AUDI 80

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Nu ko audi fani!!! Ir iespēja tikt pie lieliski saglabāta A80, kurš ir bijis audi fana rokās, kopts un mīlēts tā teikt. Resp A 80 1991g TD ar interkūleri. Sarkans.

Signālene, marķējums, āķis, centrālā atslēga vienām durvīm

Ļoti sakarīgs stāvoklis.

800 LVL

Klients tirgo, normāls autos, nomainīts tika jo na haļavu tika ceturtā gada oktāvija.

 
1 2 3 4
S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

tikpat galējs pāķisms ir meklēt saaba līdzības ar lambo

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

S2 arī ir muca Un atšķirībā no sāba, tam ir pareizā piedziņa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Gaidu konkrētus piedāvājumus ar datumu un laiku, ibio.

Škoda paliks mājās, ja kas

A ja precīzāk?

Ko tieši vēlies noskaidrot? Ja to vai spēju atbildēt par saviem vārdiem tad piedāvāju Koblenz Apsardze treniņ zāli, ja par to kuram no mums ir miskaste, tad vari izvēlēties kuru no maniem auto gribi salīdzināt ar savu, piedāvājumā Skoda SuperB, Chrysler Vojager vai SAAB 95 Griffin.

Joprojām uzskatu, ka biji neprav komentējot par A80.

300m paardevi?

Jā, pazīstamai sievietei un varu brīvi saņemt lietošanā ja ievajagās

Vienu brīdi jau gandrīz pārdomāju, bet tad kliente pati pieteicās un es padevos.

saabis labaak patiik?

nē, vienkārši to sābu ir bezcerīgi notorigot..... ipašnieks ir garantēti priekšpēdējais auto īpašnieks pirms tolmeta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Un ieliec kaut divas

stukas taj muCā tāpat tev nebūs tā komforta, stabilitātes, miera un drošības ko sniedz amerikāņu un SAAB auto!

Salīdzināji Sāābu ar iztikas minimumu...

eu nu taga man viss par to praideru ir skaidrs viņam taču ir sābs

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ko tieši vēlies noskaidrot? Ja to vai spēju atbildēt par saviem vārdiem tad piedāvāju Koblenz Apsardze treniņ zāli, ja par to kuram no mums ir miskaste, tad vari izvēlēties kuru no maniem auto gribi salīdzināt ar savu, piedāvājumā Skoda SuperB, Chrysler Vojager vai SAAB 95 Griffin.

Joprojām uzskatu, ka biji neprav komentējot par A80.

Sākumā gribēju zināt laiku, kad audi80 īpašnieki norādīs man uz būtiskām viņu spēkratu priekšrocībām salīdzinot ar manējo. Tagad jau laikam neko negribu, jo viss ir tāpat redzams. Nu nafig man jāsalīzina Tavi saabi un pārējās lamatas? Par "Koblenz Apsardze treniņ zāli" vispār labs - laikam tagad katru, kurš internetā kaut ko uzdirsīs, aicināšu uz turieni Visticamāk, ka vakar biji pielējis muti, savādāk tas viss nav izskaidrojams. Un prav es biju vai ne prav - uzreiz pāriet uz diezgan nopietniem personīgiem apvainojumiem...

Tu jau pats pārgāji uz personīgiem A80 īpašnieka aizvainojumiem.

Alkoholu praktiski nelietoju, tātad kļūdijies.

A80 bijušais īpašnieks pirmkārt un galvenokārt norādīs uz tehnisko vienkāršību un patieso lētumu ekpluatācijā kas ir svarīgi daudziem cilvēkiem, kaut man galvenais auto ir dinamika un ērtības.

Par zāli- ja ievajagās dod ziņu

A Tev tā zāle laba? Cik maksā?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Gregers rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Ko tieši vēlies noskaidrot? Ja to vai spēju atbildēt par saviem vārdiem tad piedāvāju Koblenz Apsardze treniņ zāli, ja par to kuram no mums ir miskaste, tad vari izvēlēties kuru no maniem auto gribi salīdzināt ar savu, piedāvājumā Skoda SuperB, Chrysler Vojager vai SAAB 95 Griffin.

Joprojām uzskatu, ka biji neprav komentējot par A80.

Sākumā gribēju zināt laiku, kad audi80 īpašnieki norādīs man uz būtiskām viņu spēkratu priekšrocībām salīdzinot ar manējo. Tagad jau laikam neko negribu, jo viss ir tāpat redzams. Nu nafig man jāsalīzina Tavi saabi un pārējās lamatas? Par "Koblenz Apsardze treniņ zāli" vispār labs - laikam tagad katru, kurš internetā kaut ko uzdirsīs, aicināšu uz turieni Visticamāk, ka vakar biji pielējis muti, savādāk tas viss nav izskaidrojams. Un prav es biju vai ne prav - uzreiz pāriet uz diezgan nopietniem personīgiem apvainojumiem...

Tu jau pats pārgāji uz personīgiem A80 īpašnieka aizvainojumiem.

Alkoholu praktiski nelietoju, tātad kļūdijies.

A80 bijušais īpašnieks pirmkārt un galvenokārt norādīs uz tehnisko vienkāršību un patieso lētumu ekpluatācijā kas ir svarīgi daudziem cilvēkiem, kaut man galvenais auto ir dinamika un ērtības.

Par zāli- ja ievajagās dod ziņu

A Tev tā zāle laba? Cik maksā?

Man bezmaksas īpašiem gadījumiem. A ikdienā uz Ķeizarmežu staigāju, tur labāk patīk.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Gregers rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Gaidu konkrētus piedāvājumus ar datumu un laiku, ibio.

Škoda paliks mājās, ja kas

A ja precīzāk?

Ko tieši vēlies noskaidrot? Ja to vai spēju atbildēt par saviem vārdiem tad piedāvāju Koblenz Apsardze treniņ zāli, ja par to kuram no mums ir miskaste, tad vari izvēlēties kuru no maniem auto gribi salīdzināt ar savu, piedāvājumā Skoda SuperB, Chrysler Vojager vai SAAB 95 Griffin.

Joprojām uzskatu, ka biji neprav komentējot par A80.

300m paardevi?

Jā, pazīstamai sievietei un varu brīvi saņemt lietošanā ja ievajagās

Vienu brīdi jau gandrīz pārdomāju, bet tad kliente pati pieteicās un es padevos.

saabis labaak patiik?

Sena vājība

Tā arī nespēja neviens atrast kas par vainu stūrei, ka čīkst, klienti godīgi par to pabrīdināju un tākā auto citādā ziņā bija perfktā stāvoklī tad kliente viņu nopirka neminstinoties.

Pati bieži viesojās Krievijā un tur vietējais kulibins dienas laikā visu salaboja paņemot par to 40$.

Izrādijās tie smerdeļi no Atlasa tiešām bija distancerus pie atbalsta gūltņiem izmetuši u tādēļ atbalsta gūltnis slīpi stāvēja vot i čīkstēja.

kaads tad dzineejs saabam?

es Tevi pazīstu?

nemaaku teikt

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Tu jau pats pārgāji uz personīgiem A80 īpašnieka aizvainojumiem.

Alkoholu praktiski nelietoju, tātad kļūdijies.

A80 bijušais īpašnieks pirmkārt un galvenokārt norādīs uz tehnisko vienkāršību un patieso lētumu ekpluatācijā kas ir svarīgi daudziem cilvēkiem, kaut man galvenais auto ir dinamika un ērtības.

Par zāli- ja ievajagās dod ziņu

Psc, nu tas tik ir kadrs! Parādi man to personīgo apvainojumu, ko esmu veltījis kādam leģendārā audi80 īpašniekam. Vai varbūt tieši norādīt uz tekstu, ko veltīji man? Tu tiešām esi tik dīvains vai Tev vienkārši patīk bezjēdzīgas vārdu spēles?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti