renault klub 2

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

pirmais klubiņa topiks ir aizpogāts, tāpēc taisu jaunu....

piedāvāju otrās renault megānes 1.9 120zirgaiņa čipšķuningu....

kā tas izskatās? atbrauc ar savu nešķūnēto, noklausies lekciju, ja vēlies, tad izkodies ar manu šķūnēto... salīdzini.... ja izlem šķūnēt, tad samaksā man piķi, tavā acu priekšā uzšķūnējam tavu lūzni un tu laimīgs brauc mājās

reāli kādi 2 cm pie krāna ir klāt....

 
1 2
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

a ko liidz 2cm , ja vinji karaajaas ....... renaultam paar seedvietu ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: a ko liidz 2cm , ja vinji karaajaas ....... renaultam paar seedvietu ?

ja tu gribi savu nīkulīti līdz zemei, tad tev vajadzēs amputēt kājas

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: a ko liidz 2cm , ja vinji karaajaas ....... renaultam paar seedvietu ?

ja tu gribi savu nīkulīti līdz zemei, tad tev vajadzēs amputēt kājas

wot shitaa ja ??? , rupais reniscs taac

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Visvaldis neveikli mīņājās pie krūma. Viņa acis šaudījās riņķī ar izbiedētas ķirzakas degsmi. Miklās plaukstas bija sažņaugtas mazās, dusmīgās dūrītēs. Tagad vai nekad. Tagad vai nekad. Tagad vai biksēs.

Visvaldim gribējās kakāt tik neganti, ka par skriešanu uz zoodārza smacīgo ateju nevarēja būt ne runas. Tomēr traumatiskajai situācijai asumiņu uzsita fakts, ka tikko puisis centās atpogāt bikses lai aiz krūma ātri ižšautu dibenu, atkal un atkal atskanēja izsmējīgs \"Hā hā\" no garāmejošo tīņu puses. Sarkdams Visvaldis saprindzināja ko vien var sasprindzināt un vilka bikses atpakaļ.

Tā, beidzot neviena nav. Beidzot varēs ļaut brūnajam strempulim pamest izmocītās miesas. Beidzot varēs pakakāt. Šādu atvieglojumu sniedza netālu esošās skolas zvans, kas aicināja bērnus uz stundu.

Visvaldis novilka bikses un jau grasījās ļauties atslābumam, kad saņēma spērienu pa kailo pēcpusi. Sitiens bija tik stiprs, ka nogāza jauno vīrieti skujās, turklāt izsita no galvas jebkādas domas par mierīgu pakakāšanu. Visvaldis metās bēgt, bet trīs spēcīgi stāvi viņu atkal nogāza zemē. \"Es jums atdošu visu savu naudu, liaciet mani mierā, ļaujiet pakakāt...\" - kā atbilde sekoja sitiens pakrūtē.

\"@£$%^, tas perverts taču ap$%^&\", kliedza viens no policistiem. \"Izvirtuli, tev kakas patīk ja?\" Auroja otrs. \"Tūlīt tu mums iecirknī atejas mazgāsi! Velc bikses un nāc mums līdz...\"

diena.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

izlasiiju lidz pusei iepriekshejo topiku. secinaaju ka ar renault brauc pilnigakie degjeneraati

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: izlasiiju lidz pusei iepriekshejo topiku. secinaaju ka ar renault brauc pilnigakie degjeneraati

Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Shiirs rakstīja: izlasiiju lidz pusei iepriekshejo topiku. secinaaju ka ar renault brauc pilnigakie degjeneraati

Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Kā tad, kā tad!!! Un subāristi arī ir tādi paši! Eh, pasaules gals nāk.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Shiirs rakstīja: izlasiiju lidz pusei iepriekshejo topiku. secinaaju ka ar renault brauc pilnigakie degjeneraati

Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Es tik vienreiz BMW esmu piipinaajis, kad shis pieliida priekshaa un neuzsaaka kustiibu pie dzeltenaas gaismas, taadeejaadi man trauceejot laiciigi uzsaakt kustiibu. Visaadi citaadi man shie agresiivie BMW netraucee.

Diemzheel reno iipashnieki parasti ir taa aizraavushies ar savas mashiinu BAUDIISHANU, ka pamana luksafora zaljaas gaismas signaalu tikai peec triis cikliem un intensiivas 10 aizmuguree esosho satiksmes daliibnieku agresiivas piipinaashanas.. Un shie civilizeetie vadiitaaji, kas izveeleejushies reno uz ielas traucee krietni vairaak kaa graavii agri vai veelu nonaakushais agresiivais BMW vadiitaajs.

P.S. Es saprotu, ka ik pa laikam gribas izlikties svariigam un uzsveert dazhus vaardus, bet pieklaajiigs reno vadiitaajs taa parasti nedara, jo tas neatbilst vispaarpienjemtaam pieklaajiibas normaam.

P.P.S. PODAA RAAVEEJS arii nav gluzhi pienjemamaakais civilizeeta cilveeka vaardu kraajumaa atrodamais epitets BMW vadiitaajam.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Shiirs rakstīja: izlasiiju lidz pusei iepriekshejo topiku. secinaaju ka ar renault brauc pilnigakie degjeneraati

Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Es tik vienreiz BMW esmu piipinaajis, kad shis pieliida priekshaa un neuzsaaka kustiibu pie dzeltenaas gaismas, taadeejaadi man trauceejot laiciigi uzsaakt kustiibu. Visaadi citaadi man shie agresiivie BMW netraucee.

Diemzheel reno iipashnieki parasti ir taa aizraavushies ar savas mashiinu BAUDIISHANU, ka pamana luksafora zaljaas gaismas signaalu tikai peec triis cikliem un intensiivas 10 aizmuguree esosho satiksmes daliibnieku agresiivas piipinaashanas.. Un shie civilizeetie vadiitaaji, kas izveeleejushies reno uz ielas traucee krietni vairaak kaa graavii agri vai veelu nonaakushais agresiivais BMW vadiitaajs.

P.S. Es saprotu, ka ik pa laikam gribas izlikties svariigam un uzsveert dazhus vaardus, bet pieklaajiigs reno vadiitaajs taa parasti nedara, jo tas neatbilst vispaarpienjemtaam pieklaajiibas normaam.

P.P.S. PODAA RAAVEEJS arii nav gluzhi pienjemamaakais civilizeeta cilveeka vaardu kraajumaa atrodamais epitets BMW vadiitaajam.

da nu labi... labaak paliekam katrs pie sava viedoklja, citaadi saaksies bezjeedziiga gaaniisjanaas...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Cik mani novērojumi liecina, tad Piebaldzens no ilgstošas kratīšanās renaultā ir kļuvis ļoti nervozs.

Tev nenāktu par ļaunu parunāties ar savu ģimenes ārstu....iesākumam. Ārsta speciālista apmeklējums ir daudz lētāks, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums....

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Cik mani novērojumi liecina, tad Piebaldzens no ilgstošas kratīšanās renaultā ir kļuvis ļoti nervozs.

Tev nenāktu par ļaunu parunāties ar savu ģimenes ārstu....iesākumam. Ārsta speciālista apmeklējums ir daudz lētāks, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums....

Tu jau nu labaak buutu gaajis un skatiijies cik daudz FAIRY tiem salatiem pie mazgaasjanas lej klaat!!! Citaadi veel paarskaabeesi tos majoneezju salaatus!!!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Uz pasaules ir tikai divas prīmā mašīnītes:

hrenooo, pežooo, hrenooo, pežooo, hrenooo, pežooo ...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Cik mani novērojumi liecina, tad Piebaldzens no ilgstošas kratīšanās renaultā ir kļuvis ļoti nervozs.

Tev nenāktu par ļaunu parunāties ar savu ģimenes ārstu....iesākumam. Ārsta speciālista apmeklējums ir daudz lētāks, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums....

Tu jau nu labaak buutu gaajis un skatiijies cik daudz FAIRY tiem salatiem pie mazgaasjanas lej klaat!!! Citaadi veel paarskaabeesi tos majoneezju salaatus!!!

Mani salāti arī pēc trīskāršas mazgāšanas būs salāti. Tavs reno nekad nebūs automobīlis.

Uztvēri atšķirību?

p.s. par to ārstu ... gan presē raksta, gan pa radio un TV sludina ka pie ārsta jāgriežas savlaicīgi, kamēr slimība vēl iedīglī.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

za to viņam būs reno klubs.

tev ta salātu kluba nav

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: za to viņam būs reno klubs.

tev ta salātu kluba nav

Varbuut nav gluzhi nosaukts par salaatu klubu, bet kaut kaads iestaadiijums vinjam ir

www.maxima.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu ka PN ar savu spamu no normāla pacana uzcepta sakarīga topika

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

autoexpress.co.uk/carreviews/firstdrives/212430/renault_laguna.html

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzēnam nez kāpēc vienmēr acu priekšā ir divi baisie bubuļi - BMW un Audi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Es savukaart varu teikt ka dalja BEMBISTI ir pilniigi PODAA RAAVEEJI, jo cik noveerots paarsvaraa brauc agresiivi neieveerojot JEBKAADUS moraales, uzvediibas un pieklaajiibas normas... Redz man ir BMW un es esmu KRUTS!!! Cik mani noveerojumi liecina, tad ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

Cik mani novērojumi liecina, tad Piebaldzens no ilgstošas kratīšanās renaultā ir kļuvis ļoti nervozs.

Tev nenāktu par ļaunu parunāties ar savu ģimenes ārstu....iesākumam. Ārsta speciālista apmeklējums ir daudz lētāks, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums....

pataloganatoms tak bij tas pats famiilijdakteris ne

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

ar renjiem paarsvaraa brauc civilizeeti, pieklajiigi, ieveerojot vispaareejaas pieklaajiibas normas

taac nu es esmu!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu ka PN ar savu spamu no normāla pacana uzcepta sakarīga topika

akujetj...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atgriežamies vēlreiz pie topica tēmas

ir pieejama šķūninga fotoreportāža

P.N. ja kāds vēlas uzšķūnēt jebkuras markas komonreila dīzeli, laipni lūdzu

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Piebaldzēnam nez kāpēc vienmēr acu priekšā ir divi baisie bubuļi - BMW un Audi

LOX... Spameris nelaimiigais...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu piebaldzēn, tajā jūsu renoooo klubā lielākā daļa regoto jūzeru ir boti, vai tas tā ir speciāli saregots lai jūsu būtu jau simts?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Eu piebaldzēn, tajā jūsu renoooo klubā lielākā daļa regoto jūzeru ir boti, vai tas tā ir speciāli saregots lai jūsu būtu jau simts?

Ko tu te cjiepsti... Pats kautko uztaisi un tad bruukjee muti... ZB jau sjitaa bravuriigaa di...ana... Sjmurgulis mazais...

Jaa ir te taada probleema, bet taa tiek risinaata...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti