Nekvalitatīvs dīzelis????

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Laiki grūti, tāpēc tēma radās. Lieta tāda, ka mans 2,5 TDi 140 zs (A6 C4) līdz šim bija lietojis tikai Nestes produktu. Un motors zemi kārpīja, vnk ātrumu uzņēma ar glanci. Nu bet pašlaik, sakarā ar finansu krīzi ne tikai valstī, ielēju Krievijas pierobežas DUS produkciju. Neteikšu, ka neiet, kad uzspiež lido, bet... nu nav tā viegluma un glances Gurdenāks palicis. Patēriņš pat ļoti OK. Varbūt sagadīšanās, izlīda cita vaina ??? Slikts benzīns - skaidrs, oktānskaitlis neiztur kritiku, motors mokās. Bet dīzelim ta it kā vienalga, kad gaiss saspiests, iepūš iekšā un uzliesmo. Esmu pat dzirdējis, ka dažu kuģu dīzeļus uz soļarku tikai iesilda, tālāk baro ar mazutu (sanāk vēl ekonomiskāk, jo siltumspēja mazutam ir vēl lielāka nekā dīzelim).

Kādi faktori var noteikt dīzeļdegvielas kvalitāti un tās ietekmi uz dzinēja darbību? Vai tas var ietekmēt dzinēja resursu? Neiet runa protams par gadījumiem, kad filtru aizsit ciet netīra degviela.

P.S. Lūdzu neuzskatīt to par Nestes reklāmu, domāju ka citos Latvijas DUS-os nav DD sliktāka.

P.P.S. Tos, kas nezina, kā dīzeļdzinējs darbojas, lūdzu neizteikties

 
1.. 4 5 6 7 8 9
Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nez nez....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Saki, turcijaa razhots

Vai tomeer Pakistaanaa

kaa vinji taa, visu MB štelli un ordnungu piesmeejuši

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

taaks kas te par maigoshanos ??

kiljikilji neznez

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu vot, šitik cēlu topiku sačakarēja

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien ziņās skaista analīze par degvielas izmaksām bez visām akcīzēm.

Izrādās degvielas izmaksas atskaitot akcīzi latvijā ir 5.vietā ES

piemēram vācijā 54eirocenti, latvijā 58eirocenti.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Šodien ziņās skaista analīze par degvielas izmaksām bez visām akcīzēm.

Izrādās degvielas izmaksas atskaitot akcīzi latvijā ir 5.vietā ES

piemēram vācijā 54eirocenti, latvijā 58eirocenti.

Ta jau iet uz labo pusi. Bija viens brīdis, kad bijām otrie

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Shodien benziina un diizeljdegvielas cenu attieciiba kljuvusi patiikamaaka - benziins tagad 0,912 lati, bet diizeljdegviela 0,897 lati.

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Kāds tam sakars ar topika tēmu? Spameris..

1.. 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti