Interesē labs auto - 1,9TDi automāts

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Tauta, čau!

Varbūt kādam iauto guru vai paziņam/draugam u.tml. ir kāds kopts AUDI/VW izstrādājums ar labu 1,9TDi 110zs-130zs dzinēju un automātisko kārbu? Vēl prasības ir klimatkontrole un apsildāmi sēdekļi.

Interese ir par AUDI A4, VW GOLF IV, BORA, PASSAT.

Nu varbūt arī kas līdzīgs.

Cena, protams, atkarīga no stāvokļa utt. Labākais variants būtu ~ 97.-00.gads.

P.S. Šoreiz neiet runa par to, ka nevaru atdzīt pac

Ak jā, Lietuvas brīnumus atkodīšu ātri Tad labāk nepiedāvāt.

Ahoj!

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai vispār fofāgena koncernam ir kāda automātiskā kārba, kas spēj noturēt līdzi 10gadus jātam dīzelim????? pie tam vēl 130zirgainajam?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Taac kad bija , nevienam nevajadzeeja

ka parasti

P.S. kaarba tur , ja kopj kaa pienaakas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Taac kad bija , nevienam nevajadzeeja

ka parasti

P.S. kaarba tur , ja kopj kaa pienaakas

ko nozīmē kopj?????? besī ārā šitie pilnīgi neko neizsakošie apgalvojumi

katru dienu noslauka putekļus un nebrauc nost no asfalta un ātrāk kā 50km/h????

nepazīstu nevienu (kurš negribētu savu fofāgenlūzni kādam iesmērēt) un apgalvotu, ka viņa fofāgena automāts ir pac krutākais izstrādājums uz pasaules

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ir zināmi šie automāti, nekādu problēmu Vienkārši kā zābaki

Nav tik augstas prasības kā varētu iedomāties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Ir zināmi šie automāti, nekādu problēmu Vienkārši kā zābaki

Nav tik augstas prasības kā varētu iedomāties.

redzi - tu pelni naudu kotletēm nevis braucot ar automātfofāgenu, bet gan iesmērējot tos lētticīgajiem līdzpilsoņiem....

lidz ar to tavs viedoklis NAV vērā ņemams

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nav tik traki

Es ar to maizei nenopelnu.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Ak jā, Lietuvas brīnumus atkodīšu ātri Tad labāk nepiedāvāt.

Ko nozīmē "Lietuvas brīnums"?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šķībulītis

>500tkm ne tikai reāli, bet arī vizuāli

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Taac kad bija , nevienam nevajadzeeja

ka parasti

P.S. kaarba tur , ja kopj kaa pienaakas

ko nozīmē kopj?????? besī ārā šitie pilnīgi neko neizsakošie apgalvojumi

katru dienu noslauka putekļus un nebrauc nost no asfalta un ātrāk kā 50km/h????

nepazīstu nevienu (kurš negribētu savu fofāgenlūzni kādam iesmērēt) un apgalvotu, ka viņa fofāgena automāts ir pac krutākais izstrādājums uz pasaules

Dlja osobix : ja tiptroniku apzinaati nelauzj , piemeeram neliek pilnaa twaikaa waaleejot [R]aketa rezjiima , ieveero noteiktaas apkopes un to tehnologjiju ,vinja neizjuuk , jo nau nedataisiic xlams a'lja muljkjutronjiks . Luuk .Wott taa .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Principā, taisnība.

Vācijā runāju ar taxi driveru, sacīja, ka līdz gandrīz 600tkm nekas neesot taisīts. Un teikšu tā, slēdzās normāli (bez rāvieniem).

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Šķībulītis

>500tkm ne tikai reāli, bet arī vizuāli

tas LT kex , no kura tika kvadinjsh iepirkc , paarvietojaas ar shkjiibi braucoshu Sorento - kaa vish teica bil bitij ( atraavies pa pak. tiltu no saana , esot bijis ) iz ameriki , toka 2 goda 10kmil !! 3000$ . a taa autoss kaa bombonga , ja shas nebuutu braucis mums pa priekshu xr en pateiktu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Džeks atradis kundi,tagad meklē pārdevēju

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Arī neslikta doma

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

A4 automaati baigi chakareejas, darbmashiina bija 97. gada, reizi pusgadā kaut kas tur juka taj kārbai

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Taadu gadu diizelji buus krietni pabraukti, visi to saka, un taa arii faktiski ir. Vieniigais variants ir nopirkt vaacijaa ar kaartiigu servisa veesturi...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Tauta, čau!

Varbūt kādam iauto guru vai paziņam/draugam u.tml. ir kāds kopts AUDI/VW izstrādājums ar labu 1,9TDi 110zs-130zs dzinēju un automātisko kārbu? Vēl prasības ir klimatkontrole un apsildāmi sēdekļi.

Interese ir par AUDI A4, VW GOLF IV, BORA, PASSAT.

Nu varbūt arī kas līdzīgs.

Cena, protams, atkarīga no stāvokļa utt. Labākais variants būtu ~ 97.-00.gads.

P.S. Šoreiz neiet runa par to, ka nevaru atdzīt pac

Ak jā, Lietuvas brīnumus atkodīšu ātri Tad labāk nepiedāvāt.

Ahoj!

2002 gada pasātvagons? d un i laikam sarkanie, cipars ap 12 000e

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vai 2003 gada... neatceros. bet tomāc un pārējais viss ir.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

asf rakstīja: Taadu gadu diizelji buus krietni pabraukti, visi to saka, un taa arii faktiski ir. Vieniigais variants ir nopirkt vaacijaa ar kaartiigu servisa veesturi...

Ne pifdi, kas meklē - tas atrod. Lai tik kaut-ko uzrakstīt..

Kas tur pabraukts??? Esi redzējis 10 gadīgo Audi a4 ar 240000-300000 nobraukumu? Neesi?

Es Tev pārādīšu tādu pašu ar 140000 un kuj Tu viņus atšķirsi.

Tavai zināšānai, jau vairākus gadus autiņi tiek iepirkti ne tikai no Vācijas kur vālē nemērā, ben gan arī no beneluxa valstīm, Itālijas, Francijas.. viņiem tur nav kur īpāši ieskrieties... "zamaluj" bamperus un būs Tev ok autiņš.

Autora izvēli atbalstu. Motors ir ļoti labs. Automāts arī!

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

asf rakstīja: Taadu gadu diizelji buus krietni pabraukti, visi to saka, un taa arii faktiski ir. Vieniigais variants ir nopirkt vaacijaa ar kaartiigu servisa veesturi...

Ne pifdi, kas meklē - tas atrod. Lai tik kaut-ko uzrakstīt..

Kas tur pabraukts??? Esi redzējis 10 gadīgo Audi a4 ar 240000-300000 nobraukumu? Neesi?

Es Tev pārādīšu tādu pašu ar 140000 un kuj Tu viņus atšķirsi.

Tavai zināšānai, jau vairākus gadus autiņi tiek iepirkti ne tikai no Vācijas kur vālē nemērā, ben gan arī no beneluxa valstīm, Itālijas, Francijas.. viņiem tur nav kur īpāši ieskrieties... "zamaluj" bamperus un būs Tev ok autiņš.

Autora izvēli atbalstu. Motors ir ļoti labs. Automāts arī!

tu slimaa vafele! ja tu nezin ko esmu redzeejis tad nepljuuti, es domaaju, ka esmu redzeejis vairaak kaa tu jebkad redzeesi. Es tieshi redzu, kur nonaak visas taas mashiinas ar 300k noskreejienu un kaa vinjas paartop par taam, kuras tu domaa ir no beneluksa valstiim! Taatad vairums populaaro diizeljauto no aarzemeem ir ievestas ar 200+ noskrejienu. Piem. visu iecieniitie A6 C4 2,5tdi ir ar 270-400 kkm, A4 peec 2001 gada. ir videeji no 200 - 250, ja ir no privaatpersonas! ir viens pasaats nesen redzeets 2006 gada ar 270kkm!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Teiksim tā, paldies par viedajiem padomiem, taču es laikam ļoti labi pārzinu auto tirgu, lai pats spriestu, kas ir OK vai nav.

Un jā, ja piedāvājuma šeit nebūs, tad arī pirkšu Vācijā ar oriģināliem 200-240tkm (garantētiem).

Zinu arī to, ka būs jūtami dārgāk nekā pie mums ierasts

Starp citu - esmu tirgojis dīzeli 02.gada ar 400tkm (un gāja perfekti), esmu braucis ar 97.g. dīzeli ar 140tkm. Un tā ir jauna mašīna.

Jāmeklē, ļaudis. Jāmeklē

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: vai 2003 gada... neatceros. bet tomāc un pārējais viss ir.

Ne tas cenu segments. Sorry.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

asf rakstīja: Taadu gadu diizelji buus krietni pabraukti, visi to saka, un taa arii faktiski ir. Vieniigais variants ir nopirkt vaacijaa ar kaartiigu servisa veesturi...

Ne pifdi, kas meklē - tas atrod. Lai tik kaut-ko uzrakstīt..

Kas tur pabraukts??? Esi redzējis 10 gadīgo Audi a4 ar 240000-300000 nobraukumu? Neesi?

Es Tev pārādīšu tādu pašu ar 140000 un kuj Tu viņus atšķirsi.

Tavai zināšānai, jau vairākus gadus autiņi tiek iepirkti ne tikai no Vācijas kur vālē nemērā, ben gan arī no beneluxa valstīm, Itālijas, Francijas.. viņiem tur nav kur īpāši ieskrieties... "zamaluj" bamperus un būs Tev ok autiņš.

Autora izvēli atbalstu. Motors ir ļoti labs. Automāts arī!

motors BIJA labs 90tajos gados.... kopš ta`laika (kā saka zigis) mersedess ir radījis diesotto

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kaasim ir pirceejs,bet nav auto

biznes po ruski

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

tu slimaa vafele! ja tu nezin ko esmu redzeejis tad nepljuuti, es domaaju, ka esmu redzeejis vairaak kaa tu jebkad redzeesi. Es tieshi redzu, kur nonaak visas taas mashiinas ar 300k noskreejienu un kaa vinjas paartop par taam, kuras tu domaa ir no beneluksa valstiim! Taatad vairums populaaro diizeljauto no aarzemeem ir ievestas ar 200+ noskrejienu. Piem. visu iecieniitie A6 C4 2,5tdi ir ar 270-400 kkm, A4 peec 2001 gada. ir videeji no 200 - 250, ja ir no privaatpersonas! ir viens pasaats nesen redzeets 2006 gada ar 270kkm!

Vot pļe dalpajops.

Pirmkārt: priekš Tevis es esmu Jūs nevis Tu.

Otrkārt, es skaidri un gaiši zinu kur nonāk autiņi ar >200km.

Un jābūt konkrētam debīlam lai vērtētu auto pēc Tavas tabulas.

Tas ka Tu saki ka autiņš ir nojāts pēc 200tkm jau nosaka Tavu izglitošanu šajā jomā.

Ir viens pasats redzēts ar 270tkm Jā, Tu tiešam esi redzējis vairāk par mani

Es gadā nobraucu ~80tkm(lai nevajdzētu skatīties kur nonāk tie autiņi >200tkm, un pašam varētu aizbraukt uz to pāsu Holandi vai Itāliju)), bet mans kaimiņš nobrauc 15tkm gadā??? Un tagad varbūt man sākt bļaut ka visām autiņiem kuri pirkti Latvija ir 2008 mīnus izladiuma gads, reiz 80tkm?

Audi a6 tiešam ir ļoti iecienīts lauku tipu braucamais

Koroče, pshel nakuj un un nelien pie manis ar savo stulbo viedokli.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu šoreiz točna vajag ne pārdošanai, bet savam cilvēkam

Protu novērtēt koptus autiņus (tipa, mainīta zobsiksna u.tml.)

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti