Pārdodu SAAB 9-5 AERO 2002.g.

deins Reģ.: 04.01.2006

Saab 9-5 Aero 2002 g. 250 hp (turbo), gaišs ādas salons, automātiska ātrumkārba, abs, centrālā atslēga, el. spoguļi, el. logu pacēlāji, gaisa spilveni, ksenona lukturi, lietie diski R17, miglas lukturi, parkošanās sensors, sēdekļu apsilde, sēdekļu ventilācija, signalizācija + slepenais slēdzis, spoguļu apsilde, spoileris, stereo iekārta, stūres pastiprinātājs, tonēti logi, kondicionieri, praktiski jaunas ziemas un vasaras riepas. Pirkta Latvijā Saab centrā, visas apkopes Viking Motors (ir visas p/v par remontiem un servisa grāmata).

Pati pilnākā komplektācija + bonusā iebuvēts antiradars.

Cena 11 500 EUR (laba cena)

Sīkāka informācija:

29144164

ins.nikrencis@yahoo.com" target="_new">dins.nikrencis@yahoo.com

 
1 2
boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Salons ir līdzīgs šitam ss.ss.lv/...

a krāsa aptuveni šāda

suchen.mobile.de/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: msh...nu nerādi tak savu tupumu publiski....

Nerādi savējo... Bet tev tas laikam patīk

Piever muti,salaga. Ja nezini,kas ir slepenais slēdzis, nevārsti hļeborezku,gnīda.

Es zinu Piedevām es savējajam to ieliku diezgan normālā vietā - labi pieejamā un tādā, kuru grūti iedomāties Nu labi, es saprotu, tev pirms desmit gadiem bija otrais golfs, kuram kāds bija ieinstalējis ļoti slepenā vietā tumbleru, bez kura pārslēgšanas neizdevās piespridzināt

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Salons ir līdzīgs šitam ss.ss.lv/...

a krāsa aptuveni šāda

suchen.mobile.de/...

Mja, nu krāsa vēl ok, bet salonu gan gribējās gaišo - bet nu paldies par info

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Klau,msh, tu toč esi plānprātiņš???? No sākuma tu man uzbrauc,ka es nezinot,ka ar slepeno slēdzi atslēdz signalizāciju , kas neatbilst patiesībai, tagad pats stāsti par tiešām slepeno slēdzi....kuru liek tādām urnām kā tava muca. Un šitam sābam nafig tādu vajag,tā ar neiebraucu.....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Klau,msh, tu toč esi plānprātiņš???? No sākuma tu man uzbrauc,ka es nezinot,ka ar slepeno slēdzi atslēdz signalizāciju , kas neatbilst patiesībai, tagad pats stāsti par tiešām slepeno slēdzi....kuru liek tādām urnām kā tava muca. Un šitam sābam nafig tādu vajag,tā ar neiebraucu.....

Ja jau sigai tāda fīča ir, kāpēc neizmantot? Tāpat kā dome light fīča - pusei elektriķu pajāt, ka tur tāda ir, bet es ar bosch releju + vienu MP42B tranzistoru uzliku Nu ja tu domā tos sūdus, kas vienmēr jāpaspaida pirms braukšanas - man agrāk bija veseli divi - viens - bremžu uguņu slēdzis, otrs - ļaguška Tas gan nebija mans izdomājums, bet darbojās labi - nezinātājus varēju labi patirsināt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: - viens - bremžu uguņu slēdzis, otrs - ļaguška

spečoks....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja: - viens - bremžu uguņu slēdzis, otrs - ļaguška

spečoks....

Jā, kaut kāds leitis Kad es to būšanu pārkravāju, tad brīnījos, kāpēc nevienu reizi nebiju dēļ tā palicis uz ceļa - lai atvienotu vadus, tos vajadzēja diezgan viegli paraut Pēc tam tie tika normāli salodēti Bet tagad tā būšana pirms kāda mēneša izlidoja ārā

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: Un Slepenaiz Slēdzis Vai ta šitās urnas kāds zog ar ??

Deksis, kā jau tāds jocīgs subjekts, nezina, ka slepenais slēdzis ir domāts nevis lai aizkavētu zagšanu, bet lai varētu pults sabojāšanas gadījumā sigu neitralizēt

Kur tadi cirvji rodas?.......

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidu garām - sedans vai universālis?

Kāc noskrējiens?

deins Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: Palaidu garām - sedans vai universālis?

Kāc noskrējiens?

sedans, noskrējiens 210 000

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

deins rakstīja:

Gasjs rakstīja: Palaidu garām - sedans vai universālis?

Kāc noskrējiens?

sedans, noskrējiens 210 000

resurss izsmelts,tāpēc jāpārdod. A to-blā blā,darba auto Starp citu,tavai zināšanai, pārdošanas zinības māca,ka pie pārdošanas nenorāda pārdošanas iemeslu,tas nevienu neinteresē,izklausās pēc taisnošanās.

Učis,maļčik.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ezis2f rakstīja:

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: Un Slepenaiz Slēdzis Vai ta šitās urnas kāds zog ar ??

Deksis, kā jau tāds jocīgs subjekts, nezina, ka slepenais slēdzis ir domāts nevis lai aizkavētu zagšanu, bet lai varētu pults sabojāšanas gadījumā sigu neitralizēt

Kur tadi cirvji rodas?.......

Jā, tiešām, kur tādi cirvji kā tu rodas? Man tev iedot linku uz manas sigas manuāli?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh- palasi ka nu sigas manuaali

btw slepenais sleedzis un servisa sleedzis(kas parasti ir nolikts ne paaraak redzamaa vietaa bet taapat elementaari atrodams) nudien nav viens un tas pats

bet nu tavu plosiishanos paverot i jautri

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti