Info par Corolla 3-d hatch 97 - 00

DimanC Reģ.: 22.05.2003

Info par Corolla 3-d hatch 97 - 00

 
1 2
Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Paaris vaardos:

www.parkers.co.uk/...

Taa ir ka pa shitameejiem nekaa nedzird, jo vinji nepieveersh sev uzmaniibu- vienkaarshi labi kalpo un viss

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

paldies, Arsmen...

jādomā, ka tā tiešām ir, ka neko nedzird tāpēc, ka kalpo labi.

vispār diezgan padārgs tas mašīns...

tiek mesta acs arī uz Civic '96-'99 [t.s. ek hatch... ] un Opel Astra [līdzīgi gadi].

Astrai tur tie gļukainie Ecotec dzinēji [tā es sapratu pēc daudzām atsauksmēm šeit] - klapatu negribās, jo līdz šim iepriekšējām mašīnām veiksmīgi ir iztikts bez motora kapremontiem.

Civic IT KĀ viss ok, tikai jāatrod normāls eksemplārs bez rūsas aizmetņiem...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: paldies, Arsmen...

jādomā, ka tā tiešām ir, ka neko nedzird tāpēc, ka kalpo labi.

vispār diezgan padārgs tas mašīns...

tiek mesta acs arī uz Civic '96-'99 [t.s. ek hatch... ] un Opel Astra [līdzīgi gadi].

Astrai tur tie gļukainie Ecotec dzinēji [tā es sapratu pēc daudzām atsauksmēm šeit] - klapatu negribās, jo līdz šim iepriekšējām mašīnām veiksmīgi ir iztikts bez motora kapremontiem.

Civic IT KĀ viss ok, tikai jāatrod normāls eksemplārs bez rūsas aizmetņiem...

Pasham ir Tevis mineetais civic tikai kupeja. Visu izslaveets kaa uzticams, kam noteikti var piekrist. Kaa jau visiem liidziniekiem (mazda 323, corolla, colt) skanjas izolaacija ir- 0. Benjkji ir ljoti neerti un lampas ljoooti shvakas. viss paareejais ir tikai plusi 1.3 nav jeega njemt, ekonomija nebuus.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Astrai tur tie gļukainie Ecotec dzinēji [tā es sapratu pēc daudzām atsauksmēm šeit]

Tur nu tev PILNIIGI piekriitu!!! Man darbaa ir 98.g.VECTRA B CARAVAN 1.6 16V ECOTEC - nu MESLS RIKTIIGS!!! Sjausmiiigiii VIILIES esmu... Lai normaali pa sjoseju atvilktu un pavilktu garaam kaadai fuurei - ceeliens NAV NEKAADS, rijiigs arii maita - tiiri pilseetas rezjiimaa braucot ~10-11l/100km sanaak viennoziimiigi... NEVIENAM NENOVEELU sjo nelaimi, kas saucaas ECOTEC dzineejs...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Bija tāda 1999 gada , tikai sedans . Tā , ar apaļajām lampām priekšā . 1.6 , benzīns , automāts. Nevaru pateikt neviena slikta vārda . Viss bija kārtībā . Radiniecei ir kaut kāda 97 gada - hečbeks . Kaut kur ir parādījušies rūsas laukumiņi , bet tīri tehniski - OK . Nākošās jau ir ar smukākām acīm , bet tur jau ir VVTI motorīši - vienam eksemplāram Amserv pie 120 tkst. mainīja gredzenus un ko tur vēl - eļļu ēda aumaļām ...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ir arī tāds japānas auto sētā nomests, tikai universāls ar 1.6 dzinēju. Tīri tehniski samērā līdzīgs iepriekšējai paaudzei, tie paši uzticamie 4AFE benzīna dzinēji, bet nu sāk mesties korozija un skaņas izolācija ar tāda pašvaka. Lietotas daļas virsbūvei grūti atrast, bet ar ritošo nekādu problēmu. Pilsētā nekāds ekonomiskuma kalngals nav, turpretīm garākos pārbraucienos liekas pat ļoti ok. LV parasti sastopamas diezgan paplikas komplektācijas, attiecīgi arī elektrogļuki mazāk.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Draugam sieva ar līdzvērtīgu brīnumu gana daudzus gadus brauc. Īpaši nesūdzas par remontiem. Korozija gan dara savu darbiņu.

Pēc personīgas piersedzes ar tojotām- savus n-tūkstošus var nobraukt un tad resurs sāk izbeigties daudziem mezgliem vienlaicīgi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm nu man Avene 98 gada ar 1,6 4A-FE motoru, normāls aparāc, ir bijuši gļuki ar elektroniku, bet uz Avenes tā ir BOSCH elektronika, kuru uz Corollas IMO neredzet kā savas ausis. Bet protams tā BOSCH elektronika noe caur dīleri ir krietni letaka kā TOYO orģināla kas liekas nāk no DENSO pamatā.

Rūsa - nu pie aniem 200kkm - navaru sūdzēties ar visu to ka Avensis ir UK salikums nevis JAP. Protams ja ir bijuši skrāpējumi nopietnāki, tad arī attiecīgi tika vasras laika remontēti.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja: Bija tāda 1999 gada , tikai sedans . Tā , ar apaļajām lampām priekšā . 1.6 , benzīns , automāts. Nevaru pateikt neviena slikta vārda . Viss bija kārtībā . Radiniecei ir kaut kāda 97 gada - hečbeks . Kaut kur ir parādījušies rūsas laukumiņi , bet tīri tehniski - OK . Nākošās jau ir ar smukākām acīm , bet tur jau ir VVTI motorīši - vienam eksemplāram Amserv pie 120 tkst. mainīja gredzenus un ko tur vēl - eļļu ēda aumaļām ...

tad '97-'00 tas 1.6 dzinējs ir VVTI vai nav?...

kas ar to G6 - no eksemplāriem @mobile.de sapratu, ka 1.6. nāca arī aprīkots ar 6pakāpju kārbu.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

aeg rakstīja: Bija tāda 1999 gada , tikai sedans . Tā , ar apaļajām lampām priekšā . 1.6 , benzīns , automāts. Nevaru pateikt neviena slikta vārda . Viss bija kārtībā . Radiniecei ir kaut kāda 97 gada - hečbeks . Kaut kur ir parādījušies rūsas laukumiņi , bet tīri tehniski - OK . Nākošās jau ir ar smukākām acīm , bet tur jau ir VVTI motorīši - vienam eksemplāram Amserv pie 120 tkst. mainīja gredzenus un ko tur vēl - eļļu ēda aumaļām ...

tad '97-'00 tas 1.6 dzinējs ir VVTI vai nav?...

kas ar to G6 - no eksemplāriem @mobile.de sapratu, ka 1.6. nāca arī aprīkots ar 6pakāpju kārbu.

1.4 ar figuree kaa G6. VVTI ir no 00-...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

labaak tad aveni ar 7A-FE

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nesen bija sex ar laikam ka avenes pakaljèjo stabilizatora atsaiti un tàs buksèm.jànjem nost pakaljtilts. Un ritosàs daljas remonti vispàbà baigi sarezgjíti.baidos ka bùs serví daudz naudas jàatstàj,jo tas mans comaks solìja nekad vairs pirkstu klåt tàdam aparàtam nelikt.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: labaak tad aveni ar 7A-FE

avensis napig par lielu... ja gadā tiek nobraukti 30..40k, un lielākoties to nobrauc 1 cilvēks - napig tādu bleķu kaudzi līdzi vadāt?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

tadsjautues rakstīja: labaak tad aveni ar 7A-FE

avensis napig par lielu... ja gadā tiek nobraukti 30..40k, un lielākoties to nobrauc 1 cilvēks - napig tādu bleķu kaudzi līdzi vadāt?

nu tas hatch arii tads visai izskatiigs

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Nesen bija sex ar laikam ka avenes pakaljèjo stabilizatora atsaiti un tàs buksèm.jànjem nost pakaljtilts. Un ritosàs daljas remonti vispàbà baigi sarezgjíti.baidos ka bùs serví daudz naudas jàatstàj,jo tas mans comaks solìja nekad vairs pirkstu klåt tàdam aparàtam nelikt.

KO tas čomaks pīpē, jeb tu spraud batonu ausīs, pat satbilizatora bukses mainās vieglāk par vieglu, un kur nu vēl atsaites, kur vispār var noņemt tikai riteni, un jau tiec klāt !!! Pie kam tiesa daļas Avensim nav baigi lētās, bet ja jāsaka godīgi es lieku visas orģinālās savam - man tā ir vienkāršāk, un dažreiz iespējams ka lētāk. Taču tajā pašā laikā atrast aftremarket arī nav absolūti nekādu problēmu. Bet nu labi, tēma itkā par Corollu.

Par Corollu G6 ir 1,4 motorelis un 6 ātrumu kārba cik man zināms.

Un 1,6 4A-FE neesmu redzējis iekš 3 durvju hatchim, bet tas gan nenozīmē ka tādi neeksistē. Esmu redzējis tādu motoru iekš "universāļiem".

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

varbūt kāds zin tādu elementāru lietu kā PILNAIS SVARS hečam? universālim atradu [1600 ar astīti], bet hečam neredz

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: varbūt kāds zin tādu elementāru lietu kā PILNAIS SVARS hečam? universālim atradu [1600 ar astīti], bet hečam neredz

ja jau raksti ar lielajiem burtiem, tad vismaz raksti pareizi - PILNĀ MASA.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

DimanC rakstīja: varbūt kāds zin tādu elementāru lietu kā PILNAIS SVARS hečam? universālim atradu [1600 ar astīti], bet hečam neredz

ja jau raksti ar lielajiem burtiem, tad vismaz raksti pareizi - PILNĀ MASA.

SVARS ir spēks, ar kādu objekts spiež pret zemes virsu. ir tieši atkarīgs no MASAS un G. ja kāds iedos svaru, man nebūs problēmas izrēķināt MASU

atvainojos par neprecizitāti. manu domu sapratāt... anyone - help?

netā papilnam infa ar jeņķu datiem, a šie tādu heču redzējuši nav

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Varu ieteikt metodi kā noskaidrot - Csdd Auto Info, tipa sameklet eta kādu Corlu kurai redzms Valsts Numurs, iemetam to īsziņa un aizsūtam uz CSDD, atpakaļ atnāk VIN, kaut kāda masa un tur vēl visādas lietas !!!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Te kaut kas ir par pilno masu: www.catalog.auto.ru/...

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: varbūt kāds zin tādu elementāru lietu kā PILNAIS SVARS hečam? universālim atradu [1600 ar astīti], bet hečam neredz

nez ko tev izteiks 30 kg tur vai šur?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

BTW, Celica arī ir (atkarībā gan no modeļa) diezgan viegls auto + ja netaisa "gonki masinnije" ir gana ekonomisks auto. Tikai vien mīnuss - daļas gan ir dārgākas ka jabkuram citam TOY vieglajam produktam

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

DimanC rakstīja: varbūt kāds zin tādu elementāru lietu kā PILNAIS SVARS hečam? universālim atradu [1600 ar astīti], bet hečam neredz

nez ko tev izteiks 30 kg tur vai šur?

Tu gribi teikt, ka sedans no hatch tikai par 30kg atšķiras

pilno masu gribu uzzināt lai saprastu, ar kādiem nodokļiem rēķināties un cik īsti lielo to bleķi sanāk apkārt vizināt. tāpēc 1600 vai 1450 tomēr matters...

spainis rakstīja: Te kaut kas ir par pilno masu: www.catalog.auto.ru/...

jā, to jau redzēju. bet tas ir par SEDANU.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu jopčik! Turpat tālāk ir par hečbeku! www.catalog.auto.ru/...

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

meklē kādā no vecajiem AutoBild

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti