ko darīsiet, kad dīzels maksās 1Ls/litrā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Izskatās, ka tie laiki nav tālu. Pāris mēnešu un ok.

Ko saka ekonomisko dīzeļmotoru lietotāji?

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: un kas sakāms par šo?

Solar LED External Light SOL 04 IP 44

www.brennenstuhl.com/...

Ir pieredze?

30 lūmeni no 4 diodēm ir "super-bright LEDs"?

Nu Kaut kāds steinel deva 700 lūmenus, kā požektors, bet cena ap 120 ltiem galīgi neiepriecina

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

M77 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: un kas sakāms par šo?

Solar LED External Light SOL 04 IP 44

www.brennenstuhl.com/...

Ir pieredze?

30 lūmeni no 4 diodēm ir "super-bright LEDs"?

Nu Kaut kāds steinel deva 700 lūmenus, kā požektors, bet cena ap 120 ltiem galīgi neiepriecina

apmēram 700 lūmenu ir prastai 60vatu kvēlspuldzei

100vatīgai laikam bija 1500

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pie tagadeejaas benziina un diizeljdegvielas cenu attieciibas priecaajos, ka man ir Meriva tieshi ar diizeljmotoru. Ceturtdien, braucot uz laukiem, Siguldaa uzpildiiju 40,98 litrus diizeljdegvielas par 39,63 latiem. Ja man buutu 1,4 litru benziinnieks, tad buutu jaapeerk par 28% vairaak degvielas, kura turklaat ir par 7 santiimiem daargaaka. Tas man maksaatu 54,40 latus. Taatad tikai shinii vienaa uzpildes reizee ietaupiiju 14,77 latus.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Lai cik jocīgi tas neliktos, bet maģisko 1,00 LVL dīzelis vēl nav sasniedzis. Tā liekas, ka varētu arī kādu laiku iepauzēt, tā vietā ceļot cenu benzīnam ik pa nedēļai.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

M77 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: un kas sakāms par šo?

Solar LED External Light SOL 04 IP 44

www.brennenstuhl.com/...

Ir pieredze?

30 lūmeni no 4 diodēm ir "super-bright LEDs"?

Nu Kaut kāds steinel deva 700 lūmenus, kā požektors, bet cena ap 120 ltiem galīgi neiepriecina

apmēram 700 lūmenu ir prastai 60vatu kvēlspuldzei

100vatīgai laikam bija 1500

Nu tā apmēram ir, bet reizēm ar tiem 700 lūmeniem pilnīgi pietiek, lai gana labi saprastu notiekošo sev apkārt...

un ja tas viss tērē 14 W - nav nemaz tik švaka attiecība

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

M77 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: un kas sakāms par šo?

Solar LED External Light SOL 04 IP 44

www.brennenstuhl.com/...

Ir pieredze?

30 lūmeni no 4 diodēm ir "super-bright LEDs"?

Nu Kaut kāds steinel deva 700 lūmenus, kā požektors, bet cena ap 120 ltiem galīgi neiepriecina

apmēram 700 lūmenu ir prastai 60vatu kvēlspuldzei

100vatīgai laikam bija 1500

Nu tā apmēram ir, bet reizēm ar tiem 700 lūmeniem pilnīgi pietiek, lai gana labi saprastu notiekošo sev apkārt...

un ja tas viss tērē 14 W - nav nemaz tik švaka attiecība

pareizi

vajag samaksāt 120 latus lai varētu ekonomēt 1 latu mēnesī... pie nosacījuma, ka jamais deg 8 stundas dienā....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

M77 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: un kas sakāms par šo?

Solar LED External Light SOL 04 IP 44

www.brennenstuhl.com/...

Ir pieredze?

30 lūmeni no 4 diodēm ir "super-bright LEDs"?

Nu Kaut kāds steinel deva 700 lūmenus, kā požektors, bet cena ap 120 ltiem galīgi neiepriecina

apmēram 700 lūmenu ir prastai 60vatu kvēlspuldzei

100vatīgai laikam bija 1500

Nu tā apmēram ir, bet reizēm ar tiem 700 lūmeniem pilnīgi pietiek, lai gana labi saprastu notiekošo sev apkārt...

un ja tas viss tērē 14 W - nav nemaz tik švaka attiecība

pareizi

vajag samaksāt 120 latus lai varētu ekonomēt 1 latu mēnesī... pie nosacījuma, ka jamais deg 8 stundas dienā....

Es jau iepriekš teicu, ka: "Nu Kaut kāds steinel deva 700 lūmenus, kā požektors, bet cena ap 120 ltiem galīgi neiepriecina".

Ja ņem to 10W prožektoru, kas tika ieteikts iepriekšējā lapā ar 300 lūmeniem, pievieno tiem normālu (patiešām NORMĀLU, kustību sensoru, sanāk nedaudz lētāk...

Jo nu nezinu - halogēnie mani nepārliecina

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man būt domāt ka ja uzmeistarotu prožektoru, kuram iekšā būtu viens šitāds mēwww.ebay.com/... , galarezultāts varētu būt baudāms...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

radiators trafs korpuss utt arī nav par brīvu

aplūrēju tie prožektori kas iepriekšējā lapā ir jau "viss gatavs" versijā no 10 -50W, pa gana saprātīgām cenām...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tam 100w ledam vajadzēs aktīvo dzesi - radiatoru ar diezgan nopietnu ventilatoru. Tiešām nopietnu. Dzesēšanas sistēmas izmaksas būs virs paša LEDa cenas. Citādi tas nokurēsies. Man ir tādi paši led elementi tikai 10W. Lieku uz pamatīga 10x7x4cm Al radiatora Argusā pirkta, un arī tas paliek jūtami silts.

Tos iepriekšējā lapā minētos 10W prožektorus - pie mājas neliela apgabala (nu līdz 30m) apgaismošanai ir OK. Labāk ņemt cool white. 20watīgo uzliku pagalmā 150W halogēna vietā. Ir drusku švakāks, bet man bija warm white. Jāliek cool, tie ir spilgtāki.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tam 100w ledam vajadzēs aktīvo dzesi - radiatoru ar diezgan nopietnu ventilatoru. Tiešām nopietnu. Dzesēšanas sistēmas izmaksas būs virs paša LEDa cenas. Citādi tas nokurēsies. Man ir tādi paši led elementi tikai 10W. Lieku uz pamatīga 10x7x4cm Al radiatora Argusā pirkta, un arī tas paliek jūtami silts.

Tos iepriekšējā lapā minētos 10W prožektorus - pie mājas neliela apgabala (nu līdz 30m) apgaismošanai ir OK. Labāk ņemt cool white. 20watīgo uzliku pagalmā 150W halogēna vietā. Ir drusku švakāks, bet man bija warm white. Jāliek cool, tie ir spilgtāki.

Nu man ir doma uzlikt pagalmam pāris lampas un dārzā, kur pasēdēt pie gunskura pa kādam gaismeklim

Tas Cool White ir cik tīkams? moš tomēr labāk Warm White?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

moš ir kādi ir rekomendētie jebajotie kustībsensori ar āra gaismas sensoriem? Piedāvājums ta megaplašs, bet kuri ir ar ciešamu kvalitāti?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

anonimikis rakstīja: tam 100w ledam vajadzēs aktīvo dzesi - radiatoru ar diezgan nopietnu ventilatoru. Tiešām nopietnu. Dzesēšanas sistēmas izmaksas būs virs paša LEDa cenas. Citādi tas nokurēsies. Man ir tādi paši led elementi tikai 10W. Lieku uz pamatīga 10x7x4cm Al radiatora Argusā pirkta, un arī tas paliek jūtami silts.

Tos iepriekšējā lapā minētos 10W prožektorus - pie mājas neliela apgabala (nu līdz 30m) apgaismošanai ir OK. Labāk ņemt cool white. 20watīgo uzliku pagalmā 150W halogēna vietā. Ir drusku švakāks, bet man bija warm white. Jāliek cool, tie ir spilgtāki.

Nu man ir doma uzlikt pagalmam pāris lampas un dārzā, kur pasēdēt pie gunskura pa kādam gaismeklim

Tas Cool White ir cik tīkams? moš tomēr labāk Warm White?

tas kūlvaits ir makdonalda tualetē pret narkašiem domāts

tikai un vienīgī vārm, kaut arī tas ir nosacīti pulka kūlāks par kvēlspuldzi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: P.S.

moš ir kādi ir rekomendētie jebajotie kustībsensori ar āra gaismas sensoriem? Piedāvājums ta megaplašs, bet kuri ir ar ciešamu kvalitāti?

ķīnas kautkāds noneims nosprāga jau pēc gada, uzliku sīmensi, tas noturējās veselu gadu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

cool white man pagaidām nav. bija arī pārāk riebīgs laiks, lai novērtētu realitāti. Uzliku vienu 10w pie mājas un vienu sev šķūnī virs darba galda. Pie darba galda pa švaku un pārāk dzeltenīgs. Pasūtīju vienu 20w cool white. kad atnāks, tad varēs nolikt blakus un salīdzināt.

Tīri fiziskos izmērus arī jāņem vērā. 10W ir apmēram kā tie standarta 150w halogēni pēc izmēriem, bet smagāks. 20W jau ir diezgan lielāks un smagāks - ka tik ne ap kilogramu. Jo tur ir tiešām stingrs masīvs alumīnija korpuss. 30w jau pēc cenas ir kā 2 gabali 20w.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: cool white man pagaidām nav. bija arī pārāk riebīgs laiks, lai novērtētu realitāti. Uzliku vienu 10w pie mājas un vienu sev šķūnī virs darba galda. Pie darba galda pa švaku un pārāk dzeltenīgs. Pasūtīju vienu 20w cool white. kad atnāks, tad varēs nolikt blakus un salīdzināt.

Tīri fiziskos izmērus arī jāņem vērā. 10W ir apmēram kā tie standarta 150w halogēni pēc izmēriem, bet smagāks. 20W jau ir diezgan lielāks un smagāks - ka tik ne ap kilogramu. Jo tur ir tiešām stingrs masīvs alumīnija korpuss. 30w jau pēc cenas ir kā 2 gabali 20w.

Ļoti interesētu reports par to 20W, jo uz tādu vienu pagalmam metu aci.

Jo dienas laikā krautas boidē novērtēt 10 w prožektora spējas tumsā ir, maigi sakot - nereāli...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Redz kur ir variants www.i-bidder.com/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ieriķos dīzels 89.7 sant

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Ieriķos dīzels 89.7 sant

Nestē Dzirnavu-Satekles krustā pag. nedēļā arī vairākas dienas bija šāda cena. Ja vēl atrēķina nost klienta kartes bonusu 2 sant un iegūtos Rimi 1,5 sant, tad sanāk pat 86.2

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Cik tad ir normālā cena?

Svētdien deviņdesmit astoto pa 1,002 lēju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šodien jau prese ziņo, ka cenas atkal sākušas kāpt. Nebūs laikam tie prieki diezko īsi. Būtu, kur lādēt pa nakti, točno paņemtu elektromašīnu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kad atnāks šitais www.apollo.lv/... , nekādu soļķi nevajadzēs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Viss ir labi un būs vēl labāk. Iedomājieties,mēs pārvietojamies ar ātrumu 400 000 km/h, vai nav jauki?? Un tas ir tikai vienā virzienā !!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nafig tādu atrumu, riepas aizdegsies un viss stikls būs ar mušām nosēts. un uz meitenēm īsos svārkos nevarēs paglūnēt ielas malās.

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti