Kur var iegādāties ātruma polisi?

Talbraucejs Reģ.: 25.05.2008

Pa ausu galam dzirdēju, ka tiek Latvijā tiek piedāvāta kaut kāda ātruma polise? Ir zināms kur tāda ir? Caur google neko sakarīgu neatradu.

Es īsti neizprotu ātruma polises būtību, kāds var izskaidrot?

 
1 2
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Izklausās pēc vērtspapīra ar fiksētiem nomināliem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

to polisi tev izsniegs uz ceļa tāds vīriņš zaļā vestē. lai to iegūtu jāmauc vismaz uz 120km/h pa štrāsi.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ātruma polisi var nopirkt jebkurā statoil tankā. Maksā jau diezgan, bet zato ātrums līdz 125km/h par brīvu, ja gadās uzrauties. Labs piedāvājums, sev pat divas paņēmu - katram auto pa vienam.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

kas tas pa murgu?

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ātruma polisi var nopirkt jebkurā statoil tankā. Maksā jau diezgan, bet zato ātrums līdz 125km/h par brīvu, ja gadās uzrauties. Labs piedāvājums, sev pat divas paņēmu - katram auto pa vienam.

Es jau domāju, ka ņēmi 2 lai varētu uz 250 km/h braukt

Talbraucejs Reģ.: 25.05.2008
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka šāda polise varētu parādīties kuru katru brīdi. rekur jau kaut kāda bilde arturs.jaffa.lv/...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kasix rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Ātruma polisi var nopirkt jebkurā statoil tankā. Maksā jau diezgan, bet zato ātrums līdz 125km/h par brīvu, ja gadās uzrauties. Labs piedāvājums, sev pat divas paņēmu - katram auto pa vienam.

Es jau domāju, ka ņēmi 2 lai varētu uz 250 km/h braukt

Nē, atlaides taču arī veikalos nesummējas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Talbraucejs rakstīja: Es domāju, ka šāda polise varētu parādīties kuru katru brīdi. rekur jau kaut kāda bilde arturs.jaffa.lv/...

reklāmas kampaņu bīdi?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tre;sais variants - policista darba apliecība

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

piektais - trafarēts auto

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Brīnišķīga biznesa ideja Segliņam. Saliekam uz visām ielām sacionāros fotoradarus [no kuriem "nauda ripos kā pa reni" (c)M.Segliņš] un izdodam "Ātruma polises" lai var riktīgi gāzt.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Ļoti labi strādā arī valsts policijas uzlīme logā, valsts policijas 'apsardze" uzlīme

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Ļoti labi strādā arī valsts policijas uzlīme logā, valsts policijas 'apsardze" uzlīme

Kaa tad! Un zaljaa vest uz blakusseedeetaaja benjkja uzvilkta vispaar straadaa taa, ka tuveejie radari izsleedzas

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Klau, a kur iegādāties šo policijas uzlīmi??? Ir idejas?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Zemu lido jūsu doma

ņefig knapināties- uzliek auto Nr ar valsts ģērboni un -opsā!

S'...di tikpat lieli noķeršanas gadījumā kā par falšu policista apliecību........

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Zemu lido jūsu doma

ņefig knapināties- uzliek auto Nr ar valsts ģērboni un -opsā!

S'...di tikpat lieli noķeršanas gadījumā kā par falšu policista apliecību........

Komplektaa mersis jaanjem citaadi pat skolas puikas atkodiis

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

Mednis mēģina spēlēties ar iauto šoferu smadzenēm ... izskatās, ka sanāk

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: Mednis mēģina spēlēties ar iauto šoferu smadzenēm ... izskatās, ka sanāk

kā var spēlēties ar to kā nav ?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Talbraucejs rakstīja: Pa ausu galam dzirdēju, ka tiek Latvijā tiek piedāvāta kaut kāda ātruma polise? Ir zināms kur tāda ir? Caur google neko sakarīgu neatradu.

Es īsti neizprotu ātruma polises būtību, kāds var izskaidrot?

Polises būtība ir tāda: ja tu esi tuvi stāvošs vai radinieks Zivtiņam, tad viņš tev var iedot tādu kā vizītkarti, kuru parādod CP-istam, tas novēl laimīgu ceļu un pabrīdina par nākošo posteni.

Otrs variants ir inkasācijas caurlaide, bet uz to uzķerās tikai lauku CP.

Paziņas paziņa mēģināja rādīt kaut kāda CP augstu stāvoša ierēdņa vizītkarti, ka tip esot baigie draugi utt., ierindas CPists atteica, ka "viņam po... ar ko viņa guļ" un sodu tāpat izrakstīja

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Talbraucejs rakstīja: Pa ausu galam dzirdēju, ka tiek Latvijā tiek piedāvāta kaut kāda ātruma polise? Ir zināms kur tāda ir? Caur google neko sakarīgu neatradu.

Es īsti neizprotu ātruma polises būtību, kāds var izskaidrot?

Polises būtība ir tāda: ja tu esi tuvi stāvošs vai radinieks Zivtiņam, tad viņš tev var iedot tādu kā vizītkarti, kuru parādod CP-istam, tas novēl laimīgu ceļu un pabrīdina par nākošo posteni.

Otrs variants ir inkasācijas caurlaide, bet uz to uzķerās tikai lauku CP.

Paziņas paziņa mēģināja rādīt kaut kāda CP augstu stāvoša ierēdņa vizītkarti, ka tip esot baigie draugi utt., ierindas CPists atteica, ka "viņam po... ar ko viņa guļ" un sodu tāpat izrakstīja

nu dura taa pazinjas pazinja

shitaadus viziitkarshu vicinaataajus vajadzeetu sodiit triiskaartiigi

Talbraucejs Reģ.: 25.05.2008
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: Mednis mēģina spēlēties ar iauto šoferu smadzenēm ... izskatās, ka sanāk

Kas pie velna ir mednis?

Viss jau ir noskaidrots, tāda polise būs. bet paliek atklāts jautājums ar kādiem noteikumiem

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

var jau pameginat ja CPists aptur par atruma parkapumu sakt stastit ka steidzies pie milakas tip vinas viram CPistam shodien dezhura ta ka atri gribeji visas lietas paspet... tas var nostradat diezgan labi

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Otrdien redzēju to plakātu uz Čaka ielas, netālu no Pērnavas ielas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Talbraucejs rakstīja: Pa ausu galam dzirdēju, ka tiek Latvijā tiek piedāvāta kaut kāda ātruma polise? Ir zināms kur tāda ir? Caur google neko sakarīgu neatradu.

Es īsti neizprotu ātruma polises būtību, kāds var izskaidrot?

Polises būtība ir tāda: ja tu esi tuvi stāvošs vai radinieks Zivtiņam, tad viņš tev var iedot tādu kā vizītkarti, kuru parādod CP-istam, tas novēl laimīgu ceļu un pabrīdina par nākošo posteni.

Otrs variants ir inkasācijas caurlaide, bet uz to uzķerās tikai lauku CP.

Paziņas paziņa mēģināja rādīt kaut kāda CP augstu stāvoša ierēdņa vizītkarti, ka tip esot baigie draugi utt., ierindas CPists atteica, ka "viņam po... ar ko viņa guļ" un sodu tāpat izrakstīja

vizītkartes jau sen vairs neiet cauri....

man korišam bija reāls gadījums pirms dažiem gadiem.... viņš pašvaldībniekos strādāja.... sašņorēja kaukādu pamparu, neatceros par ko, varbūt par stāvēšanu uz ietves vai tā, bet nav svarīgi.... sarunas rezultātā izrādījās, ka tas pamparam esot pazīstams ments, kas var atmāzēt un vicināja vizītkarti.... pats interesantākais, ka tā bija koriša vizītkarte.... korišs kad to ieraudzīja, tad gandrīz esot apdirsies no smiekliem un teicis lai zvana, ja šis atmāzēs pa telefonu, tad palaidīs

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti