Kur palika fotoradari?????

crazycat Reģ.: 23.10.2002

Moš kāds zin, kur fotoradari palikuši? Zīmes uz robežam salika, bet radarus kautka nemana vairs!

 
1 2 3 4 5 6
vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

pa cik budžeta plāns pildījās straujāk, nekā paredzēts, visi tika nolikti noliktavā uz plaukta

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

vzinis rakstīja: pa cik budžeta plāns pildījās straujāk, nekā paredzēts, visi tika nolikti noliktavā uz plaukta

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Patiesībā pirmie divi bija demo. Tagad šamie sajutuši kāposta aromātu raksta biznesa plānu par 100 gb. iegādi.

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Vakar viens fotoradars bija netālu no Valmieras, uz Valmiera - Rīga štrāses, tur kur uz Limbažiem nogriežas!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Patiesībā pirmie divi bija demo. Tagad šamie sajutuši kāposta aromātu raksta biznesa plānu par 100 gb. iegādi.

protams!! fotoradari pasaulee ir kaut kas jauns, noteikti vajag demo par baigajiem tuukstoshiem?! jeb peetiija, kaa diivainaa latvieshu tauta uz tiem reagees??

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: Vakar viens fotoradars bija netālu no Valmieras, uz Valmiera - Rīga štrāses, tur kur uz Limbažiem nogriežas!

būsi dzērumā sajaucis ar parastu fotoaparātu uz statīva!

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

uzmanību, fotoradars ir uz Salu tilta !!!!!!!!

Uuu, zelta dziisla... Tur stundas laikaa shie varees vienu fotoradaru atpelniit.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Cikos ta Ideots redzēja tur to radaru? Es pirms kāda laiciņa braucu uz TA pāri tiltam un nupat tik atgriezos. Un kaut kā nemanīju. Vai arī pārāk ātri braucu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Cikos ta Ideots redzēja tur to radaru? Es pirms kāda laiciņa braucu uz TA pāri tiltam un nupat tik atgriezos. Un kaut kā nemanīju. Vai arī pārāk ātri braucu.

Jā, uz 170 jūdzēm stundā

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Damn, Ideots laikam nejokojas un tur tiešām ir fotoradars. Bet kurā pusē? Ok, es baiiiiigi neskrēju, bet turējos smuki ar visiem kopā - t.i. uz 90 kmh.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Damn, Ideots laikam nejokojas un tur tiešām ir fotoradars. Bet kurā pusē? Ok, es baiiiiigi neskrēju, bet turējos smuki ar visiem kopā - t.i. uz 90 kmh.

nu tad ar visiem kopā arī gaidi apsveikumu!

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Virzienā uz Pārdaugavu .

ozmosis Reģ.: 28.02.2004
0 0 Atbildēt

Tikai dīvaini, ka Krievijā līdzīgi fotoradari tiek iepirkti par apmēram 5000 Ls, bet pie mums ap 25000Ls gabalā. Kā tāda ierīce var maksāt 25000 Ls????

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

ozmosis rakstīja: Tikai dīvaini, ka Krievijā līdzīgi fotoradari tiek iepirkti par apmēram 5000 Ls, bet pie mums ap 25000Ls gabalā. Kā tāda ierīce var maksāt 25000 Ls????

www.likumavarda.lv/...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Min 30. atpakaļ bija Krasta ielā , uzreiz zem Salu tilta centra virzienā - tur atļautais ir 50 km/h ...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Fotoradars atrodas zem Salu tilta virzienā uz centru pa Krasta ielu.

Smaidam !!!!!

Tad jau tur labi plāns pildās!

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

nu tā vieta zem tilta un drusku aiz tilta visos laikos bijusi cp.istiem tīkama. šie jau ar zina ka RD tur bļaustās uz visu un uz pilnu klapi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

normālam detektoram nekas tur nebļaustās

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Cikos ta Ideots redzēja tur to radaru? Es pirms kāda laiciņa braucu uz TA pāri tiltam un nupat tik atgriezos. Un kaut kā nemanīju. Vai arī pārāk ātri braucu.

Tevi redzeeja bildes pa pastu piesuutiis ;d

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

skaidrs, ka normalam ir ok. bet tagad puikas sapirkuši visādas lētas mantiņas un sakarinājuši logos. nepietiek, ka leti RD, bet vēl škībi salikti.

To tak cp zin.

Nesen vispār bija smieklīgs gadījums. Braucu pirmais pa taisnu šosi, neskrienu pārāk, bijā kādi 105 pieklājīgie. Tālumā pamanu volvo, nopīkst vienreiz rd. sabremzējos līdz 90, noņemu rd no redzamibas loka. tikmēr volvo klāt, ieslēdz bākugunis. Domāju, ka nu ņems un čakarēsies par sīkumiem, sabremzējos lai lēnu uzbrauktu uz nomales un stātos malā. Bet liels bija pārsteigums, kad cp.isti garām braucot nu tā lūrēja uz paneli, ka likās šis pa logu izlīdīs. Bet pabraucot garām, ķēmi izslēdza uguņus un aizbrauca tālāk.

TX-Archa Reģ.: 20.08.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Ne tikai Getzi, bet arī Imprezu nevienu jau sen neesmu uz ceļiem manījis.

Viens Subaars taa regulaari tusee pa Taalinas shtraasi pie Saulkrastu apvadcelja

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: skaidrs, ka normalam ir ok. bet tagad puikas sapirkuši visādas lētas mantiņas un sakarinājuši logos. nepietiek, ka leti RD, bet vēl škībi salikti.

To tak cp zin.

Nesen vispār bija smieklīgs gadījums. Braucu pirmais pa taisnu šosi, neskrienu pārāk, bijā kādi 105 pieklājīgie. Tālumā pamanu volvo, nopīkst vienreiz rd. sabremzējos līdz 90, noņemu rd no redzamibas loka. tikmēr volvo klāt, ieslēdz bākugunis. Domāju, ka nu ņems un čakarēsies par sīkumiem, sabremzējos lai lēnu uzbrauktu uz nomales un stātos malā. Bet liels bija pārsteigums, kad cp.isti garām braucot nu tā lūrēja uz paneli, ka likās šis pa logu izlīdīs. Bet pabraucot garām, ķēmi izslēdza uguņus un aizbrauca tālāk.

Cik vispār stulbam jābūt, lai RD pie paneļa liktu? Tas tas pats, kas "reku man mantiņa pa 200Ls :NAAC:"! Un tie, kuri pie spoguļa liek tā ka vadu jau pa kilometru var pamanīt, arī nav ne kapeiku labāki!

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

tagad katram otrajam pāķim stiklā stāv nafigātors,drīz mentiem apniks pētīt vai tev detektors vai nafigātors

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

nu es lieku tā ka principā pamanīt var tikai, kad pienāk tuvu klāt un sāk lūrēt. Tā kā tajā gadījumā pastāvēja iespēja, ka šie var apturēt, tad arī novācu. Manā gadījumā vadus neredz.

Bet dēļ visu šo matiņu izkarināšanas loga vidū, šie cp.isti ir palikuši manāmi acīgāki.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Cik tālu no Rīgas robežas esat redzējuši motopeles patrulējot?

Es šonedēl redzēju aiz Daugmales uz P85.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti