Gribu nomainīt zobsiksnu savam rover 75

DayInDayOut Reģ.: 04.08.2008

Vai kāds var ieteikt , kur un kas var paveikt šādu darbu pa daudz maz sakarīgu cenu?

Te man vienā servisā pajautāja 800 Ls

 
1 2 3 4 5 6
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja: Kā parasti - smagu kastu fans

P.S. Ar smagu kasti, sevišķi ja pakaļas bezpiedziņas, ziemā vieglāk tajā grāvī nokļūt

Vecit priekša jau ir ta bezpiedziņa.Ar pakaļu drusku ir jamak braukt un tad ta piedziņa ir drošaka par tavu bezpiedziņu

Kurā vietā?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Anonīmajam taisnība. Un no savas pieredzes varu teikt, jo krutāks auto, jo grūtāk ar uzsākšanu. Kamēr runājot pa telefonu ierauga zaļo, kamēr saslēdz ātrumus, pazeminātos, paaugstinātos u.t.t., kamēr izkustina tās tonnas. Ja 4x4, tad vispār murgs.

mnja... šis teksts vienkārši izrubī...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es nevienu nekožu pie krustojumiem, nespolēju un negāzēju virs 3,5K apgriezieniem. vienkārši veikli paātrinos līdz 60-65 un ripinu nevienam netraucējot. kādreiz biežāk slēdzu pilsētā uz bendžu, domāju ka citādi traucē pārējiem lēnums. ne nu traucē ne kā. tāpēc nevajag te melst, ka maziem motoriem pietrūkst dinamiskuma un tā un tā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Vecit priekša jau ir ta bezpiedziņa.Ar pakaļu drusku ir jamak braukt un tad ta piedziņa ir drošaka par tavu bezpiedziņu

Protams, priekša arī ir bezpiedziņa. Bet ja jau reiz drošāka, izskaidro man, lūdzu - kā tas nākas, ka uzsniegot sniegam, bembji, kuri parasti lidinās uz divīti [nu 150 vismaz, atkarīgs no indivīda ], pēkšņi brauc ar 70-80 ? Drošība?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es nevienu nekožu pie krustojumiem, nespolēju un negāzēju virs 3,5K apgriezieniem. vienkārši veikli paātrinos līdz 60-65 un ripinu nevienam netraucējot. kādreiz biežāk slēdzu pilsētā uz bendžu, domāju ka citādi traucē pārējiem lēnums. ne nu traucē ne kā. tāpēc nevajag te melst, ka maziem motoriem pietrūkst dinamiskuma un tā un tā.

teu 1litriigs polo ar gaazi ???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es nevienu nekožu pie krustojumiem, nespolēju un negāzēju virs 3,5K apgriezieniem. vienkārši veikli paātrinos līdz 60-65 un ripinu nevienam netraucējot. kādreiz biežāk slēdzu pilsētā uz bendžu, domāju ka citādi traucē pārējiem lēnums. ne nu traucē ne kā. tāpēc nevajag te melst, ka maziem motoriem pietrūkst dinamiskuma un tā un tā.

Nav lieli vai mazi motori.

Ir lielas vai mazas mašīnas.

Vecā žopeļkorsa ar 1.0 karburatornieku ir dinamiska

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu?! Juus jau nomainiijaat zobsiksnu roverim? Pa cik sanaaca un kursh to izdariija? Jau treshaa lapa...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

nafigators rakstīja:

Nortel rakstīja: Anonīmajam taisnība. Un no savas pieredzes varu teikt, jo krutāks auto, jo grūtāk ar uzsākšanu. Kamēr runājot pa telefonu ierauga zaļo, kamēr saslēdz ātrumus, pazeminātos, paaugstinātos u.t.t., kamēr izkustina tās tonnas. Ja 4x4, tad vispār murgs.

Tu vispār pats saproti, ko tu te tagad murgo???

Kāds telefons?! Kādi automātam ātrumi?! Un kurš pilsētā pazeminātos slēdz?! Kamēr bezpiedziņa uz vietas izspolē, pilnpiedziņas jau ir gabalā!

Ko tu pīpē āzi?

Ko tu uzreiz streso kā bērns? Pabraukā pa pilsētu un paskaties pats. Man regulāri sanāk bremzēt uzsākot aiz visādiem krutajiem. Kāpēc? Tāpēc, ka viņiem tādu auto vadīšana ir pārāk sarežģīta. Jo jāapvieno runāšana pa telefonu, ātrumu slēgšana un audio spaidīšana... un viss ar vienu roku. Jo otras rokas pirksti jātur vēdeklī uz stūres.

Pļin tipa es nebraukāju un neskatos, ne? Tādas slima suņa murgus tu te dzen, ka pat nav vērts strīdēties!

Ja arī ir tādi, kuri nonstopā brauc un pļurkst, ka telefonu, tas nenozīmē, ka "krutie lielie vāģi" ir tormazi! Starpcitu, bieži nākas redzēt "lielos krutos vāģus" ar mešalkām?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pa 800Ls tur jau var motoru izjaukt, nopulēt, izlaizīt, salikt un izdarīt šo operāciju vismaz divreiz.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Vecit priekša jau ir ta bezpiedziņa.Ar pakaļu drusku ir jamak braukt un tad ta piedziņa ir drošaka par tavu bezpiedziņu

Protams, priekša arī ir bezpiedziņa. Bet ja jau reiz drošāka, izskaidro man, lūdzu - kā tas nākas, ka uzsniegot sniegam, bembji, kuri parasti lidinās uz divīti [nu 150 vismaz, atkarīgs no indivīda ], pēkšņi brauc ar 70-80 ? Drošība?

Neesmu tadus Bembjus kaut ka redzejis.Visi velk ka vilkuši

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Vecit priekša jau ir ta bezpiedziņa.Ar pakaļu drusku ir jamak braukt un tad ta piedziņa ir drošaka par tavu bezpiedziņu

Protams, priekša arī ir bezpiedziņa. Bet ja jau reiz drošāka, izskaidro man, lūdzu - kā tas nākas, ka uzsniegot sniegam, bembji, kuri parasti lidinās uz divīti [nu 150 vismaz, atkarīgs no indivīda ], pēkšņi brauc ar 70-80 ? Drošība?

nē, riepas...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu pa 800Ls tur jau var motoru izjaukt, nopulēt, izlaizīt, salikt un izdarīt šo operāciju vismaz divreiz.

Man domāt ka par tādu naudu var nopirkt vismaz divus rezerves motorus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Vecit priekša jau ir ta bezpiedziņa.Ar pakaļu drusku ir jamak braukt un tad ta piedziņa ir drošaka par tavu bezpiedziņu

Protams, priekša arī ir bezpiedziņa. Bet ja jau reiz drošāka, izskaidro man, lūdzu - kā tas nākas, ka uzsniegot sniegam, bembji, kuri parasti lidinās uz divīti [nu 150 vismaz, atkarīgs no indivīda ], pēkšņi brauc ar 70-80 ? Drošība?

nē, riepas...

Riepas ta riepas, mani tolaik nenomainītie vissezonas sliki man netraucēja uz 90 vilkt tiem bembjiem garām

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu pa 800Ls tur jau var motoru izjaukt, nopulēt, izlaizīt, salikt un izdarīt šo operāciju vismaz divreiz.

Man domāt ka par tādu naudu var nopirkt vismaz divus rezerves motorus.

Pareizi, īsta centa ekonomija

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

ar pakaljpiedzinju ir sanaacis iet daudzaam mucaam iet garaam ziemaa.so what?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Vecit priekša jau ir ta bezpiedziņa.Ar pakaļu drusku ir jamak braukt un tad ta piedziņa ir drošaka par tavu bezpiedziņu

Protams, priekša arī ir bezpiedziņa. Bet ja jau reiz drošāka, izskaidro man, lūdzu - kā tas nākas, ka uzsniegot sniegam, bembji, kuri parasti lidinās uz divīti [nu 150 vismaz, atkarīgs no indivīda ], pēkšņi brauc ar 70-80 ? Drošība?

nē, riepas...

Riepas ta riepas, mani tolaik nenomainītie vissezonas sliki man netraucēja uz 90 vilkt tiem bembjiem garām

Pareizi tev tak ir muca.Ko ta ar tadiem bembjiemEu kads nezin kas pardod mucu???Pa ledu ar slikiem ejot atrak ka bembji ar radzem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pasties, pilns ss.lv

P.S. Kur tu rāvi ledu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pasties, pilns ss.lv

P.S. Kur tu rāvi ledu?

Man vajag tadu kas ar plikam riepam iet atrak pa visiem.SS tadu naf

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Batkam uzliekam sodu, jams visu gadu ar radzēm mauc

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:...

Riepas ta riepas, mani tolaik nenomainītie vissezonas sliki man netraucēja uz 90 vilkt tiem bembjiem garām

parasti ar prāta trūkumu nelielas... nu bet katrs gadījums ir inviduāls...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja: Pasties, pilns ss.lv

P.S. Kur tu rāvi ledu?

Man vajag tadu kas ar plikam riepam iet atrak pa visiem.SS tadu naf

Tādi ir tikai pie msh pāķos, lasīt - Nīcā!

Bet ja nopietni, tad pilnīgi piekrītu, ka tirspiedziņas autosi ir buļšits līdzko jābrauc pa ne-sausu asfaltu. Protams daudz ko izsaka roku taisnums un bloķa (ne-)esamība, bet arī fiziku neviens vēl nav atcēlis

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

o joop..makj pilosoofija panesusies, nez kaa ar moci var pabraukt - tam toksh tikkai pakpiedzinja

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: o joop..makj pilosoofija panesusies, nez kaa ar moci var pabraukt - tam toksh tikkai pakpiedzinja

Bieži ziemā un lietus laikā redzi donorus, kas uz 2 rubļiem iet Un kapēc viņi vaimanā, ka pavasarī netiek savlaicīgi smiltis no ceļmalām savāktas

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

TDIOTS rakstīja: o joop..makj pilosoofija panesusies, nez kaa ar moci var pabraukt - tam toksh tikkai pakpiedzinja

Bieži ziemā un lietus laikā redzi donorus, kas uz 2 rubļiem iet Un kapēc viņi vaimanā, ka pavasarī netiek savlaicīgi smiltis no ceļmalām savāktas

Paradi man tadu auto kam ir tada svara jaudas atieciba ka mocim!!!Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāda sporta? Autošejas?

Kāpēc rallija mašīnas, piemēram, nav tirspiedziņas? (nu izņemot ļooooooti retus gadījumus) Cik tirspiedziņas mašīnas Dakāras rallijā un citos trofi reidos brauc

Kā saka uz sausa asfalta visi varoņi

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti