ko darīsiet, kad dīzels maksās 1Ls/litrā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Izskatās, ka tie laiki nav tālu. Pāris mēnešu un ok.

Ko saka ekonomisko dīzeļmotoru lietotāji?

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Uzliec gāzģeneratoram EGR!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kas tev Edgar nav skaidrs?

A kas Tev nav skaidrs par gāzģenerāciju - reālu, nevis klubkrēslā sēžot?? pastaigā apkārt kaut vienam reālam gāzģeneratoram, nevis teorētiskam aizspriedumam. Un palūko dikti labāk tos ķīmiskos procesus.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Auto domāts miljonāriem, nevis bomžiem!

Ja nevari dažas reizes mēnesī atpogāt pārsimt latus, tad uz ceļa nav ko rādīties ar savu miskasti.

Normāliem keksiem, kam Bentlijs maksā 300.000 tie pārsimt lati pa mēnesi degvielā īpaši nekrata.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Gāzģenerācijas nepareiza ( vecmodīga) procesa rezultātā iznāk netīra gāze, kura nespēj pareizi sadegt un smird.

Kas tev Edgar nav skaidrs?

Labrīt, uzliec filtru un būs tev tīra gāze.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Elektrību var iegūt ne tikai no fosīlā kurināmā vai no rapša...

Protams, bet ja momentā ir jāatsakās no fosīlā, tad vienkāši nav alternatīvas!! Momentā tos HESus, vēja ģeneratorus, AESus utt neuzsliesi. Pie kam būs jāaizvieto ne tikai esošais fosīlais elektrības ieguvē, bet vēl klāt nākušā elektrotransporta vajadzībām.

Vot šito kaut kā neviens negrib saprast - visi redz tikai sarkano lupatiņu vēršu cīņas laikā, bet dunci aiz lupatiņas nespēj saskatīt!!

Saules paneļus uzlikt un savilkt provodku var nepilnā dienā. Vēja ģeneratoru var uzlikt apmēram tādā pat laikā, atkarīgs no tā vai ur jābetonē pamante vai nē.

Tā kā es teiktu, ka kamēr skorpis stāv kārtējā remontā, var noeletrificēt garažu, pamatīgi piedzerties un vēl laiks paliks pāri.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Kas tev Edgar nav skaidrs?

A kas Tev nav skaidrs par gāzģenerāciju - reālu, nevis klubkrēslā sēžot?? pastaigā apkārt kaut vienam reālam gāzģeneratoram, nevis teorētiskam aizspriedumam. Un palūko dikti labāk tos ķīmiskos procesus.

Nu ? Kas man tur jālūko? Ja process notiek pareizi,modernajā versijā 2 pakāpēs, tad nāk ārā maksimāli tīrs produkts,kas sadeg bez smakas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Saules paneļus uzlikt un savilkt provodku var nepilnā dienā. Vēja ģeneratoru var uzlikt apmēram tādā pat laikā, atkarīgs no tā vai ur jābetonē pamante vai nē.

Pirms prāto apskaties cik maksā tavi paneļi vai vēja ģeneratori!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kas man tur jālūko? Ja process notiek pareizi,modernajā versijā 2 pakāpēs, tad nāk ārā maksimāli tīrs produkts,kas sadeg bez smakas.

Dabā apskati to procesu, ja jau slinkums mācību grāmatā paskatīties!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: tvaika turbīnai nekad lietderības koeficients nav bijis virs 37%!!

nav īsti taisnība. reālie cipari jau ir tuvu 50%

(japāna, ogļu stacija)

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Kas man tur jālūko? Ja process notiek pareizi,modernajā versijā 2 pakāpēs, tad nāk ārā maksimāli tīrs produkts,kas sadeg bez smakas.

Dabā apskati to procesu, ja jau slinkums mācību grāmatā paskatīties!

Man nevajag mācību grāmatu, varu runāt ar cilvēku, kurš tajā lietā ir suni ēdis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļā, vadonis māk bazarēt pa korejiski

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Saules paneļus uzlikt un savilkt provodku var nepilnā dienā. Vēja ģeneratoru var uzlikt apmēram tādā pat laikā, atkarīgs no tā vai ur jābetonē pamante vai nē.

Pirms prāto apskaties cik maksā tavi paneļi vai vēja ģeneratori!!

Saules paneļi maksā 250Ls kvadrātiskajā metrā. Ķīniešu izpildījumā vēl lētāk. Vēja ģenerators, ja masts ir nosperts, tad zem štukas var ierakstīties. Nu tas tā, vienai ne pārāk lielai privātmājai. Protams, bez projektiem, ar hand made tehnoloģijām. Nu ķipa tā, kā tos skorpjus skrūvē...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Kas man tur jālūko? Ja process notiek pareizi,modernajā versijā 2 pakāpēs, tad nāk ārā maksimāli tīrs produkts,kas sadeg bez smakas.

Dabā apskati to procesu, ja jau slinkums mācību grāmatā paskatīties!

Man nevajag mācību grāmatu, varu runāt ar cilvēku, kurš tajā lietā ir suni ēdis

Izskatās ka jūs kopā ne tikai suņus, bet arī kaķus ēdat. Čo ta pārāk strauji tie sāk pazust no ielām...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Man nevajag mācību grāmatu, varu runāt ar cilvēku, kurš tajā lietā ir suni ēdis

Tu jau ar tādu te mēģini runāties!

Kā tik pienākas kāpt 28 metru augstumā uz rotertes, tā pēc tam no pirolīzes gāzu smakas drēbes vismaz 3 dienas jāvēdina!

Ja tās pirolīzes gāzes neizkaltē (t.i. papildus nesakarsē) un neizfiltrē, tad kaut kāda izmantošana iekšdedzes dzinējos ir tikai mokas un labākajā gadījumā der, lai aizbrauktu uz vietējo bodi pēc polša. Jo pēc tam dikti daudz tā darva būs jātīra ārā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Saules paneļi maksā 250Ls kvadrātiskajā metrā. Ķīniešu izpildījumā vēl lētāk. Vēja ģenerators, ja masts ir nosperts, tad zem štukas var ierakstīties.

Cik no tā m2 kilovatus vari izspiest??? Zem štukas maksā tā ap līdz 2 kW vēja ģeneratori.

Mēs te nerunājam par mobīlā uzlādes alternatīvām, bet par elektromobīļa aķa uzlādi!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

(japāna, ogļu stacija)

Kad bērneļi grib paspīdēt ar zināšanām tehnikā, tad vienmēr tiek piesaukts: jāpāņi to jau sen dara!

Nemurgo - tvaika turbīnas lietderības koeficients pat teorētiski nevar būt 50%.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Saules paneļi maksā 250Ls kvadrātiskajā metrā. Ķīniešu izpildījumā vēl lētāk. Vēja ģenerators, ja masts ir nosperts, tad zem štukas var ierakstīties.

Cik no tā m2 kilovatus vari izspiest??? Zem štukas maksā tā ap līdz 2 kW vēja ģeneratori.

Mēs te nerunājam par mobīlā uzlādes alternatīvām, bet par elektromobīļa aķa uzlādi!

Uzliec vairākus paneļus, noklāj visu jumtu. Kas tu kautkāds auns esi vai skorpja braucējs???? 300 kw ģenerators maksā tikai pusmiljonu eiro. Kas ta, nav iekšās uzraksīt ES projektu un iegūt to gandrīz par velti???

Piedod, piemirsu. Ja jau skorpi nevar aizvest uz servisu, tad kur nu projektu rakstīt...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

ORC ciklam (koģenerācijas) liederības koeficients or ap 70%. Tā kā parastai tvaika turbīnai tas ir krietni mazāks. Tie 50% pat ir tikai teorētiski.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

koka gāzģeneratoros darva ir baisa problēma. Filtri aizķept jau pēc viena brauciena. Un tīrās ne pārāk ekoloģiskā procesā

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Neatradu jaunaakus datus par 2007. gadu. 86,4% energjijas pasaulee no fosilaas degvielas(nafta, gaaze, ogles), 6.3% - hidroelektrostacijas, 8.5% - atomelektrostacijas, paareejie atjaunojamie resursi - 0.9%. Taa kaa - nebuus naftas - stop! Lai gan ir peetiijumi, kas apstiprina, ka nafta nav fosiilais izraktenis, bet tik pat dabiigs materiaals kaa smiltis. Jo visums lielaakoties sastaav no C, H un Si laikam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Saules paneļus uzlikt un savilkt provodku var nepilnā dienā. Vēja ģeneratoru var uzlikt apmēram tādā pat laikā, atkarīgs no tā vai ur jābetonē pamante vai nē.

Pirms prāto apskaties cik maksā tavi paneļi vai vēja ģeneratori!!

Saules paneļi maksā 250Ls kvadrātiskajā metrā. Ķīniešu izpildījumā vēl lētāk. Vēja ģenerators, ja masts ir nosperts, tad zem štukas var ierakstīties. Nu tas tā, vienai ne pārāk lielai privātmājai. Protams, bez projektiem, ar hand made tehnoloģijām. Nu ķipa tā, kā tos skorpjus skrūvē...

domāju, ka tu nestādies priekšā par ko tu runā... tur bez paneļiem vēl vajag dažus pribambasus. piemēram tādus kā invertors

es to pasākumu rēķināju - sanāk, ka talvijas apstākļos tas pasākums pie patreizējām elektrības cenām atmaksājas ne ātrāk kā 10 gados....

protams, ka tehnoloģijas iet uz priekšu un paneļi paliek lētāki.... es esmu gatavs izskatīt finansēšanas iespējas, ja tu vari sagādāt iekārtas (bez darba) kas atmaksāsies 2 gadu laikā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

(japāna, ogļu stacija)

Kad bērneļi grib paspīdēt ar zināšanām tehnikā, tad vienmēr tiek piesaukts: jāpāņi to jau sen dara!

Nemurgo - tvaika turbīnas lietderības koeficients pat teorētiski nevar būt 50%.

nu pļā, teorētiķis, ibiorio...

pirmkārt Pirmais teica - "tuvu 50"

otrkārt simtgadīgus karnota (carnot) pētījumus palasi - temperatūras (kelvina) jau tu mācēsi salikt elementārā formulā

treškārt - par to japāņu staciju es šeit rakstīju jau pirms pāris gadiem - neatceros nosaukumu, atceros, ka 2 energobloks tas bija.... cik atceros, jamie bija paaugstinājuši tvaika temperatūru virs 600 C grādiem

Gauss Reģ.: 15.09.2010
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gauss rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Saules paneļus uzlikt un savilkt provodku var nepilnā dienā. Vēja ģeneratoru var uzlikt apmēram tādā pat laikā, atkarīgs no tā vai ur jābetonē pamante vai nē.

Pirms prāto apskaties cik maksā tavi paneļi vai vēja ģeneratori!!

Saules paneļi maksā 250Ls kvadrātiskajā metrā. Ķīniešu izpildījumā vēl lētāk. Vēja ģenerators, ja masts ir nosperts, tad zem štukas var ierakstīties. Nu tas tā, vienai ne pārāk lielai privātmājai. Protams, bez projektiem, ar hand made tehnoloģijām. Nu ķipa tā, kā tos skorpjus skrūvē...

domāju, ka tu nestādies priekšā par ko tu runā... tur bez paneļiem vēl vajag dažus pribambasus. piemēram tādus kā invertors

es to pasākumu rēķināju - sanāk, ka talvijas apstākļos tas pasākums pie patreizējām elektrības cenām atmaksājas ne ātrāk kā 10 gados....

protams, ka tehnoloģijas iet uz priekšu un paneļi paliek lētāki.... es esmu gatavs izskatīt finansēšanas iespējas, ja tu vari sagādāt iekārtas (bez darba) kas atmaksāsies 2 gadu laikā

Starp citu, kā invertoru var izmantot metināmo. Vēl labāk, ja tas ir nosperts...

Bet kā jau minēju, vajag slaukt ES, tad viss sanāk reāli lēti. Dēļ šitik haļavnā piķa var darīt jebko. Korišs pat sācis ceļa caurtekas par ES naudu mainīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gauss rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Saules paneļus uzlikt un savilkt provodku var nepilnā dienā. Vēja ģeneratoru var uzlikt apmēram tādā pat laikā, atkarīgs no tā vai ur jābetonē pamante vai nē.

Pirms prāto apskaties cik maksā tavi paneļi vai vēja ģeneratori!!

Saules paneļi maksā 250Ls kvadrātiskajā metrā. Ķīniešu izpildījumā vēl lētāk. Vēja ģenerators, ja masts ir nosperts, tad zem štukas var ierakstīties. Nu tas tā, vienai ne pārāk lielai privātmājai. Protams, bez projektiem, ar hand made tehnoloģijām. Nu ķipa tā, kā tos skorpjus skrūvē...

domāju, ka tu nestādies priekšā par ko tu runā... tur bez paneļiem vēl vajag dažus pribambasus. piemēram tādus kā invertors

es to pasākumu rēķināju - sanāk, ka talvijas apstākļos tas pasākums pie patreizējām elektrības cenām atmaksājas ne ātrāk kā 10 gados....

protams, ka tehnoloģijas iet uz priekšu un paneļi paliek lētāki.... es esmu gatavs izskatīt finansēšanas iespējas, ja tu vari sagādāt iekārtas (bez darba) kas atmaksāsies 2 gadu laikā

Starp citu, kā invertoru var izmantot metināmo. Vēl labāk, ja tas ir nosperts...

Bet kā jau minēju, vajag slaukt ES, tad viss sanāk reāli lēti. Dēļ šitik haļavnā piķa var darīt jebko. Korišs pat sācis ceļa caurtekas par ES naudu mainīt.

ņeumņičī

ved surpu! un sastutē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

šodien pildījos

statoilā.... trešajā sūknī....

dīzelis maksāja 98.7 saņi

par kādu latu jūs murgojat?

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti