Noteikumi/pārkāpumi ārzemēs

BiteG Reģ.: 21.04.2004

Ir doma drīzumā ar auto šķērsot Lietuvu - Poliju - Čehiju. Kāds varētu padalīties pieredzē/informācijā par minēto valstu ceļu satiksmes noteikumiem, sodu bardzību, utt.

Paldies

 
1 2 3
opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Kuras frekvences estos atstāj? Cik zinu, tur ir Ka un Laser. Visas trauksmes bija Ka, bet tas nenozīmē, ka nevarētu būt arī K.

Leišos visas izmanto, tur vispār vāks.

Da pļin , tie leiši ir max 300 km var jau nobraukt puslīdz normāli, nepārkāpjot , pats tā daru , kaut gan tāpat esmu uzrāvies..un pat bargi..

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

LT šogad pabūts jau 3x, neviens policists gan nav stādinājis, redzētas katru reizi vairākas ekipāžas, kaut vidēji +20 visu laiku. Laikam jau nav nemaz tik traki ar tiem policistiem, vienīgi jāskatās vai netiks atsūtīts kāds pagājušās nedēļas video ieraksts no Viļņas sab. tr. joslas.

No Polijas videoradariem vēl nekas nav saņemts, iespējams, ka kkur krājas.

Ar Vācijas, Austrijas un Čehijas ceļu sargātājiem nekāda saskare nav sanākusi, laikam jau tur arī policisti reāli rūpējās par drošību nevis ķer par katriem +10.

P.S. 2007.g. augusta sākumā vienā agrā rītā ar pirmo gaismu LT policistu ekipāžas 2x brauca pretīm, kad steidzos no PL mājās ar 1.6 kruīzā. Droši, ka paveicās nejēgā, bet radās iespaids, ka pretīmbraucošos neaiztiek.

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Par stacionārajiem un mobilajiem(noliek kameru ar radaru pie ceļa a paši aiziet pāēst,tikmēr kamera+radars dara savu darbu) radariem runājot... .Jo tālāk no LV,jo reālāk,ka nekā nebūs.Man divas reizes"uzzibsnija"oranžo(nez kapēc tā zibspuldze ir oranža),vienreiz uz autobahn Vacijā(bija limits 130km/h a uz pulksteņa apm 150km/h)un otreiz Francijā(limits 90,reāli apmēram 110).Gaidiju,gaidiju kad atsūtīs kkādu depešu...vel šodien nav atnākusi(jau 2.gadi)

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

unloco rakstīja: Par stacionārajiem un mobilajiem(noliek kameru ar radaru pie ceļa a paši aiziet pāēst,tikmēr kamera+radars dara savu darbu) radariem runājot... .Jo tālāk no LV,jo reālāk,ka nekā nebūs.Man divas reizes"uzzibsnija"oranžo(nez kapēc tā zibspuldze ir oranža),vienreiz uz autobahn Vacijā(bija limits 130km/h a uz pulksteņa apm 150km/h)un otreiz Francijā(limits 90,reāli apmēram 110).Gaidiju,gaidiju kad atsūtīs kkādu depešu...vel šodien nav atnākusi(jau 2.gadi)

Oi kādi procenti būs jau saskrējuši. Vot tagad tik neuzraujies uz jebkādu policiju Vācijā un Francijā. Apskatīsies datu bāzē un tev kirdik.

ir viens pozitīvs moments apmēram 80% gadījumu esmu braucis ar nomātiem auto lai nu tagad meklē...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

ir viens pozitīvs moments apmēram 80% gadījumu esmu braucis ar nomātiem auto lai nu tagad meklē...

Es nebūtu tāds optimists, jo ja cp piestādīs rēķinu nomai, tā izčekos kas tajā dienā ir braucis ar konkrēto auto un noskaitīs no kredītkartes.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

ir viens pozitīvs moments apmēram 80% gadījumu esmu braucis ar nomātiem auto lai nu tagad meklē...

Es nebūtu tāds optimists, jo ja cp piestādīs rēķinu nomai, tā izčekos kas tajā dienā ir braucis ar konkrēto auto un noskaitīs no kredītkartes.

un ja nomnieks ir 1 , bet vadiitaaji iespējami 3 vai 4 vai minivena gadījumā pat 6 ???

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

un ja nomnieks ir 1 , bet vadiitaaji iespējami 3 vai 4 vai minivena gadījumā pat 6 ???

Zini, viņi neķēpāsies. Viņiem vispār ir pofig kurš ir vaditājs, pa mici dabūs tas no kura kreditkartes ir maksāts, tieši tāpat kā protokolu par stāvēšanas aizlieguma pārkāpumu izraksta auto īpašniekam.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

un ja nomnieks ir 1 , bet vadiitaaji iespējami 3 vai 4 vai minivena gadījumā pat 6 ???

Zini, viņi neķēpāsies. Viņiem vispār ir pofig kurš ir vaditājs, pa mici dabūs tas no kura kreditkartes ir maksāts, tieši tāpat kā protokolu par stāvēšanas aizlieguma pārkāpumu izraksta auto īpašniekam.

es gan neesmu baigi speciāli interesējies kas tur un kā ar to kārtību, bet fotoradari mani laiku pa laikam ir knipseejushi... bet vairāk kaa 8 gadu laikaa vēl nekādas sekas nav bijušas... arī pretenziju nekādu - nedz no LV autonomām, nedz no aizkalna autonomām... tātad - viss nav tik vienkārši.

bet tas nenoziimee, ka esmu labs piemeers

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

viss bumbās Vācijā esmu ķēris zibsni 2 reizes, Austrijā kāds 5 reizes. Nekādu problēmu. Nu jau n tie gadi pagājuši.

P.S. Arī neesmu labais piemērs

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

unloco rakstīja: Par stacionārajiem un mobilajiem(noliek kameru ar radaru pie ceļa a paši aiziet pāēst,tikmēr kamera+radars dara savu darbu) radariem runājot... .Jo tālāk no LV,jo reālāk,ka nekā nebūs.Man divas reizes"uzzibsnija"oranžo(nez kapēc tā zibspuldze ir oranža),vienreiz uz autobahn Vacijā(bija limits 130km/h a uz pulksteņa apm 150km/h)un otreiz Francijā(limits 90,reāli apmēram 110).Gaidiju,gaidiju kad atsūtīs kkādu depešu...vel šodien nav atnākusi(jau 2.gadi)

Oi kādi procenti būs jau saskrējuši. Vot tagad tik neuzraujies uz jebkādu policiju Vācijā un Francijā. Apskatīsies datu bāzē un tev kirdik.

Nekā nebūs.

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Mani vasarā Čehijā paņēma kaut kādā miestiņā ar +15. Rezultātā 2 viņu soda punkti un sods 1000 viņu naudiņas. Tākā ments angliski praktiski nerunāja, tad tā arī nesapratu kur un kā man kaut kas būtu jāmaksā. Pēc kādiem 3 mēnešiem atnāca pavēsts, ka jāiet uz pastu pēc ierakstītas vēstules no Čehijas, bet tākā tur parādos ļoti reti, tad mēnesis pēc atsūtīšanas jau bija pagājis un pasts bija nosūtījis to vēstuli atpakaļ. Gaidu kas notiks tālāk...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shodien Ikaunjos obzerveets vieteejais ceepists ar laazernieku... skats drausmiigs.. taa jau kruumos tup... bet veel meegjina kauko tajaa teemeklii izkjiikjereet

a par sodiem un datubaazi... uzmaniities vajadzees tagad ar Shengenu.. jo raugi- daudzas datubaaziites ta tagad kolektiivaas

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

nu varbut tad pie reizes kaads var padalities ari kriminalajaa pieredzee, tipa kaa labaak piemeram apzagt bankas vai vismaz DUSus

kadreiz deva 10 gadu sodu iebraukt valstii, iisti gan neatceros par ko tas bija... laikam par to, ja veikalaa kautko nosperi...

diez tagad arii ir kautkadi noilgumi?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: nu varbut tad pie reizes kaads var padalities ari kriminalajaa pieredzee, tipa kaa labaak piemeram apzagt bankas vai vismaz DUSus

kadreiz deva 10 gadu sodu iebraukt valstii, iisti gan neatceros par ko tas bija... laikam par to, ja veikalaa kautko nosperi...

diez tagad arii ir kautkadi noilgumi?

Tagad esam viena liela savieniiba ar valjeejaam robezhaam, taa ka pats saproti, nav vairs noziimes kur zodz

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Radaru zibšņus esmu ķeris daudz un daudzkur- DE, AT, DK jau sākot no 1996. gada un pagaidām kartiņas neesmu saņēmis. Pirms gada Grācā dabūju arī plāksteri logā, ko glabāju kā relikviju, bet arī nekā. EST pirms gadiem sešiem uzrakstīja bargu protokolu par lielām naudiņām, laikam 85 latos, bet arī nekā...

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

BiteG rakstīja: Ir doma drīzumā ar auto šķērsot Lietuvu - Poliju - Čehiju. Kāds varētu padalīties pieredzē/informācijā par minēto valstu ceļu satiksmes noteikumiem, sodu bardzību, utt.

Paldies

Te dazi rakstija,ka LT nav netrafereeto..-mulkjiibas-veel vairaak nekaa EST,jaauzmanaas uz Penevezas apvedcelja,ka arii pirms un aiz Kaunjas..ieteiktu-sadabuut CB raaciju kaa kraviniekiem un braukt uz nebeedu..LV-13 un LT-12 kanaals..Shaavu liidz Krakovai (uz tavu pusi) un bez probleemaam..

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

a ko dod taa raacija Lietuvaa? ja es neparzinu ne policijas darba metodes, nedz lietuvas apkaimi un ielu nosaukumus un arii Lietuvieshu valodu nesaprotu, tad ko man taa raacija vareetu palidzet?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: a ko dod taa raacija Lietuvaa? ja es neparzinu ne policijas darba metodes, nedz lietuvas apkaimi un ielu nosaukumus un arii Lietuvieshu valodu nesaprotu, tad ko man taa raacija vareetu palidzet?

informaaciju un ljoti nesliktu LT veel pa raacijaam daudzi ieksh RU runaa... attieciigi klausies kuraa posmaa staav menti... i ja pats mani kaadu- pabljauj eeteraa kuraa vietaa maniiti

CB ieksh LV rullee... arii Riigaa... uz Muukusalas piemeeram jau zini vai Krastenee propka... Akmens pilns... vai uz apvadcelja transportnieki... uttt...

arii par netrafareetajiem... jo raugi- shoferi visnotalj veeriiga tauta (runa par profiem kas ar stuureeshanu naudu pelna)

lai gan- ja sapraata nebuus arii ar visu raaciju var ielidot... tamdeelj visu laiku labaakaa kombinaacija- CB + detektors + smadzene... citiem vaardiem chujs njuhs un ponja

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: a ko dod taa raacija Lietuvaa? ja es neparzinu ne policijas darba metodes, nedz lietuvas apkaimi un ielu nosaukumus un arii Lietuvieshu valodu nesaprotu, tad ko man taa raacija vareetu palidzet?

Polichu darba metodes nav jaapaarzin..leishu un letinju shoferi vienmeer atbildees ja vaicaasi krieviski,un zinaasi kuros celja posmos buutu jaalido zemaak..prasi celju liidz tuvaakai pilseetai ja nepaarzini blakus valstis..protams detektors plusaa arii buutu labi..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: ...

un ja nomnieks ir 1 , bet vadiitaaji iespējami 3 vai 4 vai minivena gadījumā pat 6 ???

līgumā noteikti tirgus bija par 1nu nomnieku... ja tu, uz savu galvu, devi kādam braukalēt, tad iespējams, ka tajā pašā līgumā, par to, ir paredzēti soda % vai nauda...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja: nu Poljos visi velk, it iipashi jau naktiiis... aizmigt toch nav iespeejams..

Nupat atgriezos no Čehijas - Polijas. Polijā ir reāli jāuzmanās, jāskatās ko dara fūres, jo šamējie fiksi paziņo ja ekipāža kur stāv. Pats uzrāvos uz šosejas pirms Varšavas no Čehijas puses. Tur šie ik pa pāris km uzlikuši gājēju pārejas un ātruma ierobežojumu 70. Man tur bija 117... Policis pastāsīja, ka ārzemniekiem šiem izrakstīt rēķinu nevar un jāmaksā uz vietas zlotos ( sods no 300 - 500 zloti). man šo naudiņu nebija, un vienojāmies pa 50 EUR nesarežģīt dzīvi.

Detektors Poļos nešancē, jo menti sēž mašīnā un šauj tikai ja redz ka kāds reāli "velk", un bliež tiešā tēmējumā.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Sheps rakstīja: nu Poljos visi velk, it iipashi jau naktiiis... aizmigt toch nav iespeejams..

Nupat atgriezos no Čehijas - Polijas. Polijā ir reāli jāuzmanās, jāskatās ko dara fūres, jo šamējie fiksi paziņo ja ekipāža kur stāv. Pats uzrāvos uz šosejas pirms Varšavas no Čehijas puses. Tur šie ik pa pāris km uzlikuši gājēju pārejas un ātruma ierobežojumu 70. Man tur bija 117... Policis pastāsīja, ka ārzemniekiem šiem izrakstīt rēķinu nevar un jāmaksā uz vietas zlotos ( sods no 300 - 500 zloti). man šo naudiņu nebija, un vienojāmies pa 50 EUR nesarežģīt dzīvi.

Detektors Poļos nešancē, jo menti sēž mašīnā un šauj tikai ja redz ka kāds reāli "velk", un bliež tiešā tēmējumā.

Njā Poļos parasti skrējējiem fūres paziņo par mentu klātbūtni. Pats nesen braucu no Šveices. Nu ātrāk gribējās mājās un tad no Varšavas tā tik turēju 140 - 150 arī tur kur 50km/h. Furēs laicīgi pabrīdināja,ka vienā ciemā menti dežurē. Rezultātā es nevienam netraucēju un arī nevienam nebiju vajadzīgs

Bauskā gan paņēma uz 68km/h - 5 ls

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

LT- taadi pashi pi***i kaa Latvijaa, njem visdebiilaakajaas vietaas.. tur braucu ~10 jo uz 105 ir paanjeemushi..

Polijaa es parasti eju tik aatri ka neviens nepaguust un 2x esmu arii devis paari 200 prom.. abas reizes gan virsuu bija tranziitnumuri un po***

bildeets esmu 2x Vaacijaa un 1x Zviedrijaa- abas reizes nekas..

+ Cehos janvaara saakumaa izrakstija ~25ls, bet uz vietas vienoties nevareejaam, pateicu ka vinju naudas man nav un pagaidaam nekas nav noticis...

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Kad var padalities ar pieredzi Igaunos? Biju Tartu un vinu genialo stavesanas zimju del netisam noravos plaksteri. Interese vai tos ir jega apmaksat un vai man pec kada laika neklauves izsiteji pie durviim

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

bugs rakstīja: Kad var padalities ar pieredzi Igaunos? Biju Tartu un vinu genialo stavesanas zimju del netisam noravos plaksteri. Interese vai tos ir jega apmaksat un vai man pec kada laika neklauves izsiteji pie durviim

Esi mierīgs, nekas nebūs. kamēr nav vienotas datubāzes, Tevi nekādi nevar izķert vai savādāk izsist piķi. Ja šie nostučīs mūsu menties, sliktākajā gadījumā samaksāsi sodu ejot apskati.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti