Galant no 1997

viestursp Reģ.: 13.02.2008

Gribu zināt vai apdomāt šā auto iegādi vai nē, tehniski tas ir/ nav izturīgs, pārējais mani apmierina.

 
1 2
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

varetu teikt ka tehniski vins ir diezgan neizturiigs. nenjem. GDI motori nav diez ko labi, paterins liels un neiet, lien ara visadas shaizes. piekares detaljas no zelta. vismaz pirms 2 gadi tada bija situacija, nezinu kaa tagad, iespejams ka kautkas ir mainiijies. es personigi nepirktu tadu auto.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

paldies, pagaidām ko līdzīgu biju dzirdējis vēl par iepriekšējo modeli, cerēju ka šim varbūt kas ir mainījies

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Klausi Šīri un beigās nopirksi no viņa kādu šrotu

Galantam nav ne vainas, plīst ne vairāk kā citas mašīnas, rezerves daļas tāpat - ir pieejamas un nav kosmiskās cenās. Patēriņs normāls kā tāda izmēra mašīnai jābūt.

Par GDI motoriem - muļības, labi motori.

Ienāc www.mitsubishiclub.lv/... palasi, kas interesē vai apjautājies, ko neatradi

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: varetu teikt ka tehniski vins ir diezgan neizturiigs. nenjem. GDI motori nav diez ko labi, paterins liels un neiet, lien ara visadas shaizes. piekares detaljas no zelta. vismaz pirms 2 gadi tada bija situacija, nezinu kaa tagad, iespejams ka kautkas ir mainiijies. es personigi nepirktu tadu auto.

Fufels

GDI motori tieši IR ekonomiski. 3 gadi jau braucu ar tādu, un kaut kā neesmu sastapies ar kaut kādām mistiskām problēmām. Pa pilsētu man patēriņš ir ~11L/100km (2.4L GDI). Un dzinējs vēl kā iet, jo sevišķi plus ir cēliens no pašas apakšas un Nm ir lielāks kā 2.5L V6 dzinējam.

Piekares detaļas maksā tieši tik pat daudz cik citiem tā paša gada autiņiem. Protams pie dīlera cenas ir kosmoss. Par izturību nesūdzos.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Neesi slinks un pirms uzdod jautājumu, pameklē infu kaut nedaudz arī pats. Diskusija par šo tēmu ir atrodama tepat forumā iekš Mitsubishi sadaļas --> www.iauto.lv/...

Es tomēr neizvēlējos MiGalu.. Nav objektīvu iemeslu.. Paliku pie BMW E36 320i...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nunu. mitsubishi detaljas nebut nav letas, salidzinot ar citu japanju daljam. GDI motori tapat ka opel ecotec motori ir baigie mesli. tjipa taisiti lai atbilstu atgazu normam, bet chiks tur tik vien sanaaca. piemeram viens gultnis tam mitsukam maksa aptuveni 90ls, jo nak kopa ar visu rumbu. GDI motora zobsiksnas komplekta cena vel paris gadus atpakalj bija tuvu 400ls. tas tak ir slimi. bija man reiz mitsubishi. nebus man nekad vairs mitsubishi.

un vel. kadelj tada pat gada 3 serijas bmw, golfs vai toyota avensis maksa teju 2x dargak, bet tadu mitsupishi pa 3500 eiro pakalj sviezh un jau tad nevienam vinu nevajag? tadelj ka vins salidzinajumaa ir meesls. un mitsubishi.lv man nav ko jautaat. tas ir tapat ka ieiet bmwpoer.lv un pajautat vai bmw ir kruts vagjis, vai ari audi-style pajautaat par audi. palasat internetaa atsauksmes un testus. tie cilveki, kas ieknabushi kakaa nekad neteiks, ka vinu auto ir nekvalitativs un dargs uztureeshanaa. savs gods tak jaaaizstaav.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

starp citu dzirdeju ka bedigi slavenais lancers ari esot grabosha beedu ieleja.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Zobsiksnas maiņa GDI ar visu darbu un siksnu maksā 170Ls

Gultnis maksā 70Ls un kuram līdz 10gadus vecam auto nav tāda rumbas gultņa cena?

Slims esi tu, ar savu info.

Un pastudē GDI dzinēju darbības principus. Nav jēgas diskutēt ja tu absolūti neorientējies tajā par ko raksti.

Un salīdzini 1997 gada Galanat cenas ar 1997 gada 3 sērijas BMW, par golfu vispār nerunājot un tad te raksti savu viedokli ūberpamatoto.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

man nav nekas jaastudee. un necepies tik ljoti. skaitlji runaa pashi par sevi. videji E46 3serijas bmw ar motoru 2 litri un uz augshu nevar nopirkt letak par 7000eiro, nemaz nerunajot par 2.5 litrigajiem un puslid pakotajiem. 4golfs normala stavokli sakas no 5500eiro, varbut kadu 1.4 mazmotoru var dabut ap 5 eiro. bet paskat sludinaajumus. 97-99 gada mitsubishi var dabut par 3500-4000eiro biezaa slaanii. tas par kautko neliecina jeb tauta ir vienkarshi stulba ka tirgo tik labus auto leeti tik leeti?

nevajag batonus baazt. leeta desa musdienaas nav un nebuus garshiiga, tas kursh to vel nav iemacijies ir idins.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

saf, es ljoti labi saprotu tavu sashutumu tu brauc ar miskasti un pati lielaka kljuda ir ta ka tu tici lietam kuras vienkarshi nepastaaav. es savukart braucu ar bmw, man negrab salons, man ik pa laikam no iputeja neizgazhas melns duumu maakonis varbut priecajies ka tava leetaa desa tev pagaidam vel nav sagadajusi galvassapes. vienkarshi zinu lietotajus, kuri nebut nav sajusma par galantu.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Nopērkot 1997 Galantu pa 3000 arī sākas problēmas. Var atrast gan bmvē, gan golfus (pie tam biezā slānī) pa 3000eur un būs vēl lielāka bēdu ieleja nekā tu te klārē par galantu.

Es te neauroju cik mitsubishi ir kruts, bet tu auro pretējo, un tavi argumenti vienkārši ir garām.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Nopērkot 1997 Galantu pa 3000 arī sākas problēmas. Var atrast gan bmvē, gan golfus (pie tam biezā slānī) pa 3000eur un būs vēl lielāka bēdu ieleja nekā tu te klārē par galantu.

Es te neauroju cik mitsubishi ir kruts, bet tu auro pretējo, un tavi argumenti vienkārši ir garām.

nebrinos ka tu slave to miskasti galantu. ko var gribet no cilveka kursh apgalvo ka E46 pa 3000eiro var dabut biezaa slaanii. reali smiekligi tas ir. labpraat nopirktu kaadu. isteniba butu gatavs iepirkt pat vairumaa

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Ooo cik tu mums kompetents, nu tad parādi, kur ir biezā slānī 1999 gada galanti pa 3-4kEur?

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja: Gribu zināt vai apdomāt šā auto iegādi vai nē, tehniski tas ir/ nav izturīgs, pārējais mani apmierina.

Ļoti laba mašīna. Ja interesē sīkāk varam sazvanīties.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Ooo cik tu mums kompetents, nu tad parādi, kur ir biezā slānī 1999 gada galanti pa 3-4kEur?

www.ss.lv

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

vispar jau tas tadas vidusmera cenas. aizbraucot uz vietas var nokauleet arii mieriigi cenu, jo neviens vinus nepeerk. ir jau kautkadi slimi jefini, bet vairums cilveku pec konsultacijam ar tiem kas strada autoservisu jomaa no tada pirkuma 100% atteiksies.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nu a kaads tad ir tas labakais

motors ar kuru vinju var njemt?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: nu a kaads tad ir tas labakais

motors ar kuru vinju var njemt?

Šīrim jautā? Pirms neilga laika viņam bija Subaru da best, tagad E46 vislabākais. Nākošo nopirks opeli un arī būs laimīgs kā siltā sydā iekāpis

Ja par Galantiem runā, tad vidusceļš laikam sanāk 2.4GDI. Pats braucu ar 2.0, ikdienai pilnīgi pietiek, bet, ja grib paskrieties, tad tomār mazliet par īsu. 2.5 sanāk mazliet dārgāks uz apkopēm, tomēr V6. Ekonomiskias variants 2.0 dīzelis.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

tadsjautues rakstīja: nu a kaads tad ir tas labakais

motors ar kuru vinju var njemt?

Šīrim jautā? Pirms neilga laika viņam bija Subaru da best, tagad E46 vislabākais. Nākošo nopirks opeli un arī būs laimīgs kā siltā sydā iekāpis

Ja par Galantiem runā, tad vidusceļš laikam sanāk 2.4GDI. Pats braucu ar 2.0, ikdienai pilnīgi pietiek, bet, ja grib paskrieties, tad tomār mazliet par īsu. 2.5 sanāk mazliet dārgāks uz apkopēm, tomēr V6. Ekonomiskias variants 2.0 dīzelis.

tie 90 gadu sakuma mitsu dizelji jau nebija nekaadi labie,

a shitas shiiris ka tik agraak nemaacijaas VeA

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

un vel. kadelj tada pat gada 3 serijas bmw, golfs vai toyota avensis maksa teju 2x dargak, bet tadu mitsupishi pa 3500 eiro pakalj sviezh un jau tad nevienam vinu nevajag? tadelj ka vins salidzinajumaa ir meesls. un mitsubishi.lv man nav ko jautaat. tas ir tapat ka ieiet bmwpoer.lv un pajautat vai bmw ir kruts vagjis, vai ari audi-style pajautaat par audi. palasat internetaa atsauksmes un testus. tie cilveki, kas ieknabushi kakaa nekad neteiks, ka vinu auto ir nekvalitativs un dargs uztureeshanaa. savs gods tak jaaaizstaav.

Jā, jā Shiiri, nez kāpēc 3golfs vai 3 BMW ir 2X dārgāk nekā Mitsu??? Es arī to nesaprotu,kāpēc cilvēkiem sēžas grabošā 2 X dārgākā trešajā golfā nevis galantā Galantā, kur pat pēc 15 gadiem nekas negrab! Varbūt senāk tā bija, ka japāņiem grūtāk dabūt detaļas, tās bija krietni dārgākas, bet tagad tie laiki ir beigušies. Atbilde ir vienkārša - tā ir latviešu mentalitāte - tāpat kā Francijā lielākā daļa braukā ar franču auto, Zviedijā ir ļooti daudz volvo, bet latviešiem auto saprašana nāk no kaimiņ fāterlandes. Man tiešām nekas nav pret vācu mašīnām, bet salīdzināt 3 golfu vai 3bembi ar galantu ir pilnīgs sviests. To var izdarīt cilvēks, kurš nekad nav lietojis šīs abas mašīnas vai nu bijis kā pasažieris pilnīgā pā..lī. Jā, man bija galants, bet radiniekiem vairākiem golfi, arī bmw -pat piemaksājot nepārssēstos es tajos grabekļos.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nesaku, ka tas dīzelis ir kaut kas uber kruts, to gadu vidusmērs.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

un vel. kadelj tada pat gada 3 serijas bmw, golfs vai toyota avensis maksa teju 2x dargak, bet tadu mitsupishi pa 3500 eiro pakalj sviezh un jau tad nevienam vinu nevajag? tadelj ka vins salidzinajumaa ir meesls.

Labi salīdzināji - 3 bmw, golfs, avensis un galants No tiem visiem var salīdzināt Galantu un Avensi, ja īpaši piepūlās, tad arī pirmos divus savā starpā

Ja būsi dzirdējis, tad jāmaksā arī par brendu. Ja par bmw brendu vēl varētu kaut ko padomāt, bet arī tikai dēļ lielajiem "brāļiem", tad golpa brenda cena man nav saprotama. Un Avensis varbūt ir tikkai mazliet dārgāks kā līdzvērtīgs Galants, arī tā paša brenda dēļ.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

bet konkreetais galants pec 97 gada ir afigetj smuks

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Un potenciālajam pircējam vēl ieteiktu salīdzināt aprīkojuma līmeni - Šīra pieminētajam bmw un golfam noteikti būs airu logi, vismaz aizmugurē noteikti, labākajā gadījumā būs kondicionieris, bet Galantam par zemāku cenu būs arī klimatkontrole

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: bet konkreetais galants pec 97 gada ir afigetj smuks

vēl viena lieta, ko nepieminēju Mitsu ar Galantu jau 11 gadus atpakaļ ar dizainu aizšāva priekšā konkurentiem, kam dažs labs vēl tagad knapi spēj pietuvoties.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti