Varat lūdzu ieteikt kādu labu servisu, kurā esat savam auto regulējuši riteņu savirzi/izgāzumu visiem 4 ratiem?
Thanx jau iepriekš.
Varat lūdzu ieteikt kādu labu servisu, kurā esat savam auto regulējuši riteņu savirzi/izgāzumu visiem 4 ratiem?
Thanx jau iepriekš.
Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak ![]()
Ne visām tačkām pakaļa regulējas...
ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
Es ar pie viņa (droši vien, ka tas pats). Atsauksmes vislabākās. Šogad prasīja 15Ls par visiem 4 riteņiem.
Seene rakstīja:
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
Es ar pie viņa (droši vien, ka tas pats). Atsauksmes vislabākās. Šogad prasīja 15Ls par visiem 4 riteņiem.
Droshi, ka tas pats, jo kontaktus iedeva Maskavas ielas Saab serviss ![]()
anonimikis rakstīja: ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
nosauc kādu mazās klases mašīnu, kam regulējas ![]()
Pēdējoreizi regulēju Ranners, Valmieras ielā. Pieteicu 2 lietas: lai noliek stūri taisni un lai pirms regulēšanas pārbauda riepu spiedienu. Cik saprotu, tās ir 2pamatlietas, bez kurām savirze nav iedomājama. Pēc tam uz stundu aizgāju prom. Cik saprotu, rezultātā čalis apvainojās un laikam par spīti atstāja labajā pusē acīmredzami mazāku riepu spiedienu un stūri par 5% pa labi. Rezultātā auto brīnumainā kārtā it kā nekur "nevelk", tomēr stūre 0 pozīcijā ir nedaudz šķība
Neatrodu laiku aizbraukt izlamāties un pārtaisīt![]()
latbemā ![]()
Pie Daugavas stadiona, vecmeistars N.Krasņikovs ![]()
Pirmais rakstīja:
anonimikis rakstīja: ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
nosauc kādu mazās klases mašīnu, kam regulējas
Mazda 323F 91.gads ![]()
G.Astras ielā blakus citroen vai peugeot salonam. Ļoti labi strādā. Tikai ne vienmēr ir sastopams uz vietas.
anonimikis rakstīja: ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
Visi pikapi kam pakaļā kārtīgs tilts....
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
... a viņam tas stends kā senos laikos ar lampām, vai arī jau modernāks?
Ameira Vecmīlgrāvī tikai pashas labākās atsauksmes. pat draugi/kolēģi brauc uz turieni no otras Rīgas malas.
911 rakstīja:
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
... a viņam tas stends kā senos laikos ar lampām, vai arī jau modernāks?
Kaads izskataas ar lampaam?
Vinjam ir stends ar kompi un laazeriem.
exif rakstīja:
911 rakstīja:
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
... a viņam tas stends kā senos laikos ar lampām, vai arī jau modernāks?
Kaads izskataas ar lampaam?
Vinjam ir stends ar kompi un laazeriem.
ar lampaam ir tie kas saglabaajusjies no PSRS laika. lampa ir tas pats laazers... tikai lampas stars
razoti Polijā.
normaali vecji kas maak,regulee ka nemetas. bet nav kompja kas staasta prieksjaa-ko dariit.
un ar to nepateiks ka kuzovs skjiibs(nedaudz).
ar taa saucamo laazernieku,jeb kad liek uz visiem ritenjiem,un zem katra ritenja kustiigu skiivi. redz vnk visu.
P.S. ar lampinieku Ceesiis(bijusjaa VAZ servisaa) Ezeriņa ku-gs(stipri gados)-regulē kā citi ar lāzeri.
bet Rīgā man ar taadu pashu sareguleeja
ka maz nelikaas
es pabraucu un saku-GARAAM ! shis saka,ko esgribot. auto sists un skjiibs ! man
Tad V8 ieteica Ameiru,un izraadaas ka kuzovs ne skjiibs,ne citaadi deformets
tik meistars-shvabraks-
ursis rakstīja:
exif rakstīja:
911 rakstīja:
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
... a viņam tas stends kā senos laikos ar lampām, vai arī jau modernāks?
Kaads izskataas ar lampaam?
Vinjam ir stends ar kompi un laazeriem.
ar lampaam ir tie kas saglabaajusjies no PSRS laika. lampa ir tas pats laazers... tikai lampas stars
razoti Polijā.
normaali vecji kas maak,regulee ka nemetas. bet nav kompja kas staasta prieksjaa-ko dariit.
un ar to nepateiks ka kuzovs skjiibs(nedaudz).
ar taa saucamo laazernieku,jeb kad liek uz visiem ritenjiem,un zem katra ritenja kustiigu skiivi. redz vnk visu.
P.S. ar lampinieku Ceesiis(bijusjaa VAZ servisaa) Ezeriņa ku-gs(stipri gados)-regulē kā citi ar lāzeri.
bet Rīgā man ar taadu pashu sareguleeja ka maz nelikaas
es pabraucu un saku-GARAAM ! shis saka,ko esgribot. auto sists un skjiibs ! man Tad V8 ieteica Ameiru,un izraadaas ka kuzovs ne skjiibs,ne citaadi deformets tik meistars-shvabraks-
es ar pie viņa braucu- ātri, lēti un cilvēks tāds solīds- pirms meneša biju, kopā ar lukturu regulēšanu, stūres pirksta maiņu un, protams, savirzes regulēšanu samaksāju Ls 14.
Un Tagad man vairs nekas nekur nevelk!
)
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
atsit lūdzu Dreiliņu meistara koordinātes uz guntisc@gmail.com
thanx
Pirmais rakstīja:
anonimikis rakstīja: ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
nosauc kādu mazās klases mašīnu, kam regulējas
vecais labais escort xr3
i nivaig otmazkas ka taa i specifika (85' toch... lai gan nu jau taa i eksootika
)
CyberGhost rakstīja:
Pirmais rakstīja:
anonimikis rakstīja: ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
nosauc kādu mazās klases mašīnu, kam regulējas
Mazda 323F 91.gads
nu jaa.. piemiraas
+1
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
PALDIES ...
Cik bieži būtu nepieciešams regulēt savirzi jaunam auto? Tiek ekspluatēts pa Latviju krustu šķērsu!
Kindzulis rakstīja:
CyberGhost rakstīja:
Pirmais rakstīja:
anonimikis rakstīja: ir kāds par 10 gadiem jaunāks auto modelis kuram vēl neregulējas?
nosauc kādu mazās klases mašīnu, kam regulējas
Mazda 323F 91.gads
nu jaa.. piemiraas
+1
manuprāt tās ir kompaktklases (golfa klases) mašīnas
mazā klasē fordam ir fiesta un mazdas izpildījumā tas ir 121
Seene rakstīja:
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
Es ar pie viņa (droši vien, ka tas pats). Atsauksmes vislabākās. Šogad prasīja 15Ls par visiem 4 riteņiem.
vakar biju, tiešām labs meistars, un joprojām 15 Ls par 4 ratiem, thanx vēlreiz ![]()
911 rakstīja:
Seene rakstīja:
exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak
Es ar pie viņa (droši vien, ka tas pats). Atsauksmes vislabākās. Šogad prasīja 15Ls par visiem 4 riteņiem.
vakar biju, tiešām labs meistars, un joprojām 15 Ls par 4 ratiem, thanx vēlreiz
uzraksti ludzu adresi vai tel nr