Auto pirkšana no mobile.de vs. Latvijā

charon Reģ.: 01.09.2001

Padalieties pieredzē, info, par automašīnas pirkšanu no mobile.de, un kāda sanāk cenu atšķirība, garantijas (nekādas ) u.t.t.

Taisos pirkt auto ~2004.gada uzņēmumam. It kā caur mobile.de sanāktu lētāk (+ vēl PVN nav jāmaksā). Pats arī attransportētu, taču biedē, ka šai gadījumā nauda jāpārskaita pirms vispār auto ieraugu dzīvē. Nevar arī auto nočekot kārtīgi pirms pirkšanas, lai uz vietas pārliecinātos, ka nav galīgs mēsls.

 
1 2
saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

A kāda garantija ir pērkot Latvijas plačos?

Pieskaiti cenai ~1000Eur ceļa izdevumiem.

Aizbrauc, uz vietas nopēti auto ko pirksi, un tad caur i-banku (piem. hanzanetu) pārskaiti piķi, un tusē Vācijas krogos, kamēr pārdevējam ienāk piķis. Domāju ka 1 dienas laikā tas notiks, vismaz ar Hansabanku tā ir.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

a tev uzņēmums nav PVN maksātājs??? Jeb kā tu to domā - PVN nav jāmaksā?

lietotu auto pirkt neskatoties... Man liekas, ka izdevīgāk zelta Drudzi pa LNT spēlēt. vai arī ņemt no Autohausa ar garantijām, kur viss sīki un smalki aprakstīts, veiktas defektācijas u.c., tas vismaz līdz kaut kādai pakāpei pasargā no rupjākiem kasjakiem. Bet tad atkal ir PVN (vācu).

charon Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Garantijas pērkot lietotu (vecāku par 2 gadiem) nav nekur - es tā biju domājis.

laiva Reģ.: 18.03.2004
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: A kāda garantija ir pērkot Latvijas plačos?

Pieskaiti cenai ~1000Eur ceļa izdevumiem.

Aizbrauc, uz vietas nopēti auto ko pirksi, un tad caur i-banku (piem. hanzanetu) pārskaiti piķi, un tusē Vācijas krogos, kamēr pārdevējam ienāk piķis. Domāju ka 1 dienas laikā tas notiks, vismaz ar Hansabanku tā ir.

Euro starptautiskais maksājums iet kādas 3 dienas vismaz manuprāt.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

charon rakstīja: Garantijas pērkot lietotu (vecāku par 2 gadiem) nav nekur - es tā biju domājis.

Garantijas var būt. Piemēram mūsu BRC piedavā 90 dienu garantiju viņu pašu defektētiem un pašu tirgotiem autiņiem, kurus vini atzīst par garantijas cienīgiem. Alfa motors ar' ko tadu piedāvāja. karoč, nopietnakiem kantoriem ir tāda fīča. Par garantijas noteikumiem(tikai karba un motors vai kas vēl) gan neko nezinu

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

jap, euro maksājums iet 3 dienas.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Var jau pakost arī 3 dienas!

Kā jau teicu, man kaut kā raiti aizgāja, no rīta pārskaitīju, otrā dienā bija klāt...

PVN, cik es saprotu, plaču cenā parasti ir iekšā. Bet vai tik nebija jāpiemaksā Latvijā starpība ar Latvijas PVN?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: ...Bet vai tik nebija jāpiemaksā Latvijā starpība ar Latvijas PVN?

LV PVN = 18%

DE MwSt = 19%

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

nav jāpiemaksā, sen spēkā ir dubultā neaplikšana, t.i. maksā tur kur jāmaksā vietējo PVN vienu reizi un miers.

PVN nav, ja pērk no privāta (PVN nemaksatāja), bet tad LV gan nāksies 18% valstij atdot grāmatojot pamatlīdzekli (ja esi PVN maksātājs), autors kaut kādus brīnumus sadomājies par izvairīšanos no PVN

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: ...autors kaut kādus brīnumus sadomājies par izvairīšanos no PVN

līdz pirmajai atskaitei vai pārbaudei... un tad līdz glandām...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

saf rakstīja: ...Bet vai tik nebija jāpiemaksā Latvijā starpība ar Latvijas PVN?

LV PVN = 18%

DE MwSt = 19%

Ahā.. biju iedomājies ka fričiem ir 16%...

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: nav jāpiemaksā, sen spēkā ir dubultā neaplikšana, t.i. maksā tur kur jāmaksā vietējo PVN vienu reizi un miers.

PVN nav, ja pērk no privāta (PVN nemaksatāja), bet tad LV gan nāksies 18% valstij atdot grāmatojot pamatlīdzekli (ja esi PVN maksātājs), autors kaut kādus brīnumus sadomājies par izvairīšanos no PVN

Ja Vācijā auto ir bijis uz uzņēmuma un gribi šeit formēt uz SIA tad pvn nebūs jamaksā. Ja šeit uz privāto formesi,tad naksies gan šķirties no nokļa....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:...

Ahā.. biju iedomājies ka fričiem ir 16%...

vismaz gadu veca info

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Pasaki savu meilu un es tev pastāstīšu kas un kā.....

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja:

cap rakstīja: nav jāpiemaksā, sen spēkā ir dubultā neaplikšana, t.i. maksā tur kur jāmaksā vietējo PVN vienu reizi un miers.

PVN nav, ja pērk no privāta (PVN nemaksatāja), bet tad LV gan nāksies 18% valstij atdot grāmatojot pamatlīdzekli (ja esi PVN maksātājs), autors kaut kādus brīnumus sadomājies par izvairīšanos no PVN

A nu ka paskaidro. nav man pieredze bijusi ar tādiem darījumiem - ja DE auto ir uz uzņēmumu, tad viņu tirgojot cenā nav PVN?

Ja Vācijā auto ir bijis uz uzņēmuma un gribi šeit formēt uz SIA tad pvn nebūs jamaksā. Ja šeit uz privāto formesi,tad naksies gan šķirties no nokļa....

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Marteens rakstīja:

cap rakstīja: nav jāpiemaksā, sen spēkā ir dubultā neaplikšana, t.i. maksā tur kur jāmaksā vietējo PVN vienu reizi un miers.

PVN nav, ja pērk no privāta (PVN nemaksatāja), bet tad LV gan nāksies 18% valstij atdot grāmatojot pamatlīdzekli (ja esi PVN maksātājs), autors kaut kādus brīnumus sadomājies par izvairīšanos no PVN

A nu ka paskaidro. nav man pieredze bijusi ar tādiem darījumiem - ja DE auto ir uz uzņēmumu, tad viņu tirgojot cenā nav PVN?

Tulīt kādu linku iemetīšu.......

Ja Vācijā auto ir bijis uz uzņēmuma un gribi šeit formēt uz SIA tad pvn nebūs jamaksā. Ja šeit uz privāto formesi,tad naksies gan šķirties no nokļa....

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Kamēr Marteens meklē linku, izteikšos mazliet iz pieredzes.

Ir PVN cenā vai nav - auto tirgus cenu neko parāk neietekmē, tb nav tā, ka teiksim, plača tirgotais auto maksā 10k, bet privāts - -18% (8,2k), vnk. pērkot uz SIA PVN maksātāju auto ar PVN iegramatosies izdevīgāk.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

suchen.mobile.de/...

šis auto ir uz juridiskas personas. Ja Tu vēlies iegādāties uz SIA tad nodokli nemaksāsi. Ja priekš sevis, tad maksāsi.Tur ar pardevēju var vienoties vai nu tu iiedod naudu un viņš nomaksā nodokli vai arī maksā Latvija pats.

Ja ņemsi uz SIA tad tagad nepateikšu kādi dokumenti vajdzīgi būs....bet neka sarežģita tur nav...

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Kamēr Marteens meklē linku, izteikšos mazliet iz pieredzes.

Ir PVN cenā vai nav - auto tirgus cenu neko parāk neietekmē, tb nav tā, ka teiksim, plača tirgotais auto maksā 10k, bet privāts - -18% (8,2k), vnk. pērkot uz SIA PVN maksātāju auto ar PVN iegramatosies izdevīgāk.

Mobilē diezgan daudz var atrast izdevīgus auto par netto cenu...Bet diemzēl uz SIA jāņem...savādāk būs diezgan dārgs prieks..

charon Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Neesmu grāmatvedis, bet cik zinu, tad ja:

Uzņēmums DE -> Uzņēmumam LV, tad PVN fiziski nav jāmaksā.

Bet - pārdodot pēc tam uz vietas, PVN jāmaksā. Tādējādi - pārdodot pēc tam to kāru LV uzņēmumam vai privātpersonai, pie summas ir jāiekasē +PVN, kurš jānomaksā valstij.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

charon rakstīja: Neesmu grāmatvedis, bet cik zinu, tad ja:

Uzņēmums DE -> Uzņēmumam LV, tad PVN fiziski nav jāmaksā.

Bet - pārdodot pēc tam uz vietas, PVN jāmaksā. Tādējādi - pārdodot pēc tam to kāru LV uzņēmumam vai privātpersonai, pie summas ir jāiekasē +PVN, kurš jānomaksā valstij.

Redz cik jauki visu saprati......Iedosi meilu vel šo to pastāstīšu....

charon Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Ok, Marteen iemetu mailu privātajā.

Par to PVN es zināju, tāpēc jau rakstīju, ka ņemšu uz uzņēmumu. Tur cik šaprotu, kādu nedēļu iepriekš ir jāsūta dati par uzņēmumu, lai viņi var nočekot pie sevis, ka firma ir ok.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

charon rakstīja: Ok, Marteen iemetu mailu privātajā.

Par to PVN es zināju, tāpēc jau rakstīju, ka ņemšu uz uzņēmumu. Tur cik šaprotu, kādu nedēļu iepriekš ir jāsūta dati par uzņēmumu, lai viņi var nočekot pie sevis, ka firma ir ok.

Uzraksti uz maardza@one.lv

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Visi tik gudri, ka nav nemaz ko d|ºst pasūtīt

Es arī kā privātpersona taisos pats pirkt mašīnu iekš DE. Pārdevējs vēl nezināms, tāpēc interesē abi varianti gan, ka privātais, gan firma.

Kādi PVN zemūdens akmeņi sagaidāmi?

Ja kādam vieglāk uz meilu izteikties, tad uggga@inbox.lv

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Palasīju. CAP pilnīgi nerubī neko no nodokļiem bet baisi gudri izrunājas. Profāns.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti