Auto studentam :)

endurists Reģ.: 13.12.2007

Auto studentam

 
1 2 3 4 5
SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

shiiri, mums tomer bus jaiet tais pusdienas vienreiz

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: par kadiem ieprieksheejiem jaa, es neceishu ka runaa kreivski Latvija, es nekad, pat ar klientiem, nerunaju krieviski. tikai ja cilveks ir no Krievijas vai citas valsts, seit dzivojot var iemacities latviski, nemaz nav gruiyta valoda a par veikaliem, es patiesham labak parmaksaju neka stavu rindaa kaukda rimi, maxima vispar ir zem katras kritikas

Eu, a kā tu to dabū gatavu? Liepājā vismaz pārsvarā, cik skaties, ar "skumjajām govīm" un ar X5 lido krievi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

SteelRat rakstīja: par kadiem ieprieksheejiem jaa, es neceishu ka runaa kreivski Latvija, es nekad, pat ar klientiem, nerunaju krieviski. tikai ja cilveks ir no Krievijas vai citas valsts, seit dzivojot var iemacities latviski, nemaz nav gruiyta valoda a par veikaliem, es patiesham labak parmaksaju neka stavu rindaa kaukda rimi, maxima vispar ir zem katras kritikas

Eu, a kā tu to dabū gatavu? Liepājā vismaz pārsvarā, cik skaties, ar "skumjajām govīm" un ar X5 lido krievi

da muld jamais...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nemuld redzi, ja cilveks censhas runat lv es varu pariet uz .ru lai ivjnam vieglak, bet ja redz ka spitigi neruna lv tad es ari nerunaaju .ru

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Phenoms tevi nosauktu par idiotu, bet es zinu, ka tev po, ko tāds domā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: nemuld redzi, ja cilveks censhas runat lv es varu pariet uz .ru lai ivjnam vieglak, bet ja redz ka spitigi neruna lv tad es ari nerunaaju .ru

lēnām ieslēdzam atpakaļgaitu...

dafiga "ja"...

un ja esi pakalpojuma sniedzējs vai preces pārdevējs, tad vari pakaļā iebāzt savus principus... vai arī nebraukt ar M...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. ar principiem vari zīmēties skay un tml vai te...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

es tev saku ka runaju TIKAI latviski ar klientiem, man pajat tu man tici vai nee, es zinu savus prinipus un ie tiem pieturos,j a klients megina piesliegties LV bet nekadi nesanak tad varu pariet uz .ru, bet ja runa tapat itkai .ru tad es runashu .lv

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: es tev saku ka runaju TIKAI latviski ar klientiem, man pajat tu man tici vai nee, es zinu savus prinipus un ie tiem pieturos,j a klients megina piesliegties LV bet nekadi nesanak tad varu pariet uz .ru, bet ja runa tapat itkai .ru tad es runashu .lv

ok ok.. priekā...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

SteelRat rakstīja: es tev saku ka runaju TIKAI latviski ar klientiem, man pajat tu man tici vai nee, es zinu savus prinipus un ie tiem pieturos,j a klients megina piesliegties LV bet nekadi nesanak tad varu pariet uz .ru, bet ja runa tapat itkai .ru tad es runashu .lv

ok ok.. priekā...

Alkāns

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

SteelRat rakstīja: es tev saku ka runaju TIKAI latviski ar klientiem, man pajat tu man tici vai nee, es zinu savus prinipus un ie tiem pieturos,j a klients megina piesliegties LV bet nekadi nesanak tad varu pariet uz .ru, bet ja runa tapat itkai .ru tad es runashu .lv

ok ok.. priekā...

Alkāns

hvz...alkaans labaak...vai tups trezvenjjiks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šis jau nav nekāds ar iedzeršanu saistīts topiks, te viens naivs subjekts cer notirgot skorpi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tfu, sajuka, seatu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

a kaada atshkjiriiba ko piespamot? seata vai skorpika topiku

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:...

Alkāns

khm...

21jā gadsimtā tas ir slikti vai labi?

pie nosacījuma, ka dēls šogad beidz maģistratūru, dzīvo atsevišķi, ne man ne viņam nav kredītsaistību...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:...

Alkāns

khm...

21jā gadsimtā tas ir slikti vai labi?

pie nosacījuma, ka dēls šogad beidz maģistratūru, dzīvo atsevišķi, ne man ne viņam nav kredītsaistību...

ā, un vakar bij 10 gadu kā oficiāli sievu pie vestes drīkstēju spiest... šodien 'biški šņāc, bet tas labojams...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

es ar xo koniiti dzeru

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nja... vieniigais kad jams ir DZERAMS- kad pilniigi po ko.... vai lai paziimeetos

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

malkojams veel ok ...lai gan piemalkoties ar var taapat kaa dzerot

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Šeit arī, cik saprotu, runa par seata pārdošanu neiet

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: es ar xo koniiti dzeru

plātīzeris...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu nav nekā labāka par krievu šņabi...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nu nav nekā labāka par krievu šņabi...

Kas kuram. Man stāv 2 0.7 Tullamor pudeles, kuras Tuvākas stundas laikā tiks atvertas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Yetti rakstīja: nu nav nekā labāka par krievu šņabi...

Kas kuram. Man stāv 2 0.7 Tullamor pudeles, kuras Tuvākas stundas laikā tiks atvertas

un tad peec 2aam stundaam notiksies tavu piishlju nodoshana zemai (kaukas no Zelta Telja)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nu nav nekā labāka par krievu šņabi...

nekaa labaaka par RMB naff...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti