Gribu pirkt Mitsubishi Galant

mezhavecis Reģ.: 27.08.2008

Ilgi esmu rullējis ar vellapēdu un tas kļuvis par lēnu. Doma tuvākā laikā iepirkt nedārgu vāģi, un vairāk izvēle krīt uz Mitsubishi Galant 1994-1999 g 2.0 sedanu, hečbeku. Tākā budžets nav neko liels, tad nu max 3000 Ls varu atļauties.

Viens no lieliem nosacījumiem - automāts. Kaut kā baigi sen nav braukts un pa pilsētu būs ērtāk rullēt.

Mošk kādam ir kāds alternatīvs variants šādā cenu kategorijā ar ne īpaši lielu motoru, ne vecu (patīk komforts). Mikrovāģus negribu - grūti ierāpties salonā. Lielie Audi 100 nederēs - kravas nevadāju. Nu arī lai nav eksplutācijā pārāk dārgs.

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Audi 80

Pēdējo gadu otrais golfs [trešajiem ir tieksme uz pūšanu ]

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Audi 80

Pēdējo gadu otrais golfs [trešajiem ir tieksme uz pūšanu ]

Uzreiz var redzēt ar ko cilvēks ikdienā saskaras. Brīnums, ka pasāta universāls vēl nav pieminēts.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Ir piedāvājumā 98. gada Galants. 2.5 automāts, klimati, kruīzi, elektriskie beņķi, praktiski visi pribambasi ieskaitot gaišas ādas salonu. Īpaši nevajag bīties no 2.5 motora par benzīna patēriņu, jo principā viņš ir ļoti humāns šai sakarā salīdzinot ar citiem līdzīgiem. Pie tam, ja vajag paskriet, problēmu nav...

mezhavecis Reģ.: 27.08.2008
0 0 Atbildēt

Pa cik tāds nāk? Mošk kāds foto ir?

Einstein rakstīja: Ir piedāvājumā 98. gada Galants. 2.5 automāts, klimati, kruīzi, elektriskie beņķi, praktiski visi pribambasi ieskaitot gaišas ādas salonu. Īpaši nevajag bīties no 2.5 motora par benzīna patēriņu, jo principā viņš ir ļoti humāns šai sakarā salīdzinot ar citiem līdzīgiem. Pie tam, ja vajag paskriet, problēmu nav...

Golfs man galīgi nepatīk. Kā jau minēju, universāli un citi tanki neder. Vajag stabilu braucamo pa pilsētu un ārpus tās. Lietots tiks neregulāri.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

mezhavecis rakstīja: Pa cik tāds nāk? Mošk kāds foto ir?

Einstein rakstīja: Ir piedāvājumā 98. gada Galants. 2.5 automāts, klimati, kruīzi, elektriskie beņķi, praktiski visi pribambasi ieskaitot gaišas ādas salonu. Īpaši nevajag bīties no 2.5 motora par benzīna patēriņu, jo principā viņš ir ļoti humāns šai sakarā salīdzinot ar citiem līdzīgiem. Pie tam, ja vajag paskriet, problēmu nav...

Golfs man galīgi nepatīk. Kā jau minēju, universāli un citi tanki neder. Vajag stabilu braucamo pa pilsētu un ārpus tās. Lietots tiks neregulāri.

Hmm, nezinu...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Jāapskatās, kāda ir vidējā cena...

Bildes uz sitiena nav gan. Sedans, pelēkā krāsā. Līdzi varu atdot ziemas tupeles. Tās gan nav pirmā svaiguma, tomēr šo ziemu mierīgi var braukt.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Ielūrēju iekš ss.lv... Varētu būt runa par kādiem divarpus latiem. Un runa jau vēl vienmēr ir runājama...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Akuetj cenas viņiem krīt. Es pirms gada, notirgoju pa 5400EUR tādu kurš tagad tur 2500 stāv

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

msh rakstīja: Audi 80

Pēdējo gadu otrais golfs [trešajiem ir tieksme uz pūšanu ]

Uzreiz var redzēt ar ko cilvēks ikdienā saskaras. Brīnums, ka pasāta universāls vēl nav pieminēts.

Okej, nosaucu B2 passāta GT universāli - jo tas ir audis ar 2.2 KV un q

Piedod, ar golfiem maz saskarsmes sanāk Bet jo lielāka saskarsme sanāk ar šķībaču meistarojumiem, jo vairāk pārliecinos, ka mašīnas taisīt māk tikai vācieši, šķībačiem ir tieksme katrā mašīnā iekļaut vismaz dažus tirsas risinājumus Pēdējais, kuram sanāca uzrauties - gondas civikam, tam, kas deviņdesmito otrajā pusē nāca, viduskonsole pie grīdas pieskrūvēta ar divām caurejošām skrūvēm, kur jāiespiež galva, lai kaut ko tādu izdomātu?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

mezhavecis rakstīja: Ilgi esmu rullējis ar vellapēdu un tas kļuvis par lēnu. Doma tuvākā laikā iepirkt nedārgu vāģi, un vairāk izvēle krīt uz Mitsubishi Galant 1994-1999 g 2.0 sedanu, hečbeku. Tākā budžets nav neko liels, tad nu max 3000 Ls varu atļauties.

Viens no lieliem nosacījumiem - automāts. Kaut kā baigi sen nav braukts un pa pilsētu būs ērtāk rullēt.

Mošk kādam ir kāds alternatīvs variants šādā cenu kategorijā ar ne īpaši lielu motoru, ne vecu (patīk komforts). Mikrovāģus negribu - grūti ierāpties salonā. Lielie Audi 100 nederēs - kravas nevadāju. Nu arī lai nav eksplutācijā pārāk dārgs.

taa ka esmu volvists, tad laikam ka ieteiksu 850to...

sedans vai vagons nav noziimes....

ja grib riktiigi kapeikjaajamo, tad jaameklee peedeejo gadu 940tie bez lambda zondes (paredzeeti Krievijas tirgum) un jaakraamee visruu analogaa gaazes iekaarta.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Iesau palasīties šito topiku, varbūt kaut kādā skaidrībā par motoriem tiksi --> www.iauto.lv/...

Es gan pats skatījos uz 2.4 GDI - nav tik rijīgs kā 2.5, bet finālā vienalga bmw izvēlējos... Bet MiGal haizivs ir smuka, joprojām patīk.

Einstein - joprojām centies notirgot savu aparātu, gandrīz jau gads pagājis...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Es īstenībā tā baigi necenšos šamējo pārdot. Vispār jau dikti feini, ka ir divas mašīnas, bet nu protams, ka, ja būtu iespēja, nopārdotu mičuku tīri aiz materiālā aspekta, jo itkā nevajadzīgi piķis jātērē apdirsināšanā, teh.skatē un bla bla bla...

Pašlaik gan viš man pelna naudu , jo ir ķipa tā kā iznomāts vienam...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Arī labi!

Man ar ir otrā mašīna - 9.1 gada Micu Lanceris, kas kalpo retām saiminiecības vajadzībām paretai sievas pašnogādāšanai uz veikalu.

Mitsu ir labi autiņi...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

msh rakstīja: Audi 80

Pēdējo gadu otrais golfs [trešajiem ir tieksme uz pūšanu ]

Uzreiz var redzēt ar ko cilvēks ikdienā saskaras. Brīnums, ka pasāta universāls vēl nav pieminēts.

Okej, nosaucu B2 passāta GT universāli - jo tas ir audis ar 2.2 KV un q

Piedod, ar golfiem maz saskarsmes sanāk Bet jo lielāka saskarsme sanāk ar šķībaču meistarojumiem, jo vairāk pārliecinos, ka mašīnas taisīt māk tikai vācieši, šķībačiem ir tieksme katrā mašīnā iekļaut vismaz dažus tirsas risinājumus Pēdējais, kuram sanāca uzrauties - gondas civikam, tam, kas deviņdesmito otrajā pusē nāca, viduskonsole pie grīdas pieskrūvēta ar divām caurejošām skrūvēm, kur jāiespiež galva, lai kaut ko tādu izdomātu?

Nevaru nepiekrist. Ar japāņiem es jau kādu laiku nedraudzējos. Divas reizes uz tā grābekļa kāpu, vairs nevajag

Nu lexus vēl varētu. Vai kruzaku kādu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pērc

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Iesau palasīties šito topiku, varbūt kaut kādā skaidrībā par motoriem tiksi --> www.iauto.lv/...

Es gan pats skatījos uz 2.4 GDI - nav tik rijīgs kā 2.5, bet finālā vienalga bmw izvēlējos... Bet MiGal haizivs ir smuka, joprojām patīk.

Einstein - joprojām centies notirgot savu aparātu, gandrīz jau gads pagājis...

Kas tad tur ir skaists tajā migalā? Bez tam būmerim ir viena jauka lieta, kas ir arī vienīgā, kas man pašam būmeros patīk - R6 zem haubes Kamēr migalam labākajā gadījumā V6...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Topika autor, ja tomēr pērc galantu, nopērc šitādu upload.wikimedia.org/...

Vismaz būs kāda atšķirība no parastajiem migaliem - micuks, kas izskatās pēc žiķeļa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Iesau palasīties šito topiku, varbūt kaut kādā skaidrībā par motoriem tiksi --> www.iauto.lv/...

Es gan pats skatījos uz 2.4 GDI - nav tik rijīgs kā 2.5, bet finālā vienalga bmw izvēlējos... Bet MiGal haizivs ir smuka, joprojām patīk.

Einstein - joprojām centies notirgot savu aparātu, gandrīz jau gads pagājis...

Kas tad tur ir skaists tajā migalā? Bez tam būmerim ir viena jauka lieta, kas ir arī vienīgā, kas man pašam būmeros patīk - R6 zem haubes Kamēr migalam labākajā gadījumā V6...

nez... tam V6 2.0 24v Tava muchele jau nu stipri iepakaljus atrodaas... bij kaad briidi lietoshanaa- taads briinums ar tomaatkaarbu...

mezhavecis Reģ.: 27.08.2008
0 0 Atbildēt

Tomēr uz lieliem motoriem skatos skeptiski - visu naudu izgrūst negribas degvielā, lai pāris reizes pagāzētu.

msh, tas tāds aizvēsturisks izskatās Amīšu formas tačka tīri gaumīga.

Lexus nav man pa kabatai, tur jau lētākais modelis maksā baigo piķi.

Tie Volvo 850, izskatās baigie gramilas. 940-tie praktiski nav automātu - izvēles nekādas.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

msh rakstīja: Audi 80

Pēdējo gadu otrais golfs [trešajiem ir tieksme uz pūšanu ]

Uzreiz var redzēt ar ko cilvēks ikdienā saskaras. Brīnums, ka pasāta universāls vēl nav pieminēts.

Okej, nosaucu B2 passāta GT universāli - jo tas ir audis ar 2.2 KV un q

Piedod, ar golfiem maz saskarsmes sanāk Bet jo lielāka saskarsme sanāk ar šķībaču meistarojumiem, jo vairāk pārliecinos, ka mašīnas taisīt māk tikai vācieši, šķībačiem ir tieksme katrā mašīnā iekļaut vismaz dažus tirsas risinājumus Pēdējais, kuram sanāca uzrauties - gondas civikam, tam, kas deviņdesmito otrajā pusē nāca, viduskonsole pie grīdas pieskrūvēta ar divām caurejošām skrūvēm, kur jāiespiež galva, lai kaut ko tādu izdomātu?

arii bez Q ...un 2.2 maniits... veesture

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

msh rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Iesau palasīties šito topiku, varbūt kaut kādā skaidrībā par motoriem tiksi --> www.iauto.lv/...

Es gan pats skatījos uz 2.4 GDI - nav tik rijīgs kā 2.5, bet finālā vienalga bmw izvēlējos... Bet MiGal haizivs ir smuka, joprojām patīk.

Einstein - joprojām centies notirgot savu aparātu, gandrīz jau gads pagājis...

Kas tad tur ir skaists tajā migalā? Bez tam būmerim ir viena jauka lieta, kas ir arī vienīgā, kas man pašam būmeros patīk - R6 zem haubes Kamēr migalam labākajā gadījumā V6...

nez... tam V6 2.0 24v Tava muchele jau nu stipri iepakaljus atrodaas... bij kaad briidi lietoshanaa- taads briinums ar tomaatkaarbu...

Pričom tur vēl mana muca? Pieliec tādam blakus tādu retumu kā A90 2.0 20v ar 160 lopiem uz četriem riteņiem

Viens no lielākajiem audi mīnusiem - motoru klāstā nav neviena R6

mezhavecis es drīzāk "kastes ar amīšu formām" sauktu par miskastēm tieši šī iemesla dēļ Kaut gan labi, ar tādām formām normāli ražotāji neražo[ja], vēl viens iemesls tam titulam Vēl nosauc to tizlo izskatu par "modīgu", varēs pasmieties

mezhavecis Reģ.: 27.08.2008
0 0 Atbildēt

Ē, nu tas nav nopietni domāts Amīšu retro cienītājiem varbūt ne.

msh rakstīja: mezhavecis es drīzāk "kastes ar amīšu formām" sauktu par miskastēm tieši šī iemesla dēļ Kaut gan labi, ar tādām formām normāli ražotāji neražo[ja], vēl viens iemesls tam titulam Vēl nosauc to tizlo izskatu par "modīgu", varēs pasmieties

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Whatever, lai tas neglītais dizains paliek

Ja pērc savu sapņu micuku, neaizmirsti pameklēt visās malās rūsu Nopietni Nesen gadījās redzēt vienu carismu, kurai bija jāpārmetina brille, jo tā bija sapuvusi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paņem Sviestca sābu!

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Mežaveci, ar to lielo motoru degvielas patēriņu patiesībā tik traki nemaz nav. Konkrēti par savējo 2.5l- pa šoseju braucot ar kruīzu uz 110 km/h mierīgi izdodas ielīst 6 litros. Protams, ka nav arī nekāda problēma nosvilināt savus 15 litrus, ja par visām varītēm gribās.... Hmm, faktiski, ja salīdzina 2.5 ar 2.0, tad bencīns tiek apēsts gandrīz vienādos daudzumos, bet to motora tilpuma puslitru braucot dikti tomēr jūt, jo 2.5 ir krietni ņiprāks...

Viens te minēja par rūsu mičukiem... Pilnīga taisnība. Tas diemžēl viņiem raksturīgi...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti