Nekvalitatīvs dīzelis????

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Laiki grūti, tāpēc tēma radās. Lieta tāda, ka mans 2,5 TDi 140 zs (A6 C4) līdz šim bija lietojis tikai Nestes produktu. Un motors zemi kārpīja, vnk ātrumu uzņēma ar glanci. Nu bet pašlaik, sakarā ar finansu krīzi ne tikai valstī, ielēju Krievijas pierobežas DUS produkciju. Neteikšu, ka neiet, kad uzspiež lido, bet... nu nav tā viegluma un glances Gurdenāks palicis. Patēriņš pat ļoti OK. Varbūt sagadīšanās, izlīda cita vaina ??? Slikts benzīns - skaidrs, oktānskaitlis neiztur kritiku, motors mokās. Bet dīzelim ta it kā vienalga, kad gaiss saspiests, iepūš iekšā un uzliesmo. Esmu pat dzirdējis, ka dažu kuģu dīzeļus uz soļarku tikai iesilda, tālāk baro ar mazutu (sanāk vēl ekonomiskāk, jo siltumspēja mazutam ir vēl lielāka nekā dīzelim).

Kādi faktori var noteikt dīzeļdegvielas kvalitāti un tās ietekmi uz dzinēja darbību? Vai tas var ietekmēt dzinēja resursu? Neiet runa protams par gadījumiem, kad filtru aizsit ciet netīra degviela.

P.S. Lūdzu neuzskatīt to par Nestes reklāmu, domāju ka citos Latvijas DUS-os nav DD sliktāka.

P.P.S. Tos, kas nezina, kā dīzeļdzinējs darbojas, lūdzu neizteikties

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja: kad man renaultam bija pārberzusies degvielas šļauciņa no filtra uz sūkni, tad renaults pēc pāris stundu pastāvēšanas leca tikai uz kāda piektā pogas spiediena :@

a mans renaults ~gadu jaaja praatu - uzpumpeeshanas 'bumbierii' pirms degvielas filtra , plaisinja bij iemetusies bik gaisu pietravija , briizjiem zuda jauda, raustijaas utt . neviens paargudrais serviss nevareeja 'atkost' iemeslu , naxrenizeejaam to dranjkji ( jauns 120,-ls + jaapasuuta ) tagadinj viss kedaa , 1/2 abaroc un uz priekshu ar dziesmaam

šitādas plaisiņas neviens serviss nevar nodiagnosticēt, jo kompis neko nerāda

bet nu , belgj , tas mans kjengu schrotts nava vieniigais uz shaas greeciigaas zemes , diilerservisam toksh pienaaktos zinaat savu dranjkju specifiskos nikjus , a to gaisa meeriitaaju mainija 25reizes kujompja shtepseli sprauda utt.$$$$ kaasa beztolkaa

tur jau tā fiška, ka jamie prot operēt tikai ar kompi, piesprauž, paskatās, ka kļūdas neber, komonreilā spiediens ir un visss...

es pats jau arī tikai tagad zinu, kur jāmeklē jo apskatot degvielas vadus nekas nav redzams, tie ir sausi.... tas tāpēc, ka degvielu no bākas sūc sūknītis, kas atrodas augstpiediena sūknī...

(tas motors jau arī pielec, kad ir pastāvējis, izdedzina degvielu, kas sakačāta šinā un uzreiz noslāpst, parādās infoziņojums, kaukas ķipa inžekšin fault, nākamo reizi, kipa pierubījot aizdedzi, nu pogu paskpaidot, startējot sākumā paziņojums nodziest, pēc tam ja nepielec, tad parādās atpakaļ)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: bet ja nopietni, tad CDI ir kolosāls motors, TIKAI slikta degviela sabiedz tās sprauslas ātri vien

davaj tagad parunāsim par to tēmu - "SLIKTA DEGVIELA"

tu maz zini cik un kādi ir dīzelim filtri??????????????

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tu maz zini cik un kādi ir dīzelim filtri??????????????

kuram tieši ?

es te par sprauslām biju ieminējies

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mērcēdesas CDI lielākos gļukus rada komonreila spiediena regulātors (nu vai kā to kuiņu sauc)

jams maksā starp 100 un 150 lohiem

domeniksā droši vien dārgāk

vienīgais labums ir tas, ka šitā kuiņa ļoti viegli diagnosticējas elektronisi, tāpēc to ģļuku var atrast arī autorizētie servisi

p.n.

palasīt augstāk tekstus par degvielas sistēmas caurumiem, kas nediagnosticējas uz kompja un tad "autorizētie" maina gaisa mērītājus un pat šito pašu šajā postā pieminēto pribambasu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tu maz zini cik un kādi ir dīzelim filtri??????????????

kuram tieši ?

es te par sprauslām biju ieminējies

es te jautāju, kā tavuprāt degviela čakarē sprauslas?

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais , Tu zini, bet Tu esi pirmais renault braucējs, kas norāda uz šādu it kā biežu MB CDI gļuku.... hm..

saprastu, ka runātu par turbīnu gļukošanu, kas piem. 400 CDI motoram ir bieža parādība, vai pie 300-400 k km noskrējiena sprauslu tīrīšanu ar ultraskaņu vai nomaiņu...

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es te jautāju, kā tavuprāt degviela čakarē sprauslas?

gaidi linku

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

dr. Aķītis tagad sludina, ka pie vinja esot bezseera degviela...

taa nu buutu atbilde jautaajumam "kas jaadara lai juusu sprauslas ietu mūžīgi"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: Pirmais , Tu zini, bet Tu esi pirmais renault braucējs, kas norāda uz šādu it kā biežu MB CDI gļuku.... hm..

saprastu, ka runātu par turbīnu gļukošanu, kas piem. 400 CDI motoram ir bieža parādība, vai pie 300-400 k km noskrējiena sprauslu tīrīšanu ar ultraskaņu vai nomaiņu...

rallija komandas biedram ir serviss.... viņi mainot pietiekami bieži lai viņiem būtu viedoklis

a tev ir kaut viens dci?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: dr. Aķītis tagad sludina, ka pie vinja esot bezseera degviela...

taa nu buutu atbilde jautaajumam "kas jaadara lai juusu sprauslas ietu mūžīgi"

da tirssh tas Banjutas 'Kazanova' , tirshh bezkauniigi , jo kur tad tas seers palika ?? gamburgeros waj ???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: dr. Aķītis tagad sludina, ka pie vinja esot bezseera degviela...

taa nu buutu atbilde jautaajumam "kas jaadara lai juusu sprauslas ietu mūžīgi"

muļķības

1) jebkurā dīzelī ir sērs..... runa ir par to CIK jams tur ir

2) sērs tiešā veidā nečakarē sprauslas, sērs čakarē dzinēju jo veidojas skābe

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: dr. Aķītis tagad sludina, ka pie vinja esot bezseera degviela...

taa nu buutu atbilde jautaajumam "kas jaadara lai juusu sprauslas ietu mūžīgi"

muļķības

1) jebkurā dīzelī ir sērs..... runa ir par to CIK jams tur ir

2) sērs tiešā veidā nečakarē sprauslas, sērs čakarē dzinēju jo veidojas skābe

Tā kā modē ir piesieties neprecīziem formulējumiem, tad ir pamats apgalvot, ka tu neko nejēdz. Biodīzelī sēra nav.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: dr. Aķītis tagad sludina, ka pie vinja esot bezseera degviela...

taa nu buutu atbilde jautaajumam "kas jaadara lai juusu sprauslas ietu mūžīgi"

muļķības

1) jebkurā dīzelī ir sērs..... runa ir par to CIK jams tur ir

2) sērs tiešā veidā nečakarē sprauslas, sērs čakarē dzinēju jo veidojas skābe

Neesi seene, skaties plašāk....

protams, ka Aķītis d*rš vasku

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A ja atrod, kaut nelielaa daudzumaa

no taa rapša, kurš to seeru uzsuucis

ko tad

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: viņi mainot pietiekami bieži lai viņiem būtu viedoklis

a tev ir kaut viens dci?

šaubu nav.

es neesmu sastapis nevienu Meistaru, kam nebūtu Viedoklis

P.S. vēl nav, bet būs un tas nebūs lietots

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: A ja atrod, kaut nelielaa daudzumaa

no taa rapša, kurš to seeru uzsuucis

ko tad

Tad jāmaina motoru un logu tīrītājus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: dr. Aķītis tagad sludina, ka pie vinja esot bezseera degviela...

taa nu buutu atbilde jautaajumam "kas jaadara lai juusu sprauslas ietu mūžīgi"

muļķības

1) jebkurā dīzelī ir sērs..... runa ir par to CIK jams tur ir

2) sērs tiešā veidā nečakarē sprauslas, sērs čakarē dzinēju jo veidojas skābe

Tā kā modē ir piesieties neprecīziem formulējumiem, tad ir pamats apgalvot, ka tu neko nejēdz. Biodīzelī sēra nav.

man renaulta lietošanas pamācībā ir ierakstīts, ka ražotājs neatbalsta biodīzeļa liešanu bākā.... līdz pat garantijas anulēšanai....

tāpēc biodīzelis netiek uzskatīts par pilnvērtīgu dīzeli

tā vot!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā un vēl - aķīša reklamētais uzņēmums netirgo biodīzeli, tāpēc ja vēlreiz izrausi vārdus no konteksta, tad vari droši norauties podā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

Pirmais rakstīja: viņi mainot pietiekami bieži lai viņiem būtu viedoklis

a tev ir kaut viens dci?

šaubu nav.

es neesmu sastapis nevienu Meistaru, kam nebūtu Viedoklis

P.S. vēl nav, bet būs un tas nebūs lietots

tas BŪS lietots..... pirmo reizi kad tu viņu piešķilsi dziesmā un izbrauksi pa dīlera vārtiem, tas JAU būs lietots.....

p.n.

es zinu, es braucu ar LIETOTU renaultu jau 3 gadus

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jā un vēl - aķīša reklamētais uzņēmums netirgo biodīzeli, tāpēc ja vēlreiz izrausi vārdus no konteksta, tad vari droši norauties podā

Nekādus vārdus no konteksta neizrauju. Tavā tekstā nebija nekas teikts par to, ka aķīša uzņēmums biodīzeli netirgo. Tieši tāpat arī aizmirsi pieminēt, ka sēra nav tavā lietošanas pamācībā uzskaitītajos dīzeļos.

Vari vien droši pats iet norauties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

zigi - lai cik nebūtu dīvaini, TAS serviss neko nav teicis par renaulta attiecīgo pribambasu, kat sistēma ir PRECĪZI tā pati

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Pirmdienis rakstīja:

Pirmais rakstīja: viņi mainot pietiekami bieži lai viņiem būtu viedoklis

a tev ir kaut viens dci?

šaubu nav.

es neesmu sastapis nevienu Meistaru, kam nebūtu Viedoklis

P.S. vēl nav, bet būs un tas nebūs lietots

tas BŪS lietots..... pirmo reizi kad tu viņu piešķilsi dziesmā un izbrauksi pa dīlera vārtiem, tas JAU būs lietots.....

p.n.

es zinu, es braucu ar LIETOTU renaultu jau 3 gadus

normaalam Meistaram ir jaabuut Viedoklim, ja vien viņš nav ar Dauna sindromu apauksteejies

Visaam masiinaam ir savas iespeejamaas hroniskaas slimiibas.

nu un

Nopeerc velosipeedu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā un vēl - aķīša reklamētais uzņēmums netirgo biodīzeli, tāpēc ja vēlreiz izrausi vārdus no konteksta, tad vari droši norauties podā

Nekādus vārdus no konteksta neizrauju. Tavā tekstā nebija nekas teikts par to, ka aķīša uzņēmums biodīzeli netirgo. Tieši tāpat arī aizmirsi pieminēt, ka sēra nav tavā lietošanas pamācībā uzskaitītajos dīzeļos.

Vari vien droši pats iet norauties.

man arī pēkšni piemetās "konteksta slimība"

tavā tekstā nekas nav teikts par vietu, kur jānoraujas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: zigi - lai cik nebūtu dīvaini, TAS serviss neko nav teicis par renaulta attiecīgo pribambasu, kat sistēma ir PRECĪZI tā pati

p.n.

ieskaitot attiecīgā pribambasa RAŽOTĀJU

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

zigi!

kiļi-kiļi

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti