BMW X3. Džips? Džips!

M77 Reģ.: 06.08.2008
 
1 2
M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Par to "divu zonu klimata kontroli" konkursa nolikuma autoru vajadzētu atlaist nekavējoties.

Nez' vai Iecavas iedzīvotāji nevarētu jamo domi iesūdzēt tiesā par līdzekļu izšķērdēšanu?!

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

www.iecava.lv/...

Izpilddirektors- Mārtiņš Veinbergs

Grāmatvede- Žanna Veinberga

Izskatās pēc kārtējā ģimenes uzņēmuma.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Skaisti

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A kas tàdam nabadzinjam atliek,ja pats nevar nopirkt?

Ìstenìbà par shamu gàjienu vajadzétu mantas konfiskàciju

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Ja jau "džips" bija vajadzīgs(ne zīmuļauto),tad par X3 cenu varēja divus kādus,piemēram,Hyundai Terracan nopirkt.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Ja jau "džips" bija vajadzīgs(ne zīmuļauto),tad par X3 cenu varēja divus kādus,piemēram,Hyundai Terracan nopirkt.

vai četras labi nopakotas ŅIVAS!

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

UUSA rakstīja: Ja jau "džips" bija vajadzīgs(ne zīmuļauto),tad par X3 cenu varēja divus kādus,piemēram,Hyundai Terracan nopirkt.

vai četras labi nopakotas ŅIVAS!

Vai astoņus kvadrociklus!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja man būtu jāpērk BMW-X3, tad par 38360 eiro (26960 latiem) pirktu šo auto ar 2 litru 177 zirgspēku dīzeļmotoru. Maksāt 7000 eiro (4920 latus) vairāk, lai iegūtu BMW-X3 ar 3 litru 218 zirgspēku dīzeļmotoru, manuprāt, nav vērts:

www.bmauto.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja man būtu jāpērk BMW-X3, tad par 38360 eiro (26960 latiem) pirktu šo auto ar 2 litru 177 zirgspēku dīzeļmotoru. Maksāt 7000 eiro (4920 latus) vairāk, lai iegūtu BMW-X3 ar 3 litru 218 zirgspēku dīzeļmotoru, manuprāt, nav vērts:

www.bmauto.lv/...

nu gribas reizēm, Tevi, tuvāk iepazīt...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja visi ierēdņi būtu šitik kapeiku mīloši, tad šitas topiks nemaz nebūtu radies...

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Kurš te savulaik minēja, ka X3 nav nekāds džips? Klarksons? freevideo.ru/...

sižets par konkrēto bmw labs! : )))

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja neņem vērā ierēdņu cūkošanos, tad raksts par pašu auto labs:

media.club4x4.ru/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Lasu un domāju - ko vēl šajā valsti var izdarī tādu, lai iedzīvotājiem beigtos pacietība... Man bail ka tajā brīdī būš nekontrolētas linča tiesas...

Priekš kam pašvaldības dibena pārvietošanai vajadzīgs dīzelis ar vismaz 2,2 litru dīzeļdzinēju un dalītā klimatkontrole???

Par to naudu varēja iepirkt vismaz 3 (!) Fiat Panda 4x4 ar dīzeli un kondicionieri. Maksātu mazāk, apkopes lētākas, izbraukt varētu tur, kur šis iesprūstu, degvielu rītu uz pusi mazāk...

Es mīlu šo valsti!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Vācijā, "mazvalstiņā, kurā neražo nekādus automobiļus" dēļ tā ir sekojoša situācija: pašvaldībās drīkst kā dīnstvāgenus iepirkt tikai automobiļus vienkāršākajā - bāzes komplektācijā. Proti ja bāzītē logi jāver vaļā grozot rokturīti un nav pat kondicioniera un ir 1,2 litru motorītis - tad tādu arī jāpērk. Vienīgais, ja tas viss ir bāzes modelī jau iekļauts - elektrisko elogu pacēlāji vai kas līdzīgs. Plus vēl - kondicionieris ir vienīga ekstra, ko drīkst atļauties. Un arī tad tikai Vācijas dienvidos...

Ja vajag bobiku, tad pērk ko Līdzīgu Mazda B2500, Toyota Hilux un tmldz.

Vismaz tā bija savulaik, var jau būt ka Vācijā šodien ir mazliet savādāk, bet kādreiz bija tā...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

VWfans rakstīja: Ja man būtu jāpērk BMW-X3, tad par 38360 eiro (26960 latiem) pirktu šo auto ar 2 litru 177 zirgspēku dīzeļmotoru. Maksāt 7000 eiro (4920 latus) vairāk, lai iegūtu BMW-X3 ar 3 litru 218 zirgspēku dīzeļmotoru, manuprāt, nav vērts:

www.bmauto.lv/...

nu gribas reizēm, Tevi, tuvāk iepazīt...

ak TU , rakaris tāc........

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

merivas fanu par prezidentu

ZeT Reģ.: 28.05.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja man būtu jāpērk BMW-X3, tad par 38360 eiro (26960 latiem) pirktu šo auto ar 2 litru 177 zirgspēku dīzeļmotoru. Maksāt 7000 eiro (4920 latus) vairāk, lai iegūtu BMW-X3 ar 3 litru 218 zirgspēku dīzeļmotoru, manuprāt, nav vērts:

www.bmauto.lv/...

Tici man, dārgais, nevajag spriedelēt pat to kas ir un kas nav vērts. 3-litrīgais dīzelis x3-ajam ir labākais agregāts, ko vien var iedomāties (protams ja nerunājam par sd). Braucam jau trešo gadu un nenožēlojam nevienu iztērēto naudiņu - ja saproti par ko ir runa...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ZeT rakstīja:

Tici man, dārgais, nevajag spriedelēt pat to kas ir un kas nav vērts. 3-litrīgais dīzelis x3-ajam ir labākais agregāts, ko vien var iedomāties (protams ja nerunājam par sd). Braucam jau trešo gadu un nenožēlojam nevienu iztērēto naudiņu - ja saproti par ko ir runa...

Es nekā nesaku, ja to pērk privāts uzņēmums vai privātpersona. Piekritīšu, ka tas 3-litru diesels ir gan tehniski labs, gan visādi citādi lielisks, bet... Šeit iet runa par to, ka to pašvaldības pakaļu par nodokļu maksātāju naudu var pārvietot arī krietni lētāk, pārvietošanas ātrumu un nokļūšanu galapunktā tas nemaz neietekmētu, bet krietni sataupītu budžeta līzekļus un tos cilvēki varētu sajust sakārtotākā infrastruktūrā, salabotākās ielās, uzlabotākā siltummezglā - dajebkādā veidā, kas sniegtu lielāku ieguvumu pašvaldības teritorijā dzīvojošajiem...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Es nekā nesaku, ja to pērk privāts uzņēmums vai privātpersona. Piekritīšu, ka tas 3-litru diesels ir gan tehniski labs, gan visādi citādi lielisks, bet... Šeit iet runa par to, ka to pašvaldības pakaļu par nodokļu maksātāju naudu var pārvietot arī krietni lētāk, pārvietošanas ātrumu un nokļūšanu galapunktā tas nemaz neietekmētu, bet krietni sataupītu budžeta līzekļus un tos cilvēki varētu sajust sakārtotākā infrastruktūrā, salabotākās ielās, uzlabotākā siltummezglā - dajebkādā veidā, kas sniegtu lielāku ieguvumu pašvaldības teritorijā dzīvojošajiem...

Tieši tā. Ja bija nepieciešamība pēc vieglā auto ar paaugstinātu klīrensu, tad vajadzēja ņemt Nissan-Qashqai ar 1,5 litru 105 zirgspēku dīzeļmotoru knapākajā Visia komplektācijā par 13550 latiem. Tomēr kondicionieris tam auto būtu, bet dīzeļdegvielas patēriņš - pašvaldības maciņam draudzīgs, jo šis auto tērē mazāk par 6 litriem dīzeļdegvielas uz 100 km.

www.norde.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ir vēl viens jauks auto - Suzuki-SX4, kurš pat ar pilnpiedziņu ir nopērkams par patīkamām naudiņām:

suzuki.autohalle.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Fan, beidz smīdināt tautu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Fan, beidz smīdināt tautu

Šinī gadījumā, kad runa iet par arī manu naudu (nodokļiem), tas nemaz nav smieklīgi un būtu tikai atbalstāma tādu mašīnu izvēle vēlēto personu pakaļas pārvietošanai.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

msh beidz smīdināt tautu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

msh rakstīja: Fan, beidz smīdināt tautu

Šinī gadījumā, kad runa iet par arī manu naudu (nodokļiem), tas nemaz nav smieklīgi un būtu tikai atbalstāma tādu mašīnu izvēle vēlēto personu pakaļas pārvietošanai.

Es, protams, neatbalstu visādu būmeru iks trīs pirkšanu pa valsts/pašvaldību līdzekļiem, bet nu fana piedāvājumi arī ir tādi mazliet prikolīgi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja man būtu jāpērk BMW-X3, tad par 38360 eiro (26960 latiem) pirktu šo auto ar 2 litru 177 zirgspēku dīzeļmotoru. Maksāt 7000 eiro (4920 latus) vairāk, lai iegūtu BMW-X3 ar 3 litru 218 zirgspēku dīzeļmotoru, manuprāt, nav vērts:

www.bmauto.lv/...

tu esi muļķis.... lasīt vajag iemācīties

viņiem prasība ir vismaz 2.2 litru dīzelis citādāk nevar aizbraukt līdz tai ceļu remonta vietai.... vai arī ja pagastvecis ar savu tačku vēl tiek cauri, tad tam ceļam vēl remontu nevajag

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti