Interesē labs auto - 1,9TDi automāts

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Tauta, čau!

Varbūt kādam iauto guru vai paziņam/draugam u.tml. ir kāds kopts AUDI/VW izstrādājums ar labu 1,9TDi 110zs-130zs dzinēju un automātisko kārbu? Vēl prasības ir klimatkontrole un apsildāmi sēdekļi.

Interese ir par AUDI A4, VW GOLF IV, BORA, PASSAT.

Nu varbūt arī kas līdzīgs.

Cena, protams, atkarīga no stāvokļa utt. Labākais variants būtu ~ 97.-00.gads.

P.S. Šoreiz neiet runa par to, ka nevaru atdzīt pac

Ak jā, Lietuvas brīnumus atkodīšu ātri Tad labāk nepiedāvāt.

Ahoj!

 
1 2 3
phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

phenom rakstīja:

asf rakstīja: Taadu gadu diizelji buus krietni pabraukti, visi to saka, un taa arii faktiski ir. Vieniigais variants ir nopirkt vaacijaa ar kaartiigu servisa veesturi...

Ne pifdi, kas meklē - tas atrod. Lai tik kaut-ko uzrakstīt..

Kas tur pabraukts??? Esi redzējis 10 gadīgo Audi a4 ar 240000-300000 nobraukumu? Neesi?

Es Tev pārādīšu tādu pašu ar 140000 un kuj Tu viņus atšķirsi.

Tavai zināšānai, jau vairākus gadus autiņi tiek iepirkti ne tikai no Vācijas kur vālē nemērā, ben gan arī no beneluxa valstīm, Itālijas, Francijas.. viņiem tur nav kur īpāši ieskrieties... "zamaluj" bamperus un būs Tev ok autiņš.

Autora izvēli atbalstu. Motors ir ļoti labs. Automāts arī!

motors BIJA labs 90tajos gados.... kopš ta`laika (kā saka zigis) mersedess ir radījis diesotto

Viņš ir labs arī šodien, ir ar ko salidzināt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kā maza aktivitāte

Nevienam nekas sakarīgs nav piedāvājams, tikai mizas?

Ir nauda, bet nav, ko pirkt

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu šoreiz točna vajag ne pārdošanai, bet savam cilvēkam

Protu novērtēt koptus autiņus (tipa, mainīta zobsiksna u.tml.)

Jauksi ārā motoru, lai novērtētu zobsiksnu?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nea, nejaukšu

Ja es te interesējos par kaut ko sakarīgu un koptu, tad ne jau no kāda auto tirgoņa alkstu piedāvājumu sagaidīt

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

kasinsh, ir A4 1,9 TDI, melns, kopts, nav nekas muhļīts...+automats parastais

ir ineterese?

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt
Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt
Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt
Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: kasinsh, ir A4 1,9 TDI, melns, kopts, nav nekas muhļīts...+automats parastais

ir ineterese?

99.gads

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

asf rakstīja:

tu slimaa vafele! ja tu nezin ko esmu redzeejis tad nepljuuti, es domaaju, ka esmu redzeejis vairaak kaa tu jebkad redzeesi. Es tieshi redzu, kur nonaak visas taas mashiinas ar 300k noskreejienu un kaa vinjas paartop par taam, kuras tu domaa ir no beneluksa valstiim! Taatad vairums populaaro diizeljauto no aarzemeem ir ievestas ar 200+ noskrejienu. Piem. visu iecieniitie A6 C4 2,5tdi ir ar 270-400 kkm, A4 peec 2001 gada. ir videeji no 200 - 250, ja ir no privaatpersonas! ir viens pasaats nesen redzeets 2006 gada ar 270kkm!

Vot pļe dalpajops.

Pirmkārt: priekš Tevis es esmu Jūs nevis Tu.

Otrkārt, es skaidri un gaiši zinu kur nonāk autiņi ar >200km.

Un jābūt konkrētam debīlam lai vērtētu auto pēc Tavas tabulas.

Tas ka Tu saki ka autiņš ir nojāts pēc 200tkm jau nosaka Tavu izglitošanu šajā jomā.

Ir viens pasats redzēts ar 270tkm Jā, Tu tiešam esi redzējis vairāk par mani

Es gadā nobraucu ~80tkm(lai nevajdzētu skatīties kur nonāk tie autiņi >200tkm, un pašam varētu aizbraukt uz to pāsu Holandi vai Itāliju)), bet mans kaimiņš nobrauc 15tkm gadā??? Un tagad varbūt man sākt bļaut ka visām autiņiem kuri pirkti Latvija ir 2008 mīnus izladiuma gads, reiz 80tkm?

Audi a6 tiešam ir ļoti iecienīts lauku tipu braucamais

Koroče, pshel nakuj un un nelien pie manis ar savo stulbo viedokli.

tu esi atsaldeets miizelgjiimis! nelogjiskaaku svaarstijumu sen neesmu lasijis... pirmkaart jau nevienaa briidii neesmu teicis, ka autinjsh ir nojaats peec 200kkm, kaa tas arii visbiezhaak nav! Naakoshais ir tas, ka visus skaitljus mineeju tikai, lai uzsveertu domu, ka mashiinaam nereti ir liels noskreejiens, bet ar taadu tos netirgo un tapeec ir svariigi zinaat auto veesturi.

aa un starpcitu esi gan TU, jo pirmais saaki lietot lamu vaardus.

Vopshem izaudz perdeli, un saac apjeegt ko raksti.

80 tuukstoshi gadaa... phe! driizaak taisnajaa zarnaa!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: kasinsh, ir A4 1,9 TDI, melns, kopts, nav nekas muhļīts...+automats parastais

ir ineterese?

Ir tur tie siltie beņķi vai nav?

Ja ir, tad interesē.

Cik prasi?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vienam te ir šarāns ar 1.9 un automātu. Nobraukums tuvu 600 000. Interesē?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: kasinsh, ir A4 1,9 TDI, melns, kopts, nav nekas muhļīts...+automats parastais

ir ineterese?

Ir tur tie siltie beņķi vai nav?

Ja ir, tad interesē.

Cik prasi?

pisec...ja būs siltie beņķi, paprasīsi, vai ir āķis un ja tas būs,vajadzēs melnos griestus.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nekā smieklīga te neredzu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Vienam te ir šarāns ar 1.9 un automātu. Nobraukums tuvu 600 000. Interesē?

Pilna Vāczeme ar tādiem

Danke

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kāreiz tam šarānam ir siltais aitādas beņķis. Silda vienmēr.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: kasinsh, ir A4 1,9 TDI, melns, kopts, nav nekas muhļīts...+automats parastais

ir ineterese?

Ir tur tie siltie beņķi vai nav?

Ja ir, tad interesē.

Cik prasi?

pisec...ja būs siltie beņķi, paprasīsi, vai ir āķis un ja tas būs,vajadzēs melnos griestus.

beidz deksi, nebrauc pacanam virsū - pašā sākumā jams jau teica, ka viņa pircējams tos olu vārītājus vajag, tagad jams tikai precizē!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu redzi, šoreiz es esmu pircējs, tāpēc arī sīkumiem pievēršam vērību.

Pirmdieni, atsūti vairāk info + savus kontaktus.

kasinsh79@inbox.lv

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Teiksim tā, man to autiņu vajag jebkurā gadījumā.

Nebūs nekā sakarīga šeit, nopirkšu nākamnedēļ Vācijā.

Es cilvēks mobils, nav grūtību ar ceļošanu un autiņa iegādi da jebkurā valstī. Ja vien saprasties ar pērdevēju var

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja atklāti, tad līdzko saskaries ar konkrētām vēlmēm un meklē priekš sevis, tad tirgū nevar atrast neko Tas attiecas arī uz Vāciju. Nu jau vairs neceru atrast lēti un labi. Da kaut vai dārgi, bet vajag, lai būtu labi.

P.S. No pieredzes - ja uz pārdošanu, tad pieveru acis uz tiem 350tkm un visu pārējo arī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Ja atklāti, tad līdzko saskaries ar konkrētām vēlmēm un meklē priekš sevis, tad tirgū nevar atrast neko Tas attiecas arī uz Vāciju. Nu jau vairs neceru atrast lēti un labi. Da kaut vai dārgi, bet vajag, lai būtu labi.

P.S. No pieredzes - ja uz pārdošanu, tad pieveru acis uz tiem 350tkm un visu pārējo arī

muļķis.... 350k ir knapi iebraukts 10gadīgs dīzelis

mazāk nobraukts jau ir jauns - gribi mazāku ciparu - brauc uz rumbulu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kasiņ, beidz lielīties.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

phenom rakstīja:

asf rakstīja:

tu slimaa vafele! ja tu nezin ko esmu redzeejis tad nepljuuti, es domaaju, ka esmu redzeejis vairaak kaa tu jebkad redzeesi. Es tieshi redzu, kur nonaak visas taas mashiinas ar 300k noskreejienu un kaa vinjas paartop par taam, kuras tu domaa ir no beneluksa valstiim! Taatad vairums populaaro diizeljauto no aarzemeem ir ievestas ar 200+ noskrejienu. Piem. visu iecieniitie A6 C4 2,5tdi ir ar 270-400 kkm, A4 peec 2001 gada. ir videeji no 200 - 250, ja ir no privaatpersonas! ir viens pasaats nesen redzeets 2006 gada ar 270kkm!

Vot pļe dalpajops.

Pirmkārt: priekš Tevis es esmu Jūs nevis Tu.

Otrkārt, es skaidri un gaiši zinu kur nonāk autiņi ar >200km.

Un jābūt konkrētam debīlam lai vērtētu auto pēc Tavas tabulas.

Tas ka Tu saki ka autiņš ir nojāts pēc 200tkm jau nosaka Tavu izglitošanu šajā jomā.

Ir viens pasats redzēts ar 270tkm Jā, Tu tiešam esi redzējis vairāk par mani

Es gadā nobraucu ~80tkm(lai nevajdzētu skatīties kur nonāk tie autiņi >200tkm, un pašam varētu aizbraukt uz to pāsu Holandi vai Itāliju)), bet mans kaimiņš nobrauc 15tkm gadā??? Un tagad varbūt man sākt bļaut ka visām autiņiem kuri pirkti Latvija ir 2008 mīnus izladiuma gads, reiz 80tkm?

Audi a6 tiešam ir ļoti iecienīts lauku tipu braucamais

Koroče, pshel nakuj un un nelien pie manis ar savo stulbo viedokli.

tu esi atsaldeets miizelgjiimis! nelogjiskaaku svaarstijumu sen neesmu lasijis... pirmkaart jau nevienaa briidii neesmu teicis, ka autinjsh ir nojaats peec 200kkm, kaa tas arii visbiezhaak nav! Naakoshais ir tas, ka visus skaitljus mineeju tikai, lai uzsveertu domu, ka mashiinaam nereti ir liels noskreejiens, bet ar taadu tos netirgo un tapeec ir svariigi zinaat auto veesturi.

aa un starpcitu esi gan TU, jo pirmais saaki lietot lamu vaardus.

Vopshem izaudz perdeli, un saac apjeegt ko raksti.

80 tuukstoshi gadaa... phe! driizaak taisnajaa zarnaa!

Ir ok. Bet par mīzeļģīmi - pievaldi savu muti.. tas tā, pārdomām.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu redzi, šoreiz es esmu pircējs, tāpēc arī sīkumiem pievēršam vērību.

Pirmdieni, atsūti vairāk info + savus kontaktus.

kasinsh79@inbox.lv

done!

auto nav mans, ja prosto podal objavu

P.S. bet domāju, ka Tev patiks, autoss ir mīlēts utt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Nu redzi, šoreiz es esmu pircējs, tāpēc arī sīkumiem pievēršam vērību.

Pirmdieni, atsūti vairāk info + savus kontaktus.

kasinsh79@inbox.lv

done!

auto nav mans, ja prosto podal objavu

P.S. bet domāju, ka Tev patiks, autoss ir mīlēts utt.

tak tas autoss ir ritīgi izmīlēts visdrīzāk

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti