Refendirekt.de sūta arī uz Latviju

tipone Reģ.: 14.11.2001

Patīkams pārsteigums, www.ReifenDirekt.de sūta uz Latviju riepas 7.50Euro gabalā!

 
1 2 3
barbarossa Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

shii lieta ir izdeviiga LKW

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: Protams, var jau teikt, ka biju aizmidzis,b et pagājušajā rudenī skatījos un tiešais šippings uz LV vēl nebija. bija jāmeklē kādi citi ceļi. Vai arī es absolūti kļūdos

uz 1ā posta datumu apskaties...

www.iauto.lv/...

te arī par sūtīšanu

www.iauto.lv/...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ahujethj jaunums blajd pizdanica veink no sitas zinjas zinu ka bans, pohuj galiigi

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

pēc pasūtīšanas tās riepas atved kurjers līdz mājas durvīm???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: pēc pasūtīšanas tās riepas atved kurjers līdz mājas durvīm???

nē, līdz tevis norādītajai piegādes adresei... un darba laikā, tā kā ja neviens nebūs, kas saņem, var iznākt ilgi gaidīt...

rukruk Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pret vecu gumiju iepirkshanas no reifendirekta var diezgan droshi nodroshinaaties njemot modeljus kas nav vecaaki piemeeram par gadu , betnu pasham tiko atnaaca vasarenes un spriezhot peec DOT , shamaam veel nebij pat divi meeneshi kopsh izcepshanas pagaajushi kaa jau bija manaas rokaas tik kaazus - ziema atnaaca bet kaa vinji iekljaujas tajos 7,50 eirikos par atveshanu ??? to laikam nekad nesaprast pilsonjiem kas dziivo valstii kur celj pasaules daargaako tiltu tiltu LS/m , izgatavo burtinjus RIGA par pusljimonu utt , piekam saakumaa biju noraadiijis Juurmalas adresi kur esu vakaraa , shamie atveda dienaa , manis nav, aizveda atpakalj uz Jelgavas baazi, sazvaniijos ka var suutiit arii uz Riigu, atsuutiija un vis tajos 7,50 ??? te muusu 100 gudreljiem peedinjaaas buutu ko pamaaciities. atnaaca apmeeram nedeeljas laikaa plus veel patiikaaamaa suutiijuma izsekoshanas iespeeja DPD maajaslapaa , eh tieshaam juuties kaa baltais cilveeks nemaz ar taadiem muueejo utu kantoriem kaa neostore pat nesaliidzinaat

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

SteelRat rakstīja: ahujethj jaunums blajd *******nica veink no sitas zinjas zinu ka bans, ******* galiigi

atnāca žurka, un atslēdzās uz dažām dienām

nuja bljad, un akal, aiziet lieldeinas, pisat visi nahuj

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat, tu sāc atgādināt puišeli, kam lielie puikas iemācījuši trīs rupjus vārdus un nu viš (puišelis) pilnveido savu "meisterību", stundu laikā, pa durvju šķirbu, iebļaujot tos blakus klasē...

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Kādā veidā pēc pasūtīšanas tās riepas var saņemt - pasta nodaļā?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

b-mens rakstīja: Kādā veidā pēc pasūtīšanas tās riepas var saņemt - pasta nodaļā?

Ja norādīsi pasta nodaļu kā piegādes adresi, saņemsi pasta nodaļā, tik neaizmirsti, ka pašam būs tur jāsēž tai laikā

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

A uz citām Latvijas sādžām arī šie ved? Piemēram Jelgava. Ir doma paņemt nankang NS-2... Bišķi baida tas korejietis bet apstākļi neļauj dārgākas nemt.

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

b-mens rakstīja: Kādā veidā pēc pasūtīšanas tās riepas var saņemt - pasta nodaļā?

parasti norāda, adresi kur k;ads ir darbalaikā.

ja tur nevienu neatrod tad kurjers atsūta tev vēstuli vai citādi sazinās.

Nu labi, a nu vismaz kurjers ir no latvijas, vai man jāsāk apgūt vācu valodas zināšanas?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nē, kurjers ir eskimoss un piegādā ar briežu pajūgu tikai satiksmes ministrijā...

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Nesen pasūtīju. Kopš pasūtīšanas brīža pagāja ~1,5 nedēļa. Atsūtīja epastu ka ir izsūtīts un kad piegādās, piegāde 4 dienas. Biju norādījis šeptes adresi, kurjers mani caur apsardzi atrada un izrāva no sapulces, neskatoties uz to ka viņiem mans mobilā nr kautkā bija noklīdis. Kopumā ietaupīju ~50 lvl, ja būtu pircis šeit pa šeptes atlaidēm, un varēju izvēlēties ko gribu un par cik gribu.

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Jāsūta! Man tāds baigais pasākums - riepas no Vāczemes, diskus no leišiem... tikai vēl neesmu izdomājis, kā lai šamos dabūn no tiek leišiem. Varbūt kāds ir saskāries ar hardus.autogidas.lt/... kantori??

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Ugriks rakstīja: A uz citām Latvijas sādžām arī šie ved? Piemēram Jelgava. Ir doma paņemt nankang NS-2... Bišķi baida tas korejietis bet apstākļi neļauj dārgākas nemt.

NS-2 pēc testiem vairākās pozīcijās ir labākas nekā daža laba brenda riepas. Vari ņemt nedomājot.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

P.S. Vispārēja piezīme - un ir vēl ļoļiki, kas uzskata, ka Eiropas Savienība ir slikti.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: P.S. Vispārēja piezīme - un ir vēl ļoļiki, kas uzskata, ka Eiropas Savienība ir slikti.

khm... te ļoļiks lēti gan Tevi paņēma

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

Normāli! Piegādā 10 darba dienu laikā, korekti, DPD mājas lapā var izsekot kur, kad paciņa bijusi. Piegādā līdz mājas durvīm. Vienīgais tie piegādātāji kā kurš, pēdējais vienkārši atbrauca un pateica labi, ka bijāt mājās, jo neesot norādīts telefons. Uz to es viņam parādīju, ka uz pakas ir visi dati, tikai viņam pavadzīmē nebija.

Bet ja es nebūtu bijis mājās....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Galvenais rakstīja: P.S. Vispārēja piezīme - un ir vēl ļoļiki, kas uzskata, ka Eiropas Savienība ir slikti.

khm... te ļoļiks lēti gan Tevi paņēma

Tā ir viena no pozitīvajām pazīmēm. Ir gan daudz ne tik pozitīvu un negatīvu lietu...

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Tad ir Ok. Panems tos nankangus, redzēs ko fricis atsūtīs...

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

he hē. tikko pamanīju - man gada jubileja iekš iauto. Sveicienus un laba vēlējumus studijā!!

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Abloms... Nik.uja

Jurisbrakis Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Ugriks rakstīja: Abloms... Nik.uja

HA HA HA - diedelnieks! Ierauj pats par savu un I-Auto veselību!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ugriks rakstīja: he hē. tikko pamanīju - man gada jubileja iekš iauto. Sveicienus un laba vēlējumus studijā!!

idiots...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti