Vissezonas riepas.

Master_D Reģ.: 29.09.2004

ZB katru rudeni un pavasari mainīt riepas, stiept tās uz pagrabu utt.

Kādas vissezonenes pirkt uz 205/55 R16? K-kādus lētos federāļus, vai tomēr iespringt uz brendu - nu tur Nokian all season, Goodyear Eagle, Pirelli P2500 utt...?

Sūtīt domāju no reifendirekta.

 
1 2 3 4 5 6
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pie visas cieņas centiisos oponeet Nuudelim

Ja Tu brauc no Auces uz jelgavu vakarpusee , taa ir viena lieta, bet miicoties ziemas laikaa pa pilseetas korkjiem- ar M+S tur nau ko dariit, jo nau ne Mud ne Snow...

ir jeeli nobraukaats slidens asfalts ar sniega putru un pilns ar blondiiniem, kuri uzskata ka Dabas likumi uz vinjiem neattiecas...

Ziemenes rulee....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Domā, ka viņas iztur vienu gadu? Es rēķinos vismaz ar diviem....

turnetur - subjektīvi...

cik un kā brauc...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jau vēl jāņem vērā arī auto gaitas īpatnības. Es ar savu ziemeļnieku esmu arī pa novembrī uzkritušo sniegu ar vasaras riepām braukājis bez īpašām problēmām. Tajā pat laikā ir nācies izstumt no stāvvietas, kurā sniegu manā izpratnē bija jāpiedomā, BMW Alpinu. Tas pats arī vasarā - pabraukt jau var ar ziemenēm, bet auto ir nepatīkami nestabils, ņemot vēra gana lielo masu un jaudu. Savukārt Getziem, Corsam u.c. mazauto diez vai būs jūtama īpaša starpība.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Pie visas cieņas centiisos oponeet Nuudelim

Ja Tu brauc no Auces uz jelgavu vakarpusee , taa ir viena lieta, bet miicoties ziemas laikaa pa pilseetas korkjiem- ar M+S tur nau ko dariit, jo nau ne Mud ne Snow...

ir jeeli nobraukaats slidens asfalts ar sniega putru un pilns ar blondiiniem, kuri uzskata ka Dabas likumi uz vinjiem neattiecas...

Ziemenes rulee....

Es tak nestrīdos, ka ziemenes nerullētu.

Es pastāstu, kā dzīvoju. Šad tad jau aizbraucu arī uz Rīgu, protams nejau katru dienu.

Ja mazliet piedomā pie tā kādas riepas ir uz diskiem, var braukt ziemā arī ar plikām vasarenēm, tikai ļoti lēni protams. Krievu laikos tāds jēdziens kā ziemas riepas vispār neeksistēja, brauca ar to ko izdevās nopirkt pa blatu vai tirgū, vēl trīsreiz restaurēja. Un nekas, kā redzi, esam izdzīvojuši. Un - viskrutākās ziemas riepas riepas neglābs no grāvja ja pie stūres sēž pajoliņš.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
1 0 Atbildēt

labas ziemenes var izglaabt ja pajolinsh seezh pie citas stuures...

mees arii agraak taadu jeedzienu kaa "ziemas riepas" nepazinaam...arii braucaam ar zaparožec kam sliki jau kuro sezonu nebija mainiiti...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: labas ziemenes var izglaabt ja pajolinsh seezh pie citas stuures...

.

ne vienmēr..

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ne visas "vissezonas" jeb M+S riepas ir vienādas. Ar ķenguru pirmo ziemu nomocīju ar orģinālajām mišelenēm, kurām tikai nosaukums M+S, protektors ka vasarenēm. Ar tām bija stipri sūdīga braukšana.

Lēdijai ir Nokian, un iet labi.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Ilgadīga pieredze rāda, ka tām vissezonenēm nav ne vaina, protams pie noteikuma, ja prātīgi brauc. Ja čubinās, pārsvarā, pa pilsētu, tad viennozīmigi. Ja daudz vai gari gabali ārpus, tad var jau sākt domāt par nopietnākām čībām.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Principā sāku sliekties uz šīm...

www.tyretest.com/...

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Tās WR domātas?

Ok, bet jāpērk septembrī, ne tagad

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

mees arii agraak taadu jeedzienu kaa "ziemas riepas" nepazinaam......

piekrītu... tik gumijai bij cits sastāvs...

fāteris CCCP laikos dabūja kaut kādas importa nobrauktas kalašas, pirmajā sniegā to auto izkustināt no vietas nevarēja... kā ar plastmasas riteņien...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: piekrītu... tik gumijai bij cits sastāvs...

...

Arī kā kurām.

Piem, MI-166 bija klasiska vasaras riepa.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Radiālās, kas parādījās uz trešā žiguļa bija visai smalki lamelētas un vairāk atsita ziemeni nekā vasaras riepu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: labas ziemenes var izglaabt ja pajolinsh seezh pie citas stuures...

mees arii agraak taadu jeedzienu kaa "ziemas riepas" nepazinaam...arii braucaam ar zaparožec kam sliki jau kuro sezonu nebija mainiiti...

nu bet bija jau arī toreiz citi ātrumi, citas jaudas un citi griezes momenti , arī satikemes intensitāte nekāda..- tad arī tās riepas tik būtiskas acīmredzot nebija..

cik nez Zapiņam ir to poniju? Un cik Žigulim?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Zapim viss svars bija pakaljà,aiz kam uz slidena celja meta tirsu àrà.Toties griezes momenta pietika un ar otro àtrumu varèja uzsàkt ne sliktàk kà ar pirmo.un svara/jaudas attiecìba 700kg:40zs ir apmèram tàda pati kà 1200 kg pret 100 zs.tagad.motorinsh bij arhaisks un wiss pàrèjais arì.bet izbraukt waréja i pa kàpàm i mezhiem.un vèl-Tu uzsàkot braukt un vispàr ikdienà lieto kådu treso dalju no sava auto ponijiem.jo max jauda paràdàs kkur no 3k rpm.kà kuram.ziemà labàk ka zirgu mazàk,bet matoram lielàka elastìba.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Zhigulim kkur no 50-80 zs,vairàk ar nebija.zazam no 30 lídz 50.gandrìz vaj gribas ar sodienas pràtu kàdu zaz paskrùvèt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

cik nez Zapiņam ir to poniju? Un cik Žigulim?

catalog.auto.ru/...

catalog.auto.ru/...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Visu gadu braucu ar ziemeneem, kaut kaadas Dunlop Graspic. Ziemaa nav probleemu un vasaraa sakjere pat labaaka kaa ar vasareneem, komforts arii lielaaks, jo gumija miikstaaka, bet dilst aatraak un uz slapja asfalta trakot nevar Neredzu jeegu mainiit riepas

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VREDSTEIN Qatrac varu Teu rekomendeet - prokjim jau 100gadu , bet jioprojaam razjo arii reifentestaa labi raadiitaaji tik pie mums to izplata MELGA - cenas pilniiga xavaja pret reifendirektu biju domaajis vinjas njemt via reifendirekt , bet te piesteidzaas sviesc ar fuldaam un vredsteins kljuva neaktuaals

P.S. ~95ajaa gadaa es ar tiem vredsteiniem , uz OOOO Q ,normaali iztesteejos , varu teikt tik to labaako .

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Zoo

10.05.2008 23:01

Zhigulim kkur no 50-80 zs,vairàk ar nebija.zazam no 30 lídz 50.gandrìz vaj gribas ar sodienas pràtu kàdu zaz paskrùvèt

--------------------------------

2101 - 62, veelaak 60

21011 - 65 veelaak 63

2103 - 75 veelaak 72

2106 / Niva - 80 veelaak 78

Radiālās, kas parādījās uz trešā žiguļa bija visai smalki lamelētas un vairāk atsita ziemeni nekā vasaras riepu

-------------------------------

Taas, taapat, kaa visas PSRS razhotaas riepas, bija universaalas, bet tieshaam paarsteidzoshi labi straadaaja ziemaa Kaa teica mans pirmais rallija pilots: godiiga riepa, sliid uz jebkaada seguma )) Taa niu mees zimaa ar taam "lukseneem" kraameejaam ...tjipa Kangari ar videejo virs 120

Zaziem bija 2 tipu dzineeji - ar 30 ZS un 40 ZS.

IceBlazer Reģ.: 19.08.2013
0 0 Atbildēt

Es parasti izvēlos ziemā ziemas un vasarā vasaras riepas.

Ja runājam par ziemu, es ieteiktu šitās- www.pkp.lv/...

Cena tīri pieņemama un kopumā nav sliktas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

IceBlazer rakstīja: Es parasti izvēlos ziemā ziemas un vasarā vasaras riepas.

Ja runājam par ziemu, es ieteiktu šitās- www.pkp.lv/...

Cena tīri pieņemama un kopumā nav sliktas.

Ieraujies podā PKP darbiniek

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

STALINS

Radiālās, kas parādījās uz trešā žiguļa bija visai smalki lamelētas un vairāk atsita ziemeni nekā vasaras riepu

=================

Pirmā PSRS radiālā riepa IJa-170 (VAZ 2103 / 2106) vispār tika konstruēta kā izteikta vissezonu riepa Sākotnēji NIIŠP radīja pirmo variantu, kurš izrādījās aplam trokšņains uz cieta seguma, tad protektora zīmējumu pārveidoja, aizpildot lielās atstarpes, un iznāca ļoti klusa riepa, kura gan 100% neturēja ne uz kāda seguma, toties ziemas apstākļos bija galvas tiesu pārāka par citām tā laika PSRS pieejamajām riepām Savukārt no 1. varianta, manipulējot ar dažādiem gumijas sastāviem, iznāca slavenā "NIIŠP Raļļi"

Vispār jau ar vissezonu riepām tā ir, kā sacīts dzelžainajā likumā: kas ir piemērots visam, tas īsti un pilnīgi nav piemērots nekam! Ja padomā ir prātīga braukšana,

bez ekstrēmiem elementiem, tad vissezonu riepām nav ne vainas, vājas var būt lielveikalu sortimenta riepas, tas gan!

seaman Reģ.: 18.08.2005
1 0 Atbildēt

IceBlazer rakstīja: Es parasti izvēlos ziemā ziemas un vasarā vasaras riepas.

Ja runājam par ziemu, es ieteiktu šitās- www.pkp.lv/...

Cena tīri pieņemama un kopumā nav sliktas.

vajadzētu atjaunot - riepu meklēšanu pēc auto - datus. savādak tikai līdz 2000 gada auto !

citrys Reģ.: 06.06.2018
0 1 Atbildēt
1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti