Pakaļdzīšanās un mentu volvo!

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Vakar vakarā 23:25 uz štrāses Rīga-Jelgava kolosālā atrumā aiznesās, iespējams, dodge stealth zilā krāsā ar F1 cienīgu spoileri aizmugurē! Un pakaļ menti ar savu jauno volviķi. Un ātrums bija iespaidīgs! Bet man radās jautājums- vai mentiem ir standarta motori iekš vāģiem, ka viņi var panāk sportinieku?

 
1 2 3 4
tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

arny rakstīja:

tt rakstīja: mucēji ir stulbi, jo apdraud citus nevainīgus braucējus vai gājējus.

Tā kā skolnieka sacerējuma daļa )))

bieži vien patiesība ir skaudri vienkārša.

lai tev veicas un lai neviens tevi nenones ar 250 kmh!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Žēl, ka nav vairs mana braucamā - varētu paspēkoties līdzvērtīgi ar kādu CP Subaru pa granteni - pilnpiedziņa pret pilnpiedziņu... Ievilināt viņu, celiņā Tumšupe - Ropaži, vai Kangaru kalnos...

cik nu atceros...tas a8 bij kaarteejais ko noniicinaaji .... vai arii kautko jaucu

katraa gadiijienaa topiks bi normaals

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Jā - pie tam pavisam stulbā veidā... Opis ar golfu purnā manā joslā pilsētā uz 40 km/h... Žēl perfekta auto...

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Jā - pie tam pavisam stulbā veidā... Opis ar golfu purnā manā joslā pilsētā uz 40 km/h... Žēl perfekta auto...

Un taadas sekas bija tam ka taa mashiina bija jaaizmet laukaa peec salidinoshi tik vaarga krasha ?

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Žēl, ka nav vairs mana braucamā - varētu paspēkoties līdzvērtīgi ar kādu CP Subaru pa granteni - pilnpiedziņa pret pilnpiedziņu... Ievilināt viņu, celiņā Tumšupe - Ropaži, vai Kangaru kalnos...

Sorry veci,bet tu tiešām esi tups Domā,ka A8 parketa pilnpiedziņa kaut nedaudz var līdzināties IMPRO pilnpiedziņai? Reklāmas upuris naivais Mucējs atradies,ceru,ka mūkot atdursies kādā kokā,nevis citā satiksmes dalībniekā!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

baxi- tev ar ar sapraatu pashvaki ir... nekaadas dizjaas atshkjiriibas nav abaas piedzinjaas... vieniigais kas audim par ljaunu naak- masa... bet toties arii dveeseliite niknaaka ir

atradis bezcelja piedzinju

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, Baxi, par jaukajiem novēlējumiem... Pazīstu gan Audi gan Subāru darbībā līdz mielēm... Paši nodarbojamies ar rallija auto sagatavošanu, tādēļ zinu katru skrūvi tāda Subāra iekšās Un ar A8 un tā alumīnija bundžu, 300 zs atmosfērisko V8 un Quattro pilnpiedziņu esmu visu iespējamo fiziku izpētījis experimentāli

Kuka - viņš ar saviem 40 trāpīja man (ar maniem 40) tieši pa stūri frontāli garām lonžeronam - mīkstā vietā, kā rezultātā sačakartēja ne tikai optiku, alumīnija bleķus un to, kas tajā motortelpas stūrī, bet arī piekari... Pie tam vēl mašīnu ar pretējās puses sānu iemeta stabā, jo, redzot, ka viņš nāk virsū un nereaģē uz signāliem, instinktīvi muku labajā malā un biju tam stabam ļoti tuvu... Vārdu sakot - apdrošinātāji uzskatīja par nelietderīgu to dārgo mašīnu celt augšā... kaut arī teorētiski varētu par 5.715 kLs, ko viņi izmaksāja, atjaunot...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Normāls, skaidrs un veikls vadītājs ar normālu auto var aizmukt ka prieks, ka i Zivtiņš pakaļ nedziedās.... Nezinu, kas tiem Volviķiem tieši dzīvo iekšās, bet mans Audi gāja ka prieks no viņiem prom... Jo prāta darbs stāties, ja šie pielaiž pie paša deguna mani un tad nomēra man 220+... nu kkā tik godprātīgs pilsonis neesmu... Un "ierobežotāji" parasti ir ražotāju pīle teh. datos, lai atbilstu valsts, kurā izplata auto, standartiem... Man bija šeit pat Latvijā no salona pirkts A8, kuram teorētiski pie 250 km/h stāv "robežotājs", bet tas kkā nemaz i nesāka izpausties pat pie 263 km/h un pedālim līdz grīdai bija vēl diezgan attālumiņš... To pašu apstiprināja arI Auto Rīga cilvēki no prakses - nekādu ierobežotāju vismaz šiem agregātiem naff....

1) Droši zini, ka tas spidometrs bija pareizs?

2) Kas tiem visiem "lopā gājējiem" ir, ka ar puspedāli baigi vareni iet, bet līdz galam nenospiež? Tāpat ir dzirdēts gan par 2.0 kupešku, gan B4 ķīseļavantu - ar puspedāli mierīgi divi soti, bet grīdā nav iespiests

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

MSH - puspedālis, jo citādi ātrums neatbilst ceļa apstākļiem... Spidometrs pareizs, protams Nemeklē utis - to nav...

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Kuka - viņš ar saviem 40 trāpīja man (ar maniem 40) tieši pa stūri frontāli garām lonžeronam - mīkstā vietā, kā rezultātā sačakartēja ne tikai optiku, alumīnija bleķus un to, kas tajā motortelpas stūrī, bet arī piekari... Pie tam vēl mašīnu ar pretējās puses sānu iemeta stabā, jo, redzot, ka viņš nāk virsū un nereaģē uz signāliem, instinktīvi muku labajā malā un biju tam stabam ļoti tuvu... Vārdu sakot - apdrošinātāji uzskatīja par nelietderīgu to dārgo mašīnu celt augšā... kaut arī teorētiski varētu par 5.715 kLs, ko viņi izmaksāja, atjaunot...

OK, tad tieshaam skaidrs ka bija diezgan nereali celt augshaa

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 ,par novēlējumiem,ir man,maigi sakot,antipātijas pret tiem,kas sevi neaizskaramo godā iedomājas Nu NEDRĪKST mukt...rekur,Tev pašam no sadursmes ar Golfu uz 40km/h neizdevās izvairīties,bet lielījies,ka mucis esi uz 200- un salīdzināt IMPRo ar A8,da kaut S8,jo sevišķi,darbībā,pa granti...sorry nezinu,kādas tad rallija auto gatavo,un kā esi testējis Esmu braucis ar abiem,pie kam,ar S8 pa granti...teiksim tā,nepietiekama pagriežamība,grūti dabūjams,pēc tam vadāms,sānslīdē...tas salīdzinot,kaut ar vecu Lūciju...nepiekritīsi? Vairāk gan izskatās,ka salīdzinājis esi uz papīra Kā arī mehānisku starpasnieku salīdzināt ar HALDEXu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

baxi2 Subāram ir haldeksis?

RX-7 par spidometru prasu, jo spidometra rādījumi uz augšu VAG mašīnām ir diezgan izplatīta parādība

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

msx ,nē,Audi ir xaldex mufta

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kopš kura laika?

Cik saprotu, D3 ir tāpat, bet D2 A8, par kuru RX-7 runāja, ir torsens pa vidu Haldeksi liek vw un vw bāzētajiem Audi, kuriem motors ir šķērsām Tiem, kam garenvirzienā, neviens haldeksi likt netaisās

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

jā,jā,ir torsens,bet tāpat,likt uz grants A8 pret ipro

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Limuzīns pret sporta mašīnu

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Baxi - atdziesti... A8 ir torsens. Un elektroniskā vikmes kontrole, kas to torsenu virtuāli "bloķē", ja kāds no riteņiem sāk griezties "gaisā" - šito ļooooti jauki izbaudīju pagājušajā vasarā braucot pa Pleskaveni (bija jāsteidzas un riktīgi minu), kad uzznāca meganegaiss un uz ceļa bija principā viena vienīga peļķe - tiklīdz kādu riteni sāk spolēt, tā panesās riktīgi pamanāma bremžu darbība, lai mašīnu turētu joporojām ar to paātrinājumu, ar kādu tā tika dzīta.... Un viss ko runāju ir mans paša viedoklis no manām izjūtām un pieredzes ar abiem (un ne tikai šiem) vāģiem... A8 tiešām irlimuzīns, bet laba blīve starp stūri un sēdekli to padara par pilnīgi līdzvērtīgu pretinieku Tevis tā dievinātajam "sporta" auto...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

MSH - spiģiks ar GPS pārbaudīts...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Un vēl Baxi - nedod Dievs Tu man izlīdīsi kkur ar strīpainu kociņu uz ceļa kā varonis priekšā, lai tikai par spīti avārijas situācijai, ko izraisi, uzprotokolētu sodiņu un tiktu varoņa godā... Nobraukšu ka nemetas Joks, protams, bet sava daļa taisnības katrā jokā.... Katrs izvēlas, kā rīkoties... Zinot savas iespējas... Cits kļūdās un pats pēc tam atbild...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: MSH - spiģiks ar GPS pārbaudīts...

Labi, ticēsim...

P.S. Kad krutais, no mentiem mūkamais mazdulis beidzot būs gatavs?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

RX-7 rakstīja: MSH - spiģiks ar GPS pārbaudīts...

Labi, ticēsim...

P.S. Kad krutais, no mentiem mūkamais mazdulis beidzot būs gatavs?

to Tavi bērni viņa bērniem prasīs...

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Un vēl Baxi - nedod Dievs Tu man izlīdīsi kkur ar strīpainu kociņu uz ceļa kā varonis priekšā, lai tikai par spīti avārijas situācijai, ko izraisi, uzprotokolētu sodiņu un tiktu varoņa godā... Nobraukšu ka nemetas Joks, protams, bet sava daļa taisnības katrā jokā.... Katrs izvēlas, kā rīkoties... Zinot savas iespējas... Cits kļūdās un pats pēc tam atbild...

Jan nav lemts Tev saprast,tad nav,visi ir lieli un vareni,kamēr atduras,cits kokā,cits pilnā ar bērniem mašīnā...bet tā jau ir civēku īpatnība,domāt,ar mani jau tas nenotiks...nesen Liepājā viens baikeris arī sevi par neaizskaramu iedomājās...nu nevarēja viņš paredzēt gājēju uz ceļa,bet to,ka velkot pāri 200 nespēs nekādi izvairīties,gan varēja Tiešā nesaprotu,citos postos Tu izklausies galīgi OK cilvēks,un ļaunu nevienam nenovēlu,tikai,katrs pats savas laimes vai nelaimes kalējs PEACE

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tāpēc, ka esmu OK cilvēks, apmēram 30 gadus nodzīvoju nevienam skādi nedarīdams un ne no viena nemukdams - bet gadās dzīvē momenti, kad mukt ir pareizākais variants. Katru dienu ar to nenodarbojos un tas nekādā gadījumā nav mans pašmērķis - mukt vai kkā izrādīties... Vēlreiz atkārtoju - ja ir kaut 5% iespējamība uz ceļa konkrētajāsituācijā kkam sliktam notikt, momentā reagēju uz šādu priekšnojautu/bioloģiskā "kompja" analīzes rezultātu un atbilstoši rīkojos.... Neesmu tīnis, kam pedālis grīdā un bremžu nevajag Pie tam - RX-7 II paaudze joprojām ir titula "Fastest stopping production car ever made" īpašniece... Galvenais, viennozīmīgi, ir BREMZES

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas stāv, tam bremžu nevajag

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti