Problēma ar tiesību iegūšanu.

andzja Reģ.: 17.09.2008

Nesen iestājos autoskolā.Redzes traucējumu dēļ ar grūtībām izgāju med. komisiju un devos uz CSDD pēc "baltajām" tiesībām.Tur man meitene laipni paskaidroja ka esošā med.spravka nav derīga jo mani 5 gadus atpakaļ policija esot nosūtījusi uz pirmstermiņa med. pārbaudi uz kuru es protams neesmu gājis.Tagad man jāiziet komisija Hospitāļu ielā vai kur tur vēl lai dabūtu tiesības.Problēma tāda ka TUR redzes dēļ mani 100% izbrāķēs jo VIŅIEM tik iedod mazāko zacepku lai tādi grēkāži kā es pie stūres vairāk nesēstos.Esmu bezizejas stāvoklī jo ģimenes apstākļu dēļ man tās tiesības ir letāli vajadzīgas.Varbūt kādam ir kādas idejas šajā sakarā?! azkuplais@inbox.lv

 
1 2 3 4
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kad pirms gada bija jāmaina tiesības (attiecīgi jāiet pie acu daktera), dakterīte izteicās, ka vairs par krāsu nepazīšanu liegumu tiesībām nedodot. hvz cik tur taisnības

Ims Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Būtībā jau vēl pastāv tāda lieta, kā redzes lāzerkorekcija. Bet mūsu valstī uz ceļa tomēr laba redze svarīgāka, kā daudz kur citur - lai savlaicīgi ievērtētu bedres un citus ceļa defektus.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kad pirms gada bija jāmaina tiesības (attiecīgi jāiet pie acu daktera), dakterīte izteicās, ka vairs par krāsu nepazīšanu liegumu tiesībām nedodot. hvz cik tur taisnības

100%...

pēdējo gadu laikā esmu gājis, caurmērā, x gadā komisiju...

pēdējo reizi, tās krāsainās bildītes, man rādīja 1985, armijā ejot...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ims rakstīja: Būtībā jau vēl pastāv tāda lieta, kā redzes lāzerkorekcija. Bet mūsu valstī uz ceļa tomēr laba redze svarīgāka, kā daudz kur citur - lai savlaicīgi ievērtētu bedres un citus ceļa defektus.

ups...

a man koriģēja ar skalpeli... ko nu?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: čoma fāteris - daltoniķis... luksoforu atšķir pēc tā - tjipapa, kura lampiņa ir košāka...

Nu, vēl jau tās lampiņas luksītī novietotas vienmēr pēc standarta izkārtojuma

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Uggga rakstīja: Kad pirms gada bija jāmaina tiesības (attiecīgi jāiet pie acu daktera), dakterīte izteicās, ka vairs par krāsu nepazīšanu liegumu tiesībām nedodot. hvz cik tur taisnības

100%...

pēdējo gadu laikā esmu gājis, caurmērā, x gadā komisiju...

pēdējo reizi, tās krāsainās bildītes, man rādīja 1985, armijā ejot...

pirms 3 gadiem vēl skatījos krāsainos burbuļus

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: ...

pirms 3 gadiem vēl skatījos krāsainos burbuļus

bļin, nu nav viņi rādīti...

pat Stradiņos nav manīti...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Yetti rakstīja: čoma fāteris - daltoniķis... luksoforu atšķir pēc tā - tjipapa, kura lampiņa ir košāka...

Nu, vēl jau tās lampiņas luksītī novietotas vienmēr pēc standarta izkārtojuma

tas pac...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Par redzi - mani negribēja dēļ toreiz -6 dioptrijām Zemessardzē ņemt, bet, kad bez brillēm sašāvu pietiekamu p-tu skaitu šautuvē, tomēr iedeva gan ieroča atļauju, gan SUVā paņēma... Regulārajā armijā neņēma, jo virs -6 dioptrijām....

Nu bljaaa , var jau dirst, bet nu ar meeru Kur tev tas meerkjis bij- metru no tevis piekarinaats???Tak ar miinus seshi tu pie acu daktera tik augsheejos rimbuljus vari redzeet(varbuut) kaadaa veel meerkjii ta tu vari shaut, tu vinju vienkaarshi pat redzeet nespeej.

Palasi pats savu textu- tad tev ir -6, bet tad armijaa nenjem, jo virs - 6, opredjeljis tak

Varu sadereet, ka kalashu pat rokaa neesi tureejis, tik te ljurini muljkjiibas.

Pasham man vienai acij ir -5, tapeec zinu, ko runaaju.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

rrupucis rakstīja: ...

pirms 3 gadiem vēl skatījos krāsainos burbuļus

bļin, nu nav viņi rādīti...

pat Stradiņos nav manīti...

par stradiņiem neko nezinu, bet pirms 3 gadiem, kad tiesībām vajadzēja, Liepājā skatījos burtiņus un burbuļus.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Par redzi - mani negribēja dēļ toreiz -6 dioptrijām Zemessardzē ņemt, bet, kad bez brillēm sašāvu pietiekamu p-tu skaitu šautuvē, tomēr iedeva gan ieroča atļauju, gan SUVā paņēma... Regulārajā armijā neņēma, jo virs -6 dioptrijām....

Nu bljaaa , var jau dirst, bet nu ar meeru Kur tev tas meerkjis bij- metru no tevis piekarinaats???Tak ar miinus seshi tu pie acu daktera tik augsheejos rimbuljus vari redzeet(varbuut) kaadaa veel meerkjii ta tu vari shaut, tu vinju vienkaarshi pat redzeet nespeej.

Palasi pats savu textu- tad tev ir -6, bet tad armijaa nenjem, jo virs - 6, opredjeljis tak

Varu sadereet, ka kalashu pat rokaa neesi tureejis, tik te ljurini muljkjiibas.

Pasham man vienai acij ir -5, tapeec zinu, ko runaaju.

mans tel. 28655578 Uzzvani, varam šovakar saskrieties - parādīšu gan zs apl., gan ieroča atļauju, gan MP apl. Varēsi izprovēt arī manas acenes ar -8.5 cilindriem...

Tīnis, pļin...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pusaklie

Tfu tfu tfu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

rrupucis rakstīja: ...

pirms 3 gadiem vēl skatījos krāsainos burbuļus

bļin, nu nav viņi rādīti...

pat Stradiņos nav manīti...

Parādīt man viņus parādīja (ar dažu krāsu uztveri ir man nedaudz problēmas), bet nekur neko neatzīmēja. Iespējams pēc inerces deva skatīties

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Biideklis rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Par redzi - mani negribēja dēļ toreiz -6 dioptrijām Zemessardzē ņemt, bet, kad bez brillēm sašāvu pietiekamu p-tu skaitu šautuvē, tomēr iedeva gan ieroča atļauju, gan SUVā paņēma... Regulārajā armijā neņēma, jo virs -6 dioptrijām....

Nu bljaaa , var jau dirst, bet nu ar meeru Kur tev tas meerkjis bij- metru no tevis piekarinaats???Tak ar miinus seshi tu pie acu daktera tik augsheejos rimbuljus vari redzeet(varbuut) kaadaa veel meerkjii ta tu vari shaut, tu vinju vienkaarshi pat redzeet nespeej.

Palasi pats savu textu- tad tev ir -6, bet tad armijaa nenjem, jo virs - 6, opredjeljis tak

Varu sadereet, ka kalashu pat rokaa neesi tureejis, tik te ljurini muljkjiibas.

Pasham man vienai acij ir -5, tapeec zinu, ko runaaju.

mans tel. 28655578 Uzzvani, varam šovakar saskrieties - parādīšu gan zs apl., gan ieroča atļauju, gan MP apl. Varēsi izprovēt arī manas acenes ar -8.5 cilindriem...

Tīnis, pļin...

[/

Savas aplieciibas vari likt mieraa, tak mani neinteresee vai tev vinjas visp ir, vai esi nopircis.Ne par to runa.

Ar taadu redzi bez brilleem tu tik ar optiku vari shaut, atkaartojos- tu tak pat meerkji NEVARI redzeet ja tev nav brilles vai optika uz trubas. Jeb tev kaadaa vietaa treshaa ace izaugusi?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Man vēl pagājušgad bija jāskatās burbuļi... un atzīmēja gan.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu -9 dioptrijas jau vairs mūsdienās nav nekas. Kontaktlēcas vai operācija, kur lēcu implantē un redze ideāla. Ar lāzeru to vienā piegājienā nepanākt un dārgāk arī. Nesaprotu tos, kas vēl staigā brillēs, ja nu vienīgi Demakova, jo šamai brilles piestāv-aksesuārs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kontaktlēcas ir čakars, bet operācija nav visiem pa kabatai un visi varbūt arī negrib tikt operēti

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, nu par to redzi - redz man redze ir uz robežas kad tipa mierīgi var iztikt bez brillēm, bet principā ārstu domas dalāš par to vai vajag vai nē. Teniski manai redzei parastās brilles arī neder (t.i. ir nedod uzlabojumu) ir jābūt polarizētajām, tīri acs īpatnību dēļ. Tā kā tas vienmēr ir atkarīgs no stirpi individuāliem paramteriem par tām brillēm, psēju/nespēju vadīt auto ja nokrīt brilles utml.

Manā gadījumā vienīgā problēma ir ar to ka krēslas stundās, kad vēl nav pietiekoši tumšs lai uguņi nomāktu apakārtējo gaismu, teiksim melna švīka uz asfalta tālumā var izskatīties kā bedre, vai pusķieģelis ( tipa divdimensiju objekts izskatās kā 3 dimensiju), bet citi gļuki nav novēroti.

Savukārt pie tiem C burtiem tas efekts izpaužas (neatceros kurā rindā, bet ļoti tuvu apakšai) kā CCC redzēšana viena C vietā. Protams tie burti priekš manis izskatās ka pārklājas un tehniski var teikt ka es šo rindu neizšķiru, kaut tikai ar polarizētu lēcu neredzēju liekas vienīgi pašu pēdējo rindu, vai arī redzēju visas - pietiekami sen tas jau bija.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

WALA - Tev pilnīga taisnība - citam, teiksim, -1.5 liksies kā baigi traucējoši un tipa neredz neko skaidri, citam atkal ar -8.5 vēl sanāk bez brillēm ko saskatīt, lai telpā orientētos.. Un ļoti daudz atkarīgs arī no gaismas - tā krēslas stunda tiešām ir riebīga....

Par operācijām u.t.t figņām - ne visi to dara, jo:

1) nav tādas naudas liekas, lai to samaksātu;

2) nav laika (vajadzīgss liaks, lai aklimatizētos, lai neatrautu svaigas rētas vaļā uzreiz piepūloties u.t.t.

3) cilvēks vnk baidās sačakarēt savu redzi paisam (ir bijuši gadījumi, kad kkas noiet greizi un `tad ir psc... Tādēļ jau nekad abas acis vienā reizē neoperē/nelāzerē)

4) pēc operācijas paliek ļoti nelielas dioptrijas (0.5~0.3), kurām brilles neizraksta, bet cilvēks redz sliktāk kā redzēja pirms tam ar precīzām brillēm, un tas rada diskomfortu... Manai sievai šitā nepaveicās... Vienu aci viņai vispār 2x lāzerēja un vienalga netrāpīja precīzi... Viņai bija kkādi -5 un -5.5... Ar brillēm redzēja ideāli.... Pēc lāzeroperācijas vispār bija sākumā sūdīgi... Tad vienai acij taisīja otrreiz un nu jau daudz maz ciešami... Bet ar brillēm vienalga bija labāk..

Man, teiksim, arī brilles kā aksesuārs Ļoti daudzi draugi mani mēģina atrunāt no operācijas, jo uzskata, ka bez brillēm es pēc sevis neizskatos... Un ka ar brillēm solīdāks

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

tieši RX-7 minētās lietas 3.un 4. punktā mani attur no operācijas. risks pastāv un labāk staigāju ar brillēm, nekā ar baltu spieķi. pagaidām ir -4,5. bez brillēm ir vajadzīgs neliels brīdis, lai acis pierastu un tad jau var šo to saskatīt. nu kaut vai baseina otru galu redzu un nepeldu pa apli

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

mansotraises - jā, pat ar -8.5 baseinā neapmaldos... Vienīgi meitenes no omēm nevar atšķirt un tas ir mazliet škrobīgi... Gan jau es ar nolāzerēšos uz pusmūžu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Tās acu operācijas it kā ir visefektīvākās tieši jaunībā. Ar gadiem paliek jau mazāka iespēja kaut ko labot. Runāju tā, jo četri pazīstami cilvēki ar to (lāzeri vai skalpeli) saskārušies un visiem četriem ārsti apmēram to pašu teica.

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Jauns pārītis naktiī parkā mīcās uz soliņa:

- mīļais, novelc lūdzu brilles, savadāk Tu man saplēsīsi zeķubikses!

... pēc momenta,

- mīļais, uzvelc lūdzu brilles, savādāk Tu laizi soliņu!

Viss jau ir OK aprakstos, bet piedod RX-7, vienā poligonā ar Tevi negribētu būt, kad Tu šauj pa mērķiem bez brillēm.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Laucinieks rakstīja: Jauns pārītis naktiī parkā mīcās uz soliņa:

- mīļais, novelc lūdzu brilles, savadāk Tu man saplēsīsi zeķubikses!

... pēc momenta,

- mīļais, uzvelc lūdzu brilles, savādāk Tu laizi soliņu!

Viss jau ir OK aprakstos, bet piedod RX-7, vienā poligonā ar Tevi negribētu būt, kad Tu šauj pa mērķiem bez brillēm.

+1

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ...neviens nezin, kas notiek ar tām operētajām acīm pēc gadiem 50 teiksim...

toties visi zina, kas notiek ar acu īpašnieka rokām, ja neoperē.... pēc 50 gadiem viņas ļoti labi ir satrennējušās operēt ar baltu spieķīti....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti