Pakaļdzīšanās un mentu volvo!

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Vakar vakarā 23:25 uz štrāses Rīga-Jelgava kolosālā atrumā aiznesās, iespējams, dodge stealth zilā krāsā ar F1 cienīgu spoileri aizmugurē! Un pakaļ menti ar savu jauno volviķi. Un ātrums bija iespaidīgs! Bet man radās jautājums- vai mentiem ir standarta motori iekš vāģiem, ka viņi var panāk sportinieku?

 
1 2 3 4
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Seene rakstīja:

Tāpēc jau teicu, ka klāt arī kriminālsodu, kas sev komplektā nes virkni ierobežojumu amatiem, kredītiem u.t.t. Un atkārtojoties nosacītā soda periodā automātiski sanāk divkāršs reāls cietumsods.

Gudrs tu neesi, bet jocīgs gan. Pat ja sods par mukšanu būtu nāvesods tieši otrādi tas nevis atturētu no mukšanas, bet gan to provocētu, jo zaudēt jau nebūtu vairs ko, kapēc neuzspēlēt loteriju, ja likmes nav vienos vārtos. Nezinot psiholoģiskos aspektus kapēc cilvēki mūk vari sēdēt klusu.

Neesi padomājis kapēc redzam uz ielām nobraukuts dzīvniekus, kurus neviens nav novācis. Tu domā, ka 90% cilvēku ir cietsirdīgi slepkavas, kas mierīgi nobrauc kaķi un dodas tālāk? Taču nē tīri psiholoģiski tai momentā nostrādā cilvēka reflekss braukt tālāk(mukt) pat ja pēc tam pārdomā, ka vajadzētu to kaķīti novākt vienalga atgriezties "nozieguma vietā" ir morāli neiespējami. Tas pats reflekss ir ar mukšanu, izlec ments no krūmiem un ar savu pārsteiguma momentu tikai izprovocē mukšanu. Ja laikus pārkāpējs pa gabalu redzētu mentu mašīnu, pa to laiku 100x pārdomātu vai mukt. Lēmums apstāties, kad ments vicina savu zizli ir jāpieņem 1sek laikā, vot pabrauksi šim garām diez vai gribēsi stāties. Neatbalstu mukšanu(nav arī sanācis), bet neatbalstu arī provocēšanu uz to ar sodiem un citām izdarībām.

+1

Ja zini, ka par paarkaapumu, par kuru piekjeera vari shkjirties no tiesiibaam, tas mudina uz mukshanu, jo... Tiesiibas atnjems 100%, bet mukshanas gadiijumaa 50/50

A Zivtinjs peedeejaa laikaa melo taa, ka cepurei nags kustaas

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Tas Tev iz dziives?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Nu tas jau gan ir paša muļķibas jautājums. Ja reiz esi aizbēdzis tad, pamet mašīnu un raksti zādzības pieteikumu.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja: Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Tas Tev iz dziives?

Nē, no paziņas dzīves.

Un viens gadiijums veesta par visu LV tendenci? Ez gan zinu chupinju gluzhi preteeju gadiijumu..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja: Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Tas Tev iz dziives?

Nē, no paziņas dzīves.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Kanibaals rakstīja:

Seene rakstīja:

Tāpēc jau teicu, ka klāt arī kriminālsodu, kas sev komplektā nes virkni ierobežojumu amatiem, kredītiem u.t.t. Un atkārtojoties nosacītā soda periodā automātiski sanāk divkāršs reāls cietumsods.

Gudrs tu neesi, bet jocīgs gan. Pat ja sods par mukšanu būtu nāvesods tieši otrādi tas nevis atturētu no mukšanas, bet gan to provocētu, jo zaudēt jau nebūtu vairs ko, kapēc neuzspēlēt loteriju, ja likmes nav vienos vārtos. Nezinot psiholoģiskos aspektus kapēc cilvēki mūk vari sēdēt klusu.

Neesi padomājis kapēc redzam uz ielām nobraukuts dzīvniekus, kurus neviens nav novācis. Tu domā, ka 90% cilvēku ir cietsirdīgi slepkavas, kas mierīgi nobrauc kaķi un dodas tālāk? Taču nē tīri psiholoģiski tai momentā nostrādā cilvēka reflekss braukt tālāk(mukt) pat ja pēc tam pārdomā, ka vajadzētu to kaķīti novākt vienalga atgriezties "nozieguma vietā" ir morāli neiespējami. Tas pats reflekss ir ar mukšanu, izlec ments no krūmiem un ar savu pārsteiguma momentu tikai izprovocē mukšanu. Ja laikus pārkāpējs pa gabalu redzētu mentu mašīnu, pa to laiku 100x pārdomātu vai mukt. Lēmums apstāties, kad ments vicina savu zizli ir jāpieņem 1sek laikā, vot pabrauksi šim garām diez vai gribēsi stāties. Neatbalstu mukšanu(nav arī sanācis), bet neatbalstu arī provocēšanu uz to ar sodiem un citām izdarībām.

+1

Ja zini, ka par paarkaapumu, par kuru piekjeera vari shkjirties no tiesiibaam, tas mudina uz mukshanu, jo... Tiesiibas atnjems 100%, bet mukshanas gadiijumaa 50/50

A Zivtinjs peedeejaa laikaa melo taa, ka cepurei nags kustaas

vienalga....

to visu vareetu nosaukt par vainu pastiprinosiem apstaakljiem, nodariijumu ar iepriekseeju nodomu utt...

cilveeks atskjiras no dziivnieka ar to, ka apzinaas savas darbiibas sekas un speej atcereeties savas darbibas..

taa ka atbalstu riktiig bargus sodus par nepakļaušanos policijas prasiibaam...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Cilveeks no dziivnieka atshkjiras arii ar to, ka ir speejiigs spriest par lietaam t.i., ja policista prasiiba shkjiet nepienjemama/ neizdeviiga, tiek pienjemts leemums to ignoreet

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Cilveeks no dziivnieka atshkjiras arii ar to, ka ir speejiigs spriest par lietaam t.i., ja policista prasiiba shkjiet nepienjemama/ neizdeviiga, tiek pienjemts leemums to ignoreet

jaaa.....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Cilveeks no dziivnieka atshkjiras arii ar to, ka ir speejiigs spriest par lietaam t.i., ja policista prasiiba shkjiet nepienjemama/ neizdeviiga, tiek pienjemts leemums to ignoreet

Tieši tā - ir jābūt situācijai, lai policista prasība apstāties būtu pieņemama un izdevīga pat tad, ja es pārdzēris jēgu.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja: Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Tas Tev iz dziives?

Nē, no paziņas dzīves.

Un viens gadiijums veesta par visu LV tendenci? Ez gan zinu chupinju gluzhi preteeju gadiijumu..

Vispaar intersanti noskaidrot siikaka - ja esi mucis un aizmucis vai tad vinjiem ir tiesiibas taa uzreiz peec tam tevi savaakt ??? Ja ir piefikseets mashiinas numurs ar to tachu nepeitiek jo jaapieraada kursh reaali seedeeja pie stuures ! JA man ir lieciniki kas padsak ka mukshanas briidii es biju pavisam citur ?

Vai par mukshanu ierosina kriminaalluietu unman ir jaasniedz oficiaalas lieciibas ? Nevar pateikt ka uzradas gadu neredzeets draugs Janis Berzinjsh (nu vards uzvards kaa piemeers tikai ) un es iedevu shim savu mashiinu pavizinaaties un vakaraa shis man atdeva ...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tad viņi gribētu tuvāk iepazīt jāni bērziņu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja: Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Tas Tev iz dziives?

Nē, no paziņas dzīves.

Un viens gadiijums veesta par visu LV tendenci? Ez gan zinu chupinju gluzhi preteeju gadiijumu..

Vispaar intersanti noskaidrot siikaka - ja esi mucis un aizmucis vai tad vinjiem ir tiesiibas taa uzreiz peec tam tevi savaakt ??? Ja ir piefikseets mashiinas numurs ar to tachu nepeitiek jo jaapieraada kursh reaali seedeeja pie stuures ! JA man ir lieciniki kas padsak ka mukshanas briidii es biju pavisam citur ?

Vai par mukshanu ierosina kriminaalluietu unman ir jaasniedz oficiaalas lieciibas ? Nevar pateikt ka uzradas gadu neredzeets draugs Janis Berzinjsh (nu vards uzvards kaa piemeers tikai ) un es iedevu shim savu mashiinu pavizinaaties un vakaraa shis man atdeva ...

kaads Jaanis Beerzinjsh... mashiina te staav... i pokuj...

hvz- nokjeera pie rokas- vot i sanjem pa pillu... a nenokjeera- lai suukaa beceli

mashiina staav un es tur neesmu bijis... braucis neesmu un iepuut... a motoriic siltrs un kadoldkas smird? nu nez... jociigi... parasti taa tas nav...

BTW- tas ne no viena tante teica bet pasha pieredze... gan kjert i gadiijies...gan arii ...nest.... tb nekjert

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Vel joprojam ielas sastopamie VOLVO 850 ir ar T-5 dzinejiem (225 hp). Shobrid tradicionali redzamie S60 ir parsvara ar 170 Zs dzinejiem, bet esmu redzejis ari ar T-5 (250 Zs).

Ar 170 Zs iet mierigi 210-220 km/h Tehniska zinja jaunais S60 ir iespejams paraks par 10 gadiju Dodge (iespejams, ka ipasnieks vinju uztur tip-top tehniska kartiba un es kljudos).

tie 850 it kaa ir T5, bet jamiem staav cita dzineeja vadiiba, respektiivi, chipoti. iisti nevareeja saprast, bet pieljauju, ka tur iekshaa ir R motori ar 250hp. pashas mashiinas ir vestas no Kanaadas un jau Volvo ruupniicaa ir speciaali razhotas policijas vajadziibaam. info no taalaika sarunas ar sakariigu CP inspektoru.

tiem CP S60, kas braukaa pa ielaam, cik nu ir redzeeti, visi ir 2.4 ar 170hp - arii IeM iepirkumos figuree tikai shiis versijas.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

maxgroup rakstīja: Man bija (starp citu var sistu iegadat) 3000GT, tipa analogs Dodge Stealth, es domāju, ka, ja gribētu, no mentiem aizmukt nav problēmu - jaizmanto vairak asu līkumu. Ķekavas apli var izbraukt virs 100km/h bez lielām problēmām un pat bez ielīšanas citā joslā.

gribetu gan tadu skatu redzeet, kaa vecais stealth aiziet pa pieskari, burtiski

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

AutoNets rakstīja: Vel joprojam ielas sastopamie VOLVO 850 ir ar T-5 dzinejiem (225 hp). Shobrid tradicionali redzamie S60 ir parsvara ar 170 Zs dzinejiem, bet esmu redzejis ari ar T-5 (250 Zs).

Ar 170 Zs iet mierigi 210-220 km/h Tehniska zinja jaunais S60 ir iespejams paraks par 10 gadiju Dodge (iespejams, ka ipasnieks vinju uztur tip-top tehniska kartiba un es kljudos).

tie 850 it kaa ir T5, bet jamiem staav cita dzineeja vadiiba, respektiivi, chipoti. iisti nevareeja saprast, bet pieljauju, ka tur iekshaa ir R motori ar 250hp. pashas mashiinas ir vestas no Kanaadas un jau Volvo ruupniicaa ir speciaali razhotas policijas vajadziibaam. info no taalaika sarunas ar sakariigu CP inspektoru.

tiem CP S60, kas braukaa pa ielaam, cik nu ir redzeeti, visi ir 2.4 ar 170hp - arii IeM iepirkumos figuree tikai shiis versijas.

Bij,bij R-kas specrotai...tikai,cik no tiem 850 ir dzīvi palikuši?

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

1. mukt nav gudri

2. ja mūc un netiec noķerts, tad zini, ka liecināt pret sevi nevar piespiest neviens policis, pat tiesa ne

3. ja pats neatzīsies, ka biji pie stūres, tad par to pienākas mazs smuks administratīvs sods un nekas vairāk

P.S. Tāpēc jau arī mūk un cer, ka viss būs čiki, ja netrāpās pa ceļam koks vai vēl kas tikpat nejauks, tad ir cerība .... nu gluži kā dzērāju loģika, bet fakts paliek fakts.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

baxi2 rakstīja:

mx_black rakstīja:

AutoNets rakstīja: Vel joprojam ielas sastopamie VOLVO 850 ir ar T-5 dzinejiem (225 hp). Shobrid tradicionali redzamie S60 ir parsvara ar 170 Zs dzinejiem, bet esmu redzejis ari ar T-5 (250 Zs).

Ar 170 Zs iet mierigi 210-220 km/h Tehniska zinja jaunais S60 ir iespejams paraks par 10 gadiju Dodge (iespejams, ka ipasnieks vinju uztur tip-top tehniska kartiba un es kljudos).

tie 850 it kaa ir T5, bet jamiem staav cita dzineeja vadiiba, respektiivi, chipoti. iisti nevareeja saprast, bet pieljauju, ka tur iekshaa ir R motori ar 250hp. pashas mashiinas ir vestas no Kanaadas un jau Volvo ruupniicaa ir speciaali razhotas policijas vajadziibaam. info no taalaika sarunas ar sakariigu CP inspektoru.

tiem CP S60, kas braukaa pa ielaam, cik nu ir redzeeti, visi ir 2.4 ar 170hp - arii IeM iepirkumos figuree tikai shiis versijas.

Bij,bij R-kas specrotai...tikai,cik no tiem 850 ir dzīvi palikuši?

viens otrs ir manaams ielaas, veel pagaajushonedeelj pie CP midzenja Purvciemaa uz aatrumu keera.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Nortel rakstīja: Latvijā bēgt tiešām nav jēgas. Ja nesagaidīs vakarā pie mājas, tad no rīta izcels vēl siltu no gultas.

Tas Tev iz dziives?

Nē, no paziņas dzīves.

Un viens gadiijums veesta par visu LV tendenci? Ez gan zinu chupinju gluzhi preteeju gadiijumu..

Vispaar intersanti noskaidrot siikaka - ja esi mucis un aizmucis vai tad vinjiem ir tiesiibas taa uzreiz peec tam tevi savaakt ??? Ja ir piefikseets mashiinas numurs ar to tachu nepeitiek jo jaapieraada kursh reaali seedeeja pie stuures ! JA man ir lieciniki kas padsak ka mukshanas briidii es biju pavisam citur ?

Vai par mukshanu ierosina kriminaalluietu unman ir jaasniedz oficiaalas lieciibas ? Nevar pateikt ka uzradas gadu neredzeets draugs Janis Berzinjsh (nu vards uzvards kaa piemeers tikai ) un es iedevu shim savu mashiinu pavizinaaties un vakaraa shis man atdeva ...

Savāks auto kā lietisko pierādījumu līdz apstākļu noskaidrošanai.

virago Reģ.: 29.03.2008
0 0 Atbildēt

Amerikāņu SPORTA auto DODGE...smiekli pašam nenāk? Nevajag salīdzināt eiropas un japānas sporta auto,ar ASV lētā gala širpotrebu,kam sportisks ir tikai izskats Vadāmība tai miskastei ir dibenā jau no rūpnīcas...ja vēl tas ir pa mūsu ideālajiem ceļiem lauzts vecs pamponis,tad lielāks max ātrums un daudz,daudz veiksmes ir vienīgā šī amerikāņu superauto vadītāja cerība

==========================================

Nu i jums spriedumi...minētais DODGE ir prototips MITSUBISHI 3000 GT. Dzinēji identiski,piekare arī. Virsbūvē nelielas izmaiņas.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Jā... Spečuki dod tik vaļā....

"Ierobežotājs" pie 210 km/h

CP Volvo ar 185 km/h Vmax.

Mucēji, kurus "izceļ no gultas"

"Neviens vēl nav aizmucis"

u.t.t.

Smiekli nāk...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Normāls, skaidrs un veikls vadītājs ar normālu auto var aizmukt ka prieks, ka i Zivtiņš pakaļ nedziedās.... Nezinu, kas tiem Volviķiem tieši dzīvo iekšās, bet mans Audi gāja ka prieks no viņiem prom... Jo prāta darbs stāties, ja šie pielaiž pie paša deguna mani un tad nomēra man 220+... nu kkā tik godprātīgs pilsonis neesmu... Un "ierobežotāji" parasti ir ražotāju pīle teh. datos, lai atbilstu valsts, kurā izplata auto, standartiem... Man bija šeit pat Latvijā no salona pirkts A8, kuram teorētiski pie 250 km/h stāv "robežotājs", bet tas kkā nemaz i nesāka izpausties pat pie 263 km/h un pedālim līdz grīdai bija vēl diezgan attālumiņš... To pašu apstiprināja arI Auto Rīga cilvēki no prakses - nekādu ierobežotāju vismaz šiem agregātiem naff....

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Žēl, ka nav vairs mana braucamā - varētu paspēkoties līdzvērtīgi ar kādu CP Subaru pa granteni - pilnpiedziņa pret pilnpiedziņu... Ievilināt viņu, celiņā Tumšupe - Ropaži, vai Kangaru kalnos...

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: parasti jau laišanaas peec vien nelaižas....

ir kaada šmiga vai narkotikas apakšā, kaads ierocis bagaazniekaa vai kaa...

muļķibas,kādreiz to darīju sporta pēc skaidrā prātā un veiksmīgi.

p.s kādreiz!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Un "ierobežotāji" parasti ir ražotāju pīle teh. datos, lai atbilstu valsts, kurā izplata auto, standartiem...

Manam tāds patiešām ir, pats personīgi pirms 4 dienām pārliecinājos. Nostrādā tieši tāpat, kā dzinēja apgriezienu ierobežotājs - speciāli vel paskatījos uz tahometru vai tas nav nostradajis - bet nē, bija vēl ~500 rpm līdz galam.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti