Pārdodas BU Beltronics Vector LR 975

sinhro Reģ.: 12.10.2004
 
1 2
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja: Pārdodas mazlietots iebūvējams radardetektors. Instrukciju latviešu val. varu atsūtīt pa meilu. Cena 150Ls. Informācija spazmotājiem - pārdodas tāpēc ka auto plānots pārdot un k-tā līdz netiks atdots. Izsakatās tāds kā linkā.

www.neostore.lv/...

paardodas ma ukas uz chakenes

nax neliec vinju zubaaraa????

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Es ar varētu pie reizes notirgot savu Whistler pro 73,

lietots 5 mēnešus,

70 Ls

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Sveiks, Sinhro!

Atvēru neostores lapu un až ....... žoklis atkārās Un dēļ kāda mārrutka šams tik dārgs? Apgaismo mani kur milzonīgais labums šitai kastei un mož pat sanāks andele.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

k-band tam triperim var atslēgt?

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Šis verķis ir programējams. Var atslēgt jebkuru band. Man ir atslēgts k band un neviena automātiskā durve netraucē. Es pat pilsētā nekad neslēdzu city režimu. Jauns ASV viņš maksāja ap 500$. Atsūtiet meilu un izsūtīšu latvisko aprakstu. ADS serviss arī šo tirgo ar uzstādīšanu ja nemaldos ~ pāri pa 500Ls. Instrukciju viņi arī tulkoja. Aparāts stāv uz mašīnas var apskatīties kā strādā un demontējam pircēja klātbūtnē.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja: Atsūtiet meilu un izsūtīšu latvisko aprakstu. Aparāts stāv uz mašīnas var apskatīties kā strādā un demontējam pircēja klātbūtnē.

nothing0@inbox.lv

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

sinhro rakstīja: Atsūtiet meilu un izsūtīšu latvisko aprakstu. Aparāts stāv uz mašīnas var apskatīties kā strādā un demontējam pircēja klātbūtnē.

nothing0@inbox.lv

Rīt aizsūtīšu.

Sobrīd i neta veikalos ārpus LR maksā 350$ + transports utt ~ 450$ sanāks.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

paļģis

a kapēc piemini 450 bakšus? 1 textā=150 lasēni..........

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: paļģis

a kapēc piemini 450 bakšus? 1 textā=150 lasēni..........

Lasi uzmanīgi tekstu BU tas ir mazlietots. Un es neesmu tāds kas pa mazlietotu prasa jauna aparāta cenu. 450$ būtu tev ja tu sūtīu caur netu jaunu. Mana cena 150Ls.

cezars Reģ.: 08.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinhro. Atsuti ludzu ari aprakstu uz manu e-mail: corpiodg@navigator.lv" target="_new">scorpiodg@navigator.lv un uzraksti kur atrodies - varbut varetu apskatit vinu dzive

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja:

sintris rakstīja: paļģis

a kapēc piemini 450 bakšus? 1 textā=150 lasēni..........

Lasi uzmanīgi tekstu BU tas ir mazlietots. Un es neesmu tāds kas pa mazlietotu prasa jauna aparāta cenu. 450$ būtu tev ja tu sūtīu caur netu jaunu. Mana cena 150Ls.

Pa 150Ls piesakos paņemt! kur var apskatīt? kādas garantijas ka strādā?

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

CP uzskata ka naudu pelnīt var kā ienāk prātā ...tad nu es paliku nikns.

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

To Cezars un Richi! Pirmdien aizsūtīšu aprakstu. Esmu Rīgā, Mūkusalas ielas apļa rajonā.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ja kadam interese RD spiest uz linka

www.bmwpower.lv/...

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja: To Cezars un Richi! Pirmdien aizsūtīšu aprakstu. Esmu Rīgā, Mūkusalas ielas apļa rajonā.

richi.psiho@inbox.lv

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: paļģis

a kapēc piemini 450 bakšus? 1 textā=150 lasēni..........

Aprakstu pa meilu saņēmi!

vairākas reizes sūtiju!

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, Sinhro! Saņēmu,tak izlasot atsūtītos materiālus, apdomājos ka drusku pa nopietnu. Var gadīties vasarā auto maiņa, pr. un aizm. loga devēji, kabeļi, montāža,....

Novēlu Tev labi pārdot un kādam labi iepirkt

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja:

sintris rakstīja: paļģis

a kapēc piemini 450 bakšus? 1 textā=150 lasēni..........

Aprakstu pa meilu saņēmi!

vairākas reizes sūtiju!

A telefons kur? Gribu redzēt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

sinhro rakstīja:

sintris rakstīja: paļģis

a kapēc piemini 450 bakšus? 1 textā=150 lasēni..........

Aprakstu pa meilu saņēmi!

vairākas reizes sūtiju!

A telefons kur? Gribu redzēt.

sheit ir vinja telefons :www.sonyericsson.com/...

cezars Reģ.: 08.01.2003
0 0 Atbildēt

Sinhro e-mail sanemu paldies! Nevisai patik, ka jaliek logos sensori un vadi pa visu autinu javelk. Ja sadomasu tomer pirkt rakstisu Jums uz e-mail.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

cezars rakstīja: Sinhro e-mail sanemu paldies! Nevisai patik, ka jaliek logos sensori un vadi pa visu autinu javelk. Ja sadomasu tomer pirkt rakstisu Jums uz e-mail.

tie vadinji un sensoori , gar apshuvuma kanteem un bliiveem , uzinstaleejaas 22 minuushu laikaa ,tas vells nau tik mells, ka izskataas pirmajaa briidii , 'socs' par +30km/h ir stipri riebiigaaks

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

cezars rakstīja: Sinhro e-mail sanemu paldies! Nevisai patik, ka jaliek logos sensori un vadi pa visu autinu javelk. Ja sadomasu tomer pirkt rakstisu Jums uz e-mail.

Man priekšējā logā ir orģinālā tonētē svītra novietojot pie atpakaļ skata spoguļa stiprinājuma ir OK. Aizmugurējais stikls ir tonēts 30%. neviens neko neredz, ja būs jautājums tas it GPS antenas modulis portatīvajam PC. problēmu naF!

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja:

cezars rakstīja: Sinhro e-mail sanemu paldies! Nevisai patik, ka jaliek logos sensori un vadi pa visu autinu javelk. Ja sadomasu tomer pirkt rakstisu Jums uz e-mail.

Man priekšējā logā ir orģinālā tonētē svītra novietojot pie atpakaļ skata spoguļa stiprinājuma ir OK. Aizmugurējais stikls ir tonēts 30%. neviens neko neredz, ja būs jautājums tas it GPS antenas modulis portatīvajam PC. problēmu naF!

Pag tu gribi teikt ka to antenu nevar piespļaut kautkurr pie numurzīmēm?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

sinhro rakstīja:

cezars rakstīja: Sinhro e-mail sanemu paldies! Nevisai patik, ka jaliek logos sensori un vadi pa visu autinu javelk. Ja sadomasu tomer pirkt rakstisu Jums uz e-mail.

Man priekšējā logā ir orģinālā tonētē svītra novietojot pie atpakaļ skata spoguļa stiprinājuma ir OK. Aizmugurējais stikls ir tonēts 30%. neviens neko neredz, ja būs jautājums tas it GPS antenas modulis portatīvajam PC. problēmu naF!

Pag tu gribi teikt ka to antenu nevar piespļaut kautkurr pie numurzīmēm?

saloonaa viss tas SPRAUZJAS , nekaadi caumuri kuzavaa utt pfignjas

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

visi tik gudri, tik gudri ja tas vis, ari uztvereji sprauzhas salonaa tada kada nah vajadziba pec taada iebuuverjamaa, panjem normalu un miers

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti