Es par Škodu

Dzaze Reģ.: 28.05.2008

Es par Skoda Fabia...mašīna ļoti laba ( man arī ir Fabia ) tikai serviss tāds ļoti nelojāls....un personisks ieteikums, apskaties, kas tad ietilpst tajā garantijā

 
1 2
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Un pastāsti arī par to mega kruto trolejbusu komplektāciju, ļoti interesanti!

Vnk. autos ar lielu,ērtu salonu, labu aprīkojumu, acīs nelecošs, ja ir luste,lasi pats-

ws.skoda-auto.com/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu to glaunie šedevrvāģi, kuru pārtikušie cilvēki ar prieku pret trolejbusiem maina

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

nafigators rakstīja: Un pastāsti arī par to mega kruto trolejbusu komplektāciju, ļoti interesanti!

Vnk. autos ar lielu,ērtu salonu, labu aprīkojumu, acīs nelecošs, ja ir luste,lasi pats-

ws.skoda-auto.com/...

ROTFL Iedevi man 3D renderētās bildītes paskatīties? "Nestāv" necik, iedo labāk kādu video linku, kur driving perfomance var aplūkot!

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Atbrauc uz Tukumu, cilvis zināms, parādīšu Tev dabā. A par drive performance-nu nezinu, vīram uz lielveikalu plaču dragiem,saulīšu griešanu un frēzēšanu pa granti nav lielas intereses.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Da labi darīt man nav ko uz Tukumu braukt trolejbusus pētīt....

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

peace, vecais,

P.S. Es nevienā vārdā neteicu ka Subārs nav labs........

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A pričom te subaru vispār Es kaut vienā vārdā te esmu pieminējis viņus

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Sievastēvs 2007 gada vasarā no personīgi zināma cilvja Vācijā iepirka 2004 gada universālFabiju. 57 000 km oriģ.nobraukums, minimāli apskādēts bija- nolauzts vaģilas spogulis un pāris švīkas durvīs. Cena kaut kur ap 4,5 k eiro.

Pirmā doma par 1,4 litru 3 cilindru dīzeļsirsniņu bija-oj,pļē, neies, nevilks...tak naf tā, skrien apbrīnojami žirgti un virs 5l/100km patēriņu nu nekādīgi nevar dabūt.

Saimnieks brauc un gavilē, cik pašam gadījies parullēt, alles gut ! Ja gandrīz svaigs autos maksā 1/2 no Getza, bet ir nu galīgi ne sliktāks-par ko tad nē?

darba kolēģis knapi pie 6 litriem spēj noturēt..... pie tam hetčbeks....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

sintris rakstīja: Sievastēvs 2007 gada vasarā no personīgi zināma cilvja Vācijā iepirka 2004 gada universālFabiju. 57 000 km oriģ.nobraukums, minimāli apskādēts bija- nolauzts vaģilas spogulis un pāris švīkas durvīs. Cena kaut kur ap 4,5 k eiro.

Pirmā doma par 1,4 litru 3 cilindru dīzeļsirsniņu bija-oj,pļē, neies, nevilks...tak naf tā, skrien apbrīnojami žirgti un virs 5l/100km patēriņu nu nekādīgi nevar dabūt.

Saimnieks brauc un gavilē, cik pašam gadījies parullēt, alles gut ! Ja gandrīz svaigs autos maksā 1/2 no Getza, bet ir nu galīgi ne sliktāks-par ko tad nē?

darba kolēģis knapi pie 6 litriem spēj noturēt..... pie tam hetčbeks....

Pasaki lai tavs kolēģis ķieģeļli noņem nost no kājas.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

jaunais Superb tīri pievilcīgs visādā ziņā, vienīgi pakaļa tāda nedataisīta izskatās mazliet, atsit vecu megāni

www.diena.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

modena rakstīja:

sintris rakstīja: Sievastēvs 2007 gada vasarā no personīgi zināma cilvja Vācijā iepirka 2004 gada universālFabiju. 57 000 km oriģ.nobraukums, minimāli apskādēts bija- nolauzts vaģilas spogulis un pāris švīkas durvīs. Cena kaut kur ap 4,5 k eiro.

Pirmā doma par 1,4 litru 3 cilindru dīzeļsirsniņu bija-oj,pļē, neies, nevilks...tak naf tā, skrien apbrīnojami žirgti un virs 5l/100km patēriņu nu nekādīgi nevar dabūt.

Saimnieks brauc un gavilē, cik pašam gadījies parullēt, alles gut ! Ja gandrīz svaigs autos maksā 1/2 no Getza, bet ir nu galīgi ne sliktāks-par ko tad nē?

darba kolēģis knapi pie 6 litriem spēj noturēt..... pie tam hetčbeks....

Pasaki lai tavs kolēģis ķieģeļli noņem nost no kājas.

tajā dranduletā vietas nav kur ķieģili iebāzt......

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

sintris rakstīja:

Pilnāka komplektācija varbūt tikai MB from Lorinser tjūneriem.

salīdzināja ar P****i ar pirkstu ibio.......

skoda ir pimpis, mb - pirksts vai kā

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti