Refendirekt.de sūta arī uz Latviju

tipone Reģ.: 14.11.2001

Patīkams pārsteigums, www.ReifenDirekt.de sūta uz Latviju riepas 7.50Euro gabalā!

 
1 2 3
jukans Reģ.: 09.01.2008
0 0 Atbildēt

Labrit!!!

Sis patikais jaunums bija pieejams jau 2006. gada, bet acigakiem lasitajiem!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Patīkams pārsteigums, www.ReifenDirekt.de sūta uz Latviju riepas 7.50Euro gabalā!

eu , nevar buut

P.S. un kad tu to uzzinaaji ?

P.S.S. ja nekljuudos , puikas jau gadus 2us shipo no turienes galashas un topiko par shito teemu .

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

holy shait!!!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Nekaadas dizhaas ziemas nav, bet kaads ir pamodies no ziemas miega

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

tipone rakstīja: Patīkams pārsteigums, www.ReifenDirekt.de sūta uz Latviju riepas 7.50Euro gabalā!

un naudu jāskaita uz Hansabanku

eu , tochna ??

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

tipone,eu,rokasbremzi atlaid

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

TDI rakstīja: eu , tochna ??

tu tagad irosniski vai kā.....

pirms mēneša pasūtīju, un nobrīnījos, ka tagad uz Hanzeni jāskaita, j agrāk bija uz DE jāmaksā.

vaj kaa...

kaadu briidi 'dzemdeeju'- jemt R17 waj kaa..

beigaas padomaaju - valstii kriize esot jaadziivo taupiigi tad weel sviesc izpildiija R16 pa reifendirekta cenaam un taa arii beigu galaa reifendirekc.dee izpalika

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: krīze ta krīze, uz lielajiem izmēriem Reifens ir pa īstam labs.....

pasutināju R 18 galošas, atšķirība cenā (ar sūtīšanu) no "manas cenas pa draugam LV riepu kantorī"- Ls 100 nu kur tālāk ?

un, kad paņēmu opciju pasūtot, naudas pārskaitījums, viņš man piedāvāja pārskaitīt uz Hanzenes kontu. Pārbaudīju- toč, šamiem ir te viss sakārtots.

Nākamā dienā apstiprinājums un pateicības un sieben sieben ai ļu ļu- riepas bija jau ceļā

da iisteniiba manai vecai resnai pakaljai arii R16/65 /215 ieksh gondas bik taakaa miikstaakas vareetu buut tas tad arii nospeeleeja to buutiskaako momentoo

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Resnām pakaļām var būt arī cietas riepas

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

cik esmu no reifendirektiem sapratis, tās cenas lētas tādēļ, ka nav akurāt paši jaunākie protektora zīmējumi - kas, kopumā ņemot, būtu tīrs nekas.

Bet vai nav arī tā, ka tās kalašas gulējušas plauktos kādus divus gadus, līdz ar to gumija vairs nav tik ļoti gumijota?

Un garantijas gadījums laikam ilgst kādu mēnesi, kamēr tur->šur tas ripulis izceļojas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: cik esmu no reifendirektiem sapratis, tās cenas lētas tādēļ, ka nav akurāt paši jaunākie protektora zīmējumi - kas, kopumā ņemot, būtu tīrs nekas.

Bet vai nav arī tā, ka tās kalašas gulējušas plauktos kādus divus gadus, līdz ar to gumija vairs nav tik ļoti gumijota?

Un garantijas gadījums laikam ilgst kādu mēnesi, kamēr tur->šur tas ripulis izceļojas.

nē, svaiga gumija...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nesen bijis taac gadijiens- kex nopirka jaunas , made in de . galashas un viena bij liika un baisaa disbalansaa ( 80gr) nekko taa nezjdanjchiks abzoluuc turpat arii samainija , a raifendirektooraa - suutiit tudiisudii .....paiet meeneshi un gadi wot taa

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

re, ko šie paši saka par gumiju svaigumu:

"The tyre industry sells tyres up to 2 years old as new."

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu? līdz 2 gadi... es pirku, bija zem gada...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: nesen bijis taac gadijiens- kex nopirka jaunas , made in de . galashas un viena bij liika un baisaa disbalansaa ( 80gr) nekko taa nezjdanjchiks abzoluuc turpat arii samainija , a raifendirektooraa - suutiit tudiisudii .....paiet meeneshi un gadi wot taa

nezinu.. ir iepirkti 9 pāri... nav bijušas problēmas...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu,ja ir tāds feiss kā TDIOTAM...nav jābrībās,ka viņam sūta riepas ar disbalansiem

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

smart235 rakstīja: cik esmu no reifendirektiem sapratis, tās cenas lētas tādēļ, ka nav akurāt paši jaunākie protektora zīmējumi - kas, kopumā ņemot, būtu tīrs nekas.

Bet vai nav arī tā, ka tās kalašas gulējušas plauktos kādus divus gadus, līdz ar to gumija vairs nav tik ļoti gumijota?

Un garantijas gadījums laikam ilgst kādu mēnesi, kamēr tur->šur tas ripulis izceļojas.

pilnīgs šits, ko Tu esi dzirdējis.... man atnāca Svaiga jo svaiga gumija

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu,ja ir tāds feiss kā TDIOTAM...nav jābrībās,ka viņam sūta riepas ar disbalansiem

nu pljin , kaa ta shamie manu muuli netaa vareej ieraudziit ??

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

TDIOTS rakstīja: .....paiet meeneshi un gadi wot taa

nea, jāievēro Noteikumi, pirms pirkt- vajag izlasīt

es neapshaubu ka vinji nepienjemtu reklamaaciju ( noteikumu izlasiishanu apgruutina nepilniigaas valodu zinaashanas - ) , bet zituaacija buutu gana gluppa ! kaac laicinjsh ta paietu kameer norit 'razborkas' , a galashas ta [arasti vajaga 'veel aizvakar'

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Protams, var jau teikt, ka biju aizmidzis,b et pagājušajā rudenī skatījos un tiešais šippings uz LV vēl nebija. bija jāmeklē kādi citi ceļi. Vai arī es absolūti kļūdos

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

riepas izskataas ka ir OK, bet lietie diski prieksj MEGANE II vinjiem NAV - pareizaak sakot MEGANE kaa izveelee vispaar NAV... Bet riepu cenas peec pavirsjas cjekosjanas - tik cik mums LVL, tik tur EUR

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

A cik ilgi apmēram tās gumijas nāk līdz mums?

P.S. Es ar par šito štelli dzirdu pirmoreiz. Tā notiek ka laiž visu gar ausīm

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

es ar pasūtīju; tāpat atnāca kādās 4 dienās, ja neskaita brīvdienas pa vidu; faktiski parastas 14 collu riepas, bet te Latvijā veikalos nevar atrast jaunas cilvēcīgā cenā, internetveikalos bija izslaucīts tukšs, no reifendirect atnāca cenā ne lielākā kā pie mums internet bodēs rakstīts, pat mazāk (skaitot klāt arī par piegādi); - dīvaina valsts - veikalā nevar jaunu parastu riepu nopirkt...

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Man riepas no reifendirekt atnāca jau 2006. gada rudenī. Un nekāds pionieris pirmatklājējs es noteikti nebiju.

1. Maksāt var arī ar normālu kredītkarti on-line. Atkrīt visādi starptautiskie pārskaitījumi ar savām komisijām (Ok tagad ir hansene un EUR pārskaitījumi arī ir kļuvuši lētāki)

2. Riepas ir arī solīdu brendu jauni modeļi. Ir, protams, arī visādi noname vispār par sviestmaizi

3. Ir lieliska izvēle bez riepas izmēra piemeklēt arī pareizo ātruma/slodzes indikatoru kombināciju. Kā arī diskus saudzējošos maliņu. Pie mums, "pa draugam" iegādājoties riepas, nedomāju, ka šāda iespēja būs.

4. Man piegādāja riepas, kurām no ražošanas ir pagājis mazāk par gadu.

5. Piegādes termiņi ir Ok. Man bija zem 2 nedēļām. Tagad varbūt ir vēl ātrāk.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Protams, var jau teikt, ka biju aizmidzis,b et pagājušajā rudenī skatījos un tiešais šippings uz LV vēl nebija. bija jāmeklē kādi citi ceļi. Vai arī es absolūti kļūdos

Kļūdies gan, es tak teicu,atlaid roķeni

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti