Seat Leon TDI Top Sport (pārdod)

JK Reģ.: 07.10.2002
 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Labs, maita Šamajam dizains pat patīkamāks par jauno.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pirms gada man piedāvāja tādu par 11 000 EUR. Tiesa gan, 2003. gada, toties ar beņķu apsildi un 17" diskiem, pie tam, Latvijā jaunu pirktu ar apkopēm pie dīlera. Bez tam, te jau bildēs var redzēt, ka bliezts. Priekša šķība.

konkreeti blieztss , vis nummurs mells pret azvalu notriic

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Pirms gada man piedāvāja tādu par 11 000 EUR. Tiesa gan, 2003. gada, toties ar beņķu apsildi un 17" diskiem, pie tam, Latvijā jaunu pirktu ar apkopēm pie dīlera. Bez tam, te jau bildēs var redzēt, ka bliezts. Priekša šķība.

konkreeti blieztss , vis nummurs mells pret azvalu notriic

tad jau pēc kārtējā tramplīna būs bijis kārtīgi uz purna

bet to jau var saprast - huļi ti hočes, 150 ZS ! un 6-pakāpju rausteklis

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Pirms gada man piedāvāja tādu par 11 000 EUR. Tiesa gan, 2003. gada, toties ar beņķu apsildi un 17" diskiem, pie tam, Latvijā jaunu pirktu ar apkopēm pie dīlera. Bez tam, te jau bildēs var redzēt, ka bliezts. Priekša šķība.

konkreeti blieztss , vis nummurs mells pret azvalu notriic

tad jau pēc kārtējā tramplīna būs bijis kārtīgi uz purna

bet to jau var saprast - huļi ti hočes, 150 ZS ! un 6-pakāpju rausteklis

aga 6pakaapju trachilka ar 'ku ļi gribish' 150zs ir nopietna shtelle un muusu trampeliiniskajiem haiwejiem - 'knaabis' un nummurshilte 'po zjinji' noberzc pret azfaltu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Pirms gada man piedāvāja tādu par 11 000 EUR. Tiesa gan, 2003. gada, toties ar beņķu apsildi un 17" diskiem, pie tam, Latvijā jaunu pirktu ar apkopēm pie dīlera. Bez tam, te jau bildēs var redzēt, ka bliezts. Priekša šķība.

konkreeti blieztss , vis nummurs mells pret azvalu notriic

tad jau pēc kārtējā tramplīna būs bijis kārtīgi uz purna

bet to jau var saprast - huļi ti hočes, 150 ZS ! un 6-pakāpju rausteklis

aga 6pakaapju trachilka ar 'ku ļi gribish' 150zs ir nopietna shtelle un muusu trampeliiniskajiem haiwejiem - 'knaabis' un nummurshilte 'po zjinji' noberzc pret azfaltu

a varbūt būs pastrādājuši numuru zagļi ? Tā jau tagad Latvijā moderna sērga - zipdīt numurus un lieties nahaļavu tankos

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tad jau tas autos ir paaugstinaataa riska gruppaaa - regulaari jaamaina tehpase un jaapeer jauni nummuri

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

začots par sludinājuma tekstu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: začots par sludinājuma tekstu.

labam autosam laps texc

JK Reģ.: 07.10.2002
0 0 Atbildēt

uh, spameri saradušies.

bet nu bônus par topika uzturēšanu aktīvajā sarakstē.

dažam labam te ir arī ērgļa acs. tikai žēl, ka veca ērgļa. bet tas laikam no sēdēšanas pie datôra.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti