviski

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: es runaju par sky&more, un sotiments ir super, nu cenas augstakas, bet kam tas interesee

No sortimenta tur nikuja nav, pēdejie sū.di.

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: vismaz + ka visos veikalos pardevejas runa latviski, isteniibaa es gaidu kaadaa, kuraa nerunaas, dabuus jamie attieciigos dienestus kaklaa, ciest nevaru ka LV neruna latviski

Pievienojos šeit teiktajam

Zb jau tas: "Maxima kartačka jest"??!?!? Tāpēc labāk atbalstu Elvi nu tur vismaz 3 no piecām pārdevējām ir latvietes.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

SteelRat rakstīja: es runaju par sky&more, un sotiments ir super, nu cenas augstakas, bet kam tas interesee

No sortimenta tur nikuja nav, pēdejie sū.di.

haha, a kur ir

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

haha, a kur ir

Nez kā jums tur Rīgā, bte Rēzeknē labākā vieta ir RIMI, kaut arī izvēle nav liela

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

SteelRat rakstīja: es runaju par sky&more, un sotiments ir super, nu cenas augstakas, bet kam tas interesee

No sortimenta tur nikuja nav, pēdejie sū.di.

haha, a kur ir

Steel, nu Tu nu gan vari staipīt krānu 'ēē, es kruts, es braucu ar PAREIZO piedziņu un PAREIZO marku, iepērkos PAREIZAJOS veikalos, a jūs, lošaras, kuri atļaujas iet uz rimi vai brauc ar mašīnām zem 10k eur, vispār nekā vērti neesat.' ļoti ceru, ka dzīvē Tu tāds gailis neesi.

p.s. īsti vīri brauc iepirkties uz ārzemēm hura: jo 'elītajā' Sky sortiments tiešām labākajā gadījumā stāv līdzi tās pašas Vācijas lētajam SPAR. salīdzinot ar Rimi tur varbūt ir interesantas lietas, taču Vakareiropas līmenī vērtējot - VIDUVĒJĪBA! nokaunies tagad

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

durkas tu esi dimanc protams ka citur pasaulee ir augstaks limenis, lai gan sky var sacensties ar citiem eiropas partikas veikalu tiikliem es par partiku runaaju drebes es perku tikai arzemes, LV visapr nav neka normala un orgjinala, a LV var shuut dreebes, tas te ir gan kvalitatiivaak gan letaak nekaa citur pasaulee tu ko brauc uz vaciju partiku iepikrt un par piedzinju un marko nekomneteeshu, katram savs, man pareizais ir tikai BMW ///M serija

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

sky uz Krastenes tas cenas nemaz nav dargakas, cik esmu tur iegriezies. bet jus gan esat miz.elas, man piemeram ir pilnigi pofig cik tur kas maksaa, jo es neieperkos. lai par rijamo un toletespapiru domaa sieviete, es iedodu naudu, parejais man pie pakaljas. neieshu jau torchit pie kefira plaukta, ir svarigakas lietas daraamas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Shiirs rakstīja: sky uz Krastenes tas cenas nemaz nav dargakas, cik esmu tur iegriezies. bet jus gan esat miz.elas, man piemeram ir pilnigi pofig cik tur kas maksaa, jo es neieperkos. lai par rijamo un toletespapiru domaa sieviete, es iedodu naudu, parejais man pie pakaljas. neieshu jau torchit pie kefira plaukta, ir svarigakas lietas daraamas.

Tev sākusies kārtējā km sūkāšanas sesija jaunam bmw...

Nuja, viņš grib tādu aparātu kā stīlam, ar kuru var bliezt pa rīgu uz 80 kmph - kā priekšā propka, tā nospiež podziņu "turbo boost" kā ceļojošajā bruņiniekā, un bembis pārlido propkai pāri, un var tālāk gāzt, ātrumu nesamazinot

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: sky uz Krastenes tas cenas nemaz nav dargakas, cik esmu tur iegriezies. bet jus gan esat miz.elas, man piemeram ir pilnigi pofig cik tur kas maksaa, jo es neieperkos. lai par rijamo un toletespapiru domaa sieviete, es iedodu naudu, parejais man pie pakaljas. neieshu jau torchit pie kefira plaukta, ir svarigakas lietas daraamas.

šis ir mēģinājums padižoties, ka esi sācis patstāvīgi pelnīt, vai, ka esi ticis pie sievietes?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

vinsh iedod mammai ciriku un drochii majas kame mama veikalaa svariigaa lieta ibm

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

o bože , kādi fakti par šīri atklājas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: vinsh iedod mammai ciriku un drochii majas kame mama veikalaa svariigaa lieta ibm

pjļe, tu patiesi esi tāc vai izliecies?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

pasham man vis kartiiba es tak shiiri jau gadiem veroju visados autoportaalos, nu i skaidra diagnoze :lol:

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Viktos rakstīja:

SteelRat rakstīja:

haha, a kur ir

Nez kā jums tur Rīgā, bte Rēzeknē labākā vieta ir RIMI, kaut arī izvēle nav liela

Rēzeknē vispār labu vietu nav. Pat normāli paēst nevar. D-pilī gan ir.

netirs, ja... viesnīcas restorānā labi baro...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: pasham man vis kartiiba es tak shiiri jau gadiem veroju visados autoportaalos, nu i skaidra diagnoze :lol:

es par taviem iepriekšējiem komentiem, ne tavu tieksmi uz vuārismu...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

par kadiem ieprieksheejiem jaa, es neceishu ka runaa kreivski Latvija, es nekad, pat ar klientiem, nerunaju krieviski. tikai ja cilveks ir no Krievijas vai citas valsts, seit dzivojot var iemacities latviski, nemaz nav gruiyta valoda a par veikaliem, es patiesham labak parmaksaju neka stavu rindaa kaukda rimi, maxima vispar ir zem katras kritikas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: sky uz Krastenes tas cenas nemaz nav dargakas, cik esmu tur iegriezies. bet jus gan esat miz.elas, man piemeram ir pilnigi pofig cik tur kas maksaa, jo es neieperkos. lai par rijamo un toletespapiru domaa sieviete, es iedodu naudu, parejais man pie pakaljas. neieshu jau torchit pie kefira plaukta, ir svarigakas lietas daraamas.

šis ir mēģinājums padižoties, ka esi sācis patstāvīgi pelnīt, vai, ka esi ticis pie sievietes?

jus visi esat mizelas, es pie ta neesmu vainiigs ir sevishkji Steelrat, vins ir pat lielaks mizela par to kurmi Deksteru

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: par kadiem ieprieksheejiem jaa, es neceishu ka runaa kreivski Latvija, es nekad, pat ar klientiem, nerunaju krieviski. tikai ja cilveks ir no Krievijas vai citas valsts, seit dzivojot var iemacities latviski, nemaz nav gruiyta valoda a par veikaliem, es patiesham labak parmaksaju neka stavu rindaa kaukda rimi, maxima vispar ir zem katras kritikas

muldoņa... pasi iepriekš prasi?

P.S. un latviešu valoda varētu būt diezgan sarežģīta...

a tava veikalu izvēle... sorry... neinteresē... katrs tērē kā pelna...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

jus visi esat mizelas, es pie ta neesmu vainiigs ir sevishkji Steelrat, vins ir pat lielaks mizela par to kurmi Deksteru

es vismaz varu bērniem parādīt, ka tētis gudri uzrakstīja... Šīri, a ko tu vari

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

jus visi esat mizelas, es pie ta neesmu vainiigs ir sevishkji Steelrat, vins ir pat lielaks mizela par to kurmi Deksteru

dzīve ir skaitsa BMW ir smukāks!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti