Gribu nomainīt zobsiksnu savam rover 75

DayInDayOut Reģ.: 04.08.2008

Vai kāds var ieteikt , kur un kas var paveikt šādu darbu pa daudz maz sakarīgu cenu?

Te man vienā servisā pajautāja 800 Ls

 
1 2 3 4 5 6
tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

anonimikis rakstīja: es nevienu nekožu pie krustojumiem, nespolēju un negāzēju virs 3,5K apgriezieniem. vienkārši veikli paātrinos līdz 60-65 un ripinu nevienam netraucējot. kādreiz biežāk slēdzu pilsētā uz bendžu, domāju ka citādi traucē pārējiem lēnums. ne nu traucē ne kā. tāpēc nevajag te melst, ka maziem motoriem pietrūkst dinamiskuma un tā un tā.

teu 1litriigs polo ar gaazi ???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

nafigators rakstīja:

TDIOTS rakstīja: o joop..makj pilosoofija panesusies, nez kaa ar moci var pabraukt - tam toksh tikkai pakpiedzinja

Bieži ziemā un lietus laikā redzi donorus, kas uz 2 rubļiem iet Un kapēc viņi vaimanā, ka pavasarī netiek savlaicīgi smiltis no ceļmalām savāktas

Paradi man tadu auto kam ir tada svara jaudas atieciba ka mocim!!!Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

Pakaļa tak arī bezpiedziņa. Un paskaties uz poršiem - bezpiedziņa vai pilnpiedziņa

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:...

Riepas ta riepas, mani tolaik nenomainītie vissezonas sliki man netraucēja uz 90 vilkt tiem bembjiem garām

parasti ar prāta trūkumu nelielas... nu bet katrs gadījums ir inviduāls...

Piedošanu, biju aizmirsis, ka divas nedēļas atpakaļ tika uzliktas ziemenes uz svaigi nokrāsotiem diskiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Pasties, pilns ss.lv

P.S. Kur tu rāvi ledu?

Man vajag tadu kas ar plikam riepam iet atrak pa visiem.SS tadu naf

Tādi ir tikai pie msh pāķos, lasīt - Nīcā!

Bet ja nopietni, tad pilnīgi piekrītu, ka tirspiedziņas autosi ir buļšits līdzko jābrauc pa ne-sausu asfaltu. Protams daudz ko izsaka roku taisnums un bloķa (ne-)esamība, bet arī fiziku neviens vēl nav atcēlis

No kuriem pāķiem esi tu? To ka esi, to jau wrx topikā noskaidroja

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Kāda sporta? Autošejas?

Kāpēc rallija mašīnas, piemēram, nav tirspiedziņas? (nu izņemot ļooooooti retus gadījumus) Cik tirspiedziņas mašīnas Dakāras rallijā un citos trofi reidos brauc

Kā saka uz sausa asfalta visi varoņi

schlesser buggy par piemeeru,viss DTM,F1 uc formulu seriaali.turpinaat?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

nafigators rakstīja:

TDIOTS rakstīja: o joop..makj pilosoofija panesusies, nez kaa ar moci var pabraukt - tam toksh tikkai pakpiedzinja

Bieži ziemā un lietus laikā redzi donorus, kas uz 2 rubļiem iet Un kapēc viņi vaimanā, ka pavasarī netiek savlaicīgi smiltis no ceļmalām savāktas

Paradi man tadu auto kam ir tada svara jaudas atieciba ka mocim!!!Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

Pakaļa tak arī bezpiedziņa. Un paskaties uz poršiem - bezpiedziņa vai pilnpiedziņa

Manuprat pilnpiedziņa bij tikai Carrera versijam.Bet nu kas ir Porše salidzinot ar Martiņa sudumucu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labi, vēl var nosaukt audi S un RS modeļus - kuriem no tiem ir bezpiedziņa?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Labi, vēl var nosaukt audi S un RS modeļus - kuriem no tiem ir bezpiedziņa?

un kura no taam ir normaala masiina?visas uzlaadeetaas versijas ir wairaak homologaacijai newis ikdienai

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viņš te sāka par sporta mašīnām runāt - kura sporta mašīna ir domāta ikdienai [ja vien ikdiena nesastāv no "vēdeklīšu mētāšanas"]?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Kādai vēl homolegācijai? Astoņdesmito gadu vidus sen ir garām Lai nepaliktu aiz BMW

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Viņš te sāka par sporta mašīnām runāt - kura sporta mašīna ir domāta ikdienai [ja vien ikdiena nesastāv no "vēdeklīšu mētāšanas"]?

Un kas tajos rs un s ir no sporta???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

Uzliec priekšpiedziņai vismaz kādus 250 zirgus un tad paskatīsimies, cik "sportiski" ar tādu varēs pabraukt

Priekšpiedziņa vairak piedod blīves kļūdas, tāpēc arī vairumam vidusmēra lietotāju tāda ir un labāk patīk.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

nafigators rakstīja: Kāda sporta? Autošejas?

Kāpēc rallija mašīnas, piemēram, nav tirspiedziņas? (nu izņemot ļooooooti retus gadījumus) Cik tirspiedziņas mašīnas Dakāras rallijā un citos trofi reidos brauc

Kā saka uz sausa asfalta visi varoņi

schlesser buggy par piemeeru,viss DTM,F1 uc formulu seriaali.turpinaat?

nu pļā es par autošoseju nerunāju (F1)!

a tie pārējie man neko neizsaka!

un man kā tikai un vienīgi pilnpiedziņas atzinējam jūsu slimie suņu murgojumi par bezpiedziņām ir dziļi po kui!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Zoo rakstīja:

nafigators rakstīja: Kāda sporta? Autošejas?

Kāpēc rallija mašīnas, piemēram, nav tirspiedziņas? (nu izņemot ļooooooti retus gadījumus) Cik tirspiedziņas mašīnas Dakāras rallijā un citos trofi reidos brauc

Kā saka uz sausa asfalta visi varoņi

schlesser buggy par piemeeru,viss DTM,F1 uc formulu seriaali.turpinaat?

nu pļā es par autošoseju nerunāju (F1)!

a tie pārējie man neko neizsaka!

un man kā tikai un vienīgi pilnpiedziņas atzinējam jūsu slimie suņu murgojumi par bezpiedziņām ir dziļi po kui!

Nu cik daudzi tad no auto lietotajiem brauc pa dakaru???Pašam ir veca kvatra nu i???Vasara nekada rezona sevišķi uz asvalta.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ko te nematies puishelji)) Sen jau esmu sapratis, ka 4x4 ir galvastiesu paaraaka par FWD un RWD. Protams, sauliites mest iisti nevar, bet stabilitaate un vadaamiiba ir super. Ir bijis Subars, tagad kvatra, ak, jaa veel tiko iepirku Nivu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

batka rakstīja: Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

Uzliec priekšpiedziņai vismaz kādus 250 zirgus un tad paskatīsimies, cik "sportiski" ar tādu varēs pabraukt

Priekšpiedziņa vairak piedod blīves kļūdas, tāpēc arī vairumam vidusmēra lietotāju tāda ir un labāk patīk.

renaults jau savai 230zirgu megānei priekšpiedziņai liek torsen difu.... tas lai varētu pabraukt arī tad, kad viens ritenis ir atrāvies no zemes

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

rover 75 ir sporta mašīna?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Ko te nematies puishelji)) Sen jau esmu sapratis, ka 4x4 ir galvastiesu paaraaka par FWD un RWD. Protams, sauliites mest iisti nevar, bet stabilitaate un vadaamiiba ir super. Ir bijis Subars, tagad kvatra, ak, jaa veel tiko iepirku Nivu

Un vēl kā var (ja ir attiecīga jauda).

Daži labi pat subārus par RWD pārtaisa priekš drifta!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

nafigators rakstīja:

Zoo rakstīja:

nafigators rakstīja: Kāda sporta? Autošejas?

Kāpēc rallija mašīnas, piemēram, nav tirspiedziņas? (nu izņemot ļooooooti retus gadījumus) Cik tirspiedziņas mašīnas Dakāras rallijā un citos trofi reidos brauc

Kā saka uz sausa asfalta visi varoņi

schlesser buggy par piemeeru,viss DTM,F1 uc formulu seriaali.turpinaat?

nu pļā es par autošoseju nerunāju (F1)!

a tie pārējie man neko neizsaka!

un man kā tikai un vienīgi pilnpiedziņas atzinējam jūsu slimie suņu murgojumi par bezpiedziņām ir dziļi po kui!

Nu cik daudzi tad no auto lietotajiem brauc pa dakaru???Pašam ir veca kvatra nu i???Vasara nekada rezona sevišķi uz asvalta.

Neķer tik burtiski. Mēs te biku globāli sākām runāt par RWD labumu/sliktumu kā tādu.

Rezons ir arī vasarā (ja patīk kārtīgi pavilkt). Mierīgai VWfan-style braukšani tiktiešām pajāt...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja:

batka rakstīja: Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

Uzliec priekšpiedziņai vismaz kādus 250 zirgus un tad paskatīsimies, cik "sportiski" ar tādu varēs pabraukt

Priekšpiedziņa vairak piedod blīves kļūdas, tāpēc arī vairumam vidusmēra lietotāju tāda ir un labāk patīk.

renaults jau savai 230zirgu megānei priekšpiedziņai liek torsen difu.... tas lai varētu pabraukt arī tad, kad viens ritenis ir atrāvies no zemes

No zemes vai tikai ja buksē? Torsens nebūs tas, kas sabloķēs, ja viens ritenis būs gaisā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja:

batka rakstīja: Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

Uzliec priekšpiedziņai vismaz kādus 250 zirgus un tad paskatīsimies, cik "sportiski" ar tādu varēs pabraukt

Priekšpiedziņa vairak piedod blīves kļūdas, tāpēc arī vairumam vidusmēra lietotāju tāda ir un labāk patīk.

renaults jau savai 230zirgu megānei priekšpiedziņai liek torsen difu.... tas lai varētu pabraukt arī tad, kad viens ritenis ir atrāvies no zemes

No zemes vai tikai ja buksē? Torsens nebūs tas, kas sabloķēs, ja viens ritenis būs gaisā

Un ka vel sabloķes...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

schlesser buggy par piemeeru,viss DTM,F1 uc formulu seriaali.turpinaat?

-----------------------

Tjaa, turklaat tas baisais amiishu pikaps, ar ko Gordons un veel kas brauc, arii ir RWD Turklaat nevajag aizmirst, ka senaak VISAS rallija mashiinas bija RWD un jau Quattro laikmetaa pamaniijaas ciiniities kaa liidziigas ar liidziigaam ar 4WD - piemeeram Opel Manta 400 ar legjendaaro Walter Roehrl pie ragiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un ka vel sabloķes...

Haha

Lai torsens varētu kko sabloķēt, tas jāpapildina vēl ar haldeksi. Tāds brīnums nāca Audi V8 ar tomātu, manuāļiem un citiem tā laika modeļiem bija pliks torsens - tāpēc arī ir tāds joks, par kuru pirms kāda gada bars cilvēku cepās vienā Audi Quattro saistītas ziņas komentāros - ja audim paceļ vienu priekšējo riteni gaisā, tas uz priekšu vairs nekustas Iemesls - torsenam uz vienu pusi pazūdot griezei, tas pārvēršas par atvērtu diferencāli, bet audim nekad nav bijis priekšā bloķis.

P.S. Audi-club.lv jubilejas bildēs taisni bija uzfočēts tāds gadījums - viens B3q bija uzrāvis ar priekšējo slieksni uz kkāda paugura un, protams, tur palicis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja:

batka rakstīja: Kapec sporta mašinas nebuve ar bezpiedziņu,bet gan ar pakaļpiedziņu???

Uzliec priekšpiedziņai vismaz kādus 250 zirgus un tad paskatīsimies, cik "sportiski" ar tādu varēs pabraukt

Priekšpiedziņa vairak piedod blīves kļūdas, tāpēc arī vairumam vidusmēra lietotāju tāda ir un labāk patīk.

renaults jau savai 230zirgu megānei priekšpiedziņai liek torsen difu.... tas lai varētu pabraukt arī tad, kad viens ritenis ir atrāvies no zemes

No zemes vai tikai ja buksē? Torsens nebūs tas, kas sabloķēs, ja viens ritenis būs gaisā

bet viņs tur ir

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

COPY/PASTE

Kā nākamais solis bija Torsen (no TORque SENsing - jūtīgs uz momentu) diferenciāļu izmantošana, būvējot otrās paaudzes quattro. Septiņdesmit gadu beigās, pirmās quattro shēmas izstrādes procesā, Audi veda pārrunas ar viskozā sajūga patentētāju - FF Development, bet pēc tam viskozes sajūga tehnoloģija tikai klonēta - iemesli tiks izklāstīti mazliet vēlāk.

Torsen

Gleason's Torsen

Torsen diferenciālim, kuru izgudroja amerikāņu firma ar nosaukumu Gleason Corp., bija visas viskozā sajūga pozitīvās īpašības un nebija slikto. Tā ir pilnīgi mehāniska ierīce, kura normālos apstākļos griezes momentu sadala proporcijā 50:50. Gadījumā, ja vienas no ass ritenis sāk izslīdēt, griezes moments sadalīsies tās ass labā, kuras riteņiem ir vislabākā saķere ar ceļu. Runājot vienkāršāk - Torsen diferenciāļa darbība ir pilnīgi pretēja parasta diferenciāļa darbībai. Maksimālā pieejamā piedziņas sadale starp asīm ir 80:20, atkarībā no sadales kārbas soļa. Tā kā Torsen ir pilnībā mehāniska ierīce, tad sabloķēšanās process notiek momentāni, atšķirībā no viskozes sajūga, kam ir nepieciešams laiks, kamēr šķidrums saķer. Līdz ar to Torsen diferenciālis ir vairākas reizes jūtīgāks pret izslīdēšanu.

Torsen bloķēšanās principam ir progresīvs raksturs, Porsche inženieri atteicās no viskozā sajūga 964 Carrera 4 transmisijā, jo tam ir kāpinošs nevis lineārs raksturs bloķēšanai, kas ir raksturojams kā sliktās vadāmības iemesls.

Vēl viena svarīga Torsen priekšrocība ir, ka tas nebloķējas un necenšas izlīdzināt asu ātruma starpību pie bremzēšanas, ļaujot visiem četriem riteņiem griezties neatkarīgi. Torsen bloķējas tikai spēka pievades tajā pašā laikā, kad viskozais sajūgs gan pie spēka pievades, gan bez tās. Tas reaģē uz griezes momentu, viskozais sajūgs uz apgriezienu starpību.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti