Pārdodas BU Beltronics Vector LR 975

sinhro Reģ.: 12.10.2004
 
1 2
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: visi tik gudri, tik gudri ja tas vis, ari uztvereji sprauzhas salonaa tada kada nah vajadziba pec taada iebuuverjamaa, panjem normalu un miers

'normaalais' bik torchii , man , ieksh Warszawa , krustojumaa , pie sraakanaas gaismas ,blakus nostaajaas panu cee3,14sti un lupija kas nu man tur uz saulessarga krataas smukaas gaisminjaas , rezultaataa miinuss 50,-DM un pac 'anti3,14dars' :

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

saka ka nefiga nezini, pie tevis LV ir atlauc vai tonee logus

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

bet tu vienalga nesaprati, iebuvajamajam salonaa ir tikai pakaljeejais dachiks un ekraans pareejais vis ir kaukur citur un es runaju par normalu iebuvejamo, kaa RX75

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: bet tu vienalga nesaprati, iebuvajamajam salonaa ir tikai pakaljeejais dachiks un ekraans pareejais vis ir kaukur citur un es runaju par normalu iebuvejamo, kaa RX75

neee nu tā es nespēlēju biju domājis ka iespraudīšu dačikus -vienu grilā otru aiz bampera pakaļā un vadibas bloku konsolē iekšā a to kas ar lampiņām un slēdzīem zem konsoles pie kājām kautkur...

ja tā nevar tad no tāda devaisa nav jēgas...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: saka ka nefiga nezini, pie tevis LV ir atlauc vai tonee logus

viss tur bija toneec -1997ais gac tas shtelle bija nakctumsaa

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt

ludzu aprakstu uz quattro@eriga.lv

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

SteelRat rakstīja: bet tu vienalga nesaprati, iebuvajamajam salonaa ir tikai pakaljeejais dachiks un ekraans pareejais vis ir kaukur citur un es runaju par normalu iebuvejamo, kaa RX75

neee nu tā es nespēlēju biju domājis ka iespraudīšu dačikus -vienu grilā otru aiz bampera pakaļā un vadibas bloku konsolē iekšā a to kas ar lampiņām un slēdzīem zem konsoles pie kājām kautkur...

ja tā nevar tad no tāda devaisa nav jēgas...

domaaji wirlessais buus njaa, vel pasakaa nesi trapiijis, tadas mantas vel nav

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

richi rakstīja:

SteelRat rakstīja: bet tu vienalga nesaprati, iebuvajamajam salonaa ir tikai pakaljeejais dachiks un ekraans pareejais vis ir kaukur citur un es runaju par normalu iebuvejamo, kaa RX75

neee nu tā es nespēlēju biju domājis ka iespraudīšu dačikus -vienu grilā otru aiz bampera pakaļā un vadibas bloku konsolē iekšā a to kas ar lampiņām un slēdzīem zem konsoles pie kājām kautkur...

ja tā nevar tad no tāda devaisa nav jēgas...

domaaji wirlessais buus njaa, vel pasakaa nesi trapiijis, tadas mantas vel nav

Vadu izvilkšana problēmas nesastāda bet tas ka kautkas tarčī salonā gan!

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nu rx75 salona torchii itkai saads paneliitis

www.carreview.com/...

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

sinhro rakstīja:

cezars rakstīja: Sinhro e-mail sanemu paldies! Nevisai patik, ka jaliek logos sensori un vadi pa visu autinu javelk. Ja sadomasu tomer pirkt rakstisu Jums uz e-mail.

Man priekšējā logā ir orģinālā tonētē svītra novietojot pie atpakaļ skata spoguļa stiprinājuma ir OK. Aizmugurējais stikls ir tonēts 30%. neviens neko neredz, ja būs jautājums tas it GPS antenas modulis portatīvajam PC. problēmu naF!

Pag tu gribi teikt ka to antenu nevar piespļaut kautkurr pie numurzīmēm?

Lielais devējs ir zem kapota ar skatu uz priekšu.

Mazie kuri ir izmērā ~ 3x5x1.5cm liekas priekšējā un aizmugurējā logā. Un pats panelītis da jebkur.

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: nu rx75 salona torchii itkai saads paneliitis

www.carreview.com/...

Pazaveries kas tad īsti ir komplektā! Tāpat ir salona devēji kuri vērsti uz priekšu un aizmuguri!!!!!!!!!! Savādāk nemēdz būt.

www.beltronics.com/...

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

quattro rakstīja: ludzu aprakstu uz quattro@eriga.lv

nevaru nosūtīt it kā tavai pastkastei pārsniegts limits. Iedod citu meilu. mans janislie@apollo.lv

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti