Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pardodu Honda CRV 2005.g. 2.0

 
1 2 3
Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Ahāāāā.Sagribējās jauno CRV.Ha hāāāā.Pareizi pareizi, vecenes ar jāmaina ik pēc 3 gadiem uz jaunām ha hāāā...

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Varu pievienot, ka tirgoju CRV 2006 gada maijs ar A/T, melnu ādas salonu, NAVI, ar PVN 76000km par 12500 LVL. Ja kas 29137145

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pie viena varu palielīties, ka cerams jau šonedēļ būšu laimīgais jaunas Honda CR-V 2.0 īpašnieks!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Pie viena varu palielīties, ka cerams jau šonedēļ būšu laimīgais jaunas Honda CR-V 2.0 īpašnieks!

Ta bus otra honda ģimenē ,vai FR-V maini.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ar dugām ir domātas tās sliekšņu parodijas?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Ta bus otra honda ģimenē ,vai FR-V maini.

Mainu, ja tā var teikt!

Ar FR-V turpmāk brauks sievastēvs!

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu dizains tai jaunajai riebīgs..it kā žoklis nebūtu uzlikts kaut ko tie šķībie ir pārmudrijuši...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

osscar rakstīja: Nu dizains tai jaunajai riebīgs..it kā žoklis nebūtu uzlikts kaut ko tie šķībie ir pārmudrijuši...

Tīri gaumes lieta.

Man nepatīk tieši iepriekšējās paaudzes CR-V. Pat 1.paaudzes fesliftotais CR-V patīk labāk nekā 2.paaudzes. Bet jaunais gan patīk vislabāk.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomik

Kapēc izlemi par labu CRV un vēlpietam benzinam , cik no iepriekšējiem (seniem) komentiem nopratu ,ka vairāk patīk ietilpīgas venu tipa mašinites . Vai mehānisko kārbu ņēmi

P S Pats paņemu 2,2 d RAV , bet vēljoprojām iekšēji nav pārliecibas vai tik nevajadzēja benzinu ņemt

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: nomik

Kapēc izlemi par labu CRV un vēlpietam benzinam , cik no iepriekšējiem (seniem) komentiem nopratu ,ka vairāk patīk ietilpīgas venu tipa mašinites . Vai mehānisko kārbu ņēmi

P S Pats paņemu 2,2 d RAV , bet vēljoprojām iekšēji nav pārliecibas vai tik nevajadzēja benzinu ņemt

1) paaugstināta sēdpozīcija;

2) nepieciešamības gadījumā būs arī 4x4;

3) sievai pēc skata patīk daudz vairāk nekā FR-V (es gan joprojām īsti nezinu, kurš modelis patīk vairāk man - FR-V vai CR-V);

Paņēmu 2.0 benzīnnieku Elegance Plus komplektācijā ar manuālo kārbu.

Dīzeli neņēmu, jo tas neatmaksājas, ja ņem vērā, ka ir tieksme ar jaunajiem auto braukt īstermiņā (1-2 gadi). Cenas starpība starp benzīnu un dīzeli - COSMOSSSSSS!!!

Gribēju automātu, bet sieva teica, ka nevajag, jo negribot aizmirst, kā ir braukt ar parasto kārbu. Jāpiezīmē, ka automāts ir nevien dārgāks, bet arī gausāks.

Jā, miniveni man patīk vislabāk, bet bagažnieka ietilpība ir pat lielāka (556 litri pret FR-V 439 l), ja nav nolaisti pakaļējie beņķi. Ar nolaistiem krēsliem FR-V ietilpība ir lielāka (1049 l pret CR-V 655 l).

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: nomik

Kapēc izlemi par labu CRV un vēlpietam benzinam , cik no iepriekšējiem (seniem) komentiem nopratu ,ka vairāk patīk ietilpīgas venu tipa mašinites . Vai mehānisko kārbu ņēmi

P S Pats paņemu 2,2 d RAV , bet vēljoprojām iekšēji nav pārliecibas vai tik nevajadzēja benzinu ņemt

1) paaugstināta sēdpozīcija;

2) nepieciešamības gadījumā būs arī 4x4;

3) sievai pēc skata patīk daudz vairāk nekā FR-V (es gan joprojām īsti nezinu, kurš modelis patīk vairāk man - FR-V vai CR-V);

Paņēmu 2.0 benzīnnieku Elegance Plus komplektācijā ar manuālo kārbu.

Dīzeli neņēmu, jo tas neatmaksājas, ja ņem vērā, ka ir tieksme ar jaunajiem auto braukt īstermiņā (1-2 gadi). Cenas starpība starp benzīnu un dīzeli - COSMOSSSSSS!!!

Gribēju automātu, bet sieva teica, ka nevajag, jo negribot aizmirst, kā ir braukt ar parasto kārbu. Jāpiezīmē, ka automāts ir nevien dārgāks, bet arī gausāks.

Jā, miniveni man patīk vislabāk, bet bagažnieka ietilpība ir pat lielāka (556 litri pret FR-V 439 l), ja nav nolaisti pakaļējie beņķi. Ar nolaistiem krēsliem FR-V ietilpība ir lielāka (1049 l pret CR-V 655 l).

kā Sieva teiks, tā būs!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: nomik

Kapēc izlemi par labu CRV un vēlpietam benzinam , cik no iepriekšējiem (seniem) komentiem nopratu ,ka vairāk patīk ietilpīgas venu tipa mašinites . Vai mehānisko kārbu ņēmi

P S Pats paņemu 2,2 d RAV , bet vēljoprojām iekšēji nav pārliecibas vai tik nevajadzēja benzinu ņemt

1) paaugstināta sēdpozīcija;

2) nepieciešamības gadījumā būs arī 4x4;

3) sievai pēc skata patīk daudz vairāk nekā FR-V (es gan joprojām īsti nezinu, kurš modelis patīk vairāk man - FR-V vai CR-V);

Paņēmu 2.0 benzīnnieku Elegance Plus komplektācijā ar manuālo kārbu.

Dīzeli neņēmu, jo tas neatmaksājas, ja ņem vērā, ka ir tieksme ar jaunajiem auto braukt īstermiņā (1-2 gadi). Cenas starpība starp benzīnu un dīzeli - COSMOSSSSSS!!!

Gribēju automātu, bet sieva teica, ka nevajag, jo negribot aizmirst, kā ir braukt ar parasto kārbu. Jāpiezīmē, ka automāts ir nevien dārgāks, bet arī gausāks.

Jā, miniveni man patīk vislabāk, bet bagažnieka ietilpība ir pat lielāka (556 litri pret FR-V 439 l), ja nav nolaisti pakaļējie beņķi. Ar nolaistiem krēsliem FR-V ietilpība ir lielāka (1049 l pret CR-V 655 l).

Kad pabruksies padalies pieredzē . Kā jau minēju pats paņemu dizeļravu un patēriņš ir 6,4-6,2 ,bet es brucu daudz pa trasi un Riga pirms 8 un izbraucu ap 14-15 . Man draugs liels crv fans , kuram viss patik iekš bensona un gandriz viss iekš crv , nepatik degvielas patēriņš benziniekam ar rokas karbu .

kad braucu ar testa benzin rav+AT ,tad nepatikami pārsteidza automāta domīgums

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

CRV pilnpiedziņa

Paprasi savam Hondas pārdevējam, kā tur ir ar to pilnpiedziņu CRV. Būsi patīkami pārsteigts kā visi, kas uzzina, kas ir CRV pilnpiedziņa.

Un pēctam pastāsti, kā Tev patīk braukt pa grunteni ar viņu.

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

nu es arī īsti nesaprotu šo auto lietderību -....copei labāk paņemt kādu veco LC vai Patrolu, 'gimenie labāk minivens vai universāls...bet šitie - nu ne šis ne tas ...bezceļos nekādi, uz šosejas nestabilāki salīdzinot ar vieglo...(pats redzēju ka viens tāds līkumā uz vāka aizgāja .....)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: CRV pilnpiedziņa

Paprasi savam Hondas pārdevējam, kā tur ir ar to pilnpiedziņu CRV. Būsi patīkami pārsteigts kā visi, kas uzzina, kas ir CRV pilnpiedziņa.

Un pēctam pastāsti, kā Tev patīk braukt pa grunteni ar viņu.

Nesatraucies, jau paprasīju iepriekš.

Pastāvīgā ir priekšpiedziņa un tikai nepieciešamības gadīnjumā pieslēdzas arī aizmugurējā piedziņa. Tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs - pastāvīgu pilnpiedziņu nevēlos.

Ja tu tēmē uz to, ka X-Trail būtu daudz labāka izvēle, tad uzreiz varu nomierināt, ka subjektīvi X-Trail dizains liekas bezgaumīgs un arī no darba kolēģu dzirdētas visnotaļ nelabas atsauksmes par X-Trail (šādas markas auto mums darbā kādi 15-20 ir noteikti).

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Tikai Hondas pārdevēji aizmirst piebilsts, ka CRV ražo UK nevis JP un, ka braucot uz priekšu strādā pilnpiedziņa, a braucot atpakaļgaitā CRV ir priekšpiedziņas auto un ja iesēdies un domā, ka paripināsi atpakaļ, tad tu vienkārši ierocies.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: braucot uz priekšu strādā pilnpiedziņa, a braucot atpakaļgaitā CRV ir priekšpiedziņas auto un ja iesēdies un domā, ka paripināsi atpakaļ, tad tu vienkārši ierocies.

Uztveršu to kā padomu! Paldies!

vispār topiks ir par 2005.gada eksemplāra anedelēšanu!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

viagri

kur rav4 ražo?

Bet x-trail dizelmotors takš franču

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Tikai Hondas pārdevēji aizmirst piebilsts, ka CRV ražo UK nevis JP un, ka braucot uz priekšu strādā pilnpiedziņa, a braucot atpakaļgaitā CRV ir priekšpiedziņas auto un ja iesēdies un domā, ka paripināsi atpakaļ, tad tu vienkārši ierocies.

netirz umka par gondaam ja vairaak par 'viena tante teica ' neko nezini

viss ir iztesteec un 'parkec' darbojaas godam

un kur tad supernesaanu skruuvee ?? waj tik ne spainijaa un veel kur nu pagadaas par dizainu nesaaksim - gaumes jautaajums

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Pie viena varu palielīties, ka cerams jau šonedēļ būšu laimīgais jaunas Honda CR-V 2.0 īpašnieks!

iespeejams , weltiigi njeemi mechaaniku tomaac ira stipri likwiidaaks

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: viagri

kur rav4 ražo?

Bet x-trail dizelmotors takš franču

Skaties pēc šasijas, ja pirmais burts J tad Japānā.

X-Trail dCi pēdējais ir kopražojuma nevis tīrais Reno.

Nissan ražo priekš EU

1. Japānā

X-Trail, Murano, Patrol, Z350, GTR

2. UK

Note, Micra, Qashqai, Micra C+C

3. Spānija

Pathfinder, Navara

4. Mexika

Tiida

TDIOTS

Nav nekāds viena tante teica, paprasi Bensonā jebkuram vai izmēģini dzīvē, pamēģini nospolēt braucot atpakaļgaitā.

Un tā kā pats jūzoju CRV, laikam jau zinu.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

P.S. Veltīgi iegriezos iauto, te viss pa vecam. Visu gaišu bezmaksas kafijas baudītāji.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: CRV pilnpiedziņa

Paprasi savam Hondas pārdevējam, kā tur ir ar to pilnpiedziņu CRV. Būsi patīkami pārsteigts kā visi, kas uzzina, kas ir CRV pilnpiedziņa.

Un pēctam pastāsti, kā Tev patīk braukt pa grunteni ar viņu.

iespeeja vienaa liikumaa pielikt bikses 3 reiz

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: P.S. Veltīgi iegriezos iauto, te viss pa vecam. Visu gaišu bezmaksas kafijas baudītāji.

Kāpēc pa vecam? Es Nissanus cildinu un cienu. Man patika testa brauciens Tavā klātbūtnē ar X-Trail 2,5 dCi. Patīkams auto, ļoti ātri bija pierast pie auto vadīšanas. Tāpat man ļoti patīk septiņvietīgais Qashqai Plus Divi.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

viagris rakstīja: P.S. Veltīgi iegriezos iauto, te viss pa vecam. Visu gaišu bezmaksas kafijas baudītāji.

Kāpēc pa vecam? Es Nissanus cildinu un cienu. Man patika testa brauciens Tavā klātbūtnē ar X-Trail 2,5 dCi. Patīkams auto, ļoti ātri bija pierast pie auto vadīšanas. Tāpat man ļoti patīk septiņvietīgais Qashqai Plus Divi.

Tas bija 2.0 173 zs

P.S.

Visu gaišu

Lietotājs viagris

parole 1234

Izdzēsties nevar, tā, ka lietojat kāds cits vai nu Reds lai izdzēš

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti