Eļļa!

snabulis Reģ.: 18.11.2007

Man interesē kur varētu iegādāties,nopirkt mopar sertificētu MS-9214 eļļu ,vai analogu ,vai arī kāds varētu izskaidrot alternatīvus variantus,jo tas saistīts ar bioetanola lietošanu .

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

iegugulee , paizgliitojies : www.google.lv/...

saabisti tirgo etanoolsaabus , iejautaa Saljmam

nez waj latvijas ellju pisnesmenji daudz zin par bioetanolam piekritiigu ellju

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

snabulis rakstīja: Man interesē kur varētu iegādāties,nopirkt mopar sertificētu MS-9214 eļļu ,vai analogu ,vai arī kāds varētu izskaidrot alternatīvus variantus,jo tas saistīts ar bioetanola lietošanu .

Es šad tad ielejuE85,strādā labi,izpūtējā nāk tik karsts gaiss,diez ko teiktu TA,ka izpūtējs caurs,vai bojāts?

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: iegugulee , paizgliitojies : www.google.lv/...

saabisti tirgo etanoolsaabus , iejautaa Saljmam

nez waj latvijas ellju pisnesmenji daudz zin par bioetanolam piekritiigu ellju

Jau izglītojos,gogle ir nabadzīgākais infas devējs,esmu daudz kur interesējies, bet atbildes nav.Lieta tāda ka spirts un gāze sausina darba virsmas,lidz ar to resurs stobriem samazinās un neesmu no tiem,kas nojāj,bet tiem ,kas jāj līdz galam!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Un pie saljmiem nau taadas elljas ??

un ja motoorelljaa iepilina kaadu XADO waj XERAMIC - tie toksh megalubrikanti, xokj bez elljas braukt warot

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Un pie saljmiem nau taadas elljas ??

un ja motoorelljaa iepilina kaadu XADO waj XERAMIC - tie toksh megalubrikanti, xokj bez elljas braukt warot

Exsperimentēt var,ja ir 3 vienādas mašīnas,Vienu sajāsi ,otru nomocīsi ,trešo uzturēsi no tām 2ām!Eļļas jau labas,bet šaubas māc; ja mūsējā tirgū sintētiskā (laba) maxā 4-5-10ls, tad ārzemēs 3x.dārgāk,salīdzinoši pārējās lietas nu jau lētāk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad vienreiz valdības nāks pie prāta un šito fufeli izbeigs? Kam vēl, izņemot sportistus un brazīliešus, tas bioetanols ir vajadzīgs?

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Un pie saljmiem nau taadas elljas ??

un ja motoorelljaa iepilina kaadu XADO waj XERAMIC - tie toksh megalubrikanti, xokj bez elljas braukt warot

Lai spēks ir ar tevi džedaj,kas tie pa salmjiemjjkj rastatūra ņirdzās,būs erase!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti