Es par Škodu

Dzaze Reģ.: 28.05.2008

Es par Skoda Fabia...mašīna ļoti laba ( man arī ir Fabia ) tikai serviss tāds ļoti nelojāls....un personisks ieteikums, apskaties, kas tad ietilpst tajā garantijā

 
1 2
juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Vērojot iAuto diskusijās pēdējā laikā notiekošo, tās drīz varēs mierīgi slēgt, jo nevienu citu vortālu Latvijā nezinu, kur notiek tāda nozākāšana, kā arī vispārējs offtopiks. 90% ierakstu no iAuto diskusijām varētu dzēst, jo tiem nav nekāda jēga.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vajadzētu nodibināt Fabia klubu.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Sievastēvs 2007 gada vasarā no personīgi zināma cilvja Vācijā iepirka 2004 gada universālFabiju. 57 000 km oriģ.nobraukums, minimāli apskādēts bija- nolauzts vaģilas spogulis un pāris švīkas durvīs. Cena kaut kur ap 4,5 k eiro.

Pirmā doma par 1,4 litru 3 cilindru dīzeļsirsniņu bija-oj,pļē, neies, nevilks...tak naf tā, skrien apbrīnojami žirgti un virs 5l/100km patēriņu nu nekādīgi nevar dabūt.

Saimnieks brauc un gavilē, cik pašam gadījies parullēt, alles gut ! Ja gandrīz svaigs autos maksā 1/2 no Getza, bet ir nu galīgi ne sliktāks-par ko tad nē?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Vērojot iAuto diskusijās pēdējā laikā notiekošo, tās drīz varēs mierīgi slēgt, jo nevienu citu vortālu Latvijā nezinu, kur notiek tāda nozākāšana, kā arī vispārējs offtopiks. 90% ierakstu no iAuto diskusijām varētu dzēst, jo tiem nav nekāda jēga.

tu saki

palasi TVNETauto peec tam iauto liksies kaa dabestaakais autovortaals pasaulee

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

juriz rakstīja: Vērojot iAuto diskusijās pēdējā laikā notiekošo, tās drīz varēs mierīgi slēgt, jo nevienu citu vortālu Latvijā nezinu, kur notiek tāda nozākāšana, kā arī vispārējs offtopiks. 90% ierakstu no iAuto diskusijām varētu dzēst, jo tiem nav nekāda jēga.

tu saki

palasi TVNETauto peec tam iauto liksies kaa dabestaakais autovortaals pasaulee

Palasi xc.lv un sapartīsi kāda bedre ir iauto.lv

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Nu un?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

decembrī būs 3 gadi, kopš tiek lietota fabia - labi nopakotā versijā. nekas nav mainīts, pat lampiņas.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Modricimus rakstīja: decembrī būs 3 gadi, kopš tiek lietota fabia - labi nopakotā versijā. nekas nav mainīts, pat lampiņas.

Eļļa arī nav mainīta?

Skaidrs, ka nav mainiita, jo ellas un 'check engine' lampinja ir izdegushas un kā jau autors mineeja- lampinjas nav mainiitas

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Serviss ir garām, bet tagad Autofavorīts ir ieguvis tiesības pēc ES nolikuma arī remontēt garantijas auto jo ES vari savu auto taisīt kurā sertificētā servisā gribi un nezaudēt garantiju uz neskartiem mezgliem, tas tā, ja nu Karlo motors galīgi zāģē

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: bet vienu rupekli vienreiz pēc runas stila, automašīnas un vēl dažiem apstākļiem atpazinu, kā diezgan labu paziņu. Čalis strādā par finanšu direktoru lielā un pazīstamā uzņēmumā.

es vienmeer esmu teicis ka augstaakaa izglitiiba padara cilveeku par idiotu...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

jugasvilli rakstīja: bet vienu rupekli vienreiz pēc runas stila, automašīnas un vēl dažiem apstākļiem atpazinu, kā diezgan labu paziņu. Čalis strādā par finanšu direktoru lielā un pazīstamā uzņēmumā.

es vienmeer esmu teicis ka augstaakaa izglitiiba padara cilveeku par idiotu...

Un kas pēc augstākās izglītības atkal padara cilvēku normālu? Tu taču neesi pūšļotājs ar vidējo izglītību

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja:

Ozz rakstīja:

jugasvilli rakstīja: bet vienu rupekli vienreiz pēc runas stila, automašīnas un vēl dažiem apstākļiem atpazinu, kā diezgan labu paziņu. Čalis strādā par finanšu direktoru lielā un pazīstamā uzņēmumā.

es vienmeer esmu teicis ka augstaakaa izglitiiba padara cilveeku par idiotu...

Un kas pēc augstākās izglītības atkal padara cilvēku normālu? Tu taču neesi pūšļotājs ar vidējo izglītību

preciizi.... esmu gan....

labi, nu jau divas medskolas esmu beidzis

kad paskatos kaadi ānusi ar diplomiem kabataa vico apkaart, jo jamos senchi bija sponsoreejusi un dazhaadiem patumshiem veidiem pie taas izgliitiibas tikusi...

lai ieguutu magjistra graadu, nevajag iipashi vairaak smadzenju kaa vidusmeera pilsonim, kuru medkomisija var pat neatziit par pieskaitaamu...

viss atkatiigs no neatlaidiibas...taapat kaa milicijas skolaa....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja:

Ozz rakstīja:

jugasvilli rakstīja: bet vienu rupekli vienreiz pēc runas stila, automašīnas un vēl dažiem apstākļiem atpazinu, kā diezgan labu paziņu. Čalis strādā par finanšu direktoru lielā un pazīstamā uzņēmumā.

es vienmeer esmu teicis ka augstaakaa izglitiiba padara cilveeku par idiotu...

Un kas pēc augstākās izglītības atkal padara cilvēku normālu? Tu taču neesi pūšļotājs ar vidējo izglītību

nu tak paskaties uz topika autoru....

kaads ir Veestiijums Tautai

kaada ir šī Staasta Moraale

Ko mums buus no TAA maaciities

es te redzu tikai 2 iespeejas

a)autors iemaaciijies rakstiit

b)autors ir nopircis jaunu škodu (neizsleedzu, ka tieši škodai par godu Autors iemaaciijaas rakstiit)

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Modricimus rakstīja: decembrī būs 3 gadi, kopš tiek lietota fabia - labi nopakotā versijā. nekas nav mainīts, pat lampiņas.

Eļļa arī nav mainīta?

Skaidrs, ka nav mainiita, jo ellas un 'check engine' lampinja ir izdegushas un kā jau autors mineeja- lampinjas nav mainiitas

pcs ku jūs gudri ar saviem turības bakalaura grādiem ekonomikā

nu lab, pārteicos, eļļa un filtri mainīti, ša kakraz 45 000 apkope būs, redzēs, klučus ar mainīs vai nē

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: klučus ar mainīs vai nē

lieku uz Nemainīs.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Modricimus rakstīja: klučus ar mainīs vai nē

lieku uz Nemainīs.

Skaidrs, ka nemainiis, autors tak mineeja, ka vinja shkoda veel labā iepakojumaa Diez kad pakos aaraa un brauks

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

haroš jums zāli darba laikā pīpēt

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

papa karlo oktāvijai pie 45K mainīja priekšējos, šķiet kluči bij ap 50 naudiņām + darbs + pvn.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Par škodām pat zirgi smejas!

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Par škodām pat zirgi smejas!

laimīgais ekonomiskā subāra īpašnieks sevi pie zirgiem pieskaita?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Par škodām pat zirgi smejas!

a zrjā

Šķiet,reiz jau rakstīju citā topikā, sorre, atkārtošos.

Labi pārticis cilvis, bet nav uz "staipīšanu" orientēts un netīk zīmēties- dīvaini,ka tādi arī ir ,vai ne? - savu divgadīgo labi apstellēto auto,neminēšu marku lai nesašūmētos kāds konkrēts, pārdeva un paņēma Superb Laurin&Klement versijā.

Pilnāka komplektācija varbūt tikai MB from Lorinser tjūneriem.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

nafigators rakstīja: Par škodām pat zirgi smejas!

laimīgais ekonomiskā subāra īpašnieks sevi pie zirgiem pieskaita?

A tu zini, ko nozīmē vārds "pat" ?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

nafigators rakstīja: Par škodām pat zirgi smejas!

a zrjā

Šķiet,reiz jau rakstīju citā topikā, sorre, atkārtošos.

Labi pārticis cilvis, bet nav uz "staipīšanu" orientēts un netīk zīmēties- dīvaini,ka tādi arī ir ,vai ne? - savu divgadīgo labi apstellēto auto,neminēšu marku lai nesašūmētos kāds konkrēts, pārdeva un paņēma Superb Laurin&Klement versijā.

Pilnāka komplektācija varbūt tikai MB from Lorinser tjūneriem.

Nē nu saki saki, nekautrējies!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Un pastāsti arī par to mega kruto trolejbusu komplektāciju, ļoti interesanti!

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

sintris rakstīja:

nafigators rakstīja: Par škodām pat zirgi smejas!

.

Nē nu saki saki, nekautrējies!!!

was,was? ko Jums ,lūdzu,sacīt?

Ar savu skribelējumu vēlējos teikt,ka gaumes ir dažādas un arī to vācu-čehu autos nebūt naf sūnains.....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti