Jautājumi par w-124 izpūtējiem

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Ir doma no viena bij. BIEZĀ Ogres apkārtnē nopirkt interesantu un labu w-124 mersi ar 24 vārstu 3.2 litru dzinēju. Mersis dažus gadus ir stāvējis "svaigā gaisā", tāpēc izpūtēja trubas viņam ir kā siets. Pārējais viss ir OK.

Tāpēc, būtu priecīgs, ja iauto daudzie speci-mersisti man pastāstītu - cik aptuveni maksā VISAS tās trubas jaunas, un kurā bodē vai servisā tās meklēt. Loģiski, ka nevajag nekādas dārgas superfirmas zīmolu, bet lai iztur kaut 3 gadus. Būšu pateicīgs par sakarīgiem ieteikumiem.

 
1 2 3 4 5
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

sia novus.lv bergjos uztaisiis kaadu gribi un kaa vajag. un no kaa vajag.

otrs serviss Smerlja ielaa-kino studijas garazjaas. shim adresi nepateikshu-bet rezanatoru katalizatora vietaa liku tur.

un atceries ja tev MB ar katalizatoru,tad nododot veco katalizatoru tu vari atguut 50,-ls/kg.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Novum nevis Novus!

Ļoti labi speci, ātri un kārtīgi strādā un arī garantiju 2 gadi dod uz to ko sastrādā

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Novum nevis Novus!

Ļoti labi speci, ātri un kārtīgi strādā un arī garantiju 2 gadi dod uz to ko sastrādā

nu...varbuut. bet iepeerk no smerlja ielas baazes(taa vinji reklameejaas ) vajadziigaas detaljas...

abi liidzveertiigi.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bunduļus viņi paši taisa, tik ja oriģinālo gribi vai kādu īpašu uzgali.

Kad nopirku Kraisleri tad pie viņiem pēdējo bunduli liku jo mežā pārplēsu, veči noņēma veco, izmērija, apskatijās un uztaisija jaunu.

Tik apjautājās no kāda materiāla gribu un ar kādu uzgali.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Līdz šim merši man nekad nav bijuši, maz par viņiem ko zinu. Bet esmu no daudziem mersistiem dzirdējis, ka tas 3,2 24-vārstu dvižoks esot kaut kās īpašs» Kāpēc tā ?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Vidējais un pēdējais bundulis ir pieejams Poļu ražotāju , ta saucamajā ALU ( ar alumīnija slāni noklātajā ) versijā, kurš nemaz tik stipri nemēdz rūsēt, normālas, protams eksplutācijas apstākļos... un maksā saprātīgas naudas, ap 30 Ls gabalā, ja skatamies pēc Walker vai Bosal izstrādājumiem ( otrais lai gan skaitās vācu, bet galvenokārt tik un tā nāk no rūpnīcām kuras ir izvietotas bijušajās soc valstīs ) tad tur cenas par otro un trešo izpūtēja daļu jau grozās ap 100 Ls gabalā...

Par pirmo daļu, jeb biksēm- tās nāk komplektā ar katalizātoru, un uz pasūtījumu izmaksās +/- 200-250 Ls.....

tāda aptuveni ir situācija, kuru redzu es .......

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

otrs serviss Smerlja ielaa-kino studijas garazjaas. shim adresi nepateikshu-bet rezanatoru katalizatora vietaa liku tur.

un atceries ja tev MB ar katalizatoru,tad nododot veco katalizatoru tu vari atguut 50,-ls/kg.

Tas tas pats, kas noplēsa par to 60 latus?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Mersim pietiek ar pāris notekcauruļu trubām. To veco lamatu tāpat nāksies nodot Tolmetā, tad nafig likt kautko labāku.

Kas ir labāks? Jauna Dacīte?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Bet kur Rīgā pašlaik atrodas specializētie izpūtēju servisi, kas spējīgi bez lielām problemām savlaicīgi nodrošināt ar nepieciešamajiem bunduļiem un trubām. Kopš pāris gadus braukāju ar jaunu auto, ar tml. servisiem zuduši visi kontakti. Atceros, ka kādreiz glušaku servisi bija pie Jūrmalas gatves viadukta, uz Skanstes ielas, arī krastenē ... Domāju, ka izvēlēšos kaut ko "vidējas" klases - vai nu walkerus, vai poļu brīnymus. Lai nokalpo vismaz 3 gadus.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Poļu brīnumi gadam ,diviem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesi, bet tas takš nav svežaks kujdajs, tas mersis plīsīs vienā laidā, jo nav jauns

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Ir doma no viena bij. BIEZĀ Ogres apkārtnē nopirkt interesantu un labu w-124 mersi ar 24 vārstu 3.2 litru dzinēju. Mersis dažus gadus ir stāvējis "svaigā gaisā", tāpēc izpūtēja trubas viņam ir kā siets. Pārējais viss ir OK.

Tāpēc, būtu priecīgs, ja iauto daudzie speci-mersisti man pastāstītu - cik aptuveni maksā VISAS tās trubas jaunas, un kurā bodē vai servisā tās meklēt. Loģiski, ka nevajag nekādas dārgas superfirmas zīmolu, bet lai iztur kaut 3 gadus. Būšu pateicīgs par sakarīgiem ieteikumiem.

A ja nav noslēpums par kādu cenu tad viņu tu taisies ņemt un kura gada viņš ir?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

uldiskru: 1994.gada, par 500 ls. Man nekad mersis nav bijis, radās doma par nelielām pārmaiņām ikdienā.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: uldiskru: 1994.gada, par 500 ls. Man nekad mersis nav bijis, radās doma par nelielām pārmaiņām ikdienā.

Nu tā jau limonāde, bet līdz dabūsi TA ; pārrakstīsi un varēsi normāli vizināties gan jau ieliksi vēl otrus 500 ar to tad arī rēkinies

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: noteikti, ka kārba ir pagalam (remonts- līdz 1 k ls)

motora vadība un elektronika (arī līdz 1 k ls)

nez kas ar piekari vēl utt.

nopirks pa 500, saliks 2k iekshaa un buus tas pats, kas kakjis maisaa par tirgus cenu, bet jau sataisiits

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: uldiskru: 1994.gada, par 500 ls.

godīgi pasaku, aizmirsti.

24v modeļu koptu utt tirgus cena vismaz 4 k EUR padomā pats.

es jau gaidiiju

UN sagaidiiju

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Visàm citàm masìnàm cenu nosaka saimnieka vajadzìba pèc pikja un tas,kas no tàs urnas bùs palicis pàri attiecìbà pret to,ko pircèjs ir gatavs dot.

Lai gan baidos,ka no tà mersha bùs tikai aprùsèjis $terns palicis.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja izdosies pielaist,tad elju rìs pa visiem 24 vàrstiem,elektrìba gljukos utt.plus tas,ka mershi pastiprinàti rùsè,it ìpasi stàvot.es vienu redzèju,kam pat bamperis bija caurrùsèjis!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Ja izdosies pielaist,tad elju rìs pa visiem 24 vàrstiem,elektrìba gljukos utt.plus tas,ka mershi pastiprinàti rùsè,it ìpasi stàvot.es vienu redzèju,kam pat bamperis bija caurrùsèjis!

nu tu tagad ar daabuusi

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: es vienkārši smejos līdz zemei

lielie MB speciālisti : Ozz un Ursis.

nevienu MB nekad nav jūzojuši, bet mņeņie, redziet, imejut

malači

te pat mulkjim ir skaidrs,ka lamata kas pàris gadus nostàvèjusi pie sètas gaida tuvàko kaibalas reisu uz tolmetu.

Man te viens kolègjis,arì ar 124 kuzavu pa garàzu pàrvietojas galvenokàrt ar pusautomàtu un lupatu,brauc tikai uz laukiem jo uz darbu iet kàjàm.Zigi,tas NAV normàli,ka 90to gadu vidus masínai ir jålàpa caurumi,visas normàlas masìnas ir vismaz fosfàtètas,pat vw un audì!Un ja par "kopsanu" uzskata maksimàli biezhas vizìtes pie Dìlera,tad sip vinjus zirgs.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Zoo rakstīja: Zigi,tas NAV normàli,ka 90to gadu vidus masínai ir jålàpa caurumi

pamēģini manējam zaļajam atrast caurumu vai eļļas plankumu

Taisnības labad gan jāsaka, ka rūsu tur var atrast dafiga. Pat uz jumta. Bračkas w124 tas pats.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Zoo rakstīja: Zigi,tas NAV normàli,ka 90to gadu vidus masínai ir jålàpa caurumi

pamēģini manējam zaļajam atrast caurumu vai eļļas plankumu

Izņēmums, kas apstiprina kopsakarību

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zoo kāds "pat" par Audi? Aizmirsi, kurā gadā cinks sākās?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gribi teikt, ka jebkuru lēto bleķi nevar sagatavot tā, lai tas nepūst?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

gribu teikt ar vien vaard...

SZ- taada sajuuta ka saki aiz skaudiibas... ka par savu ideaalo lamatu atpogaaji nenormaalo $$$ bet te cilveeks par ~10x mazaaku ciiparu var iekampt ljoti pat iespeejams ka normaalu Q... dumi kautkaa...

ja tas autoss ir pa briidim kustinaats/ruucinaats- tad tieshaam var izraadiities ka vieniigais auspuffs jaamaina... ne?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti